X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 10 maja 2020, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolicza fajnie wyglada ten odkurzacz 😊

    Tez myślałam o odkurzaczu tylko takim typowo wyglądającym jak odkurzacz bo ma już kosiarkę do pchania i taka zabawkę co piłeczki wyskakują i wskakują 😊

    961l20mmezoojidp.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 11 maja 2020, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też myślę o kosiarce, kupiłam kiedyś chrześniakowi i był bardzo zadowolony, kilka lat się nią bawił 🙂.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 11 maja 2020, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina te wszystkie.odkurzacze wyglądające strasznie słabe są tzn zbyt łatwo można rozłączać te elementy - moja córa dostała jak miała ok 2 lat i szybko rozlaczyła te rureczki... więc młody by to w trzy sekundy porozłaczał. Tamten odkurzacz do dawno wywalony, ale kosiarkę chyba gdzieś mamy taka najprosztszą bez fajerwerków.. 🤔

    Na allegro są nowe te odkurzacze fp za 145zl chyba, więc gdzieś jeszcze są..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2020, 10:12

    da8300b52b.png
  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 11 maja 2020, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kupiliśmy kosiarkę ale zainteresowanie trwało 5 min :) zabral za to babci konewkę i po całych dniach chodzi i ropi kap kap kap roślinkom :)

    symbolica lubi tę wiadomość

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 11 maja 2020, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kosiarkę tez mamy taka plastikowa najprostsza żeby mógł kosić trawkę na balkonie 😊

    symbolica lubi tę wiadomość

    961l20mmezoojidp.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 11 maja 2020, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amir, mój bratanek był starszy chyba jak dostał i był szał. Może się Kubie spodoba za jakiś czas🙂.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 11 maja 2020, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie u nas kiedyś dostał taka zjeżdżalnie drewniana z małymi samochodzikami z lidla i nie interesował się nią a od jakiegoś czasu bardzo lubi się nią bawić 😊

    961l20mmezoojidp.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 11 maja 2020, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dopiero 2 idą ...
    Nie wiem kiedy Ala pójdzie do żłobka - pewnie 25 maja ale nie widzę tego będzie płacz cały czas chyba...
    Fajne te zabawki też musimy coś kupić na zewnątrz :)
    Jak u Was z mówieniem ? U nas mama i tata i tyle 😁

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 11 maja 2020, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie tez mialam Was pytac o mowienie. Czy zdarzylo Wam sie cos takiego?
    U nas bylo mama tata papa baba itp. Ale pieknie nasladowal duzo zwierzatek, samochod i inne dzwieki. A od ok 3 tyg odmawia. Jak go pytam jak robi samochod to odpowiada "iebie". i na kazde pytanie jest ta sama odpoweiedz "iebie". Oczywiscie z gory uprzedzam u nas nikt nie uzywa takiego slownictwa hehehe
    Mama tata i reszta pozostaly.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2020, 12:33

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 11 maja 2020, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iebie hehe :) u nas mama tata papa brum brum i tyle :)

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 11 maja 2020, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez niewiele z mówienia pojedyncze wyrazy ;)

    961l20mmezoojidp.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 11 maja 2020, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika może to jakiś skok rozwojowy, głowę ma zajęta czymś innym..
    U mnie też szału nie ma mówieniem od dłuższego czasu: mama, tata, brrrr, miał, bzzz 🙄 powie jak mu się chce, często mu się nie chce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2020, 13:42

    da8300b52b.png
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 11 maja 2020, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje, bo nie powiem co mi juz przez mysl przeszlo...
    Ale jeszcze staram sie nie swirowac.

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 11 maja 2020, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas kosiarka zabawkowa z dźwiękiem to hit :D ma dodatkowo szczotkę i odczepiany kosz więc można nią zbierać np liście ;)

    Sandałki będę kupować mrugały z zakrytymi palcami.

    Zęby u nas w natarciu. Dwie górne 4 już mega napuchnięte na granicy przebicia plus górna dwójka.

    Nie mam pomysłu dla małej na dzień dziecka...

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2020, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na dzień dziecka chciałam kupić długa slizgawke tylko nie wiem czy mąż zdarzy zrobić podest i drabinkę więc słaby prezent jak nie będzie można przetestować :/
    Zabawek mamy pełno i wolałabym coś innego...
    U nas hitem ostatnio jest wózek. Dlugo stał, małe zainteresowanie nim było a ostatnio cały czas lala na spacer jeździ i w kuchni herbatke mała robi. Dokupilam zestaw kubeczki, talerzyki i sztućce i teraz co chwile cos gotuje i miesza w garach. Do kubków z butelki próbuje wody nalać....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2020, 15:15

    symbolica lubi tę wiadomość

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 11 maja 2020, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, podobno jak przychodzi skok rozwojowy to dziecko może jakby zapomnieć coś, czego wcześniej się nauczyło, ale to wraca, więc spokojnie. Też to przerabialiśmy.

    Moniiiikaaaa lubi tę wiadomość

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 11 maja 2020, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam z Befado sandałki i starczy.

    Tak Malami masz rację to tzw regres umiejętności: https://mamadu.pl/128033,przeciez-juz-to-umial-dlaczego-dzieci-czasem-zapominaja-tego-co-juz-opanowaly#

    Moniiiikaaaa lubi tę wiadomość

    da8300b52b.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 11 maja 2020, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuję kupić zjeżdżalnie plastikową, taka 1.4 wysokości. Tylko się zastanawiam czy na pewno to będzie stabilne na trawie 🤔

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2020, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas mowa troche ruszyła ostatnio, ale nie ma szału. Do tej pory było głownie mama czasem tata, a teraz mamy tata, mama, baba, dziadzia, Pumpe czyli Kumpel pies moich rodziców, pempe czyli pępek, papa, hau i jak sie bawi autkami to robi bruuuuum, nie i tak, tany tany no i CYCY 😂
    Cieżko nam idzie ta mowa. Dama nie bardzo chce współpracować i mało chętna jest do powtarzania.

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 11 maja 2020, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na dzień dziecka kupujemy chyba rowerek biegowy :)

‹‹ 1494 1495 1496 1497 1498 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ