Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2015 ;)
Odpowiedz

Mamusie luty 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Gosiak, drugie musi być anioł, bo jak nie to w kaftanie mnie wywioza ;)

    Gosiak, Sue lubią tę wiadomość

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, a mnie dziwi to że jeszcze @ nie dostałam, a już od miesiąca młody dostaje mm po zjedzeniu dwóch cyckow. Najpierw dostawał malutko żeby się brzuch przyzwyczaił, ale od jakiś 2 tyg wciąga 3-4 butle po 120 ml, w nocy tylko cyc, a @ ani śladu. Chyba się zapisze na sierpień do mojego gina na kontrolę, brakuje mi tych wizyt trochę :P

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A swoją drogą nie wyobrażam sobie 4 mies. macierzyńskiego - już bym musiała wracać do pracy...

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak wrote:
    Pia, paluch Ci się omsknął i dałaś mi nie lubię :P :D


    bardzo możliwe :P celowo nikomu bym nie dała ;) nie podoba mi się ta opcja, daję jej :nie lubię" ;)

    Gosiak, Sue lubią tę wiadomość

    relg9vvjrtqik460.png

  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dd TVN mówią o śnie niemowlaka, takie banały ze masakra. Noworodek śpi ok 20 h dziennie, tia :D Do 3 mies dziecka odradza się spanie z rodzicami ;)

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój dalej śpi od tej 6, a ja pospałam z nim do 8, zjadłam śniadanie, umalowałam się, poprasowałam, poskładałam pranie. Teraz chyba pójdę włożyć moje plakaty do ramek i odkurzę :)

    Atakasobiejedna, dorocia2324 lubią tę wiadomość

    relg9vvjrtqik460.png

  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak wrote:
    A swoją drogą nie wyobrażam sobie 4 mies. macierzyńskiego - już bym musiała wracać do pracy...

    No ja bym musiała do żłobka dać, bo nikt inny by się nie zajął, nie wiem jak wygląda taka opieka w żłobku nad takimi maluchami... dobra, zaraz przestanę Was zasypywac postami, bo młody się powoli budzi w bondolino ;)

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • Stokrota :) Autorytet
    Postów: 856 685

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia Gizela wrote:
    Mój dalej śpi od tej 6, a ja pospałam z nim do 8, zjadłam śniadanie, umalowałam się, poprasowałam, poskładałam pranie. Teraz chyba pójdę włożyć moje plakaty do ramek i odkurzę :)
    No nie mogę aż czytać takich postów ;)

    1usajw4zbiudzgxg.png
  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrota :) wrote:
    No nie mogę aż czytać takich postów ;)

    Dokładnie, żal dupe ściska :D ;)

    Stokrota :) lubi tę wiadomość

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzie pani z dzieckiem w wisiadle, codziennie ja widzę jak wyprowadza psa. Tak ja ciągnie do przodu ze aż się cała do tyłu odchyla i za krzyż trzyma. Ja nie wiem, to już nie mówi ludziom ze coś jest nie tak?

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • Lara 82 Autorytet
    Postów: 3695 2716

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atakasobiejedna wrote:
    Dokładnie, żal dupe ściska :D ;)

    Dokładnie ;-) ;-):-)

    relge6yd3cl8y0me.png
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale to u mnie takie spanie raz w miesiącu :D

    Lara 82 lubi tę wiadomość

    relg9vvjrtqik460.png

  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idę karmić zazdrośnice :)

    Stokrota :), Gosiak, Lara 82, dorocia2324, Sue lubią tę wiadomość

    relg9vvjrtqik460.png

  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez ze smokiem juz od szpitala walczylam i moja ma go dalekim powazaniu, takze nie zawsze sie da:-/ u nas tez wszystko gryzione jest, mam juz dentibaby, gryzaki w lodowce ale zabkow raczej nie widac

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my dzis swietujemy pierwsze imieniny:) z tej okazji Laura ma swoja mini drzemke, a ja pije kawe i jem deser truskawkowy:)

    Gosiak, dorocia2324 lubią tę wiadomość

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na sen mojego dziecka w dzien nie moge narzekac. Zazwyczaj to sa 3-4 drzemki po 1-2 godz. Tylko cos nam sie porobilo ze spaniem w nocy. Pierwszy sen byl dluzszy, np od 21/22 do 2/3 a pozniej co 2 godz. A ostatnio zjada 21/22 i budzi sie 00/1 i pozniej pobudki co 1-2godz. No masakra, jestem tak niewyspana.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, jakaś Palvin się uaktywniła... chyba trzeba zgłosić moderacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 10:29

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palvin jak dla odstresowania wcisakasz sobie ni lubie, to wez lepiej folie babelkowa i powciskaj:-/ bez sensu ...

    Lara 82, dorocia2324, Giannaa, megg, Sue lubią tę wiadomość

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak wrote:
    O, jakaś Palvin się uaktywniła... chyba trzeba zgłosić moderacji.

    I widze, ze wszystkie nasze posty jej sie nie podobaja!!

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Że też niektórym sie nudzi ...

    relg9vvjrtqik460.png

‹‹ 3100 3101 3102 3103 3104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ