X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 23 maja 2020, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już znalazłam info na peper :)

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 23 maja 2020, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do rozmiarów to my już 5 używamy :)

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 23 maja 2020, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda ale dady? Bo one od 15kg bodajże...

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 23 maja 2020, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Dada :) od 15 wiem ale 4 były już małe i często się przeszukiwała więc zaczęliśmy używać 5:)

    symbolica lubi tę wiadomość

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 23 maja 2020, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez właśnie wstrzymuje się bo pisze ze od 15kg ale muszę już zacząć 5 kupować, wykończę te co mamy albo zostawimy dla siostrzenicy tylko szkoda ze w promocji nie wzięłam 5, może wyślę jeszcze męża dzisiaj do biedronki chociaż w soboty dużo ludzi

    961l20mmezoojidp.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 23 maja 2020, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wyslalam właśnie męża i kupił Jumbo box zielone i złote :)

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 23 maja 2020, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza noc bez cycka za nami. Oczywiście problem polegał na odłożeniu przez męża. Mam nadzieję nie z dnia na dzień będzie lepiej :)

    ruda90, Moniiiikaaaa, artemida27, baranosia lubią tę wiadomość

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 23 maja 2020, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bum bum powolutku i będzie dobrze 😊

    Ruda mój niestety wyjechał w sprawach służbowych wczoraj i wraca późnym popołudniem, ciekawe czy jeszcze będą a jeszcze nie chce brać małego do sklepu. Kurczę kiedy człowiek zacznie całkiem normalnie funkcjonować....

    Ruda udało Wam się jeszcze zielony kupić?? Mi sie wydaje ze wersja zielona była większa niż obecna złota

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2020, 11:34

    961l20mmezoojidp.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 23 maja 2020, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te złote rzeczywiście jakiś skromniejsze się zrobily... wcześniej to była fioletowa seria,nie zielona. Przy okazji zmiany szaty graf. je uszczuplili o 17 sztuk na paczce 😡

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2020, 12:20

    da8300b52b.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 23 maja 2020, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak rajca chodziło mi o fielotowe ze wydawały mi się większe 😊

    Jakie macie dziewczyny plany na weekend?

    My jutro spotykamy się z moimi rodzicami, dzisiaj będę piekła sernik kawowy (z okazji dnia matki)
    Ciekawe jak mały zareaguje i czy szybko sobie przypomni dziadków 😊

    A dzisiaj jak mały wstanie w końcu z drzemki która trwa już 2,5 godziny (w nocy spał krótko bo poszedł dość 21.30 ale tak to jest jak z drzemki wstaje się o 18...) to idziemy na spacer a popołudniu jak mąż wróci może gdzieś do lasku pojedziemy 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2020, 12:34

    961l20mmezoojidp.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 23 maja 2020, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tak sobie myśle ze mały wstał ok 24 (może nawet 2 razy jak akurat kladlam sie spać) i potem nie wiem czy nie wstał już czy nie zarejestrowałam tego? Znaczy wstał chyba z 3 razy ale jak już było jasno czyli nad ranem gdzieś. Muszę poobserwować i postarać się coś pamiętać z nocy

    961l20mmezoojidp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2020, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy pampersy a ja dziś do pepco się wybrałam i obkupiłam dzieci m. in. w krótkie spodenki, leginsy, a polki z akcesoriami szkolnymi całkiem puste :/ -30% na wszystko tak działa? Nie mogę dzieci od piachu doprac więc na podwórko drogich nie opłaca się kupować tym bardziej że to na jeden sezon ;)
    Bumbum trzymam kciuki żeby łatwo poszło i żeby było co raz lepiej ;)
    Paulina my jedziemy do męża bratanka na urodziny jutro. Pada deszcz więc innych planów nie mamy... Bedziemy polować kiedy nie pada żeby na chwilę na podwórko wyjść. Póki co mala śpi a ja muszę się za obiad zabrać, ale brak natchnienia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2020, 12:47

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 23 maja 2020, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, ja kiedyś zostawiłam włączona kamerke bo już nie ogarnialam ile razy się budzi to byłam w szoku że tak często, połowy nie pamiętałam :p
    Dzięki za sygnał o kremach, mąż mi właśnie przywiózł dwie tołpy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2020, 13:12

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 23 maja 2020, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina9191 wrote:
    Tak rajca chodziło mi o fielotowe ze wydawały mi się większe 😊

    Jakie macie dziewczyny plany na weekend?

    My jutro spotykamy się z moimi rodzicami, dzisiaj będę piekła sernik kawowy (z okazji dnia matki)
    Ciekawe jak mały zareaguje i czy szybko sobie przypomni dziadków 😊

    A dzisiaj jak mały wstanie w końcu z drzemki która trwa już 2,5 godziny (w nocy spał krótko bo poszedł dość 21.30 ale tak to jest jak z drzemki wstaje się o 18...) to idziemy na spacer a popołudniu jak mąż wróci może gdzieś do lasku pojedziemy 🤔
    Byłam w Biedrze i rzeczywiście masz rację boxy "fioletowe" czyli złote mają większą ilość sztuk niż zielone boxy!! Kupiłam piąteczki 😁 natomiast te mniejsze opakowania złote mają zmniejszoną ilość pieluch w stosunku do tej starszej wersji i chyba też im obniżyli cenę na 19,99 np. czwòrki to 33szt. a wcześniej 50szt i dycha więcej więc wyjdzie prawie na to samo. Do boxòw upychają ta stara liczbę sztuk/op. więc ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2020, 14:28

    da8300b52b.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 23 maja 2020, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez muszę się wybrać do pepco, już dawno nic byłam

    Bumbum to jest myśl chyba sobie włączę kamerkę o zobaczymy jak to wyglada 😄

    My właśnie wróciliśmy ze spaceru, zaczęło kropić zaraz jak wyszliśmy i trochę padało Ok 20-30min ale delikatnie, nawet budy w wózku nie miałam bo mąż odpisał ;) ale potem jak mały latał pod blokiem to już przestało, fajnie jest ciepło przyjemnie

    961l20mmezoojidp.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 23 maja 2020, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeża mieliśmy na trawce przed domem - skubał chyba trawę czy jakiś robaczki a Jacek aż piał z zachwytu.. jeż się nagle czegoś przestraszył i uciekł w tuje. Pierwszy raz takiego zwierza tutaj zaobserwowaliśmy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2020, 16:19

    da8300b52b.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 23 maja 2020, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój już też 5ki nosi jakiś czas, waży 12kg, ale jest wysoki i szybko pieluchy robią się za krótkie.

    Lutyska, muszę się wybrać do Pepco. Może jakiś krótkie spodenki się ostały.

    My weekend spędzamy na wsi u rodziców. Kury, kaczki, koty, mały wniebowzięty 🙂.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 23 maja 2020, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis mialam chate wolna. Maz zabral Franka do tesciow a ja sprzatalam.

    A na leniwy obiad polecam ziemniaki z siadlym mlekiem i koperkiem. Raj!

    Moja mama zrobila prawdziwa beze Pawlova z mascarpone i owocami. Takie soboty to ja lubie :)

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 23 maja 2020, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, ale smaka mi narobiłaś. Też kiedyś robiłam taką bezę, pyyyycha.

    Moniiiikaaaa lubi tę wiadomość

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1373 1593

    Wysłany: 23 maja 2020, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Dawno mnie tu nie było, ale czytałam na bieżąco :)

    Ruda, etap Mamozy był u mnie, skończył się niedawno- jak musiałam wyjść do pracy. Cały tydzień wychodziłam o 7.10 i wracałam 16.15. Mąż jakoś musiał sobie poradzić. I widzę ze jak musiał, to dał radę i Zofia teraz go bardziej toleruje i zje od Niego, i On może zmienić pieluszkę itp

    Poszłam do biura na tydzień, teraz kolejny tydzień z domu. Ogólnie nie wiem jak przeżyłam. Rano przed wyjściem przez 40 min ściągałam mleko (6.10-6.40). Potem w pracy raz, po powrocie i na noc koło 22. Zeszłam już tylko na 4 sesje, ilość mleka spada. W zamrażalkach 17 l zapasu 💪

    Zofia idzie do żłobka od 1.07. Prywatnie. A potem może w tym samym żłobku dostanie się państwowo. Oby. Niestety lokalizacja taka z dupy trochę. 2 km od domu, ani z rana z buta iść ani podjechać samochodem 🤷‍♀️. Aaa... No bo niestety teściowa przerosła opieka nad Zofia. Ale już nawet nie mam siły o tym pisać.

    Tez muszę wybrać się do pepco ale wcześniej posprzątać szafę Zofii i zapakować za małe rzeczy. Panna wazy 12 kg, ubranka nosi 92. Cieszy się do innych dzieci, za to do innych dorosłych jest nieśmiała.

    Aaa i w sklepie dar but kupiłam emelki trzewiki różowe za 135 zł (rozm 23). Polecam sklep i buty :)

    symbolica lubi tę wiadomość

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
‹‹ 1504 1505 1506 1507 1508 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ