X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę kiedy planujecie spotkanie chociaż z własnymi rodzicami? Maksiu był z nimi tak blisko 😫

    961l20mmezoojidp.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi rodzice opiekują się Małą jak ja pracuję, więc widujemy się cały czas. Z drugimi dziadkami nie wiadomo, bo mieszkają daleko, więc musieli by przyjechać, a teść ma kilka chorób, które zwiększają ryzyko, więc nie ryzykujemy.

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My do przeprowadzki mieszkamy z moja mama. Tesciowie mieszkaja 10km ale nie jezdzimy. Tylko bardziej ze wzgledu na mnie.

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na razie też nie mamy planów sie odwiedzać...moze w maju? Mam 30 wiec fajnie by bylo sie spotkac:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z moimi rodzicami widzę się cały czas bo mieszkają po sąsiedzku i póki przedszkole zamknięte to mama pilnuje starszaka. Z teściami nie widziałam się już hoho mimo że mamy do nich 15km. Oni nikogo do domu nie wpuszczają... Mi to pasuje, jeździłam tam glownie ze względu na dzieci 😉
    Ruda myślisz że w maju bedzie już lepiej? Ja mam w czerwcu 30 i jak narazie myślę że nie będę nic robić...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2020, 20:05

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem...ten stan sie musi kiedyś skończyć...

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez w czerwcu 30. :) Ale nie nastawiam sie na impreze.

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby Ci naukowcy z USA mieli rację 🙂. Ja z kolei czytałam, że kolejna fala zachorowań jesienią jest bardzo prawdopodobna. Pewnie niedługo przejdziemy nad tym do porządku dziennego - jak z grypą.

    Moja siostra miała kontakt z 2 osobami z potwierdzonym covid19. Pracuje w szpitalu, nie jest na kwarantannie, bo nie miałby kto pracować. Także tak to wygląda. Dodam, że nie mieszka w Polsce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2020, 21:09

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znów słyszałam, ze powrót do normalności zając może nawet dwa lata. I te nieszczęsne maseczki tez możemy nosić nawet przeszło rok.
    Powiem wam, ze od kilku dni mam strasznego dola i jak myślę o tym wszystkim to płakać mi się chce. Ja bym chciała tylko żeby chociaż z tymi dziećmi można było wyjść na ten dwór, plac zabaw czy żeby latem można było aby nad jezioro pojechać albo pójść do zoo. Serce mi pęka jak dziewczynki opowiadają, ze nie mogą się doczekać wakacji i pojedziemy w końcu do zoo i na basen (tak im obiecywalismy przez cała zimę) a teraz? nie wiem czy to ww tym roku będzie możliwe 😔. Całe lato w czterech ścianach.

    Jeszcze na 5go czerwca w rodzinie zaplanowane mamy wesele mojej siostry i tez wielka niewiadoma czy się odbędzie czy nie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak z innej beczki mam pytanie, która z was dziewczyny pokusiła się na ostatnia promocje w reserved? Mogłybyście powiedzieć jak wasze zamówienia? Bo kurczę ja złożyłam zamówienie przeszło tydzień temu, a status mojego zamówienia nie zmienia się w ogóle. Teoretycznie według tego, do czego się obligują czyli dostawa w ciągu 1-5 dni roboczych, najpóźniej w poniedziałek powinno być doręczone zamówienie, ale one jest ciagle w trakcie realizacji i od przeszło tygodnia status się nie zmienił. Zaczynam się trochę irytować bo zamówiłam buty starszakom i w ogóle 😒

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2020, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej_est mój syn też czeka kiedy pojedziemy do zoo i na basen. Przypomina mu się gdzie był to chce znów tam jechać. Dobrze ze jeszcze nie przypomniał sobie o smoku w Krakowie. Zima się pytał kiedy tam znów pojedziemy (mieszkamy w pomorskim) 😉 plany mieliśmy ale co z tego? Auto też chcieliśmy kupować ale kto wie jak to będzie. Mąż ma działalność i jak nie będzie miał roboty to z czego będziemy żyć? Jak długo to potrwa to raczej nikt nie jest w stanie przewidzieć. Jedni mówią że jak będzie cieplej będzie lepiej inni że nie do końca, ktoś kiedyś mówił że do normalności może dojdziemy wiosna ale 2022 roku. Jedyne o czym marzę to żeby nikt z najbliższych się nie zarazil. I to pewnie nie tylko moje marzenie...

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zamierzam robić jakiejś dużej imprezy:) ale milo by bylo sie spotkac z rodzicami :)
    Tez czytalam ze wg Amerykańskich naukowców.szczyt epidemii juz za nami...oby tak bylo...chociaż wczorajsza liczba zachorowan byla bardzo duża...

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej Est moje zamowienie w czwartek juz bylo u nas. A zamawialam w Wielki Piatek po poludniu. Uprane, uprasowane. Dzis bede wkladac nowa bluze. Pierwszy raz zamawialam z reserved. Wiecej doswiadczen nie mam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2020, 07:55

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś z rana już 340... symbolica, co tam na tym Śląsku się dzieje? Jakieś DPSy, szpitale? Wiesz coś więcej skąd tyle przypadków?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2020, 10:14

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej_est ja tez łapie czasem dola przez to wszytsko nawet nie to ze nie moge usiedzieć tylko serce mi pęka ze maluchy w takim wieku jak wszytsko poznają uczą się musza siedzieć w domu i tracić ten swój czas.... nie można iść na basen do zoo na żadne wycieczki place zabaw, nawet dziadkami się spotkać no nic a dzieci tak szybko teraz rosną poznają 😭

    Ja robiłam 3 zamowienia w reserved w tym 2 Paczkomat i 1 raz kurier i wszystkie szybko przyszły w przeciągu kilku dni, nawet wczoraj paczka doszła do paczkomatu a zamówiłam ja w poniedziałek. Zapłaciłaś z góry?

    Ja nie widzę się z koki rodzicami od około miesiąca, teście mieszkają kilkaset kilometrow od nas z nimi Maksiu i tak widywał się raz na kilka miesięcy. Mam nadzieje w maju się już spotkać przecież ile można ... nie mowię o gromadzeniu się ale o zwykłym spotkaniu z rodzicami żeby z wnukami mogli się zobaczyć 😞

    ej_est lubi tę wiadomość

    961l20mmezoojidp.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, a rozmawiacie np. na Skypie? Jaś się regularnie w ten sposób spotyka z dziadkami, zawsze to jakiś kontakt, przynajmniej nie zapomni że istnieją.

    Ja rodziców ostatnio widziałam na żywo 2 miesiące temu 😔. W czerwcu mieliśmy zamiar organizować parapetówkę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2020, 11:02

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami od tygodnia zaczęliśmy rozmawiać na messengerze z kamerka wcześniej bałam się ze będzie płakał ze niemmoze przytulić się do babci czy działa bo byli bardzo blisko 😞 jak babia przyjeżdżała do wolał na rękach babci niż u mnie 😊

    961l20mmezoojidp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina no dokładnie takie same mam odczucia. Nie chodzi o mnie bo ja zniosę wszystko tylko o dzieci.
    Tak za zamówienie zapłaciłam z góry. Tak jak Monika składałam je w Wielki Piątek i dalej nic. Status ma ciagle „w trakcie realizacji”. Teoretycznie najpóźniej jutro powinno być u mnie, ale nie licze na to bo dziś musieliby je nadać co przecież nie jest możliwe. Już napisałam do nich meila. Jakoś nie mam ostatnio szczęścia do zakupów online. Newbalance, na które się skusiła w promocji okazały się strasznym dziadostwem i teraz muszę zwrócić, a zwrot płatny...kurier 25 zł 😒 zamówienie z reserved ciagle nie zrealizowane, a już prawie 10 dni minęło. Na Allegro tez kilka rzeczy zamówiłam u jednego sprzedawcy, a dopiero potem doczytałam, ze dostawa między 25-27 kwietnia. Nigdy nie byłam fanka zakupów online, ale teraz to już zrazilam się całkiem 😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziewczyny tez nie maja kontaktu z dziadkami. Moi rodzice mieszkają 200 km od nas i się nie widujemy zbyt często, ale sporo rozmawiamy przez kamerkę. A teściowa mieszka 10 minut piechota od nas, ale wnuczkami się raczej średnio interesuje wiec tez jej nie widują w ogóle.
    Mamy tez na osiedlu dwie prababcie, ale ich nie odwiedzamy. Czasem tylko jakieś zakupy podamy przez okno to wtedy chwile postoimy i porozmawiamy, ale do domu nie wchodzimy. Także tak to u nas wyglada.

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 19 kwietnia 2020, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami wiem tyle i doczytałam - rzeczywiście duży przyrost na Śląsku.. najwięcej na Żywiecczyźnie jakiś ośrodek + Jastrzębie - w szpitalu wykryto wśród personelu i pacjentów i wstrzymano SOR.. ech jak Cieszyn czy Grodzisk Mazowiecki zakupił sprzęt do wykrywania koronawirusa to rząd mu to skonfiskował i przekierował do Warszawy.. szpitale nie mają prawa same badać bo być może skala wyszła by dużo dużo większa chorych a przecież rząd musi trzymać rękę na pulsie ile nam przekazywać😒 Moim zdaniem każdy szpital powinien mieć taki sprzęt bez dwóch zdań a nie że trzeba się prosić sanepidu o badania..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2020, 13:35

    da8300b52b.png
‹‹ 1478 1479 1480 1481 1482 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ