X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2022
Odpowiedz

Mamusie Luty 2022

Oceń ten wątek:
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 16 października 2021, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Dziewczyny, do Waszych wpisów odniosę się później.

    Martwie się, bo upadłam. Musialam przeniesc pieska i na tarasie Przewróciłam się na kolano, ale jednak martwi mnie siła upadku. Napisałam do lekarki, ale nie wiem czy ona mi dzisiaj odpisze :( co ja mam za pecha :(
    Po pierwsze spokojnie. Na pewno nic złego się nie stało. 🙂🍀połóż się. Odpocznij. Obserwuj swój organizm. Jeśli ogarnie Cię większy niepokój to zawsze można jechać do szpitala na Usg, ale to pewnie dłuższa wyprawa i ostateczność. Dobrze, że tylko kolano ucierpiało. 😘daj znać jak lekarka napisze.

    zDmVp2.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 16 października 2021, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mamuśki .. Umnie samopoczucie nadal średnio dziś otrzymałam wynik na kowida pozytywny 😱🙈🥺

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 16 października 2021, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    Hej mamuśki .. Umnie samopoczucie nadal średnio dziś otrzymałam wynik na kowida pozytywny 😱🙈🥺
    Oj oj oj 🙁i co teraz- będzie trzeba siedzieć ileś dni w domu? Jak się czujesz w ogóle? Pozostali domownicy tez mieli test robiony?

    zDmVp2.png
  • Aneta8 Autorytet
    Postów: 2485 5973

    Wysłany: 16 października 2021, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska, co za przykry wypadek! Na pewno mocno się zestresowałaś, ale dziewczyny mają rację, malutka jest dobrze chroniona w brzuszku i nic na pewno jej nie jest. Mam nadzieję, że stłuczone kolano mocno nie boli. Odpocznij i poczekaj w spokoju co odpisze lekarz 😘

    Kalcia, och kurczę! Jak się czujesz? Masz jakieś objawy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2021, 14:28

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    fxQZp2.png
    XJSep2.png
    Starania od marca 2018 r.
    01-07.2020r. - 4 IUI nieudane
    28.10.2020r. - rozpoczęcie procedury IVF
    10.11.2020r. - transfer udany - Jaś [*]
    22.05.2021r. - transfer ❄️ bl. 4.2.2 ❤️
    12.2021r. Nasz synek przyszedł na świat w 33+4 tc 💜
    07.2022r. Naturalny cud! ❤️ Czekamy na córeczkę!
  • Joana23 Autorytet
    Postów: 1136 3045

    Wysłany: 16 października 2021, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska, całe szczęście, że upadłaś na kolano, uff! Pewnie też bym się martwiła, ale nasze maluchy pływają teraz jeszcze w sporych bańkach, więc myślę, że nic złego się nie stało :) Połóż się, odpocznij, postaraj się zdystansować. Daj znać co Twoja lekarka odpisze.

    Kalcia - życzę Ci, żebyś szybko i bezproblemowo pokonała tego dziada! 🤞🏻

    Gosia Rumi, kalcia64, Aga12345, jaina_proudmoore, MyŚliwa lubią tę wiadomość

    uS2wp2.png
  • Joana23 Autorytet
    Postów: 1136 3045

    Wysłany: 16 października 2021, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki krzywej:
    - 80
    - 109
    - 83
    Chyba można świętować? :D

    dobuska, Inkaa85, jaina_proudmoore, Gosia Rumi, Selena, Stokrotka 86, Aneta8, Morwa, Kasiastaraczka, mk_bambino lubią tę wiadomość

    uS2wp2.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 16 października 2021, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W niedziele byliśmy w restauracji a ja mam nietolerancję pokarmowe . W poniedziałek ciagle mi jeździło po jelitach i mnie modliło pare razy zaliczyłam kibelek .. W srodze zaczęłam czuć osłabienie wieczorem drapali mnie w oskrzelach myślałam ze zapalenie oskrzeli się zaczyna a umnie o to dość łatwo bo mam astmę .. w czwartek zadzwoniłam do lekarza ale odmówili mi wizyty do póki nie zrobię testu pcn tak go chyba zwą . A ze w Anglii testy wysyłają do domu i miałam zapas wiec koło 14 go wysłałam . Wczoraj dzwoniłam na pogotowie ze względu ze w moje oskrzela podczas oddychania były gwizdy i miałam skrócony oddech . Ale kompiel moje inchalatory i nabulizator mi pomogły lekarz stwierdził ze narazie mój stan jest stabilny .. Ogólnie czuje się nie najgorzej zero temperatury kaszle tylko kiedy flegma się odkleja . Tak ze narazie się trzymam ❤️❤️

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 16 października 2021, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    Oj oj oj 🙁i co teraz- będzie trzeba siedzieć ileś dni w domu? Jak się czujesz w ogóle? Pozostali domownicy tez mieli test robiony?
    Mój partner i starszy syn jadą zaraz na testy . A z reszta to nie wiem .:)

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Aga12345 Autorytet
    Postów: 1059 1954

    Wysłany: 16 października 2021, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Dziewczyny, do Waszych wpisów odniosę się później.

    Martwie się, bo upadłam. Musialam przeniesc pieska i na tarasie Przewróciłam się na kolano, ale jednak martwi mnie siła upadku. Napisałam do lekarki, ale nie wiem czy ona mi dzisiaj odpisze :( co ja mam za pecha :(
    Myślę, że jeżeli nie uderzyłaś się gdzieś bezpośrednio w brzuch to nic się nie stało, tak myślę, że nawet gdybyś uderzyła się gdzieś w brzuch to maluszek ma amortyzację i nic nie powinno się stać. Bądź dobrej myśli 😗 mój synek ostatnio wygłupiał się na łóżku a ja siedziałam obok przez przypadek kopnął mnie w biodro, aż mi siniak wyszedł na drugi dzień, ale też mam nadzieję, że nic złego się nie stało.

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    0d1ys65gdrumd339.png
  • Aga12345 Autorytet
    Postów: 1059 1954

    Wysłany: 16 października 2021, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    Hej mamuśki .. Umnie samopoczucie nadal średnio dziś otrzymałam wynik na kowida pozytywny 😱🙈🥺
    Mam nadzieję, że mimo wszystko nie masz jakiś ciężkich objawów, dużo zdrówka dla Was! 😗

    0d1ys65gdrumd339.png
  • Aga12345 Autorytet
    Postów: 1059 1954

    Wysłany: 16 października 2021, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana23 wrote:
    Mam wyniki krzywej:
    - 80
    - 109
    - 83
    Chyba można świętować? :D
    No to świetne wyniki. Możesz świętować 🙂

    Joana23, MyŚliwa lubią tę wiadomość

    0d1ys65gdrumd339.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 października 2021, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalcia zdrówka!

    Lekarka odpisała, że dziecku nic nie grozi tylko kolana szkoda :) jeżeli się martwię to mogę podjechać do szpitala. Póki co poobserwuję siebie, dopiero wróciłam do domu więc się położyłam i poczekam na ruchy małej, bo oczywiście jak na złość teraz się nie rusza 🙄 jeżeli będę się martwić to podjade do szpitala, ale ja skoro lekarka napisała, ze powinno być okej to ja się boje, że mnie tylko niepotrzebnie położą na trzy dni :/

    jaina_proudmoore, MyŚliwa lubią tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 października 2021, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana23 wrote:
    Mam wyniki krzywej:
    - 80
    - 109
    - 83
    Chyba można świętować? :D
    Tak się bałaś, a tu wyniki do pozazdroszczenia :D

    Selena, Joana23 lubią tę wiadomość

  • Aga12345 Autorytet
    Postów: 1059 1954

    Wysłany: 16 października 2021, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Kalcia zdrówka!

    Lekarka odpisała, że dziecku nic nie grozi tylko kolana szkoda :) jeżeli się martwię to mogę podjechać do szpitala. Póki co poobserwuję siebie, dopiero wróciłam do domu więc się położyłam i poczekam na ruchy małej, bo oczywiście jak na złość teraz się nie rusza 🙄 jeżeli będę się martwić to podjade do szpitala, ale ja skoro lekarka napisała, ze powinno być okej to ja się boje, że mnie tylko niepotrzebnie położą na trzy dni :/
    No widzisz, czyli wszystko będzie dobrze. Ja zauważyłam, że jak się stresuje to mała wtedy też nie kopie.

    jaina_proudmoore, Stokrotka 86 lubią tę wiadomość

    0d1ys65gdrumd339.png
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 16 października 2021, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana23 wrote:
    Mam wyniki krzywej:
    - 80
    - 109
    - 83
    Chyba można świętować? :D
    Widzisz kochana 🙂nie ma co martwić się na zapas 💗

    Joana23, Aga12345, Gosia Rumi, MyŚliwa lubią tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 16 października 2021, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga12345 wrote:
    No widzisz, czyli wszystko będzie dobrze. Ja zauważyłam, że jak się stresuje to mała wtedy też nie kopie.
    Coś w tym jest z prawdy 🙂jak człowiekowi zależy to też nie kopie. U mnie największa aktywność jest wieczorem zwykle, trochę też rano jak się obudzę. Jak człowiek jest w ruchu w ciągu dnia, czy to spacer, czy zakupy to prawie nie czuć nic. Te ruchy jeszcze pewnie przybiorą na sile jak dzidzie będą większe 🙂dopóki będą miały miejsce na fikołki 🙃

    Aga12345 lubi tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Joana23 Autorytet
    Postów: 1136 3045

    Wysłany: 16 października 2021, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj widzicie, czasem człowiek się tak bez sensu na zaś przejmuje, w potem ma wyrzuty, że się niepotrzebnie martwił 🤦🏼‍♀️ Postaram postaram się bardziej wrzucić na luz, zwłaszcza z nóżkami naszej malutkiej :)

    Dobuska, fajno, że Twoja lekarka potwierdziła, że nie ma się czym martwić :)
    Kalcia - dużo, dużo zdrowia! Trzymam kciuki, żeby Twoich chłopaków covid nie capnął!

    jaina_proudmoore, Gosia Rumi, MyŚliwa lubią tę wiadomość

    uS2wp2.png
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 16 października 2021, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalcia - dużo zdrówka dla Was 💗🍀😘 / ja miałam siedzieć w domu, ale słoneczko zachęciło mnie do pójścia na spacer i dobrze, 3 km wpadły w parku, plus mała kawka, a dzidzia poszła spać 🤣teraz tom drugi serii z Lipowa czeka- tu pozdrowienia dla Gosi_Rumi 🥰

    Aga12345, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Joana23 Autorytet
    Postów: 1136 3045

    Wysłany: 16 października 2021, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,ruszyły zapisy na listopad do Izy Dembińskiej. Widziałam, że wiele z Was już z nią ćwiczy i przygotowuje się do porodu. Polecacie?

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    uS2wp2.png
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 16 października 2021, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana23 wrote:
    Dziewczyny,ruszyły zapisy na listopad do Izy Dembińskiej. Widziałam, że wiele z Was już z nią ćwiczy i przygotowuje się do porodu. Polecacie?
    Jak się zapisać? 🙂

    zDmVp2.png
‹‹ 335 336 337 338 339 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ