Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2015 ;)
Odpowiedz

Mamusie luty 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • megg Autorytet
    Postów: 1367 1609

    Wysłany: 17 września 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie :( mnie boli po obu str tak jakby mi sie zebra rozciagaly czy cos...sama nie wiem ale nie fajne uczucie
    mam to po poludniu jak np. za duzo siedze i sie klade wtedy, czasem mija czasem nie ;/

    3i49tv73uljfbfpq.png

    syy220mm7vyhqyjp.png

    pamietam...Aniołek 21.02.2014 (9 tydz)
  • Asiaa1201 Autorytet
    Postów: 1759 2048

    Wysłany: 17 września 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A przypomnijcie mi jakie ph na jaką płeć? Bo mam 6,5 po drugim badaniu moczu

    atdcanliuj218uui.png
    l22ndf9hdqcjnu93.png

  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 17 września 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mialam 6,5 i mam chlopca-

    ktos pisal ze do 6 dziewczynka a powyzej 6 chlopczyk

    atdcqtkf2affvuei.png
  • juska19 Autorytet
    Postów: 853 1015

    Wysłany: 17 września 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angélique89
    w Irlandii tez nie ma badanie ginekologicznego tylko usg 2 razy w ciazy i serduszko sprawdzaja..

    Angélique89 lubi tę wiadomość

    relge6yd0kju1g7d.png
  • Francuska25 Autorytet
    Postów: 305 407

    Wysłany: 17 września 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angélique89 wrote:
    Obecnie region Provence-Alpes-Côte d'Azur konkretnie Avignon. Na koniec miesiąca przeprowadzam się do Lyon czyli region Rhône-Alpes.
    A Ty skąd jesteś?


    angelique- ja mieszkam w regionie Rhone -Alpes w departamencie 26;) Do samego Lyonu mam 100km. Mieszkam w Valence;) Mieszkamy calkiem nie daleko siebie;)

    Angélique89 lubi tę wiadomość

    gyxw8iikqfy0nssi.png
    82doj44j4gwjobwn.png
  • Angélique89 Autorytet
    Postów: 608 650

    Wysłany: 17 września 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna 85 wrote:
    chodzilo mi o dlugosc;)

    ja sobie nie sprawdzam- chcialam porownac wymiar:)
    Aplikowałam kapsułki z kwasem mlekowym więc miałam możliwość przez dwa tygodnie pewnych obserwacji. Znam swoje ciało i w nigdy moja szyjka nie była tak głęboko ;-) Przy aplikacji tamponów nigdy nie było możliwości włożyć go na zalecane w ulotce długość palca. A tu nagle kapsułkę trzeba umieścić głęboko w pochwie a tu końca nie widać, a raczej czuć ;-) Innego dnia bywała tak nisko, że aż dziwne. Nikt nigdy nie mierzył mi szyjki podczas badania bo jak pisałam, nie miewam badań ginekologicznych w ciąży. Przynajmniej na razie nie. We Francji chyba tak już jest.

    relgwn15ilhiioyg.png
  • Angélique89 Autorytet
    Postów: 608 650

    Wysłany: 17 września 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Francuska25 wrote:
    angelique- ja mieszkam w regionie Rhone -Alpes w departamencie 26;) Do samego Lyonu mam 100km. Mieszkam w Valence;) Mieszkamy calkiem nie daleko siebie;)
    Lyon to 69. Może kiedyś się spotkamy. W końcu 100 km to nie aż tak daleko ;-)

    relgwn15ilhiioyg.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 17 września 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i pewnie Angelcia seriale oglada a ja w pracy i nie moge obejrzec....:)

    Gosiak lubi tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Francuska25 Autorytet
    Postów: 305 407

    Wysłany: 17 września 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i Angelique ma racje ze we fr nie ma badan "recznych";) Ja mialam tylko raz i tylko dlatego ze jakas infekcja mi sie przyplatala i lekarka sprawdzila.

    A mialas Angelique juz drugie badanie USG? Ja mam dopiero 1 pazdziernika

    gyxw8iikqfy0nssi.png
    82doj44j4gwjobwn.png
  • Angélique89 Autorytet
    Postów: 608 650

    Wysłany: 17 września 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Francuska 25 łącznie miałam USG już 5 razy a to II trymestru będę miała dopiero 9 października. W PL chyba robi się je szybciej.

    relgwn15ilhiioyg.png
  • Francuska25 Autorytet
    Postów: 305 407

    Wysłany: 17 września 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pl to jakos na przelomie 20tygodnia. Ja bede w 23tc majac "tutejsze" polowkowe;)

    A to '89 to twoj rocznik?? Jesli tak to tak jak moj;)

    cath lubi tę wiadomość

    gyxw8iikqfy0nssi.png
    82doj44j4gwjobwn.png
  • cath Autorytet
    Postów: 2478 3236

    Wysłany: 17 września 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obiecałam reszte zdjeć pokoiku dziś i oto są ;)
    ac056ccee057a6f6med.jpg
    a tutaj przewijak po rozłożeniu, dwa w jednym komoda z przewijakiem <3
    24582338f7c8cbe7med.jpg

    A tutaj my wczoraj ;)
    190072f03ddde75fmed.jpg
    4baea10b41a56659med.jpg
    Buziaczki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2014, 20:55

    Francuska25, słoneczna 85, juska19, Gosiak, Sue, betty85, Fedra, Katiś, sebza, Bietka, megg, Penelope, Lara 82, asia888, Sewerynka lubią tę wiadomość

    klz9vcqgnrjhn698.png
    f2w3ugpjp3upleah.png
  • juska19 Autorytet
    Postów: 853 1015

    Wysłany: 17 września 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w Irlandii raz mialam badanie reczne z corka w ciazy hmm pojechalam bo czop mi odpadl dzien przed sylwestrem lekarz mnie zbadal wogole nie umial tego robic bol okropny a jego slowa byly takie .. czuje juz glowkie ale prosze wracac do domu..
    Ja oczy jak 5 zl wrocilam do domu w sylwestra okolo 21 zaczely sie skurcze nie regularne wiec poczekalam do 1 jak zaczelo sie regularnie zanim mi zrobili ktg i wypytali o wszystko okolo 3 polozyli mnie na sale a 3:55 byla Jula

    relge6yd0kju1g7d.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 17 września 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ladnie:) fajna ta komoda- fajnie ze sie tak sklada :) w sumie moze pozniej byc jako mebelek normalny zlozony:)

    czekac na drugie dziecie:)

    a wlasnie? czy planujecie jakos od razu drugie?:) my rozmawiamy o tym duzo i i myslimy zeby sie starac ok grudnia juz o drugie:) ktos dolaczy?
    chyba ze mi sie odmieni po porodzie:)

    cath, Gosiak, olcia87, megg lubią tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • cath Autorytet
    Postów: 2478 3236

    Wysłany: 17 września 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna 85 wrote:
    ale ladnie:) fajna ta komoda- fajnie ze sie tak sklada :) w sumie moze pozniej byc jako mebelek normalny zlozony:)

    czekac na drugie dziecie:)

    a wlasnie? czy planujecie jakos od razu drugie?:) my rozmawiamy o tym duzo i i myslimy zeby sie starac ok grudnia juz o drugie:) ktos dolaczy?
    chyba ze mi sie odmieni po porodzie:)
    Między mną a moją siostrą jest 7 lat różnicy i moim zdaniem to za dużo. Ja planuję następnę za może 5 lat ale kto wie może od razu nam się zachce przecież tak może być <3

    klz9vcqgnrjhn698.png
    f2w3ugpjp3upleah.png
  • lula88 Autorytet
    Postów: 332 367

    Wysłany: 17 września 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejciu jakie śliczne mebelki :) a Ty Cath kwitnąco wyglądasz :)

    cath lubi tę wiadomość

    74dianli2i9bz1yz.png
    ckaidqk3z796gr05.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 17 września 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna 85 wrote:
    a wlasnie? czy planujecie jakos od razu drugie?:) my rozmawiamy o tym duzo i i myslimy zeby sie starac ok grudnia juz o drugie:) ktos dolaczy?
    chyba ze mi sie odmieni po porodzie:)
    No właśnie ja nie wiem czy od grudnia, ale może w sumie i od grudnia ;)
    Plan optimum jest taki, żeby zajść w ciążę jeszcze przed końcem macierzyńskiego i zostać na L4 z Janinką do końca drugiej ciąży i potem jeszcze rok.
    Ale też zobaczę czy mi się po porodzie nie odmieni ;D

    cath, słoneczna 85, Sewerynka lubią tę wiadomość

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 17 września 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś jakoś wyjątkowo czuję się niecierpliwa i już bym chciała mojego synka tulić :) Nie mogę się doczekać :)

    Głowa mnie boli cały dzień, a jutro powrót do pracy.

  • cath Autorytet
    Postów: 2478 3236

    Wysłany: 17 września 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lula88 wrote:
    Jejciu jakie śliczne mebelki :) a Ty Cath kwitnąco wyglądasz :)
    Dziękuję podwójnie ;) Czuję się zgrabniejsza niż przed ciążą :D Mój mąż nie może się napatrzeć na mnie i mówi że wyglądam nawet lepiej jak się poznaliśmy a atwedy miałam 15 lat hahahha :D

    Gosiak, Asiaa1201 lubią tę wiadomość

    klz9vcqgnrjhn698.png
    f2w3ugpjp3upleah.png
  • lula88 Autorytet
    Postów: 332 367

    Wysłany: 17 września 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raczej za jakieś 3 latka drugie by móc maksymalnie poświęcić się wychowaniu jednemu dzieciątku bo okres do 2 lat jest najgorszy. Nie wyobrażam sobie by opiekować się noworodkiem i ganiać za rocznym czy dwuletnim dzidziem.
    W domku mam 1.5 letnią chrześnicę to na minute nie można z oka puścić bo zaraz sobie może krzywdę zrobić. A obarczać dziadków nie zamierzam :)

    cath lubi tę wiadomość

    74dianli2i9bz1yz.png
    ckaidqk3z796gr05.png
‹‹ 636 637 638 639 640 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ