Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mądrze godosz Niewiasto :))

    Nalka lubi tę wiadomość

  • vikus001 Autorytet
    Postów: 380 828

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja kupuje juz laktator i zaczynam dzialac;) heheehhe

    3i49df9hikojmw25.png
    34bwdqk3gvs7gqgm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vikus001 wrote:
    to ja kupuje juz laktator i zaczynam dzialac;) heheehhe
    not yet kochana :)

  • vikus001 Autorytet
    Postów: 380 828

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3i49df9hikojmw25.png
    34bwdqk3gvs7gqgm.png
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boziu- nigdy nie miałam żadnych uzależnień, ale te forum normalnie to nałóg.

    Tylko w telefon zaglądam tup tup na internet na forum czerwcowe. Jestescie okropnie fajne:)

    Galanea, vikus001, nick nieaktualny, evas, Limerikowo, Agusia2312 lubią tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edit posta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2014, 19:48

    monalisa, vikus001, nick nieaktualny, Nalka, AISAK, nick nieaktualny, evas, Tusia84, nick nieaktualny, Limerikowo, MonikaS, Agusia2312 lubią tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • vikus001 Autorytet
    Postów: 380 828

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    galanea ja piernicze ale ty jestes zgrabna!!!!!!!!!!mmmmmmm :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Galanea lubią tę wiadomość

    3i49df9hikojmw25.png
    34bwdqk3gvs7gqgm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vikus001 wrote:
    galanea ja piernicze ale ty jestes zgrabna!!!!!!!!!!mmmmmmm :)

    Podpisuję się ręcyma i nogami pod tym :))

    nick nieaktualny, AISAK, Galanea, vikus001 lubią tę wiadomość

  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Galanea jaka usmiechnieta ta Twoja Corka:)
    Super! Super! Super!

    Galanea, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chcę taki brzuszek!

    Galanea, nick nieaktualny, vikus001 lubią tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi siara nie leci ale wiem to z autopsji ze to nie swiadczy ze nie bede miala pokarmu bo z poprzedniąciążato jak mleczarnia chodziłam zamiast wkładekto mialam pieluchy na biuście pod podkoszulką stanika nie nosilam przezpierwsze tygodnie bo pierś i pielucha sie nie mieściły :)

    bontbhr.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Galanea ale sliczna Zośka :)

    Galanea lubi tę wiadomość

    bontbhr.png
  • Kota Autorytet
    Postów: 452 654

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Galanea wrote:
    Ps. Ile czasu brałyście nospę na twardnienia brzucha? Mi w szpitalu dawali 3 razy dziennie 1tabl, na wypisie w zaleceniach mam tylko luteinę, ale jeszcze sama sobie kupiłam nospę i biorę. Czuję ulgę, twardnienia już sporadyczne. Nie wiem czy to po luteinie dopochwowej czy po nospie.

    Jak mi twardnial brzuch to moja lekarka kazala mi zazywac przez tydzien nospe a potem juz doraznie gdyby dalej byl twardy.

    Galanea lubi tę wiadomość

    syy2cwa1kqnjs0p4.png
  • Paulina1986 Autorytet
    Postów: 455 804

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że miałam fatalny dzień. Cały czas coś mnie kuło nad spojeniem łonowym, już się nawet na IP zbierałam. Ale to chyba znowu mój pęcherz, nerki i piasek dają się we znaki. No bo skoro nie mam skurczów ani twardnienia macicy to raczej musi być układ moczowy :/
    Z dobrych wieści zakupowych - przyszły do mnie zamówione pasy ciążowe. Powiem Wam, że super sprawa. Jako, że ja mieszczę się we wszystkie spodnie sprzed ciąży, a jedynie ciasno mi w nich jak są zapięte to takie pasy umożliwiają mi nadal chodzenie w nich gdy są rozpięte. I wilk syty i owca cała. Oszczędzam na ciuchach ciążowych :)
    No i dzisiaj jak się w piżamkę przebierałam, mąż mówi do mnie: "zaczynasz piłkować" a a do niego, że co zaczynam? Na co usłyszałam, że mam ogromny brzuch, tylko tego nie widzę o się garbię :P Ach ci faceci...z nimi źle ale bez nich jeszcze gorzej ;)

    Cieszę się, że już wszystkie mamuśki są w domach!
    No i muszę przyznać, że piękne zdjęcia brzuszków wstawiacie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 20:21

    nick nieaktualny, monaaa, Agusia2312 lubią tę wiadomość

    iv09io4pj4q7bsdv.png

    Moje Aniołki- ukochany synek 23.01.2013 (13tc) i 16.09.2013 (7tc) [*]
  • Tusia84 Autorytet
    Postów: 1655 3538

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Galanea cudny brzusio :)

    Ja już też pisałam, że w pierwszej ciąży też mi jakoś siara nie leciała, a po porodzie byłam na drugą czy trzecią dobę istną mleczarnią.. i to przez bardzoo długi czas nim się to wszystko uregulowało :) więc spokojnie

    Galanea lubi tę wiadomość

    ggfxf7q.png
  • Paulina1986 Autorytet
    Postów: 455 804

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pochwalę się Wam moimi łupami z allegro :)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f75131d305ce.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/94d39465478e.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/1ed0e404df99.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/be5669bf3a39.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/54d715460de3.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/66e2d137cfda.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/62ad6181c26d.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/62f1276fd7ea.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 20:38

    Galanea, vikus001, Nalka, Tusia84, AISAK, nick nieaktualny, nutka, Agusia2312, evas, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    iv09io4pj4q7bsdv.png

    Moje Aniołki- ukochany synek 23.01.2013 (13tc) i 16.09.2013 (7tc) [*]
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edit posta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2014, 19:48

    AISAK, vikus001, Tusia84, Nalka, nick nieaktualny, Paulina1986, Limerikowo, nick nieaktualny, Mucha, Agusia2312, excella, evas, nick nieaktualny, Paula222 lubią tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • vikus001 Autorytet
    Postów: 380 828

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooooo mamo:)::):):):) ale jaja.....artysta z niego niesamowity:) TY ZGRABNA ISTOTKO!!!!!!! zazdraszczam!!!!!!!!

    Galanea lubi tę wiadomość

    3i49df9hikojmw25.png
    34bwdqk3gvs7gqgm.png
  • Mati1980 Ekspertka
    Postów: 143 302

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widać zdolności plastyczne . Super

    Galanea lubi tę wiadomość

    relganli3wx3d6wm.png
  • Tusia84 Autorytet
    Postów: 1655 3538

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah ale cudo :) masz świetnego męża z dużym talentem :)

    Galanea lubi tę wiadomość

    ggfxf7q.png
‹‹ 664 665 666 667 668 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ