Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 20 marca 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie waga ruszyla od jakis 2 tygodni i w zastraszajacym tempie leci do gory...mam wrazenie ze codziennie mi cos przybywa i jest juz 5,5 na plusie (liczac od momentu schudniecia w pierwszym trymestrze).

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszko chudzinko, nie używaj słowa "juz" 5,5 ;-)) ja Ciebie bardzo proszę :-)))

    nutka, Mucha lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ważne jest to kto z jakiej wagi startował, ja z prawidłowej, przytyłam 11 kg, jeszcze moge 5 wg lekarzy i książek :-) limit do 16 ale jeśli je przekroczę to w ogóle mnie to nie zmartwi, zrzuce wszystko bo ruchliwe ze mnie stworzenie. :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2014, 11:03

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 20 marca 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dlatego podkreśliłam moją nadwagę wcześniejszą, bo teraz mam mniejszy limit;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3443

    Wysłany: 20 marca 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku to mam nadzieję że u niej wszystko w porządku !! Może ją zatrzymali??

    Wy mówicie tu o 5,5 na +... A ja mam już 11,8 kg na + :( I uwierzcie że się oszczędzam i w jedzeniu, no i ćwiczę... A tu o :(

    nick nieaktualny, monalisa lubią tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula222 wrote:
    Jejku to mam nadzieję że u niej wszystko w porządku !! Może ją zatrzymali??

    Wy mówicie tu o 5,5 na +... A ja mam już 11,8 kg na + :( I uwierzcie że się oszczędzam i w jedzeniu, no i ćwiczę... A tu o :(
    Paula to podobnie od mnie i to jest prawidłowa waga dla kobiet startujących z normalnej wagi, więc dont worry, poza tym będziemy razem zrzucać po :-))

  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2350

    Wysłany: 20 marca 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka ja też miałam wcześniej zapas więc teraz staram się aby dużo nie przytyć :-), ale się nie odchudzam :-)
    Paula nie przejmuj się ja w pierwszej ciąży przytyłam 20 kg i zaznaczam że urodziłam miesiąc wcześniej, dzień po porodzie zostało tylko 5kg a póxniej w kolejnych miesiącach wróciłam do swojej wagi :-)

    evas, Limerikowo, monalisa lubią tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 20 marca 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mi z tym az 5,5 chodzilo o to ze przez 3 tygodnie wlasciwie mi to wszystko doszlo. Startowalam z prawidlowej wagi, schudlam do 13 tygodnia 4 i tak wlasciwie to mam tylko 1,5 na plusie od wagi przed ciaza. U mnie problem polegal na tym ze do jAkiegos 16 tygodnia zylam w strasznym (mega) stresie ze wzgledu na wczesniejsze straty i chudlam :( Ja malo przytylam do tej pory tak ogolnie i mam maly brzuszek, ale jestem tez wysoka wiec moze sie inaczej to wszystko rozklada...mam nadzieje, ze mala rosnie jak trzeba!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszko, na pewno w pon masz usg i zobaczysz Majusie :-) ja tez jestem ciekawa ile waży moja mała, pewnie około 1 kg :-) USG prenatalne 04.04 więc jeszcze troche. Tydzień temu ważyła około 900 gr.

    Mucha, nutka, Limerikowo, monalisa lubią tę wiadomość

  • maggda Autorytet
    Postów: 1101 938

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wam powiem ze wg mnie strasznie powoli przybieram na wadze :/ przed ciążą miałam 48 kg a teraz mam 55kg dodam ze również jestem dosyć wysoka kobieta. Dlatego ja wcale nie chce schudnąć po ciąży bo teraz bardziej się sobie podobam jak patrze w lustro, mężowi tez to pasuje bo teraz ma frajdę jak da mi klapsa a tyłek podskakuje hahhaahhaa :P

    evas, Agusia2312, Mucha, nick nieaktualny, Kota lubią tę wiadomość

    yuuds65g3xczefvz.png

    twfgs7p.png

    63nqryl.png[/url]
  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy macie jakies fajne linki do wyprawek dla maluszkow: posciele, ochraniacze, reczniczki, kocyki itp?
    Chodzi mi o takie komplety.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2014, 12:08

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • Agusia2312 Autorytet
    Postów: 977 1338

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia ale z Ciebie laska :)

    Ja to na ostatniej wizycie 2 tygodnie temu było dokładnie 6,8 na plusie i jak dla mnie to sie duzo wydawało, przed ciąża tez przytyłam przez te kuracje hormonalne i przez podwyższona prolaktyne... Niby 5 kg przytyłam ale oj widać było u mnie na brzuszku niestety .. A zawsze Miałam wage taka odpowiednią wg mnnie, mam nadzieje że po ciaży zjade do wagi sprzed przytycia:)

    Tusia84, Limerikowo lubią tę wiadomość

    w4sqsg18dydmngv7.png[/url]

    w4sqskjo7ajwjkso.png[/url]
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam 68 na liczniku. Pamiętam, że jak szłam rodzić pierwszego syna, to moja waga wynosiła 67 kg. Przytyłam wtedy około 12 kg i miesiąc po porodzie wszystko zgubiłam, a można nawet i więcej. No ale od tego czasu troszkę kilogramów sobie nazbierałam, choć nadal w normie się mieszczę.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    9bsp388.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3443

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby startowałam z wagi w normie ale ja po porodzie chcę odczekać ze 4 cykle i starać się o nast ciążę więc nie mogę sobie pozwolić na nadmiar kg ;)

    Może już za dużo nie przybędzie, trzeba być tej myśli ;)

    nutka, monalisa lubią tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Tusia84 Autorytet
    Postów: 1655 3538

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jesteście, dziękuję za tyle miłych słów pod moim adresem :) wylałyście miód na me serce.. szczególnie, że zaczynam się czuć "ociężale" ;)
    Ja już w domku zaraz sobie odgrzeję wczorajsze pierogi bo się moja mała córa upomina o jedzenie :) a dam jej może się odwróci bo znowu kopie tam gdzie nie powinna

    monalisa lubi tę wiadomość

    ggfxf7q.png
  • maggda Autorytet
    Postów: 1101 938

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy też tak macie że maleństwa kopią was tam na dole? u mnie Julcia ma położenie pośladkowe i cały czas mnie tam kopie :/ jak dla mnie nie zbyt przyjemne uczucie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2014, 12:17

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    yuuds65g3xczefvz.png

    twfgs7p.png

    63nqryl.png[/url]
  • maggda Autorytet
    Postów: 1101 938

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja szukam takiego przewiewnego kocyka, tak jakby zrobionego w pledu krzyżowego ale nie mogę nigdzie takiego znaleźć

    yuuds65g3xczefvz.png

    twfgs7p.png

    63nqryl.png[/url]
  • Tusia84 Autorytet
    Postów: 1655 3538

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heheh właśnie o tym napisałam, że kopie tam gdzie nie powinna, moja na usg miała ułożenie poprzeczne miednicowe ale wiem kiedy się odwraca bo wtedy kopie mnie właśnie nisko w dole i od wewnętrznej strony.. czasem mam wrażenie że zaraz wystawi nogę :D

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    ggfxf7q.png
  • maggda Autorytet
    Postów: 1101 938

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cos takiego jak ma ten maluszek na zdjęciu http://akpolbaby.pl/upload/useruploads/images/50eefc969945797686bca615741bd207.jpg

    evas lubi tę wiadomość

    yuuds65g3xczefvz.png

    twfgs7p.png

    63nqryl.png[/url]
  • maggda Autorytet
    Postów: 1101 938

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie aż niekiedy się boje ze za bardzo mnie tam skopie i mi "wyleci" za szybko

    yuuds65g3xczefvz.png

    twfgs7p.png

    63nqryl.png[/url]
‹‹ 622 623 624 625 626 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ