Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2015 ;)
Odpowiedz

Mamusie luty 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 15 lutego 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie?

    A ktos z was jesCze jest po terminie?

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Boroniówka Autorytet
    Postów: 372 318

    Wysłany: 15 lutego 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Środa może być,byle w przyszły poniedziałek już być w domu razem :) ja mialam cykle rowno po 28,po dniu zaplodnienia a znam go wyliczylam termin na 23 :P

    najpierw proponuję już Wam przeterminowane kochane szybciutko rodzić. :D My mamy jeszcze odrobinkę czasu ;)
    choć ja już jestem bardzo zmęczona bo niestety cala ciąże cierpie na różne bole :( może dlatego tak boje sie jescze większego wyzwania..

    73esxwa.png
    bfarxzdvidppk01a.png
  • derii84 Autorytet
    Postów: 1772 1057

    Wysłany: 15 lutego 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna 85 wrote:
    No wlasnie?

    A ktos z was jesCze jest po terminie?

    Ja, identycznie jak Sue :-) no i Maarta?

    słoneczna 85 lubi tę wiadomość

    Dwa cuda: Tymus i Olafek ♥♥♥

    p19uskjok4jap6fv.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 15 lutego 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maarta:) wrote:

    Dorocia moja corcia tez tak napierala i ginka mowila ze wtedy sie skraca szyjka a potem robi rozwarcie :)

    Ok to Wy mozecie w srode, ja sie pisze na wtorek zeby mama prezent miala - wnusie:)

    Jutro mam ktg na 8:00.

    Ja jutro ide do szpitala to zobaczymy czy po dzisiejszym bardzo mocnych napieraniach na szyjke cos sie skrocila albo rozwarlo. Mam nadzieje ze tak ;)

    Ja tak na prawde moge juz w kazdy dzien rodzic.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • LadyMK Autorytet
    Postów: 912 726

    Wysłany: 15 lutego 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boroniowka, ja też zmęczona, bo niestety dopiero od tygodnia nie wymiotuję (no poza jednym incydentem z piatku na sobotę)
    :P

    teraz tylko przeraża mnie fakt, że rozstępy szaleją... się rozkokosiły cholery jedne

    Malutek i jego czkawka na ktg: http://youtu.be/dH-ur0Zs7yE
    Wituś urodzony w 41tc 3560g 54cm
    34tc 4d - 2400g; 30tc 4d - 1950g; 20tc 4d - 400g

    3523x2t.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 15 lutego 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna 85 wrote:
    No wlasnie?

    A ktos z was jesCze jest po terminie?

    Ja tez juz sie przeterminowalam.

    Gosiak mam nadzieje, ze szybko Ci sie zacznie po oksy.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 15 lutego 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, bo jak wody odeszly, to jest okreslony czas, w ktorym musze urodzic. Jak oksy nie zadziala, to cesarka - ale jakies skurcze sie pojawiaja - co 5-6 minut wlasnie po podlaczeniu.

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 15 lutego 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mąż poszedł spać, idę do niego dołączyć ;)

    dobranoc!!!

    we śnie też będę kibicować rodzącym :)

    oczywiście nie wybiegam przed szereg. pierwszeństwo mają przeterminowane ;)

    LadyMK lubi tę wiadomość

    relg9vvjrtqik460.png

  • asia888 Autorytet
    Postów: 993 789

    Wysłany: 15 lutego 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny nas juz garstka tu na forum nie rozpakowanych udzielajacych sie zostala

    laureczka25 lubi tę wiadomość

    fJJwp2.png
    8zQPp2.png
  • asia888 Autorytet
    Postów: 993 789

    Wysłany: 15 lutego 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mialam dlugie cykle i niewiem nawet jaka byla data ostatniej miesiaczki wiec bazuje tylko na 2 pierwszych usg gdzie wyliczyli mi termin na 20-22 luty

    fJJwp2.png
    8zQPp2.png
  • truskawkax25 Autorytet
    Postów: 360 404

    Wysłany: 15 lutego 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna 85 wrote:
    No wlasnie?

    A ktos z was jesCze jest po terminie?

    Jeszcze ja :D

    słoneczna 85 lubi tę wiadomość

    qb3c3e5eerxx6827.png
  • megg Autorytet
    Postów: 1367 1609

    Wysłany: 15 lutego 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia rodzące :)

    3i49tv73uljfbfpq.png

    syy220mm7vyhqyjp.png

    pamietam...Aniołek 21.02.2014 (9 tydz)
  • LadyMK Autorytet
    Postów: 912 726

    Wysłany: 15 lutego 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janinka dajesz!!! :)

    Malutek i jego czkawka na ktg: http://youtu.be/dH-ur0Zs7yE
    Wituś urodzony w 41tc 3560g 54cm
    34tc 4d - 2400g; 30tc 4d - 1950g; 20tc 4d - 400g

    3523x2t.png
  • LadyMK Autorytet
    Postów: 912 726

    Wysłany: 15 lutego 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to prawda, że nas ciężarnych-aktywnych na forum jest już malutko :(

    Malutek i jego czkawka na ktg: http://youtu.be/dH-ur0Zs7yE
    Wituś urodzony w 41tc 3560g 54cm
    34tc 4d - 2400g; 30tc 4d - 1950g; 20tc 4d - 400g

    3523x2t.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 15 lutego 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od jutra bede w szpitalu to bede miala dla Was wiecej czasu. Bo w domu zawsze jakies obowiazki no i synek wypelnia mi wiekszosc czasu :)

    Trzymam bardzo mocno kciuki za wszystkie rodzace!!

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Boroniówka Autorytet
    Postów: 372 318

    Wysłany: 15 lutego 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też zaczęłąm pękać na brzuchu,a myślałam że tylko cycki zostaną jak słoneczka ;) no ale cóż,Synek się zniżył to skóra nie wytrzymuje ;)

    najważniejsze,żebyśmy dały sobie rade i dzieci były zdrowe ! :)

    derii84 lubi tę wiadomość

    73esxwa.png
    bfarxzdvidppk01a.png
  • Maarta:) Autorytet
    Postów: 699 400

    Wysłany: 15 lutego 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak naprawde kazda moze zaczac rodzic, niezaleznie od daty.
    Jestem tez przeterminowana jutro beda 4 dni...

    Gosia to oby sie sie rozkrecilo bardziej i malo bolalo!

    Mam nadzieje ze po porodach nasze grono bedzie rownie liczne i bedziemy sobie nawzajem kibicowac w wychowywaniu naszych pociech:)

    Zycze Wam spokojnej owocnej nocy, ide sprobowac zasnac po 6 trzeba wstac.

    oar843r8kh12ukn4.png
  • derii84 Autorytet
    Postów: 1772 1057

    Wysłany: 15 lutego 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój brzuch tez w rozstepach,ale co się dziwić, mam 17kg na plusie, także to było nieuniknione. Ale najważniejsze jest to,żeby urodzić zdrowego dzidziusia, a nie skórą się przejmować :-)

    Dwa cuda: Tymus i Olafek ♥♥♥

    p19uskjok4jap6fv.png
  • Asiaa1201 Autorytet
    Postów: 1759 2048

    Wysłany: 15 lutego 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oxy brrrr ;/

    atdcanliuj218uui.png
    l22ndf9hdqcjnu93.png

  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2292

    Wysłany: 15 lutego 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś wrote:
    A nam dziś
    odpadł pępek :D

    Mojej corci odpadl w nocy z piatku na sobote. Dosc szybko. Mam nadzieje, ze nie za wczesnie (o ile to ma w ogole znaczenie LOL).

    maja35 lubi tę wiadomość

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
‹‹ 2356 2357 2358 2359 2360 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ