Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam jej jeszcze czas z logopedą, sprawdzę słuch tak jak radzisz.

    Z jednej strony się martwię, ale z drugiej jak mi mówi prawie cały alfabet z pamięci (nie wszystkie literki umie powiedzieć) to myślę że niepotrzebnie się martwię.
    W żłobku jest logopeda, może podpytam.

    symbolica lubi tę wiadomość

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie macie sposoby na zatwardzenie u maluchów ?widzę że Ale męczy...

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda docelowo.mozesz podać dicopeq lub xenna junior. Mòj kasze je: owsianą, jaglaną więc zaparć nie ma. Banana jak je to zawsze w towarzystwie kiwi ostatnio. Śliwki suszone zagotuje w małej ilości wody i zmiksuj i podawaj, chyba że normalnie Ci zje śliwki suszone.. Gruszki surowe czy jabłka (najlepiej ze skòrką) też sa ok (ewentualnie zmiksuj ze skòrką). Jogurt,maślanki, ogòrki kiszone, siemię lniane ( kisiel) też powinny dobrze podziałać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2021, 17:15

    ruda90 lubi tę wiadomość

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem jak ubierać Ale 😳😳 rano jest jeszcze zimno ...zakładam jej rajstopki j leginsy tylko nie wiem czy nie przesadzam ?

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda jeśli uważasz że w żłobku może być jej zbyt ciepło to ubieraj na leginsy (bez rajstop) jakieś spodnie dresowe i je poprostu zdejmij w żłobku. Gdyby wyszli na spacer to Panie najwyżej założą, nie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2021, 08:46

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w żłobku jest ciepło to Panie ściągają Ali leginsy i biega w rajtkach chodzi mi o ubiór na zewnątrz.

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papatka podziwiam za ta prace przy dziecku 👍🏻

    Bumbum mój tez wiele nie mówi ale buźka mu się prawie nie zamyka 😂 cały czas coś nawija. Ale ja się nie przejmuje i czekam cierpliwie 😊 Mój siostrzeniec tez późno zaczął mówić

    W końcu dzisiaj lepsza pogoda i słońce 🥰

    Ja już od dłuższego czasu ubieram jedna warstwę na dol, tylko spodnie ale jak jest chłodno pare stopni to takie troszkę cieplejsze a jak cieplej to cieńsze

    961l20mmezoojidp.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpytalam dzisiaj w żłobku, mała nie odstaje od grupy, jeszcze żadne dziecko nie składa zdań, także czekam :)

    symbolica lubi tę wiadomość

  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1612 1834

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, te 3 tyg były ciężkie 😅... ale teraz ten tydzień mamy z Mężem urlop a Mała chodzi do żłobka. Co prawda wczoraj i dzisiaj był Meksyk przy oddawaniu, i jak to Ciocie określiły „kiepskie dni”. Cóż, oby się zmieniło.

    My natomiast wykorzystujemy urlop i stawiamy na działce chałupkę malutka z dużym tarasem 🥰... pewnie nie uda nam się wszystkie ogarnąć do piątku, ale może dom i elektryka będzie, potem zakupy 🥳 i majówka z grillem 🥳...

    symbolica lubi tę wiadomość

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papatka relaksujcie się :)

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papatka super, powodzenia w szybkim ukończeniu chatki i fajnej rodzinnej majòwki. ☺️ 👨‍👩‍👧

    Pogoda wymiata, ale coś jutro będzie już chłodniej na z dziś.. zobaczymy.

    da8300b52b.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papatka ale super 😊 pozazdrościć planów na majówkę 😊 oby pogoda dopisała

    961l20mmezoojidp.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie kciuki o 15.30 szczepienie na ospę 😳

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1 dawka? U nas po nic się nie działo, powodzenia :)

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum tak pierwsza. Miało być już dawno ale najpierw Covid później katar....

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ważne, że nie zdążyła złapać :)

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po :) płacz od samego wejścia do przychodni 😂 ale ogólnie nie było źle 🙂
    Za darmo bo chodzi do żłobka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2021, 17:33

    symbolica lubi tę wiadomość

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile pieluch moczą wasze dzieci ? Ala bardzo mało pije co z tym idzie mało sika...martwi mnie to...

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko stwierdzić, zależy jak często się zmienia. A co dajesz do picia? Może nie lubi już tego, znudziło się?

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proponujemy różne rzeczy wodę herbatki soki z wodą...

‹‹ 1707 1708 1709 1710 1711 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ