X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura jest tylko wieczorem okolice 37.5 ale za chwilę jak mierze np po godzinie to już nie ma...nie rozumiem tego...z nosa trochę jeszcze leci jak wrócimy z pola albo jak spędzamy aktywnie czas ale psikam jeszcze solą i odciagamy :)

  • artemida27 Autorytet
    Postów: 729 489

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie ze u nas tak samo? Malej do tej pory wcale nie interesowało wchodzenie gdziekolwiek a od kilku dni wspina sie na kanape, do lozeczka chce wejsc, szuflady otwiera i na gore komody planuje wchodzić. Wczoraj stanela na swoim drewnianym krzeselku, dobrze ze bylam tuz obok i załapałam ja jak leciala na podloge. Zrobilam wyklad ze nie wolno tak, ze zrobi bach ale na jak dlugo to cos da..

    Paulina u nas z mowieniem mama jest dokladnie tak samo :) wczesniej juz mowila ale teraz robi to tak swiadomie i slodko :)

    bl9cdf9hojouibxw.png

    p19u3e3kecvrs0g3.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ostatnio wszedł ma fotel na który tłumaczymy ze może wejść tylko jak ktoś siedzi na nim. Niestety jeszcze tego nie zaakceptował i próbuje nadal bo jak ktoś jest w kuchni to Staje na nogach przewodem do oparcia kuka do kogoś kto jest w kuchni i ściąga z blatu łyżki drewniane.

    Ostatnio przyniosłam coś z kuchni położyłam w pokoju i patrzę mały wszed ma fotel i usiadł na skraju tyłem i oczywiście spadł na szczęście na pupę tylko ponieważ zdążyłam podleciec i złapać główkę żeby nie uderzył plecami i głowa o podłogę 🙄 My matki mamy refleks 😁

    961l20mmezoojidp.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo tak matki mają refleks jak nikt inny ;) ja ostatnio złapałam Ale i odsunęłam jak chciała ze stołu ściągnąć szklankę z wodą :)

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio biegiem leciałam łapać jak Jasiek postanowił wyskoczyć z krzesełka do karmienia. Zdążyłam 👍.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2020, 13:30

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff mòj się po ziemii jeszcze nie rzucał ze złości, a czasami głosno ryczy jak mu na czymś bardzo zależy ja nie pozwalam, nie ściągnę tego co sobie upatrzył.. czasami mu pokiwam paluchem wskazującym "ty ty nie wolno tak robić" to się śmieje i powtarza gest..

    Ostatnio gdzieś dziewczynka 16miesięczna wypadła z okna właśnie kiedy tata dzieciakom robił herbatę. Najgorszy wiek.. nie mòwiac, że starsze wychodzą drzwiami niezauważone przez nikogo.i ròżnie się kończy. Jakaś mam pisała że jej 2l. z 4latkiem otworzyli drzwi kluczem i wyszli, dopiero na klatce jakaś sąsiadka ich złapała..

    da8300b52b.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój miał taki tydzień jakiś czas temu, że nałożył mu się chyba skok i ból zębów i zachowywał się okropnie, włącznie z rzucaniem się po ziemi właśnie. Raz na spacerze mi tak zrobił i powiem Wam, że nie do końca wiedziałam jak zareagować na to. Wzięłam go na ręce, mocno przytuliłam mimo że się wyrywał i jakoś wróciliśmy do domu na sygnale.

    Mój sobie sam grozi palcem jak robi coś niedozwolonego i mówi przy tym "nie,nie,nie" 😉. Wie, że nie wolno, ale ciężko się powstrzymać 😁.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2020, 14:03

    symbolica lubi tę wiadomość

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami mòj jest miesiąc za Twoim, ciekawe jak sytuacja się będzie rozwijać.

    Dziewczyny polećcie jakąś mikrofalòwkę.. macie coś sprawdzonego? Właśnie padła nasza wysłużona..

    malami.91 lubi tę wiadomość

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam mikrofalówki i się nie znam więc się nie wypowiadam :)

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy Samsunga, działa już parę lat bez zarzutu, z tym że my jej raczej mało używamy.

    symbolica lubi tę wiadomość

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica też mamy samsunga myślę że już jakieś dobre 5-6 lat i codziennie ekspoatowana daje rade :)

    symbolica lubi tę wiadomość

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was dziewczyny może polecić jakiś fotelik rowerowy? Może któraś ma albo słyszała o jakimś?

    961l20mmezoojidp.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina moja koleżanka chwaliła ten bo można dziecko nawet spać w tym odchylić a Twòj lubi spać ☺️
    https://www.rowertour.com/p/191249/hamax-siesta-fotelik-dzieciecy-szaro-czarny?gclid=EAIaIQobChMIi9acy_zv6QIVwYSyCh2bqQWEEAQYASABEgKntfD_BwE

    Tu masz artykuł że zdjęciami: https://www.google.com/amp/s/www.spidersweb.pl/2019/04/przyczepka-rowerowa-thule-chariot-cross-czy-fotelik-rowerowy-hamax-siesta.html/amp

    Nie jest najtańszy ale ponoć fajny, ja ma zwykły jakiś ale wiszący bo lepiej amortyzuje.. teraz sprawdziłam - mam Romer Jokey po Wero, droższy nawet niż ten wyżej teraz 😯 .. Odkupiłam go kiedyś na allegro dla Wero, więc ma swoje lata, ale posłuży.. widzę że też się odchyla do spania ta wersja teraz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2020, 17:16

    da8300b52b.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki symbolica 😊 zobaczę sobie te co wysłałaś i pokaże mężowi. Planujemy kupić niedługo, ciekawe czy małemu się spodoba. Ostatnio dostał od dziadków samochodzik do pchania z zabezpieczeniem od boku i śmigamu po parku

    Ale mój średnio typ do spania gdzieś w samochodzie i w miejscach poza domowym zaciszem 😄 ostatnio jechaliśmy samochodem ok półtorej godziny i specjalnie w porze drzemki to zaśnięcie zajęło mu 40min przez co pospal tylko 40min i nie wyspał się 🤪

    961l20mmezoojidp.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro pierwszy dzień w pracy 😵 trzymajcie kciuki !

    symbolica, malami.91 lubią tę wiadomość

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda90 wrote:
    Jutro pierwszy dzień w pracy 😵 trzymajcie kciuki !
    Będzie dobrze,trzymam i nie puszczam.

    da8300b52b.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, powodzonka

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda trzymamy kciuki !! Będzie dobrze, pierwszy dzień najtrudniejszy 😊

    961l20mmezoojidp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina ja mam jakiś zwykły tyle że wiszący. Takiego leżącego szczerze jeszcze nie widziałam. Bajer ;) ale moje dzieci słabo śpiące. My w sumie jeździmy na krótkie trasy ale dzieci lubią. Mamy niestety tylko 1 fotelik więc jak jedziemy rodzina to mała w nosidle u taty na plecach a ja syna w foteliku wioze. Zastanawiam się czy warto jeszcze kupować 2 fotelik. Póki co szukam po rodzinie/znajomych czy nie potrzebują 😉 w sumie może warto za używanym się rozejrzeć?
    Ruda powodzenia jutro. będzie dobrze 👍 Ala też da rade w żłobku i z tatą. Pewnie po pracy będzie wisieć na Tobie.
    Mojej też ostatnio włącza się tryb "tylko mama" I czy chcesz czy nie, trzeba rzucić wszystko bo ryk jakby że skóry obdzierali. Czasem już nie mam sił, wiec cieszę się że pracuje i mogę odpocząć trochę od dzieci 😆

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lutyska używane hamaxy sjesta widziałam w necie za 140 i 150zl już więc cena spoko. Myślę, że warto używany kupić bo z tym się nic nie dzieje opròcz ewentualnego płowienia a wożenie na plecach uważam za niebezpieczne w razie kraksy, nie mòwiac o koszykach wiklinowych ktòre czasami jeszcze się spotyka (na kierownicy!). Mi się zdarzyło wieźć dziecko po stromym stok ui niestety na jakimś błotku się poślizgnęłam... Upadek - dziecko dobrze przypięte + kask i nic kompletnie się nie stało. Za to ja miałam posiniaczoną nogę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2020, 09:33

    da8300b52b.png
‹‹ 1521 1522 1523 1524 1525 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ