X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 20 października 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) ja też podpaskę wzięłam a tu lipa :) bo też jakieś plamienie było chwilowe... całe sczęście testu nie miałam pod ręką ;) ale raczej mało prawdopodobne ;) zabezpieczamy się, chociaz wiadomo, że na 100% to nie działa ;) w sumie dalej piersią karmię z tym, że góra 2razy na dobę w nocy :) tak więc co to za karmienie...

    swoją drogą to chyba bym się załamała jakbym teraz w ciążę zaszła hehe wiadomo, że dziecko to szczęście, ale nie w takim odstępie jak dla mnie :D jakby się tak traiło no to trudno, ajkoś by się człowiek przyzwyczaił i musiał sobie poradzić ;) ale jakby trzeci chłopak miał być to ja nie wiem co :) bym żądała od nich w ramach rewanżu miesięcznych wakacji na seszelach, żeby nerwy swoje podleczyć hehehehhe ;)
    wiecie co? ale jakieś ziarenko strachu we mnie zasiała ta wizja :) kurde, może już powinnam mieć ten okres jednak? hyhy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2014, 22:40

    Galanea, alexast, Agusia2312 lubią tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 20 października 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę ze tu juz poszły w ruch testy ciążowe a ja jeszcze po porodzie nie współżyłam :( niestety :( raz ze się boje :( a dwa ze mój maz też ma obawy czy tak w środku jest wszystko ok. Tydzień temu miałam umówioną wizytę u gina i okazało się ze lekarz ma wolne i mnie nie przyjął :( kurcze dziewczyny u was z tym nie było problemu? Ja robię jakieś podchody di męża a on niestety mówi ze jeszcze nie za wcześnie itp obawam się ze robi się problem :( zaczynam się martwic :( sorki ze tak tu zanudzam ale nie mam z kim o tym pogadać :(

    Limerikowo, Agusia2312 lubią tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 20 października 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topa a u nas mąż nalega a ja nie mam ochoty :] i tak źle i tak niedobrze :) ale ja miałam cc to u mnie tam wszystko ok :) też teraz muszę wizytę zarezerwować u swojej ginki. Kazała mi 5 mcy po porodzie się zjawić a Piotruś zaraz będzie miał te 5 :) nie chce mi się jednak na tą wizytę, ale jak trzeba to trzeba bo po michasiu tez miałam być i nie poszłam. Dopiero sie zjawiłam 2,5 roku później z drugą ciążą. Ale ochrzan dostałam :D

    Agusia2312 lubi tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 20 października 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topa niestety nie pomogę, bo po cc. Ale po 12h naturalnego. W każdym razie poporodowy 1-szy raz był w 8tyg po. W każdym razie gin POW,ze super z macica. A jak spytałam co będzie jak za te 4-6tyg nie będzie okresu- będzie taka możliwość jak w ciążę Pani zajdzie. Ale po tym co widzi byłoby dobrze.
    swoja droga 2 tyg od wizyty, wyniki cytologi nada odebrać.Tylko tak się nie chce:-/

    Z tego co czytałam to dziewczyny niektóre dość szybko wspolzyly i bez problemowo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2014, 22:55

    Agusia2312 lubi tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 20 października 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topa u mnie jeszcze połóg się nie skończył i mąż mnie dorwał. Ale powiem, że się bałam z deka :P Nie wiem, może gin Was uspokoi i będzie ok ;)

    Agusia2312 lubi tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 20 października 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit posta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 20:58

    Agusia2312 lubi tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 20 października 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny do gina na pewno muszę iść i mam nadzieje ze coś ruszy się w tej kwestii. Ja też byłam nacinana ale też niestety pękłam przy cewce moczowej :( eh brakuje mi juz bliskości :(

    zem3i09keg891u11.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 20 października 2014, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siedzę sobie, cisza bo mąż w delegacji znowu, słychac tylko chrapanie i bąki piotrusia hehehee
    zawsze mam dylemat - obejrzeć coś w tv - nigdy nie mam na to czasu - czy może pospać sobie smacznie - bo z tym jak wiadomo bywa różnie ;) no i wybieram to drugie aż tęsknię za dobrym filmem...

    ofcooo lubi tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 21 października 2014, 02:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja kurcze spac nie moge :( i to nie przez Majke, bo ona jak zwykle cala noc pieknie spi tylko przez bol pod zebrami...nie wiem co to moze byc. Jak leze na plecach to jest w miare chociaz przy glebszym oddechu boli, na bokach i brzuchu nie ma mowy zebym dala rade lezec :( juz sobie zarezerwowalam wizyte na jutro u internisty zeby mnie gdzies dalej pokierowal, ale nie wiem czy bede miala z kim Majke zostawic, jak nie to nie bede jej ciagnela do tych wszystkich chorob i sie przemecze do srody i maz rano z Mala zostanie. Ciagle cos :( juz jestem zla straszliwie!

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ja jeszcze u lekarza nie bylam,ale listopad jest miesiacem moich lekarzy,wszystko mam juz ustawione ;-)
    Muszka mam nadzieje ze to nic powaznego i szybko przejdzie :-) daj znac co i jak!

    Dzis Franko po kilku nocach gdzie pobudka byla po 4-5 razy zaserwowal tylko 2 pobudki iwstal na dobre o 6. No tak to ja rozumiem ;-) ja pospalam jeszze do 7 bo maz z nim rano wstal i gitara gra!;-) chociaz ta pogoda za oknem wprawia mnie w kiepski humor,kuuuurde liczylam na piekna zlota jesien do grudnia hehe

    Dzis mamy usg brzuszka z Frankiem... trzymajcie kciuki ;-)

    MonikaS, Agusia2312, Galanea, Mucha lubią tę wiadomość

  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 21 października 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mucha, u mnie od takiego bolu zaczynal sie problem z woreczkiem zolciowym.
    Mam nadzieje ze dzis bedzie lepszy dzien bo wczoraj myslalam ze oszaleje, moze to przez ten zab co sie przebijal? jedno co w koncu sie ulozylo to kupki Oliwii, w koncu robi normalne, sama i bez problemu, przewaznie codziennie. To pewnie zasluga trafionego mleka i jablka ktore dostaje co pare dni. Co do wspolzycia to musze powiedziec ze u nas nie bylo problemu zeby cos mnie bolalo itp, bylo normalnie. a teraz mozna powiedziec ze jest jeszcze lepiej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2014, 08:38

    Mucha lubi tę wiadomość

  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 21 października 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja trzymam za wszysstkie nasze forumowe dzieciaczki :) a dzisiaj za Twojego Franka i Annę Nalki w szczególności :)

    słuchajcie - ogłoszenie dnia wczorajszego = zapomniałam sie pochwalić = nareszcie Piotruś trzyma ładnie główkę przy podciąganiu za rączki :D lepiej późno niż później hehe

    i najwyższa pora zapisać dziś na szczepienie bo miało być po 9 października a już 21 :) wolałam poczekać aż ten kaszel ustąpi, niestety dzisiaj znowu się pojawił, ale nie ma rady - lekarz osłucha czy wszystko ok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2014, 08:42

    alexast, NataliaK, Agusia2312, Galanea, Paula222, Martynika lubią tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • alexast Autorytet
    Postów: 1103 1807

    Wysłany: 21 października 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po szczepieniu. Olinek nawet nie płakał :) tak go zagadałam, że podczas ukłucia się tylko skrzywił. Ale byłam z niego dumna. Tym bardziej, że wszystkie dzieci przed nim płakały. Jego imiennik to nawet w histerię wpadł. A moja myszka cichuteńka była :)

    Natalia trzymam kciuki za USG
    Nalka za Annę też trzymam kciuki.
    Monia - oby kaszel szybko ustąpił.
    Muszko - oby ci szybko ból przeszedł
    Topa - ja jestem po cc, ale pierwszy raz po połogu był dla mnie kiepski. Kolejne kila razy też. Nie podobało mi się, bolało mnie bo brak śluzu. Od ok. 3 tyg. jest już ok. Jest o niebo lepiej. Nawet jak za pierwszym razem będziesz się źle czuła to nie zrażaj się i mów mężowi jak będzie cię coś bolało.

    My też idziemy na USG głowy i brzuszka tzn. nerek. Mamy na 13tą. Trzymajcie kciuki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2014, 09:34

    NataliaK, Agusia2312, Galanea, Mucha, MonikaS lubią tę wiadomość

    5djys65g3oi6ttof.png
    17u9j44jpb186k7u.png
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 21 października 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aNNA, fRANIO, Olinek - buziaki i kciukaski za Was Ciocia trzyma z Hania.

    moja Panna spala dzis do 9.30 , wstala rece na sile pcha do buzi- tak jej przeszkadzaja te zeby. ale powiem wam mam mas dentinox i srednia bardzo jest. daje pol zalecanej miarki nurofrenu i jest naprawde lepiej- przesypia super noce a tak to co chwile sie budzila. puki co daje tylko na wieczor. nie wiem czy dobrze robie.

    oooooo i znowu zasypia moja laleczka. hmmmm -dziwne.

    a co do jedzenia juz jest lepiej- pila mleko tak jak pila. widocznie emocje zwiazane z chrzcinami takk sie objawialy

    NataliaK, Agusia2312 lubią tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 21 października 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak moja Panna wygladala w dniu chrzcin. Kazde z tych zdj (+jeszcze 1 inne) było podpisane na pamiatke chrztu sw Hani z data. i dane dla gości na pamiątkę.

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/71e8536ec8c7.jpg
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/334097950efd.jpg

    balonik, NataliaK, Niesforna, Agusia2312, Galanea, Limerikowo, alexast, eta, Paula222, Mucha, MonikaS, Evelineq, evas lubią tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • balonik Autorytet
    Postów: 252 442

    Wysłany: 21 października 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Za wszystkie dzieciaczki moooocno trzymam kciuki. Za mamusie zresztą też.
    Hania jest piękniutka. Piękna pamiątka :)

    NataliaK lubi tę wiadomość

    x76lklh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisak no Hanka to moglaby byc moja synowa. No piekne dziecie :D

    Dziewczyny co mozna zrobic z jablek? Tesciaki przywiezli mi chyba z 10 kg w sobote,ze swojej jablonki.. w niedziele zrobilam ciasto z jablkami,wczpraj racuchy z jablkami a dzis zrobilam 4 sloiki na zas do szarlotki albo cos. Frankowi tez zrobilam,ale zaczal plakac jak posmakowal xD troche kwasne te jablka :D szkoda zeby sie zmarnowaly ale no juz niewiem co mam z nimi zrobic!

    Agusia2312 lubi tę wiadomość

  • Agusia2312 Autorytet
    Postów: 977 1338

    Wysłany: 21 października 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania jest cudowna jak aniołek wygląda:)
    Za Frania, Olusia i Anne trzymam kciukasy :* :)

    My dopiero pojedziemy na szczepienie mamy na 12 godzine, jestem ciekawa jaka bedzie dzisiaj rekacja, właśnie spi chociaż z godzinke pośpi zanim go zapakuje w auto i pojedziemy;)

    U nas z przytulaniem tez nie ma problemu, pierwsze raz był po połodu ale jeszcze nie byłam na wizycie u gina, dla mnie nie było ciekawie czułam sie jak dziewica, bolało troche, dopiero za któryms razem juz nie. My przez całą ciaze mielismy post to moze dlatego;)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    w4sqsg18dydmngv7.png[/url]

    w4sqskjo7ajwjkso.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie no nie...to 'se' moj syn kubki smakowe wyrobil...nie ma ziemniaka,nie ma jedzenia...dwa rozne smaki podawalam,wszystkim plul,ziemniaka za to by wciagnal...no nie wierze..wszystkiego bym sie spodziewala ale ziemniaka? Kartoflany powtorek czy jak...

    evas lubi tę wiadomość

  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 21 października 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia zjada wszystko jak leci, najlepiej deserek. z jablka i banana

‹‹ 1674 1675 1676 1677 1678 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ