X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 22 października 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia spala normalnie mimo wyrzynania sie zeba. Wiec raczej nie ma reguly. Nysle, ze moze Artur poprostu chce byc blisko Ciebie. A gdybys sprobowala wziac go do siebie do pokoju na noc, dwie?

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 22 października 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jesteśmy w jednym pokoju, ja śpię u niego, bo gdybym miała kursować z drugiego pokoju 15 razy w nocy, to już w ogóle byłabym mocno sfrustrowana ;).Tyle, że śpi w swoim łóżeczku.Po 4 zanoszę go mężowi do łóżka, żeby chociaż 2-3 godziny spać nieprzerwanie i on ma z nim to samo.Jak robiliśmy pokój dla Artura to założenie było takie, że przenosimy go tam w wieku ok.trzech miesięcy, jak będzie przesypiał większość nocy.Nie przesypiał, wiec spałam u niego w pokoju, to miało być chwilowe rozwiązanie.Jutro kończy pięć miesięcy i nadal nie śpi w nocy...

  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 22 października 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A probowalas wziac go na noc do siebie do lozka? po jednej nocy bedziesz wiedziec czy to o to chodzi.

  • alexast Autorytet
    Postów: 1103 1807

    Wysłany: 22 października 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po wizycie w patologii noworodka. Dostaliśmy skierowanie do poradni nefrologicznej. Tam zadecydują czy trzeba poszerzyć diagnostykę. Kielich jest powiększony i moczowód też. Musimy zrobić badania moczu. Jak będą złe to posiew. Trzeba monitorować żeby mocz się nie cofał i nie uszkodził miąższu nerki.
    Dziewczyny Olinek ma po szczepieniu duży czerwony placek. Pisałyście coś o sodzie, żeby nie bolało? Możecie mnie oświecić

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    5djys65g3oi6ttof.png
    17u9j44jpb186k7u.png
  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 22 października 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrob papke z sody i wody i naloz na to miejsce. Ja osobiscie smarowalam altacetem

    alexast lubi tę wiadomość

  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 22 października 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexast wrote:
    My po wizycie w patologii noworodka. Dostaliśmy skierowanie do poradni nefrologicznej. Tam zadecydują czy trzeba poszerzyć diagnostykę. Kielich jest powiększony i moczowód też. Musimy zrobić badania moczu. Jak będą złe to posiew. Trzeba monitorować żeby mocz się nie cofał i nie uszkodził miąższu nerki.
    Dziewczyny Olinek ma po szczepieniu duży czerwony placek. Pisałyście coś o sodzie, żeby nie bolało? Możecie mnie oświecić

    Łyżeczka sody na szklankę wody. Robisz z tego okłady. Przyklejałam je plasterkiem.

    U mnie Altacet podrażnił skórę Zosi, tak, że przez tydzień miała jakby poparzoną skórę w tym miejscu.

    Trzymam kciuki za Olinka!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2014, 14:50

    alexast lubi tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • Niesforna Autorytet
    Postów: 746 1327

    Wysłany: 22 października 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexast mi pielęgniarki poleciły rozpuścić łyżeczkę sody w pół szklanki letniej wody, namoczyć gazik i taki okład zrobić z tego. Ja delikatnie owijałam takim bandażem jednorazowym, żeby ten gazik się trzymał.

    Co do spania to ja też nie wiem o co chodzi. W tamtym tygodniu u nas było już ok, Jaś budził się tylko dwa razy w nocy, a dzisiaj znowu co 1,5 - 2 godziny :(

    Do tego się dziś strasznie wkurzyłam na rehabilitację - byliśmy dziś umówieni na 12. Godzina 11.25 ja już parkuję samochód pod przychodnią (zawsze jeżdżę wcześniej, bo karmię Jasia pół godziny przed), a tu dzwoni nasza rehabilitantka, że musi odwołać, bo zapomniała! że ma dziś szkolenie.
    Więc jestem zmęczona, niewyspana i wkurzona (delikatnie mówiąc). Wrrrrr... to zdecydowanie nie mój dzień :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2014, 14:54

    Limerikowo, alexast lubią tę wiadomość

    km5shdgeq6lxrwmj.png
  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 22 października 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesforna ale swinstwo z ta rehabilitacja!!!

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • alexast Autorytet
    Postów: 1103 1807

    Wysłany: 22 października 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK wrote:
    przykladem jest kaszka malinowa. Ostatnio patrzylam na sklad, jednej z "lepszych" firm. A w skladzie co? Czerwien koszenilowa. Barwnik robiony z koszenili. A co to sa koszenile? Robaki,ktore sie suszy i uzywa do zabarwiania na kolory czerwono-podobne. Sorry ale dziecku tego nie podam,sama bym tego nie zjadla wiec Frankowi tego nie zaserwuje rowniez. To taki przyklad.

    Natalia w której kaszce to widziałaś. Byłam przed chwilą w sklepie i oglądałam skład kaszek malinowych i nic takiego nie znalazłam, chyba, że ma to w składzie inną nazwę??

    5djys65g3oi6ttof.png
    17u9j44jpb186k7u.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 22 października 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NALKA:
    "Mamy tu naprawę świetną opiekę. Nie żałuję swojej decyzji że zgodziłam się wysłać zdrowe dziecko do szpitala. jeszcze tylko jutro rezonans. Anna nie może jeść od 4 w nocy ale jak wiesz raczej jej to wisi. trzymajcie kciuki za jutro! Bardzo dziękujemy za wsparcie!"

    :) ten sms z 12 ale nie miałam kiedy Wam przekazać - przepraszam :)
    oczywiście napisałam, że kciuki trzymamy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2014, 16:56

    Limerikowo, Agusia2312, Mucha, Galanea lubią tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • Niesforna Autorytet
    Postów: 746 1327

    Wysłany: 22 października 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mucha wrote:
    Niesforna ale swinstwo z ta rehabilitacja!!!
    No wkurzyłam się strasznie, żeby jeszcze zadzwoniła z godzinę wcześniej, zanim z domu wyjechałam. A tak tylko sobie przejechałam na darmo po Warszawie 20 km :S

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    km5shdgeq6lxrwmj.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 22 października 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, właśnie mnie synek tak rozbawił. przychodzi i prosi żebym mu na youtube włączyła bambi. Ja mówię, że już szukałam i tam po polsku ciężko znaleźć a on do mnie: nie martw się KOCHANIE, ja Ci pomogę
    hahahahaaa

    alexast, BiB, Limerikowo, Agusia2312, Martynika, Mucha, Galanea lubią tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 22 października 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka trzymamy kciuki za dobre wyniki.

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 22 października 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, raz, jak się tak budził, a ja już byłam bardzo wyczerpana, wzięłam go do siebie, ale też nie spał spokojnie.Tyle tylko, że nie musiałam wstawać, bo miałam go pod ręką, ale to nie jest dla mnie rozwiązanie.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 22 października 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika a może to przejściowe :) ja tak myślę, że przejściowe :)

    a u mnie dziwne rzeczy się dzieją, Michaś zasnął o 18 a Piotruś przed chwilą. Większy cud będzie jak już tak na noc, bo żeby nie było, że zaraz powstają...

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 22 października 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ależ cisza...
    oglądam uwagę o oddziale ginekologiczno-położniczym, że żałują cc i przez to parę dzieciaczków ucierpiało mocno :( serce się kraje takie biedne niewinne kruszynki ucierpiały

    Dziewczyny - Tusia chyba się na dobre obraziła, że się nie odzywa... a jeżeli nas czytasz to odezwij się napisz jak tam Twoje dziecię :)

    Monalisa jak Ty nas podczytujesz czasami ot też sie odezwij - straaaaaaasznie jestem ciekawa jak tam sobie radzicie :)

    Weronika a jak tam Twoja Polunia?

    pozdrawiam wszystkie dziewczny nas podczytujące :)

    Miriam a co u Ciebie?

    Alexast trzymam kciuki za Olinka, żeby wszystko się skończyło ok :) ucałuj go ode mnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2014, 20:18

    NataliaK, Limerikowo, Agusia2312 lubią tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexast nie pamietam jakiej firmy i jakiego rodzaju czy to nestle czy bobovita czy gerber czy inne scierwo-dziadostwo. Dla mnie wszystkie te firmy do jednego wora i na smietnik wywalic.


    Monia przylaczam sie do Twoich pytan,niech sie dziewczyny odezwa;-)

    Martynika no spanie z Arturem to tez jestem zdania ze to nie rozwiazanie problemu. Przyzwyczaic latwo a odzwyczaic troche gorzej i mialabys drugi problem na glowie ;-) sprobuj mu moze dac pol dawki paracetamolu,jesli to zeby i bedzie spokojniej spal bedziesz miala rozwiazanie. Jedna dawka nic nie szkodzi a moze faktycznie bola go te dziasla.

    MonikaS lubi tę wiadomość

  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 22 października 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MArtynika Natalia ma rację - ja tez bym spróbowała z tym paracetamolem. Nie zaszkodzi raz a może pomoże :)

    a ja chyba jutro na basen się zapisuję. Muszę znaleźć sobie jakieś coś na odstresowanie i odpoczynek. dzieci mamie na te 2 godzinki podrzucę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2014, 20:32

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 22 października 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak bedzie widać ten ząbek ? U nas na dziąśle widać taki biały punkcik jak łebek od szpilki. Mały strasznie się ślini, gryzie ręce, gryzak i ostatnio jest niespokojny

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 22 października 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topa42 wrote:
    A jak bedzie widać ten ząbek ? U nas na dziąśle widać taki biały punkcik jak łebek od szpilki. Mały strasznie się ślini, gryzie ręce, gryzak i ostatnio jest niespokojny
    u nas to samo plus po szczepieniu, wesolo nie ma co

    Tusia jak sie obrazila to inne dziewczyny tez o ten jej post z tym filmikiem...no sorry, jak kula w plot
    Monalisa pewnie ma bizi bi- b zajeta pszczolke, a niech sie cieszy swoja Rodzinka

    ja jak sa trudne noce na zasniecie to owszem u nas w big lozku usypiam, ale potem przeprowadzka do lozeczka, juz teraz balabym sie ze przygniote baby bo ruchliwe we snie zrobilo sie

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
‹‹ 1678 1679 1680 1681 1682 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ