Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2018
Odpowiedz

Mamusie luty 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monic88 wrote:
    Ale to jest niesamowite, ze nasze dzieci sa wielkosci pudełka zapałek, a już tak wszystko widać!

    Bo to SuperDzieci są :D

  • rosann Autorytet
    Postów: 308 217

    Wysłany: 21 lipca 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do płci to podrzucam Wam ciekawostkę :)
    O to jak wyglądają narządy płciowe zewnętrzne u maluszków w 12 tygodniu ciąży u dziewczynki i chłopca :)

    Jak widać i jednemu i drugiemu coś tam między nogami dynda :P
    https://media1.britannica.com/eb-media/09/119609-004-F6CABBC7.jpg

    thgfugpjkrpdgpz8.png
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 21 lipca 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,ale dziewczynce leży a chłopcu sterczy :P Ważny jest kąt nachylenia.Ale wiadomo na tym etapie to tylko prawdopodobieństwo... :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2017, 15:18

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • rosann Autorytet
    Postów: 308 217

    Wysłany: 21 lipca 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiarzyna wrote:
    Tak,ale dziewczynce leży a chłopcu sterczy :P Ważny jest kąt nachylenia.Ale wiadomo na tym etapie to tylko prawdopodobieństwo... :-)

    No wiadomo :)
    Moja Pani doktor pokazała mi coś między nogami, że się tak wyrażę, od dupy strony, dosłownie, hehe :)

    Elaa.1234, kasiarzyna lubią tę wiadomość

    thgfugpjkrpdgpz8.png
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 21 lipca 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie, miałam dobre przeczucia. Jednak kobieta czuje, że coś jest nie tak. Niestety z dwóch serduszek zostało tylko jedno, na szczęście mały/mała rośnie i nawet machał rączka do mnie :)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3103 3881

    Wysłany: 21 lipca 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozamonia przykro mi z powodu straty maleństwa :( dobrze ze chociaz drugi groszek jest silny <3

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • kuzka Autorytet
    Postów: 433 334

    Wysłany: 21 lipca 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem już w domu !!!
    Z dzidzią wszystko ok. Maluszek urósł do 6,35 cm . Wszystko w środku jest całe i zdrowe - kosmowka , szyjka itp. Typowe plamienie z nadżerki. Mam się oszczędzać, nie szarpać, za dużo nie sprzątać itp.

    Właśnie się skojarzyłam, że nie wziąłam duphastonu ( zwiększyli mi dawkę z 2 do 3 dziennie) a do domu wrócę później. WrRR... coś się stanie jak paminęłam jedną ?

    innamorata88, kasiarzyna, Paula., Czarna_kawa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Dwa Aniołki: 10.2016 i 02.2017


    74diru1dhvelt745.png

  • rosann Autorytet
    Postów: 308 217

    Wysłany: 21 lipca 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Ja po wizycie, miałam dobre przeczucia. Jednak kobieta czuje, że coś jest nie tak. Niestety z dwóch serduszek zostało tylko jedno, na szczęście mały/mała rośnie i nawet machał rączka do mnie :)

    Koza przykro mi bardzo :(
    Druga, mała Kózko, trzymaj się ciepło i rośnij w mamie w najlepsze! Bez psikusów i żartów! Ciotki na Ciebie czekają <3

    thgfugpjkrpdgpz8.png
  • kuzka Autorytet
    Postów: 433 334

    Wysłany: 21 lipca 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozamonia ściskam mocno !! Drugi Maluszek będzie silny ❤

    Dwa Aniołki: 10.2016 i 02.2017


    74diru1dhvelt745.png

  • Monic88 Autorytet
    Postów: 401 255

    Wysłany: 21 lipca 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzka super, że wszystko dobrze, duza już Twoja dzidzia! Moja tydzien mlodsza, a ma 4,1 hmmm może za malutko? :-( Myślę, że nic sie nie stanie jak nie wzielas jednej tabletki, zwłaszcza juz na tym etapie, gdzie progesteron nie jest AŻ tak istotny, już łożysko powoli przejmuje jego funkcje :-)

    Kozamonia bardzo mi przykro za to serduszko co odeszło :-( Dobrze, że drugi maluszek silny i tak juz ma zostać! :-*

    kuzka lubi tę wiadomość

    km5sp07weqrpj7bl.png
  • kuzka Autorytet
    Postów: 433 334

    Wysłany: 21 lipca 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monic moja ciąża wg USG jest prawie tydzień starsza więc może dlatego :)

    Dwa Aniołki: 10.2016 i 02.2017


    74diru1dhvelt745.png

  • szwesta80 Autorytet
    Postów: 402 284

    Wysłany: 21 lipca 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MŁODY poinformowany, że będzie miał rodzerodzeństwo. Powiedzieliśmy mu, że mamy coś dla niego. Kazalismy zamknąć oczy a na łóżku daliśmy USG. Otworzył oczy.
    "Co to?"
    "To twój brat albo siostra. Jeśli wszystko będzie ok gdzieś koło twoich urodzin będziesz miał rodzeństwo "
    Rzucił mi się na szyję, przytulił z całej siły i popłakał.
    Potem od razu poleciał pochwalić się dziadkom i kuzynce.

    nick nieaktualny, Promyczek_91, kasiarzyna, Anne92, Elaa.1234, kuzka, Katowiczanka, kolka, Paula., Czarna_kawa, nick nieaktualny, sunset06 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kzhsm0bxy.png
    f2w3qh4snsvwasdq.png
    Przybrana Mama dla Młodego
    Aniołek [*] - 12.10.2015 - 8 tc
    Aniołek [*] - 16.01.2017 - 9 tc
  • rosann Autorytet
    Postów: 308 217

    Wysłany: 21 lipca 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szwesta80 wrote:
    MŁODY poinformowany, że będzie miał rodzerodzeństwo. Powiedzieliśmy mu, że mamy coś dla niego. Kazalismy zamknąć oczy a na łóżku daliśmy USG. Otworzył oczy.
    "Co to?"
    "To twój brat albo siostra. Jeśli wszystko będzie ok gdzieś koło twoich urodzin będziesz miał rodzeństwo "
    Rzucił mi się na szyję, przytulił z całej siły i popłakał.
    Potem od razu poleciał pochwalić się dziadkom i kuzynce.

    Ale cudownie :) Aż mi łezka się w oczach zakręciła...

    Mój mąż poinformował swoją mamę o tym, że będzie babcią. No cóż... Łudziłam się, że może przy okazji takiej wiadomości weźmie telefon i do mnie zadzwoni z gratulacjami. Jak zwykle się przeliczyłam, heh.

    Eklerka13579 lubi tę wiadomość

    thgfugpjkrpdgpz8.png
  • Eklerka13579 Autorytet
    Postów: 277 182

    Wysłany: 21 lipca 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosann wrote:
    Ale cudownie :) Aż mi łezka się w oczach zakręciła...

    Mój mąż poinformował swoją mamę o tym, że będzie babcią. No cóż... Łudziłam się, że może przy okazji takiej wiadomości weźmie telefon i do mnie zadzwoni z gratulacjami. Jak zwykle się przeliczyłam, heh.
    Moja tesciowa tez nie zadzwonila, ale jak ja odwiedzilismy to padly szczere gratulacje:)

    l22nkrhm0evewuhw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szwesta, ja tez sie poplakalam :)

    Kozamonia, przykro mi z powodu jednego maluszka. Ale jesli drugie serce bije, to znak, ze Maluch jest silny i nie sa mu grozne wszelkie przeszkody. Dalej juz wszystko musi byc ok ;)

    kozamonia lubi tę wiadomość

  • rosann Autorytet
    Postów: 308 217

    Wysłany: 21 lipca 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eklerka13579 wrote:
    Moja tesciowa tez nie zadzwonila, ale jak ja odwiedzilismy to padly szczere gratulacje:)

    Nas dzieli 800 km, więc się nie odwiedzamy, ale nie tylko z powodu odległości :)
    Długa historia, raczej nie do opisywania na forum :) Ale przywykłam do myśli, że moje dziecko będzie znało drugą babcię tylko ze słyszenia, zresztą na Jej własne życzenie :)

    thgfugpjkrpdgpz8.png
  • rosann Autorytet
    Postów: 308 217

    Wysłany: 21 lipca 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może Was zainteresuje...
    Kampania dot. karmienia piersią, a przy okazji do odebrania wybrany przez siebie bodziak :)
    https://www.projektbody.pl/

    Asasa, Paula., nick nieaktualny, Czarna_kawa lubią tę wiadomość

    thgfugpjkrpdgpz8.png
  • Asasa Autorytet
    Postów: 593 419

    Wysłany: 21 lipca 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eklerka co do bólu kości ogonowej, pośladków i krzyża to ja też tak mam, a to podobno rozrastająca się macica, która może uciskać na jakiś nerw.
    Mój mąż też już powiedział swojej mamie, ale w mojej obecności, uściskała mnie i się popłakała. A w niedzielę planujemy powiedzieć mojej rodzice.

    UAtCp1.png
    mhsv9vvj0znnlhyf.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 21 lipca 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozamonia :( przykro mi z powodu drugiego kropka, ale pierwszy walczy i już wszystko przetrzyma!!

    Dziewczyny, planujemy zakup detektora tętna. Polecacie jakiś konkretny model? Od którego tc cokolwiek wykryje? :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisalam juz wczesniej, mam nadzieje, ze nie spamuje :) ja mam jumper z allegro z wyswietlaczem, wykrywal od bodajze końcówki 9tyg. Po uzyciu stwierdzam, ze wyświetlacz to moim zdaniem zbedny bajer, kazdy inny ktory ma 3 mhz da rade :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2017, 19:32

‹‹ 192 193 194 195 196 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ