X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 22 marca 2021, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papatka zdrówka dla męża !!!

    Też będę próbować dostać opiekę na tel...nie chce ciągnąć małej do przychodni boję się że jeszcze coś złapie....
    60 dni opieki - mało...

  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1189 1228

    Wysłany: 22 marca 2021, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, tak 60 dni to jest bardzo za mało.
    My czasem bierzemy na siebie l4 a nie na dziecko, inaczej się nie da... a to dopiero marzec.

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 22 marca 2021, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dzisiaj ładne słońce u nas... Najwyższa pora, bo już wiosna :)
    Aż dobre myśli wracają :) Mała nie była w żłobku już miesiąc a jeszcze tydzień kwarantanny został...

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 22 marca 2021, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspòlczuję wszystkim tych choròb, nie wesoło.

    Bumbum my już po spacerze, powietrze i pogoda rewelacja 🙂 macie balkon żeby sobie wyjść chociaż tutaj?

    Papatka robicie test mężowi?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2021, 12:53

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 22 marca 2021, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też już po spacerze 🙂 o 14 teleporada...tak naprawdę potrzebuje tylko opiekę...już nie kaszle kataru tyle co nic :) woda Zabłocka działa ☺️

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 22 marca 2021, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nad tez lekki katarek od wczoraj wieczora. W piątek spotkałam się z koleżanka i jej synek strasznie kichal zastanawiam się czy nie zaraził małego 🤔 Dawno katarku nie było 🤷‍♀️ Ale u nas na szczęście 1-3 dni i po sprawie ;) Oby i tym razem tak było.

    Dzisiaj siedzimy w domku, rano ładne słoneczko teraz zachmurzyło się i pada deszcz. Jutro już normalnie wychodzimy na spacery. Dzisiaj w ramach rozrywki zrobimy ciasteczka czekoladowe 😁

    Kurczę Papatka zdrówka dla męża, jak obecnie się czuje? Będziecie robić test mężowi?

    961l20mmezoojidp.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 22 marca 2021, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica, mamy nawet małe podwórko nasze, także dajemy radę :) najgorszy był czas jak oboje z mężem chorowaliśmy i musieliśmy być w domu, ale teraz kwarantanna nam nie straszna :)

    symbolica lubi tę wiadomość

  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1189 1228

    Wysłany: 22 marca 2021, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na test dla Męża za późno, bo już nic nie wyjdzie, już ma tylko sporadyczny mokry kaszel, wiec nie ma sensu robić testów.

    Ruda, dostałaś zwolnienie na telefon?

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 22 marca 2021, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papatka tak. U mnie w przychodni jest zawsze teleporada a jak lekarz łaskawie stwierdzi że trzeba osłuchać dziecko to dopiero wtedy wizytaa. A ty dostałaś ?

  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1189 1228

    Wysłany: 22 marca 2021, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda90 wrote:
    Papatka tak. U mnie w przychodni jest zawsze teleporada a jak lekarz łaskawie stwierdzi że trzeba osłuchać dziecko to dopiero wtedy wizytaa. A ty dostałaś ?
    U nas Zosia chodzi do żłobka (dzisiaj była 3 dzień po 2 tygodniach w domu kiedy to miała „niby” bostonke). Pytam, bo pewnie znowu mi przechodzi 2 tyg do żłobka i trzeba będzie brać na nią albo na siebie l4. Aż z ciekawości zaznaczam w kalendarzu od początku roku ile dni w ogóle przechodziła, bo to jest przerażajace dla mnie a podobno normalne...
    Ja jeszcze po macierzyńskim poszłam do nowej pracy i tez ograniczam do minimum branie l4 na dziecko, teraz umowa na rok mi się skończyła i dostałam kolejna na rok (bo covid i nie ma na czas nieokreślony)...

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 23 marca 2021, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie wkurza właścicielka żłobka...pytałam o szczepienia opiekunek to dostałam odpowiedź "że to osobista sprawa" prosiłam żeby zamienić Ali kaszę na ziemniaki "Ala nie może 5 dni w tygodniu jeść ziemniaków" zwrot dotacji zwróciła w ostatnim możliwym momencie...ehh

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 23 marca 2021, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co dajecie dziedzinom na kolację ? Ala je tylko parówki ser biały i ser
    żółty .. wędliny nie chce past warzywnych też nie...😥

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 23 marca 2021, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda mòj je miks kasz manna/jaglana/płatki owsiane z jogurtem owocowym ok 130g (z cukrem o zgrozo).. i tak codziennie. Potem jeszcze przy zasypianiu dopija mleko. Monotematycznie u nas ta kolacja wygląda, jedynie smaki jogurtòw zmieniam.
    Pòźno je obiad ok 15:30 i kolację 19:30.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2021, 11:02

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 23 marca 2021, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też kolację monotonne...kaszke je Ala na śniadanie też codziennie tylko inny smak 😑

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 23 marca 2021, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas króluje jajko na miękko ale częsciej na śniadanie. Lane kluski na mleku. Kakao. Kanapki rzadko. Raczej jak my jemy to z nami zje.

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 23 marca 2021, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas niestety odpada wszystko co zawiera jajo :(

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 23 marca 2021, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owsianka na mleku z musli i bananem, zapiekany chleb z serem żółtym. Naleśniki z dżemem, makaron z groszku (jest w Biedronce) z masłem. Gofry buraczane albo zwykle. Makrela wędzona, łosoś wędzony. Czasami zje sama marchewkę.
    Ruda, czemu Ala nie może jeść kaszy?

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 23 marca 2021, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacek ma śniadania urozmaicone bo mam rano czas i wtedy je ròzności * to co ja i Wero. Jeśli wieczorem jem kanapki zapiekane to oczywiście nie przepuści i też musi ( nazywa je pizza, bo też ja lubi).. do niedawna pluł mi roztopionym serem żòltym, ale już przestał.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2021, 12:47

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 23 marca 2021, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum może :) ale nie lubi jak na talerzu jest kasza to na 100% Ala nie tknie ...nie tylko kaszy ale też wszystkiego co jest na talerzu...odpycha talerz i koniec 😂

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 23 marca 2021, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apropos pizzy to wczoraj robilismy tortille. Skladane razem na plasko a w srodku ser zolty i do piekarnika. Tez wychodza a la pizze. Do tego sos czosnkowy.

    Ruda, przepraszam. Zapomnialam o tych jajkach.

    Bulka z mozarella tez jest dobra z piekarnika. Delikatniejsza od zoltego.

‹‹ 1694 1695 1696 1697 1698 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ