X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 20 maja 2020, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głównie sucha skóra na kostkach i za kolanami..czasem rozdrapana do krwi...

  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 20 maja 2020, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tak jak bumbum mówi, u nas każdy się czepiał tego mleka i że AZS.. Od stycznie emolienty i zamiast lepiej było gorzej. Dermatolog stwierdziła właśnie ze to łzs i faktycznie zaususzanie pudrem hasco już prawie załatwiło temat aa i jeszcze bardo dobrze sprawdza się bepanten sensiderm, buzi bałam się pudrować smarowałam uparcie bepanthenem i już jest piękna bez żadnej plamki :) na sucha skore polecam

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 20 maja 2020, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amir a u nas puder w płynie z benzokainą świetnie goi wszelkie krostki na twarzy. Akurat mam innej firmy niż hasco (bo tej nie było) i też działa.

    Teraz czytam że u dzieci poniżej 2lat można stosować tylko ten fioletowy hasco bez benzokainy ze względu na ryzyko methemoglobinemii... Cokolwiek to znaczy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2020, 18:06

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 20 maja 2020, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny masakra tylko mama i mama nawet do WC nie mogę iść ...zawsze kąpał tata dziś musiała być mama...

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 20 maja 2020, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda còz poradzisz... Kiedyś to się zmieni i tata też będzie znowu fajny. Musi się też trochę postarać o to, nic na siłę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2020, 19:31

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 20 maja 2020, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica stara się ale widzę że mu trochę przykro ...

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 20 maja 2020, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamoza ponoć lubi zamieniać się w tatozę :)

    ruda90 lubi tę wiadomość

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 20 maja 2020, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ma takie okresy mamozy jak coś mu dolega - bolą dziąsła np. Nie idą Ali jakieś zęby teraz? Może coś jej dokucza i szuka ukojenia u mamy. Ogólnie z tatą szaleje, bawią się, tańczą, czytają, spacerują, ale jak coś boli to u mamy najlepiej 🙂.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2020, 20:58

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 20 maja 2020, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami raczej nie to... To jest fajny artykuł nt temat: https://mataja.pl/2014/12/a-ja-wole-moja-mame-gdy-dziecko-woli-jednego-z-rodzicow/

    Mòj na razie wszystkich lubi.. w sumie Wero nie miała też tego etapu ktòry ma Ala teraz.. nie każde dziecko to ma.

    da8300b52b.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 20 maja 2020, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica, ja napisałam jak jest u nas 🙂.

    symbolica lubi tę wiadomość

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 20 maja 2020, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąkami idą Ali jakieś zęby kiepsko śpi i nawet przez sen wolą mama :D

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 21 maja 2020, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tylko jedno wyjście - przeczekać, chociaż wiem, że to męczące nie móc bez krzyku wyjść nawet do toalety.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 21 maja 2020, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie plany na dziś ? U nas niby ciepło a zimno😀 wiem wiem po polskiemu 😀 my testujemy osobista piaskownice 🙂 a popołudniu spacerek

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 21 maja 2020, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już spacer zaliczyliśmy, teraz mały biega po ogródku, a ja mam wolne 😁.

    Jak się Ali zabawa w piasku spodobała? U nas piaskownica jest ok, ale bez mega zachwytu.

    Co do pogody to w słońcu jest super🌞🌞🌞. W cieniu gorzej, jakieś 12stopni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2020, 12:06

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 21 maja 2020, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala zachwycona przesypuje z wiaderka do wiaderka jak ja zabieram bo na obiad to jest bunt :)

    malami.91, symbolica lubią tę wiadomość

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 21 maja 2020, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam że któraś z Was odstawiła już dziecia od nocnych karmień? Jak szło? Ja mam w planie od weekendu zostawić na wieczór rano i do drzemki. Jakieś rady? Będzie strasznie? Zamiast cyca mąż będzie tulił i dawał wodę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2020, 13:17

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 21 maja 2020, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda chyba nie ma na to rady, wydaje mi się ze tata musi cały czas tak samo się starać, robić to co zawsze, w sensie proponować małej ze np to on wykąpie mała nawet jeśli Ala nie będzie chciała i Ty to będziesz musiała to zrobić to chociaż będzie widzieć ze tata chce 😊 tak mi się przynajmniej wydaje.

    Kiedyś jeszcze zatęsknimy za etapem „mamozy” 🥰

    My dzisiaj przyjechaliśmy znów w gory do domku cioci, i pogoda strasznie dziwna w słońcu ciepło jak zajdzie za chmurkę zimno 🤷‍♀️ Mały najpierw miał ciepły polarek potem już bluzę a teraz padł na drzemkę, popołudniu nad rzeczkę i do lasku

    Mój piaskownice lubi ale narazie się bawi po swojemu 😉

    961l20mmezoojidp.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 21 maja 2020, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacek dziś przechodzi samego siebie, chyba kolejny skok mamy + ząbki na horyzoncie (dostał paracetamol) ... Wrzask jest o wszystko.. wymusza strasznie wszystko.. A na głowie mam teściową ktòra mi opowiada jaka wspaniała była matką 🤔, że jej tak dzieci nie wrzeszczały i wogòle chodzące zawsze uśmiechnięte anioły itd. Uhm grrrr 😡

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2020, 14:58

    da8300b52b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2020, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja uwielbia siedzenie w piasku i sypanie.przeważnie nawet w pampersie jest piasek 😆 mogę wtedy spokojnie kawy się napić 😉
    Malami u nas też tak jest że jak coś dolega to tylko mama. syn też tak miał także przy zębach, chorobach itp ja jestem padnieta ale to na szczęście mija. Normalnie i tata jest fajny 😉

    Symbolica współczuję. Też przez to przechodzilam. Teściowa komentowała wszystko a nic nie pomagała mimo że mieszkaliśmy u nich. Teraz mieszkamy po sąsiedzku z moimi rodzicami i mam pomoc i wsparcie a teściówie komentują że moi rodzice musza pomagać skoro tak blisko mieszkają. Dodam że moi rodzice pracują zawodowo, a teściowie nie... Tak więc epidemia mi pasuje żeby za często ich nie odwiedzać 😉
    Dla pocieszenia moja czasem też ma gorszy dzien i wtedy wszystko placzem chce wymuszać 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2020, 16:04

    symbolica lubi tę wiadomość

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 21 maja 2020, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica współczuję ale znam to bo mnie czasem wlasna matka potrafi nieźle wkurzyć swoimi mądrościami...

    symbolica lubi tę wiadomość

‹‹ 1501 1502 1503 1504 1505 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ