X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka zycze zdrowia,mam nadzieje ze szybko ci przejdzie :(
    Paula sadze ze juz niebawem pochwalisz sie nam ze sie udalo :-) od kiedy Twoj Franio je normalnie sloiki?bo moj to nawet sloikiem ziemniaka gardzi. No nic a nic,jedynie jak sama zrobie...nie to zeby mi to przeszkadzalo,ale jak juz mam gotowac to szczerze wole blw na ktore z reszta przejde ale dopiero za jakies 1,5 miesiaca jak wielmozny Franito siadzie na swoich 4 literkach solidnie. Wtedy to juz na maksa bedzie radocha zeby mu gotowac :-)

    My wlasnie niedawno wrocilismy z usg,sledziona i trzustka ok,co najwazniejsze w neutropenii ale za to wyszlo ze Franko ma jedna nerke sporo wieksza...niby taka moze byc jego uroda ale mamy to czesto monitorowac czy nic tam sie grubszego nie dzieje...ma sie jeszcze wypowiedziec hematolog,no jasny gwint jak nie urok to juz sama nie wiem co...

    Mucha lubi tę wiadomość

  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 21 października 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna no na to wychodzi ze cos uraza nerw, kregoslup, zebra itp.

    Dzieki dziewczyny ja trzymam kciuki za Wasze Maluchy...co to za akcje z tymi nerkami! Prosze mi tu sie nie wyglupiac i przynosic dobre wiesci!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2014, 20:12

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 21 października 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topa my to mielismy jeszcze dyspense 3mce po porodzie, bo nie tylko z zew mnie nacieto a jeszcze wew pekla mi tylna sciana pochwy i bylo szyte,
    ginka mowila, ze takie wew obrazenia szwy 3mce musza trzymac i rozpuszczaja sie potem
    ze wlasc mozna po 6tyg od porodu seksowac sie,ale radzi po 3 mcach i w sumie czekalismy ok bo czulam te szwy wew wiec sobie seksu nijak nie wyobrazalam
    maz mowi ze cytuje :"jest fajnie jak pierwsze razy" no ale my w sumie rok bez przytulanek wiec okres czekania dluugi
    teraz jade na gelu bo sucho raczej tam wew mimo gier wstepnych

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2014, 20:11

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 21 października 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mucha wrote:
    Martyna no na to wychodzi ze cos uraza nerw, kregoslup, zebra itp.
    Mucha skad ten uraz? po ciazy? czy po jakims wczesniejszuym wypadku reperkusje dopiero teraz?

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 21 października 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia Franek kończy właśnie 3 słoik , a je od jakiś 6 dni ładnie :)
    Mój dla odmiany nie lubi ziemniaka, ale spróbuję zrobic po Twojemu :) A ten olej rzepakowy to nie szkodzi? w jakiej ilości dajesz?

    NataliaK lubi tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 21 października 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia ale gotujesz to wszystko razem z tym olejem? czy blendowaniu dodajesz?

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 21 października 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ma mwieści od Nalki, ale zaraz bo piotrek marudzi :)

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 21 października 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NALKA:
    "Zrobili punkcje, czekamy na wyniki. Neurolog powiedzial, że Anna jest napięta symetrycznie i nie cały czas, więc potrzeba tylko dużo ćwiczyć i iść na rehabilitację. w czwartek mamy rezonans i chyba dzisiaj dno oka. póki co badania ok, tylko ten kwas mekowy podwyższony.pozdrawiamy"
    wiadomość z 12 godziny tylko nie miałam kiedy Wam przekazać :)

    Limerikowo, Agusia2312 lubią tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 21 października 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limerikowo naprawilam sobie dopiero co ledzwiowy w miare i teraz piersiowy sie odezwal, to po ciazy wszystko niestety, ale tez i od noszenia teraz malej, wozka itp. :( no i trenowalam siatkowke od malego co pewnie tez obciazylo kregoslup, jak jeszcze bylam aktywna to miesnie trzymaly, a teraz lipa bo przez ciaze i lezenie miesnie oslably wszystkie sciegna, wiezadla, itp. sie rozluznily :(

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 21 października 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, mnie to się wydaje, i mam nadzieję, że tak właśnie jest, że 90% z nas miała w dzieciństwie jakieś asymetrie, tylko nikt tego po prostu nie sprawdzał :).Tzn.dobrze, że teraz się sprawdza, chodzi mi o to, że taka pewnie uroda naszych maleństw i tyle :).W szpitalu też wyszło, że Artur ma delikatnie niesymetryczne komory (a ja przy tym cholernym cmv na hasło "komory" i cokolwiek, co stało obok, a nie powinno robiłam się zielona).Uprzedzili, że to nic, że tak może być.Na kontroli po trzech miesiącach nie było już śladu po asymetrii.Coś tam z nerką też było i też się samo "naprostowało".Także głowa do góry, musi być dobrze :).

    MonikaS, NataliaK, Mucha, Limerikowo, Agusia2312 lubią tę wiadomość

  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 21 października 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika też tak czasem myślę...

    Mam nadzieję Nalka że wszystko u Was będzie ok <3

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 21 października 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany, ale Anna ma wrażeń... współczuję tej małej istotce, no i Nalce, mam nadzieję, że się trzymają. Kiedy one wychodzą, bo nie pamiętam?

  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 21 października 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    póki co nie zapowiada się na wyjście skoro dopiero w czwartek rezonans...

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula222 wrote:
    Natalia Franek kończy właśnie 3 słoik , a je od jakiś 6 dni ładnie :)
    Mój dla odmiany nie lubi ziemniaka, ale spróbuję zrobic po Twojemu :) A ten olej rzepakowy to nie szkodzi? w jakiej ilości dajesz?
    Sa takie witaminy jak A, D,E,K ktore sa rozpuszczalne tylko i wylacznie w tluszczach,bez dodania oleju do warzyw one poprpstu przelatuja(te witaminy)i sie nie wchlaniaja. Dlatego do warzyw podajemy zawsze olej rzepakowy(najzdrowszy dla niemowlat,nam akurat polecila dr 3 ziarna kujawski i jest nrawde ok) Jak sprawdzalassklady sloikow to zwrocuwage ze tam ten olej rowniez jest ;-)

    Monia do ugotowanych warzyw przy blendowaniu dodaje lyzke oleju rzepakowego.

    No to Anna ma "atrakcje" ... :( trzymam kciuki za Was dziewczyny!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2014, 20:41

    Martynika, MonikaS lubią tę wiadomość

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 21 października 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mucha ja tez marudze o basen mezowi by sie wreszcie w 3 zebrac lub sama pojade i tyle a on niania, bo juz czuje ledzwie mimo ze odkladam mala do bujaczka b czesto
    spacerki godzinne z wozkiem co dzien mnie raczej nie wylecza ani orbitrek

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 21 października 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak basen bardzo wskazany jest na kregoslup, bo cwiczy sie w odciazeniu :)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • madamama Autorytet
    Postów: 277 611

    Wysłany: 21 października 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika, zgadzam się w całej rozciągłości. Jak to mawiają teściowe "za naszych czasów nikt asymetrii nie miał" - odpowiadam, że miał, tylko nie była leczona w porę i potem zasuwaliśmy na gimnastykę korekcyjną. Co drugi dzieciak miał wady postawy w mojej podstawówce.

    Dzisiaj mieliśmy debiut z kleikiem kukurydzianym. Szukałam jakiejś kaszki bezmlecznej i bez cukru, ale bezskutecznie. Wkurzają mnie producenci, że chcą dzieciaki tak po prostu uzależnić.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    sjr9qqa.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 21 października 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobovita wprowadza kaszki bez cukru

    Natalia a jakie proporcje warzyw, jeden ziemniak i do tego mniej więcej tyle samo drugiego warzywa? muszę spróbować :) mój coś kręci nosem na słoiki

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 21 października 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa Natalia dzięki ;) To kupię olej i też będę dodawac ;) Heh ale dziwne bo sobie nigdy nie dodawałam :P Ale pewnie po to dodaje się oliwę do sałatek :D

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madamama bez cukru sa z tego co wiem te kaszki holle,ale to w sklepach ekologicznych albo np. W Piotrze i Pawle. Dlatego ja nie mam zadnych kaszek tylko ryzowe kleiki ktore sa bez cukru. Ale kurcze faktycznie jak patrzylam na sklady tych znanych marek jak Nestle to mi sie noz w kieszeni otwieral momentami. Jak Frankowi bede wprowadzala gluten to bede sama gotowala manne i jaglana. Dodam owocow i bede miala w nosie te gotowe. Z reszta moje dziecie przekorne zje tylko co sama zrobie,wiec wcale sie nie zdziwie jakby nie zjadl "gotowej" kaszy :D

    Monia ja akurat musze "przemycac" inne warzywa do tego ziemniaka wiec np daje 1/4 marchewki plus odrobinka koperku czy pietruszki. Franko musi czuc wyraznie ziemniaka. Ale jak Piotrus nie ma problemu ze cos mu nie smakuje to smialo mozesz dawac pół na pół. Wiesz fakt jest faktem ze zrobione samemu jedzenie jest naprawde lepsze niz te sloikowe...glownie to dzieki ich pasteryzacji zmieniaja smak...łudze sie ze moze słoiki z miesem mu podejda ,kupilam dzis 2,ale czuje ze to moje pobozne zyczenia ;-)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

‹‹ 1676 1677 1678 1679 1680 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ