X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 23 października 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mozna prasowac na siedzaco moze ciut Ci ulzy
    ja tak prasowalam po 33tyg
    a Karolina popros meza o masaz pleckow

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 23 października 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limerikowo wysypiać się to i tak się wysypiam :) biedy nie ma :) ale z piersi było mi wygodniej bo on nocy mało je, no nic, jakoś się zorganizuję. Jeszcze tej nocy spróbuję piersią - może jeszcze coś tam wyssie :) tzn mleko leci jeszcze, ale myślę, że to już kwestia czasu... a może już w ogóle zrezygnuje z jedzenia nocą :) zobaczymy :)

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • Niesforna Autorytet
    Postów: 746 1327

    Wysłany: 23 października 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eta wrote:
    Niesforna wspolczuję nocy.. jakoś Jasiu w kratkę śpi, raz dobrze, raz Ci się tak często budzi.. a jak się budzi to dajesz mu smoczek i zasypia, czy jedzenie czy jak?
    Staram się dawać smoczek, czasem się udaje i śpi dalej, ale czasem tylko cycuś potrafi go uśpić :)

    km5shdgeq6lxrwmj.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 23 października 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i lipa, muszę wymienić kombinezon.Artur jak leży na płasko to ma za długie nogawki, ale jak się rozkraczy do nosidła, to sięgają mu nad kostki... trudno, będzie się w tym trochę topił, ale za małe to bez sensu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika o masz... dobrze ze mozna wymienic! Owszem,teraz sie topi ale w takiej szybkosci jak bedzie rosl to w marcu bedzie za maly :P no i graaaaty dla Artka na te jego 5 miesiecy!!!;-))

    Limerykowo pamietam ze kiedys mowilas ze Twoja Karolinka ma tez problemy z skora buzi. A widc bylam dzis u dermatologa bo juz mnie bralo @#@#÷+%%% !!!! I sie okazalo ze maly ma łojotokowe zapalenie skory i lekki tradzik rozowaty. Dostal cala liste masci w tym antybiotyki. Pamietam ze prosilas o info jak to sie u Franka rozwiazalo...wiec pisze ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2014, 17:14

    Limerikowo, Martynika lubią tę wiadomość

  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 23 października 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do Was pytanie czy któraś z Was boryka się z problemem atopowego zapalenia skóry u swojego dziecka? Odebrałam dzisiaj wyniki krwi Julki i z 20 najpowszechniejszych alergenów nie jest uczulona na żaden więc podstawowa przyczyna AZS jakim jest alergia została wykluczona. Co jeszcze może powodować AZS? Jakie kosmetyki stosować (kąpie ją w oilatum, kremuję oilatum ale to nie za wiele daje). Dziękuję za odpowiedź :-)

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • alexast Autorytet
    Postów: 1103 1807

    Wysłany: 23 października 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinek dzisiaj cały dzień marudzi. Był głodny i płakał, ale jeść nie chciał. Z tego jego kwękania aż mnie głowa rozbolała. Położyłam go przed chwilą spać. Co za spokój mmmmmmm

    Natalia ty pisałaś że Franek też ma powiększony kielich nerek?

    5djys65g3oi6ttof.png
    17u9j44jpb186k7u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexast ma powiekszona nerke i podwojny susp. Ale u nas lekarka powiedziala ze nic sie z tym nie robi poki nie daje objawow bo byc moze taka jego "uroda"- swoja droga nie przemawia do mnie to stwierdzenie.

  • alexast Autorytet
    Postów: 1103 1807

    Wysłany: 23 października 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha. No u nas widocznie powiększony kielich i moczowód. Dostaliśmy skierowanie w trybie pilnym do nefrologa. No i mamy zrobić badanie moczu. Biedny mój maluszek. Mam nadzieję że u was faktycznie tylko taka uroda.

    5djys65g3oi6ttof.png
    17u9j44jpb186k7u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexast u nas moczowod jest podwojny! Dodatkowe takie o :) ja tego tak pewnie nie zostawie,przy okazji wizyty u hematologa pogadam z nia bo ona ma rozne specjalizacje i wtedy zobaczymy. Samo stwierdzenie takiej urody spokoju mi nie da,chyba ze nefrolog mi to powie,to wtedy tak.


    MUuuuuuuuuszka!!! Jak zyjesz?????

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2014, 17:40

  • alexast Autorytet
    Postów: 1103 1807

    Wysłany: 23 października 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiedziałam co to susp a nie zgooglowałam. To też nie wesoło. Daj znać jak będziesz wiedziała coś więcej. My idziemy dopiero 5listopada do nefrologa.

    5djys65g3oi6ttof.png
    17u9j44jpb186k7u.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 23 października 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilia wrote:
    Dziewczyny mam do Was pytanie czy któraś z Was boryka się z problemem atopowego zapalenia skóry u swojego dziecka? Odebrałam dzisiaj wyniki krwi Julki i z 20 najpowszechniejszych alergenów nie jest uczulona na żaden więc podstawowa przyczyna AZS jakim jest alergia została wykluczona. Co jeszcze może powodować AZS? Jakie kosmetyki stosować (kąpie ją w oilatum, kremuję oilatum ale to nie za wiele daje). Dziękuję za odpowiedź :-)
    Camilia to, że nie jest Julka uczulona na żaden z postawowych alergenów nie znaczy, że alergia wykluczona, a jeśli tak ci jakiś lekarz powiedział to to marny lekarz - sorki. U tak małego dziecka trudno jest znaleźć przyczynę azs. Może je powodować dużo różnych rzeczy. Może być nawet tak, że nie jest na nic uczulona a np w taki sposób organizm hmmm jak to powiedzieć, żeby nie zabrzmiało śmiesznie - wyładowywać swoje emocje. Czasami sam stres potrafi powodować azs. Czasami może być jeden niby mało istotny czynnik, który spotęguje azs. A moze ktoś z Was - bliskich dla Juli osób przebywających w jej codziennym otoczeniu - pali papierosy? może mocne perfumy mamy lub taty, może to być płyn do płukania - pomimo, że niby antyalergiczny. To może być dosłownie wszystko. Dosyć bardzo jestem w temacie bo do tej pory potrafię mieć atak atopowego zapalenia skóry a przechorowałam na to całe swoje życie :) teraz mam lepiej tzn rzadko miewam ataki i dopiero po wieeeelu latach znalazłam przyczynę :) właśnie papierosy - rodzice palili. Jak się wyprowadziłam z domu to problem zaczął zanikać. :)

    Limerikowo, Camilia lubią tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 23 października 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dzieki Natalia za info
    ale mu sie przyplatalo, masz co robic teraz smarowansko extra

    u nas przeszlo od razu prawie ten tradzik niemowlecy/hormonalny po takiej kuracji jak wczesniej pisalam ;--))

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 23 października 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak bedziesz miala chwilke to wrzuc moze fotke buzki Franka, jestem po prostu ciekawa jak to wyglada
    to od tej sliny sie zrobilo az tak plus pokarmy podraznily cere na brodzie i wokol ust?

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 23 października 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilia wrote:
    Dziewczyny mam do Was pytanie czy któraś z Was boryka się z problemem atopowego zapalenia skóry u swojego dziecka? Odebrałam dzisiaj wyniki krwi Julki i z 20 najpowszechniejszych alergenów nie jest uczulona na żaden więc podstawowa przyczyna AZS jakim jest alergia została wykluczona. Co jeszcze może powodować AZS? Jakie kosmetyki stosować (kąpie ją w oilatum, kremuję oilatum ale to nie za wiele daje). Dziękuję za odpowiedź :-)
    oilatum jest troche ciezkie
    sprobuj moze specjalna serie dla dzieci Atoperal i delikatne proszki i prasowac ubranka
    z wiekiem dziecka stan skory moze sie poprawic

    azs to podwyzszona ostra odp ukladu immunologicznego na czynniki srodowiska-kurze, roztocza i inne drazniace srodki w chemikaliach/kosmetykach

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limerykowo Franek ma pojedyncze krostki,ktore znikaja po nocy. W dzien jak dlubie co i rusz rekami to znow sie pojawiaja. A na brodzie ma od sliny podraznienia i to nie od wprpwadzania pokarmu bo z tym problemem bujamy sie od 3 miesiaca zycia czyli ponad 1,5 miesiaca. Ponoc taka reakcja na enzymy jego skory,po prpstu wrazliwa. Posmarowalam mu na noc teraz,efektu nie bedzie od razu pewnie ale za jakis czas. Limerykowo tyvh krostek to nawet z reguly na zdjeciach na widac,tak malo i srednio widoczne-a jednak. Jak bedzie mial nasilenke po harcach na macie to zrobie i ci wysle.

    Swoja droga jasny gwint te leki dla dzieci takie drogie... w aptece zostawilam 170 zl :] z refundacja,oczywiscie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2014, 19:43

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 23 października 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żeby chociaż pomogły

    Camilia staraj się, żeby Jula się nie przepacała, kąp ją koniecznie w jakimś emoliencie - wszystko jedno w jakim. A ta seria atoperal jest niezła tak jak Limerikowo zaproponowała. Staraj się unikać perfum, dezodorantów bo moga podrażniać. W sensie na sobie :) Ciężka walka z azs.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • Agusia2312 Autorytet
    Postów: 977 1338

    Wysłany: 23 października 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilia my borykamy sie z azs. Dziecko pije mleko Nutramigen , wysłałam zaproszenie zeby o tym pogadac w wiadomosciach:) NO mu teraz kąpiemy w seri Cetaphil restoradem od kilku dni, dzis mu sie pogorszyo bo wczoraj zjadł jabłuszko i chyba narazie go uczuliło. Ciezko jest znalezc alergen;/

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    w4sqsg18dydmngv7.png[/url]

    w4sqskjo7ajwjkso.png[/url]
  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 23 października 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia dzieki, ze pytasz. Ja slabawo bo nie moge sypiac nocami i niewiele moge z tym zrobic...czekac az przejdzie :( noszenie malej nie jest tez latwe, przewijanie, ubieranie...generalnie wszystko sie ciezko robi. Mam nadzieje, ze zacznie odpuszczac niedlugo. W sobote idziemy z mala do neurologa (podobno bardzo dobrego) mam nadzieje, ze bedzie wszystko dobrze.

    Eta dobrze ze sie odnalazlas :)

    Natalia to sie wykosztowalas, ciagle cos :( naumialas sie juz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2014, 20:12

    eta lubi tę wiadomość

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mucha a cos z Maja nie tak ze do neurologa?czy kontrolnie?
    Mam nadzieje ze wszystko u ciebie sie unormuje :-)

    A co nauki to niet,nie naumialam :P jutro Franko znow idzie do ciocio-babci,bede sie uczyc caly dzien plus weekend caly i mam nadzieje ze jakos dam rade w twn poniedzialek. Ale denerwuje sie jak jasna cholera,jeszcze nigdy nie bylam tak nienauczona do obrony jak teraz :|

    Monia masz jakies wiesci od Nalki?ciekawe jak rezonans...

‹‹ 1680 1681 1682 1683 1684 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ