Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2015 ;)
Odpowiedz

Mamusie luty 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 15 lutego 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak, u mnie tez czynność skurczowa żadna, wody lecą jak szalone :)
    Ktg książkowe, 2 skurcze sie pojawiły na 50%.

    A Tomasz uwaga - 3150g :) oczywiście zakładam +500g:)

    słoneczna 85, Daisy, asia888, megg, dorocia2324, Fedra lubią tę wiadomość


  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 15 lutego 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to chyba macie suwaczki popsute . Deri i Lady.

    Sue Tobie tez oxy podlacZa?

    atdcqtkf2affvuei.png
  • laureczka25 Ekspertka
    Postów: 203 132

    Wysłany: 15 lutego 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie waga 3700 +- 500 gram. Mam nadzieje ze będzie te 3700 i ani mniej ani więcej :) po cewniku mam straszne bóle podbrzusza ale to napewno nie są jeszcze skurcze.

    asia888 lubi tę wiadomość

    Laureczka25
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 15 lutego 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli wody to jasny sygnał,ale lepsze skurcze bo rozkręcają akcje :)

    Mòj właśnie z Polą ustalił poròd na rano bo musi się wyspać :P

    Dziewczyny jeszcze trochę i dzieci z Wami będą :) już na bombie nie siedzicie :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Januszkowa Autorytet
    Postów: 1664 1888

    Wysłany: 15 lutego 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie rozwarcie 6 cm. Wody odeszly przy badaniu same. Dostalam znieczulenie zzo. Nic nie boli. Zobaczymy co bedzie dalej.

    maja35, Patrycja20, Daisy, Tygrysek, LadyDi, truskawkax25, asia888, megg, adk_1989, dorocia2324, derii84, LadyMK, Fedra lubią tę wiadomość

    16.02.2015 Powitaliśmy na świecie Natalkę :)
    z789jaq.png
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 15 lutego 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, nic mi narazie nie mowili. Troche bolą te skurcze.
    Jem sobie biszkopty:)

    Gosiak, wypiłaś swoją herbatke na dobry porod?

    Daisy, dorocia2324 lubią tę wiadomość


  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 15 lutego 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam kartkę sama bo nie miałam jak kupić ale ze miałam wydrukowane zdjęcia Małej to z jednego zrobiłam serduszko i tez podziękowałam mężowi za Nasza Kruszynkę :)
    Penelope wrote:
    Dałam rano mężowi kartkę na walentynki, kupiłam już wcześniej na szczęście bo inaczej bym nie zdążyła. Podziękowałam mu za syna i powiedziałam ze są dla mnie obaj całym światem. Łza mu poleciała :) a ja jestem ciągle wzruszona :)

    Penelope, megg lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • maja35 Autorytet
    Postów: 1141 921

    Wysłany: 15 lutego 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sie tu dzieje,ze szok. Nie nadazam was czytac tyle akcji tu jest :-) ja rano zaczelam troche plamic na brazowo a potem przeszlo.Teraz znowu plamie ale juz wiecej i chyba odchodzi mi czop no i mam skurcze coraz czestrze.Narazie czekam i obserwuje az beda bardziej regularne to wtedy zadzwonie do szpitala.

    yn3dsvl.png
    córcie 17 lat i 19 lat.
    Moi 2 Anielscy synkowie [*] [*] 20.02.2014. (18tc)
    Ciocia aniołka Julci (*) 24.01.2015 (37tc)
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 15 lutego 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie skurcze co 5 minut, jak przy okresie, ale jak się zegnę i oddycham to daje rade:)
    Jakie rozwarcie to nie wiem:)

    Daisy, Tygrysek, asia888, dorocia2324, Fedra lubią tę wiadomość


  • maja35 Autorytet
    Postów: 1141 921

    Wysłany: 15 lutego 2015, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue to juz blizej jak dalej.Trzymam kciuki za szybki porod.Ja mam narazie co 10 min ale jeszcze czekam w domu.

    yn3dsvl.png
    córcie 17 lat i 19 lat.
    Moi 2 Anielscy synkowie [*] [*] 20.02.2014. (18tc)
    Ciocia aniołka Julci (*) 24.01.2015 (37tc)
  • maja35 Autorytet
    Postów: 1141 921

    Wysłany: 15 lutego 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmieniam co jakis czas pozycje i sprawdzam czy to te wlasciwe skurcze ale jak na razie w kazdej mnie juz lapia.

    yn3dsvl.png
    córcie 17 lat i 19 lat.
    Moi 2 Anielscy synkowie [*] [*] 20.02.2014. (18tc)
    Ciocia aniołka Julci (*) 24.01.2015 (37tc)
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 15 lutego 2015, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie co 2-3 minuty - mam podlaczonego Tensa od 30 minut i czuje spora roznice. Sue, to powodzenia, trzymaj sie! Tomus wie co robi, prezent dla taty :)

    Tygrysek, megg, Daisy, dorocia2324, Fedra lubią tę wiadomość

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • maja35 Autorytet
    Postów: 1141 921

    Wysłany: 15 lutego 2015, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczynki widze ze co jedna to ma lepszy czas.Trzymam kciuki za szybkie porody.Moze ktoras zdazy jeszcze do 24.00 :-) szwagierka moja urodzila sie o 23.59 wiec wdzystko mozliwe :-)

    yn3dsvl.png
    córcie 17 lat i 19 lat.
    Moi 2 Anielscy synkowie [*] [*] 20.02.2014. (18tc)
    Ciocia aniołka Julci (*) 24.01.2015 (37tc)
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 15 lutego 2015, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie rozwarcie 4cm, skurcze co 5 minut regularne, trwają ok. 1 minuty, do przeżycia. Tętno młodego miarowe.
    Kręcę kolka na piłce, oddech pomaga przy skurczu.
    Położna czuła włosy na główce młodego:)

    Nie ma bata, że maz nie dostanie prezentu, ha! A nie mówiłam?:)

    asia888, Tygrysek, megg, Daisy, przedszkolanka:), dorocia2324, Fedra lubią tę wiadomość


  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 15 lutego 2015, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak, trzymam za Ciebie kciuki!!! Czułam, że Janinka czeka na Tomka:)
    Słoneczna, moze u Ciebie sie cos zacznie :)

    Daisy lubi tę wiadomość


  • maja35 Autorytet
    Postów: 1141 921

    Wysłany: 15 lutego 2015, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos czuje,ze jutro przybedzie sporo maluszków :-)

    yn3dsvl.png
    córcie 17 lat i 19 lat.
    Moi 2 Anielscy synkowie [*] [*] 20.02.2014. (18tc)
    Ciocia aniołka Julci (*) 24.01.2015 (37tc)
  • maja35 Autorytet
    Postów: 1141 921

    Wysłany: 16 lutego 2015, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi dziewczynki jak jest u was z ruchami maluszkow,bo moja sie strasznie teraz wierci.Moze tez odczuwa te skurcze i sie stresuje.Niby przed porodem dzieci się mniej ruszaja a moja wręcz szaleje aż czkawki dostała.

    yn3dsvl.png
    córcie 17 lat i 19 lat.
    Moi 2 Anielscy synkowie [*] [*] 20.02.2014. (18tc)
    Ciocia aniołka Julci (*) 24.01.2015 (37tc)
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 16 lutego 2015, 01:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierniczę, nie rodzę!!!! Skurcze bolą jak sam skur?&@ a rozwarcie na palec dalej. Za jakas godzine jak zejdzie cala oksy i nic sie nie zmieni, poloza mnie na patologie na kilka godzin, zebym odpoczela do rana. I od rana to samo.

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • maja35 Autorytet
    Postów: 1141 921

    Wysłany: 16 lutego 2015, 01:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kochana wspolczuje.Moze jeszcze sie cos ruszy.Ja mam dalej skurcze co 10 min i chyba zaraz zadzwonie do szpitala bo zaczynam sie troche martwic.Mala caly czas sie bardzo mocno wierci i nie przestaje ani na chwile.Mam nadzieje ze wszystko ok. I reaguje tak ze stresu,ze cos sie dzieje.

    yn3dsvl.png
    córcie 17 lat i 19 lat.
    Moi 2 Anielscy synkowie [*] [*] 20.02.2014. (18tc)
    Ciocia aniołka Julci (*) 24.01.2015 (37tc)
  • maja35 Autorytet
    Postów: 1141 921

    Wysłany: 16 lutego 2015, 01:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do szpitala i kazali mi przyjechac dopiero jak bede miala skurcze co 5 min albo jak odejda mi wody.Masakra :-(

    yn3dsvl.png
    córcie 17 lat i 19 lat.
    Moi 2 Anielscy synkowie [*] [*] 20.02.2014. (18tc)
    Ciocia aniołka Julci (*) 24.01.2015 (37tc)
‹‹ 2357 2358 2359 2360 2361 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ