X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i do nas się coś przyplatalo :(
    Franus kilka razy dziś zakaslal I raz nanjakis czas tak mu bulgocze/charczy w nosku/gardle. Sama nie wiem czy to katar czy kozki. Jak je to oddycha normalnie.
    Podjadę dziś do pediatry bo jutro ma termin na szczepienie więc wolę sprawdzić u zaufanej doktor.

    Franek tez macha rączkami I nóżkami jak mały wiatraczek. Zwykle jak się wyspi I się kokosi albo jak jest zmęczony i się wścieka.

  • Karletka Przyjaciółka
    Postów: 95 63

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny po chwilowej przerwie wracam.
    Z prośbą do Straciatelli czy moglabyś zmienic aktualny nick zamiast Mamuni?
    Tak to ja... i Jakuba zmienić po prostu na syna? Miałam nieprzyjemny incydent o ktorym nie chcialabym pisać.

    k0kd82c32w13sbm1.png
  • Karola94c Autorytet
    Postów: 944 578

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie są sposoby na rozkręcenie latkacji ?

    14.01.2016r - 3580g, 58cm -g.15.00
    3i498u69dg9tllfw.png
    14.02.2019r - 3970g, 59cm -g.00.45
    iv096iye2fv87y8o.png
    6qw2egz2dy2t6mxw.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze, że jesteś z powrotem:)

    Karletka lubi tę wiadomość

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam nawilżacz vesty w euro za 75 zł. Przyjdzie w czwartek, dam znać czy ok.

  • Karletka Przyjaciółka
    Postów: 95 63

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli chodzi o nawilzacz kupilam ostatnio ale moim zdaniem on nic nie daje. Lepiej powiesic mokra pieluszke na szczebelki łóżeczka lub na grzejnik. Wtedy od razu jest inne powietrze.

    Ale ja mam ujowy nawilzacz wiec pewnie drozsze są lepsze. A mam ten a allegro wg popularnosci.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2019, 10:59

    k0kd82c32w13sbm1.png
  • Mambella Autorytet
    Postów: 526 357

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kiedy do lekarza? W nocy mały jakoś spał, rano też. A teraz obudził się z wrzaskiem bo chyba przez nosek nie mógł oddychac. Wydarł się i znów jest ok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie polecam wieszac nic mokrego na lozeczku jezeli macie z plyt.moze pomalowane drewno inaczej reaguje ale mi ta plyta napuchla troche bo jak to zobaczyłam od razu to sciagnelam.na kaloryfer owszem. Siostra mowila ze u nich sie nawilzacz super sprawdza ale nie wiem jaki maja a tez chce kupic...
    Mambella ciezko powiedziec kiedy do lekarza,chyba kazda ma takie dylematy ale lepiej isc pare razy niz doprowadzic do jakiegos zapalenia pluc czy oskrzeli... Ja bylam i lekarka stwierdziła ze dziecko zdrowe tylko katarek ma i dala na to zalecenia i obserwowac.jakby się cos dzialo to nie czekac tylko dzwonic...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2019, 12:09

  • KaroKaro Autorytet
    Postów: 1052 1191

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odzew w sprawie nawilżacza, zastanawiam się nad tym babymoov:
    https://www.aptekagemini.pl/babymoov-nawilzacz-hygro-aquarium.html

    Karletka fajnie że wracasz ;)

    Karola94c, dziewczyny kilka stron wcześniej pisały o systematycznej pracy z laktatorem, metody ppowerpomping i 753 :)

    Wróciłam właśnie z Helą od lekarza i okazało się że ma prawdopodobnie skazę białkową...
    Mam odstawić nabiał i obserwować. Zobaczę jeszcze co powie nasza Pani Doktor w poniedziałek przed szczepieniem, bo dzis byłam zmuszona iść do innej niestety...
    Macie jakieś doświadczenie ze skazą? To może minąć?
    Osuchowo na szczęście czysto, chociaż ja i tak się wykończę z tą sapką bo dziś w nocy to było chyba apogeum charczenia i świstania w nosie i gardle...

    Karola94c lubi tę wiadomość

    🩷05.2023 Córeczka 🌈👶❤️CC
    💔10.2021 24tc Synuś👼🩵 CC skrajny wcześniak
    🩷02.2019 Córeczka🌈👧❤ SN
    💔10.2017 10tc Aniołek👼❤️ poronienie zatrzymane
    Niedoczynność tarczycy
    Endometrioza
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem 10 tyg po porodzie i zaczęłam plamic 2 tyg temu też to się zdarzyło ale wytłumaczone to sobie tym że miałam dluuuugi spacer i się przemeczylam...nie byłam jeszcze do kontroli po porodzie idę w piątek...ciekawa co to może być

    Co do nawilżacze to też mieliśmy kupic Ala zrezygnowaliśmy wieszamy mokry ręcznik na kaloryfer np :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nawilżacz Kardo Misty i działa bez zarzutu. Używam od 3 lat. Ja za swój zapłaciłam ok 180 zł.

    Rozkręcenie laktacji- poza częstym przystawialam, Metody z laktatorem: PowerPumping (10min lewa, 10 prawa, 10 lewa, 10 prawa, 10 lewa, 10 prawa), 753- 7 lewa, 7 prawa, 5 lewa, 5 prawa, 3 lewa, 3 prawa, po 15 min na pierś.
    Suplementy: kozieradka, słód jeczmienny (femaltiker lub piwo karmi bezalkoholowe), lecytyna (uwaga bo mleko szybciej płynie i organizm z czasem potrzebuje więcej i więcej, po tygodniu odstawiamy).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda a moze okres? Mi lekarz mowil ze przy kp to nie wiadomo kiedy sie pojawi.moze po pol roku a moze wlasciwie od razu po połogu...
    Swoja droga to juz 10tygodni? Jak ten czas leci...ja w liczeniu sie na 6 tyg zatrzymalam...;p

  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie 8 tyg po porodzie i tez dziś jakieś plamienie zauważyłam że zawsze jak małego w foteliku musze do domu wnieść to mam takie historie

  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakby któraś chciała mam na sprzedaż dwa nowe staniki do karmienia na duży biust. Biały 85G i różowy 80J
    Jak coś zapraszam na priv :)

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie polecam żadnych nawilżaczy bo przez to grzyba sobie wyhodowaliśmy kiedyś... lepszy inhalator.

    Ika... lubi tę wiadomość

    da8300b52b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do nawilżaczy to najlepsze są ewaporacyjne, ale trzeba trochę pieniędzy przeznaczyć na takie urządzenie. Te najpopularniejsze ultradźwiękowe nie są za zdrowe niestety a parowe drogie w eksploatacji.

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie coś brzuch zaczyna pobolewac, myślałam że bez okresu dłużej będę :/

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami91 wrote:
    Co do nawilżaczy to najlepsze są ewaporacyjne, ale trzeba trochę pieniędzy przeznaczyć na takie urządzenie. Te najpopularniejsze ultradźwiękowe nie są za zdrowe niestety a parowe drogie w eksploatacji.
    Czemu ultradźwiękowe nie za zdrowe?

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy tylko ja nie byłam u lekarza po 6 tygodniach ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bumbum wrote:
    Czemu ultradźwiękowe nie za zdrowe?

    https://lifeplanet.pl/blog/blog/czy-nawilzacze-powietrza-sa-szkodliwe

‹‹ 1048 1049 1050 1051 1052 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ