Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2015 ;)
Odpowiedz

Mamusie luty 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 29 maja 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurka wrote:
    Ch****j, bo jestem w pracy :[
    Ja teraz leżę i karmię, ale jak chcesz to Ci zarejestruję konto jak wstanę i wyślę na priva dane do logowania. Hasło sobie można zmienić.

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 29 maja 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko podaj mi swój adres e-mail, możesz w prywatnej wiadomości.

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 29 maja 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sprawdzic czy ma sie tenrozstep?

    Angelcia ja emolium uzywam no ale tp jeden kij;)kurcze mojemu wyszly plamkisuche czerwone na raczkach i nozkach! A bylo juz super! Chyba od truskawek tych deoch lub papryki bo wczorsj jadlam rozmrozony..

    Masakra. Bo chyba nie od mleka skoro bylo juz zagojone a jadlam nabial.


    atdcqtkf2affvuei.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 29 maja 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz poczytalam. Ale mala przerwa moze byc! Tam przeciez miesien nie jest ciagly! Jak wejda 3 palce na szerokosc to przyjmuje sie to za nieprawidlowosc!
    A to u was na skorze tez widac dolek?

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2292

    Wysłany: 29 maja 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie zajrzalam na ovufriend. Zrobilam dwa testy 28 i jeden 30 maja rok temu. Pierwszy wyszedl minus, drugi blady plusik i trzeci tez blady plusik. Pamietam jak ta niepewnosc mnie mordowala! Potem odczekalam kilka dni i zrobilam ponownie (tylko tego nie odnotowalam) i wtedy juz w trakcie sikania na patyk wyszedl bardzo wyrazny znak + hahaha!

    mala_mi1982 lubi tę wiadomość

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 29 maja 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie właśnie przyszło pismo od dyrektorki, że proponuje mi albo inne stanowisko pracy (gorsze godzinowo)(za tą samą pensją) albo mnie zwolni z 1 września ...

    nie wiedziałam, że tak można :/

    relg9vvjrtqik460.png

  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 29 maja 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia, co Ty mówisz?
    Kurcze, słabo bardzo :( Ale więcej godzin czy inne pory?

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • megg Autorytet
    Postów: 1367 1609

    Wysłany: 29 maja 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    u nas wkoncu pogoda i dlugi spacer

    ja tez mm taka dziure w brzuchu , kurcze ale z kad wiedziec czy to ok czy nie

    poza tym od jutra siedzimy z tata w 3 w domu na blizej nieokreslony czas.....
    ehhh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2015, 19:00

    3i49tv73uljfbfpq.png

    syy220mm7vyhqyjp.png

    pamietam...Aniołek 21.02.2014 (9 tydz)
  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1489

    Wysłany: 29 maja 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze Pia to slabo ja nawet nie wiem czy tak mozna no ale skoro zaproponowala inne warunki to chyba wtedy mozna...
    Dziewczyny polecce mi cos na infekcje grzybicza bez recepty :) nie chce isc z mala do gina po recepte:/

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • Bietka Autorytet
    Postów: 1047 1085

    Wysłany: 29 maja 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie ta moja przerwa w miesniach nie jest normalna. Mmoże się mylę, ale wolę żeby specjalista się wypowiedział ma ten temat. Jeżeli okaże się, że to normalne i ssamo sie zejdzie to super :-)

    Pia a Ty nie jesteś chroniona przez min pół roku powrocie do pracy? Tyle, ze ppensja ta sama... Nie wiem.

    U nas pogoda też swietna :-( młody spał na spacerze 2 h. Nie ma co się dziwić jak w ciągu dnia spał może 49 min

    c7hyim7.png
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 29 maja 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z pracy jednozmianowej na dwuzmianową ...

    nie mam pojęcia co robić, ledwo co sytuacja w pracy męża się unormowała a teraz u mnie

    najbardziej się boję że po powrocie mnie zwolni...

    relg9vvjrtqik460.png

  • Stokrota :) Autorytet
    Postów: 856 685

    Wysłany: 29 maja 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia Gizela wrote:
    a mnie właśnie przyszło pismo od dyrektorki, że proponuje mi albo inne stanowisko pracy (gorsze godzinowo)(za tą samą pensją) albo mnie zwolni z 1 września ...

    nie wiedziałam, że tak można :/

    Kutwa i to są właśnie uroki rodzicielstwa w naszym chorym kraju.....Patafiany !!! Tylko z tego co wiem to po zakończeniu macierzyńskiego jest jeszcze 3 miesieczny okres ochronny i w tym czasie nie mogą chyba zwolnić ani zmienić stanowiska ale nie wiem dokładnie. Zorientuj się w temacie.

    Ale mnie wk....ia coś takiego !

    1usajw4zbiudzgxg.png
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 29 maja 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrota też mi się tak wydaje, że są jakieś okresy ochronne, muszę się skonsultować z prawnikiem, bo to pismo mi "śmierdzi" i uzasadnienie jest tandetne, najprawdopodobniej moje miejsce dyrekcja komuś obiecała

    relg9vvjrtqik460.png

  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2292

    Wysłany: 29 maja 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrota :) wrote:
    Kutwa i to są właśnie uroki rodzicielstwa w naszym chorym kraju.....Patafiany !!! Tylko z tego co wiem to po zakończeniu macierzyńskiego jest jeszcze 3 miesieczny okres ochronny i w tym czasie nie mogą chyba zwolnić ani zmienić stanowiska ale nie wiem dokładnie. Zorientuj się w temacie.

    Ale mnie wk....ia coś takiego !

    Sa bardziej chore kraje na swiecie ;]

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • Stokrota :) Autorytet
    Postów: 856 685

    Wysłany: 29 maja 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Twój 6 tygodniowy macierzyński to już w ogóle przegięcie pały.
    Istny amerykański sen.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2015, 20:05

    1usajw4zbiudzgxg.png
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 29 maja 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i się dziwią że coraz mniej dzieci się rodzi

    Gosiak, Sue lubią tę wiadomość

    relg9vvjrtqik460.png

  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 29 maja 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, Pia, koniecznie skonsultuj się z prawnikiem jeśli możesz. Jak chcesz, to ja w poniedziałek wypytam moich HR-ówek jakie są przepisy - one są bardzo pomocne i pewnie mi podadzą jakiś paragraf na to.

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 29 maja 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moj wyjazd sie nie udal:( o 16.45 wyjechalam a M z mała na spacer, dzwonilam o 18.40 mala sie bawila, potem o 19 nie chciala jesc z butli i sie rozplakala jak M jej wciskal, potem sie uspokoila i byla kapiel, po kapieli znowu bunt i mega ryk, o 19.30 tel do mnie wiec ja na sygnale do domu w 30min dojechalam, mała juz spala ze zmeczenia, nakarmilam na spiocha
    a moj M mnie wkur na maxa, dzisiejsze 200ml mleka do kosza bo wiadomo juz raz podgrzane, ale on w zlosci wyrzucil 450ml mleka z zamrazarki razem z pojemnikami, normalnie sie poplakalam, nie odzywam sie do niego i wieczor w odzielnych pokojach spedzamy

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 29 maja 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak dzięki! Niestety obawiam się że zrobią wszystko żeby ze mną rozwiązać umowę o prace ;)

    Z prawnikiem się skontaktuje bo muszę wiedzieć czym mnie jeszcze mogą zaskoczyć....

    relg9vvjrtqik460.png

  • Stokrota :) Autorytet
    Postów: 856 685

    Wysłany: 29 maja 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noooo gdyby mi chłop coś takiego odwalił to oj ciężko by było.... Współczuję bo zachował się żałośnie....Niejedna kobieta dużo by zapłaciła za mleko matki a on tak sobie je po prostu wywalił bo nie dał sobie rady z córką. Baaardzo nieładnie. Powinien Cię przepraszać na kolanach.

    1usajw4zbiudzgxg.png
‹‹ 3017 3018 3019 3020 3021 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ