Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mucha wrote:
    Wow, mega jest ten wozek, a szczegolnie na bialym stelarzu (zakochalam sie w nim), jedyne co mnie odstrasza to 3 kola i wydaje mi sie ze gondolka jest mala. Wyglad WOW, cena :(

    ta gondolka tylko taka się wydaje. Biały najlepszy =) ale później jak go czyścić... to już nie będzie tak wspaniale :D

    Mucha lubi tę wiadomość

  • Paulina1986 Autorytet
    Postów: 455 804

    Wysłany: 19 lutego 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek wszystkim :)
    U mnie dzisiaj pochmurno, ale ptaszki za oknem i tak ćwierkają :)
    Ja po wczorajszej wizycie jestem spokojniejsza. Wszystko sprawdzone i wszystko jest ok. Szyjka nadal trzyma, nic się nie skróciła - wciąż ma 3 cm. Dalej mam prowadzić oszczędny tryb życia, brać leki i powinno być dobrze. Maleństwo pokazało buźkę i mam zdjęcie profilu - ma śliczny zadarty zadziorny nosek, ciekawe tylko po kim? :)

    evas, Limerikowo, Galanea lubią tę wiadomość

    iv09io4pj4q7bsdv.png

    Moje Aniołki- ukochany synek 23.01.2013 (13tc) i 16.09.2013 (7tc) [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika wrote:
    Weronika, super! :)

    A ja dziś pierwszy raz obudziłam się bez bólu! :) :) :) Od trzech dni miałam tak, że pobolewało mnie od rana, potem po południu było coraz lepiej, a na wieczór totalna ulga i zero dolegliwości. Następnego dnia rano powtórka z rozrywki. A dziś - zupełnie normalnie, wreszcieeee! Noc przespana, wyspana, ufff :).

    Też robię rozeznanie w wózkach, ale zakup dopiero po przeprowadzce pod koniec marca.

    A wczoraj miałam zaskakującą, mało pozytywną niespodziankę, chociaż śmiałam się do siebie, ale gdyby to się nie przydarzyło w łazience, to pewnie bym się już nie śmiała :>.

    Poszłam się myć, kichnęłam sobie i... no cóż, słyszałam, że nietrzymanie moczu jest pod koniec ciąży normalnym zjawiskiem, ale nie sądziłam, że przytrafi mi się w 6 miesiącu ;). Byłam zszokowana, stałam z miną psa, który zwalił wazon i nie rozumiał jak to się stało. Ech, rozsypuję się ;).

    Myślicie, że nisko położone łożysko może mieć na to wpływ?

    Hyhyhy sorki za polubienie, ale mam tak samo więc zaczęłam się śmiać jak tylko to przeczytałam =D wstydziłam się przyznać :P
    Też mam łożysko na przedniej ścianie, ale nie wiem czy to ma jakiś wpływ.

  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 19 lutego 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesć dziewczyny,

    ja to ostatnio mam dosyć bo tak ze mnie cieknie tzn śluz, że non stop mam majtki mokre, wkładki ) nie wyrabiają... to jest strasznie denerwujące. w pierwszej ciąży tak nie miałam bo bym pamiętała

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5674

    Wysłany: 19 lutego 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E tam, Natalia, nie ma się czego wstydzić, ja się na to nastawiałam, tylko, cholera, nie wiedziałam, że to już! :D Dlatego najpierw było takie "WHAAAAT?!", a potem zaczęłam się śmiać do siebie.

    Ale ja nie mam na przedniej ścianie, tyle, że nisko położone :). Podobno ma się jeszcze podnieść, może wtedy mnie to przejdzie, bo strach kichnąć :P.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2014, 09:27

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 19 lutego 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ponoć łożysko nie ma nic do rzeczy, ucisk i zwieracze mniej trzymają :>

    nick nieaktualny, Paulina1986 lubią tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5674

    Wysłany: 19 lutego 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaS wrote:
    ponoć łożysko nie ma nic do rzeczy, ucisk i zwieracze mniej trzymają :>

    Bosko ;).

  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 19 lutego 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK wrote:
    ta gondolka tylko taka się wydaje. Biały najlepszy =) ale później jak go czyścić... to już nie będzie tak wspaniale :D

    To prawda, chociaz ja bardziej balabym sie rysek, ktore na bialym bardziej pewnie widac. Jest boski...nie jestem fanka rozu, ale tam jest taki ciemniejszy roz w zestawieniu z bialym...super dla Majki by byl (ale jeszcze poszukam z 4 kolami).

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika wrote:
    E tam, Natalia, nie ma się czego wstydzić, ja się na to nastawiałam, tylko, cholera, nie wiedziałam, że to już! :D Dlatego najpierw było takie "WHAAAAT?!", a potem zaczęłam się śmiać do siebie.

    Ale ja nie mam na przedniej ścianie, tyle, że nisko położone :). Podobno ma się jeszcze podnieść, może wtedy mnie to przejdzie, bo strach kichnąć :P.

    Sorry nie doczytałam, jeszcze śpię =D
    No nic , Monika pisze że zwieracze powinny trzymać także tego.. problem chyba tkwi w zwieraczach :D

  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 19 lutego 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe hydraulika siada ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5674

    Wysłany: 19 lutego 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaS wrote:
    hehe hydraulika siada ;)

    Polski_hydraulik_2176610.jpg

    :P

    nick nieaktualny, MonikaS, nick nieaktualny, nutka, Limerikowo, Galanea lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez juz 2 razy zwieracze puściły więc luz :-))) wszystkie to mamy :-)

    Martynika, nick nieaktualny, Galanea lubią tę wiadomość

  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 19 lutego 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika dobre ;) rzn nie wiem co tam napisane ale hydraulik ok ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2014, 10:01

    Martynika, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2350

    Wysłany: 19 lutego 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He he he ja jak kichnę to zawsze puszcza mi kranik :-) Juz się przyzwyczaiłam dobrze że mam cały cZas wkładkę to jakoś sobie radzę :-)
    Uciekam dziewczyny idę do koleżanki :-) na bajki :-)

    zem3i09keg891u11.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 19 lutego 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze, że facetom nie puszcza ;) oni wkładki nie włożą chyba, że woreczek hehehe :D

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 19 lutego 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to teraz każda po kolei sie przyzna, że ma problem z "zaworkiem" :D

    Ja niestety też :( bez wkładek się nie ruszam z domu. Ostatnio kupuje juz Tena Lady, bo są bardziej chłonne. Czasem jak mały mi uciska pęcherz to trudno mi dojść do toalety.

    9bsp388.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 19 lutego 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o detektor tętna to ja mam Angel Sound.
    Weronika jak chcesz to mogę Ci pożyczyć, to sobie sprawdzisz jak działa.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    9bsp388.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczęście jeszcze nie mam tego problemu.:)

    Ale mam znów złe wiadomości;( Tak mi przykro jest...
    Wczoraj mojego męża siostra była u lekarza i okazało się, że jest pusty pęcherzyk(13tc)... A ostatni raz byli na początku stycznia to też tylko pęcherzyk był, ale wtedy mogło jeszcze nie być widać zarodka. A tak miesiąc żyli w przekonaniu, że jest w ciąży...;( Dziś ma zabieg, musiałam jej spakować rzeczy do szpitala od siebie z domu, bo lekarka jej wczoraj powiedziała, że 2 godzinki i do domu. A dziś rano w szpitalu mówią, że musi zostać. Zanim by wróciły do domu to z 2 godziny by im zeszły(z siostrą przyjechała), a ja mieszkam blisko to spakowałam co trzeba.
    Zdziwiłam się wczoraj, ale myślę- spoko, ta lekarka sobie w tym szpitalu robi co chce, swoje pacjentki przyjmuje poza kolejnością itp, to może i na zabieg tylko na chwile przyjmuje... A jednak nie. I dziewczyna jeszcze bardziej w szoku i stresie...
    Całą noc było mi przykro, tym bardziej, że zanim zaszłam to tak się bałam, że oni będą pierwsi.Smutna Aż mi wstyd...

    I jestem zła na tą jej lekarkę! Bo znałam ją już i nie polecałam bo jest okropną babą, ale koleżanki poleciły A. i się zdecydowała... I poszła do niej w 7tc i nie było zarodka jeszcze, więc zamiast ją za tydzzień- dwa zapisać, to mówi przyjśc za miesiąc;/ Tak to by w 9 się okazało, że nie ma dalej zarodka i by żyła w świadomości tylko kilka dni. A tak ona od świąt żyła w przekonaniu że jest w ciąży;/

    I inna znajoma kilka dni temu pisała na fb, że będzie znów mamą, a wczoraj już, że nie.;( Kurcze, na każdym kroku tragedie...

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Mati1980 Ekspertka
    Postów: 143 302

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro

    relganli3wx3d6wm.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój mąż: "ile do narodzin zostało - 3 miesiące, dwa tygodnie???? o kurka!!! to już!!!! jedziemyyyyy!!!!" hehehe

    dopiero go uświadomiłam, że już bliżej niż dalej :)

    nutka, Evelineq lubią tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
‹‹ 433 434 435 436 437 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ