X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 22 maja 2020, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i super czapeczkę zamówiłam w hm strasznie mi się podoba chodź troszkę szeroka przy daszku ale ugniotlam daszek bo strasznie sztywny i jakoś się ułożyła

    https://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0862629001.html

    961l20mmezoojidp.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 22 maja 2020, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne dam znać jak przetestujemy chodź teraz się trochę boje 🤭 o paluszkach właśnie czytałam różne opinie raz ze lepiej tak jak piszesz zabudowane a drugi raz znowu ze jak dobrze trzyma bucik i nóżka nie ucieka to ze wtedy ok 🤷‍♀️

    Mąż kiedyś kupił 1 buty w ecco i był zadowolony.

    No nic sandał to trochę ciężki but do kupienia i niestety póki dziecko nie pochodzi to nie wiadomo jak się sprawdzi

    961l20mmezoojidp.png
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 22 maja 2020, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, chlapie co mi do glowy przyjdzie. Nie chcialam Cie zsstresowac.

    A czapa odlotowa!!! Jak mi sie trafi cos w hm zeby byla dostawa darmowa to chetnie bym wziela. Moze dzinsy ciazowe. Duzo osib polecs te z hm. a czapy z daszkiem nie mamy. Tylko taka wiazana. Maz twierdzi ze dziewczynska 🙄

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 22 maja 2020, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika Nic się nie stało I tak się denerwowałam czy nóżki nie obetra itd 😊

    A nie jesteś klubowiczem w hm? Ja tak i nawet zamówienie wartości 20zł mam darmowa dostawę kurierem płatne z gory lub za pobraniem i darmowe zwroty.

    Miałam ciążowe spodnie z hm takie niby dżinsowe zielone i były wspaniałe, mogłam w nich chodzić bez przerwy z przerwa na pranie, super materiał taki elastyczny

    My tez mamy taka bambusowa chustkę i bardzo ja lubię super na upały .. tylko już mała wiec czas zamówić większa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2020, 12:33

    961l20mmezoojidp.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 22 maja 2020, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala ma kapelusz słomkowy ale poci się jej główka i szukam czegoś bawełnianego :) ile się oszukałam...nic mi się nie podobało :D w końcu w lumpie znalazłam :D

    Ja też szukam sandałków i też się boje o obtarcia itp

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 22 maja 2020, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda jak coś polecam takie chustki bambusowe z daszkiem są różnych firm fajne przewiewne albo wiązane z tylu albo na gumkę 😊 bo właśnie jak jest duży upał do czapeczka z daszkiem główka sie poci

    961l20mmezoojidp.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 22 maja 2020, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina podasz link :)?

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 22 maja 2020, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, to nie mam pytań 😁.

    Ja mam uraz do Ecco, bo mnie buty od nich obcierały, ale mąż nosi i sobie chwali.
    Chyba się wybiorę kupić stacjonarnie sandałki. Co do nakrycia głowy to kupiłam kapelusz i taką chustkę z osłoną na kark. Problem w tym, że wszystko co ma na głowie, ląduje zaraz na ziemi. Po podwórku też by najchętniej bez butów latał.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2020, 13:14

    Moniiiikaaaa lubi tę wiadomość

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 22 maja 2020, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nie wiedzialam ze nie am limitu dla klubowiczow. Oczywiscie ze mam konto.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2020, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika musisz być klubowiczem premium to wtedy każda dostawa jest za 0zł w hm

    Ja właśnie oglądam sandałki dla Laury, ale na nic nie potrafię się zdecydować. Poszukuje takich żeby sięgały za kostkę i zabudowane palce. Stanie chyba na emelkach...chociaż te ceny mnie zniechęcają, ale jak mus to mus :P
    Gdzie mogę dorwać jeszcze jakies fajne sandałki? Objerzałam już Bartka, Emel, Aurelki...

    Laura ostatnio też ma bardzo buntwnicze dni. Sporo krzyczy i wymusza. Ja się nie daje, jak mówie nie wolno to nie wolno. Najczęsciej chwile poplacze i idzie się dalej bawić. Ale czasem naprawdę odstawia niezłe sceny z rzucaniem się po podłodze włącznie.


    P.S. Miała któraś z was do czynienia z butami firmy Danielki? Widzę, że też mają w ofercie sandałki profilaktyczne, a cena dość konkurencyjna. Pytanie tylko ile warte
    https://www.wesolebuciki.pl/kapcie-i-sanda%C5%82ki-profil/1575-danielki-ta125ta135-kapcie-sanda%C5%82y-profilaktyczno-rehabilitacyjne-szary-f-f-gwiazdka.html#/565-rozmiar-21

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2020, 14:11

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 22 maja 2020, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja się mega buntuje na przebieranie piżamki do snu, po prostu czasami płacze jakby nie wiadomo co się działo...

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 22 maja 2020, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też awantury o byle co są na porządku dziennym 😁.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 22 maja 2020, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej jest my mieliśmy Danielki i są bardzo sztywne. Wg mnie podeszwa w ogóle nie pracuje :/

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 22 maja 2020, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda jasne podaje 😊

    Jeżeli masz na Allegro smart to te są po 40zl z darmowa dostawa

    https://asplaneta.pl/pl/searchquery/Chustka+bambusowa+samiboo/1/phot/5?url=Chustka,bambusowa,samiboo

    Wcześniej miałam taka
    https://maylily.pl/chusteczki-bambusowe-z-daszkiem-222?p=1

    Teraz tez chce zamówić albo taka z maylily lub Samiboo 😊

    Jeszcze coś takiego znalazłam

    https://beztroska.com/produkt/chustka-muslinowa-z-daszkiem-na-glowke/

    ruda90 lubi tę wiadomość

    961l20mmezoojidp.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 22 maja 2020, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze rzucania po podłodze nie ma ciekawe kiedy ten etap nadejdzie 😊

    Mój ten czasem o byle co się wkurzy, czasem bardzo nie chce właśnie żeby go rozebrać czy obrać na spacer bo nie ma na to czasu żeby na chwile usiąść 🤷‍♀️ Albo upatrzy sobie jakiś przedmiot którego nie może lnp kapsułki do ekspresu i chce żeby albo zrobić sobie kawę bo lubi jak chodzi ekspres albo żeby mu chociaż dac kapsułkę do ręki ale ze lubi ja gryźć to nie dostaje i potrafi wymusić płaczem ale wtedy szukać coś innego co mogłabym dac i zale przechodzą 😉

    961l20mmezoojidp.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 22 maja 2020, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebralyscie już darmowe 2kremy do twarzy/kartęMB z biedronki? Tzn płacicie i dostajecie 100%wartosci kremòw w voucherze ( od poniedziałku możecie go wykorzystać przez dwa tygodnie) 😁 promo do jutra jeszcze trwa... Ja wybrałam z Tołpy.. jak macie więcej kart/nr tel. kogoś kto ma kartę to możecie brać na osobny paragon dwie sztuki/paragon😁 Zacna promka na dzień matki więc piszę 🤗

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2020, 20:54

    da8300b52b.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 22 maja 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica dzięki za informacje, kurczę dzisiaj posłałam męża rano do biedronki bo pampersy bo był karton za 30zl (promocja do jutra gdyby ktoś chciał). Tylko kurczę są już powoli małe rozmiar 4 a jest 100szt 😀

    Słyszałam tez ze kupując ekspres do kawy dostaje się 3 voichery po 100zl czyli zwrot 100%.

    961l20mmezoojidp.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 22 maja 2020, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina9191 wrote:
    Symbolica dzięki za informacje, kurczę dzisiaj posłałam męża rano do biedronki bo pampersy bo był karton za 30zl (promocja do jutra gdyby ktoś chciał). Tylko kurczę są już powoli małe rozmiar 4 a jest 100szt 😀

    Słyszałam tez ze kupując ekspres do kawy dostaje się 3 voichery po 100zl czyli zwrot 100%.

    Ja mam taki zapas pieluch ze na razie pas... Mały się odpieluchuje a ja z tym zostanę 😆 z tymi ekspresami też fajna sprawa - gdybym wczoraj się nie spòźniła i mi babka sprzed nosa nie zabrała, to też bym miała .. w sumie bardzo mi nie zależało bo tylko kapsulkowy. Byłam w czasie drzemki młodego więc dość pòźno.. kosmetyki Bell też są do jutra w promocji 3szt w cenie dwòch (pewnie tych najdroższych). A z tymi kremami zaszalałam bo na trzy karty kupiłam czyli 6szt!
    Serum Bioliq zamòwilam w aptece i przyszło - super jest, za ok20zł tylko, duża buteleczka 30ml, fajne nietluste i szybko się wchłania, polecam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2020, 21:59

    da8300b52b.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 22 maja 2020, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej_est zamiast emelków polecam mrugały mimi.
    Za kostkę, zakryte palce i przede wszystkim trwałe. Emelki niestety mega szybko się niszczą :/

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 23 maja 2020, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny skąd info o pampersach ?

‹‹ 1503 1504 1505 1506 1507 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ