X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2022
Odpowiedz

Mamusie Luty 2022

Oceń ten wątek:
  • Villemo87 Koleżanka
    Postów: 56 238

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrego dnia dziewczyny 💙❤️💙

    Kasia ja chyba też będę chciała sprawdzić chusty, ale chyba poproszę Panią do domu żeby mi to wszystko dobrze wyjaśniła. Mieszkam na 2 piętrze i ciągle się zastanawiam jak mam znieść wózek i małą, a tak cyk do chusty i po sprawie.
    @Pimka nie zazdroszczę takiej sytuacji. Chyba rzeczywiście trzeba by personel przycisnąć. Bo ileż można czekać na jakieś konkrety?
    @Dobuska@Jaina mnie w nocy męczyły bóle jakieś takie krzyzowe. Tak jeszcze nie miałam. Aż mam dziś lęk przed piciem tej herbaty 🤣 to jest tak, że bardzo bym już chciała, ale jednocześnie bardzo się boję 🤣 oczywiście masażu też jeszcze nie robiłam 🤦‍♀️🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2022, 11:37

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    ojxevcqgaw4kzjxq.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Villemo87 wrote:
    Dobrego dnia dziewczyny 💙❤️💙

    Kasia ja chyba też będę chciała sprawdzić chusty, ale chyba poproszę Panią do domu żeby mi to wszystko dobrze wyjaśniła. Mieszkam na 2 piętrze i ciągle się zastanawiam jak mam znieść wózek i małą, a tak cyk do chusty i po sprawie.
    @Pimka nie zazdroszczę takiej sytuacji. Chyba rzeczywiście trzeba by personel przycisnąć. Bo ileż można czekać na jakieś konkrety?
    @Dobuska@Jaina mnie w nocy męczyły bóle jakieś takie krzyzowe. Tak jeszcze nie miałam. Aż mam dziś lęk przed piciem tej herbaty 🤣 to jest tak, że bardzo bym już chciała, ale jednocześnie bardzo się boję 🤣 oczywiście masażu też jeszcze nie robiłam 🤦‍♀️🤣
    Moja mama do dzisiaj mówi "jakim cudem ja znosiłam wózek z czwartego piętra i Ciebie trzymałam na rękach?!" Myślę, że wtedy chusta byłaby dla niej wybawieniem. :D
    No ja nie wiem, niby ta herbata z liści malin nie działa, a jednak ją piję, jem daktyle i dzieje się więcej niż wcześniej. Może to się po prostu zbiegło z czasem i gdybym tego nie robiła, to też bym miała takie skurcze.
    Ale masz rację. Człowiek z jednej strony chce, ale w sumie się nie obrażam, że kolejny dzień nie urodziłam. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2022, 11:42

    jaina_proudmoore, Villemo87, Jeheria lubią tę wiadomość

  • Joana23 Autorytet
    Postów: 1136 3045

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pimka, a mi się dzisiaj śniło, że rodziłaś 24, ale w szpitalu w moim mieście 😁 Handluj z tym 😎 Mam nadzieję, że się w końcu określą co do daty Twojego porodu, bo ile to można czekać…

    Dobuska, u Ciebie to już się tak konkret wszystko rozkręca! Powiem Ci, że zazdroszczę, bo u mnie do tej pory było kilka skurczy i cisza..

    Kasia, na metce mam informację, że nie trzeba tego mojego prać ręcznie. I tak jak miałam turbo smutek, że ubranka po praniu nie były u mnie miękkie, to tak ten otulacz jest :D

    Jeheria, 200m2! Jak Ty to kobieto ogarniasz? 😱 my mamy 50 i mam wrażenie, że jest ciągły syf ;) ale mi tak jak Dobusce jakiś turbo pedant się ostatnio włączył :)

    Lolla, oho to u Ciebie to tez już moze być kwestia dni! Ale nam się już wszystko rozkręca!

    Ja dzisiaj wysprzatalam łazienkę z dokładnym wyczyszczeniem fug 😎 wiecie, że ciągle się miotamy co do wanienki? :D mamy jedną, ale dużą i nie wiem czy kupować do niej stojak, czy wziąć tą z ikei i pod nią inny stelaż ;) moze Kaja czuje, że rodzice się miotają i jeszcze cierpliwie czeka ;) zbieram się zaraz do lekarza, trzymajcie kciuki!

    jaina_proudmoore, Villemo87, Kasiastaraczka, Jeheria, Aga12345, Gosia Rumi, po_prostu_ja, dobuska lubią tę wiadomość

    uS2wp2.png
  • Joana23 Autorytet
    Postów: 1136 3045

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Villemo87 wrote:
    Dobrego dnia dziewczyny 💙❤️💙

    Kasia ja chyba też będę chciała sprawdzić chusty, ale chyba poproszę Panią do domu żeby mi to wszystko dobrze wyjaśniła. Mieszkam na 2 piętrze i ciągle się zastanawiam jak mam znieść wózek i małą, a tak cyk do chusty i po sprawie.
    @Pimka nie zazdroszczę takiej sytuacji. Chyba rzeczywiście trzeba by personel przycisnąć. Bo ileż można czekać na jakieś konkrety?
    @Dobuska@Jaina mnie w nocy męczyły bóle jakieś takie krzyzowe. Tak jeszcze nie miałam. Aż mam dziś lęk przed piciem tej herbaty 🤣 to jest tak, że bardzo bym już chciała, ale jednocześnie bardzo się boję 🤣 oczywiście masażu też jeszcze nie robiłam 🤦‍♀️🤣

    Villemo, ja mieszkam na 3 piętrze, także rozumiem Twoje rozkminy :) dodatkowo mam psa, więc bez chusty ani rusz :)

    Villemo87, Aga12345 lubią tę wiadomość

    uS2wp2.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dzisiaj donoszonaaa. Kolejny kroczek za nami 🥳🎉😍

    giphy.gif

    jaina_proudmoore, Villemo87, Joana23, Pimka, dobuska, Kasiastaraczka, Agawa85, Jeheria, Aga12345, Gosia Rumi, AnSan89, po_prostu_ja lubią tę wiadomość

  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Joana23 i @Kasia - powodzenia na wizytach dzisiaj 🙂💪💝 // @Morwa- 💝czyli możesz się już rozpakować 😎👶💝 // @Dobuska - trochę czasu jeszcze jest do 31.01 także na spokojnie. Macica trenuje także może się uda samo z siebie - tak jakbyś chciała. Tez czułabym presję na twoim miejscu bo fakt indukcji mi się nie podoba. Btw Iza D wrzuciła wczoraj posta ze statystykami na ten temat. Jak widać, traktują to jako rutynę i nie dają kobiecie samej urodzić. A tak to ciach, ciach i potem większy ruch na oddziale. 🤦‍♀️// @Jeheria- 200 m wow to jest co sprzątać. 🙉ja czasem swoich 56 nie ogarniam, co dopiero 100 w nowym domu 🤣 syndrom wicia gniazda włączony na maksa, tez szukałam ostatnio co tu mogę zrobić jeszcze 🤣 // @Villemo - tez mam myśli, że chciałabym, ale jednak się boje. Jak przyjdą prawdziwe bóle to już odwrotu nie będzie 🙊😳mam nadzieje, że mi rozsądku nie braknie na IP i we współpracy z położną. I że nie będę drzeć się jak przy egzorcyzmach hehe 🤪 Moja znajoma robi szkolenia z chusto noszenia także na pewno skorzystam bo wiem, że mi trzeba to wyjaśnić łopatologicznie 🤣taka kołowa chusta to ok, ale takiej dłuższej to ja nie ogarnę 🙃 Niektóre mamy kupują tez takie nosidełka do noszenia dziecka, ale nie wiem czy to do końca jest zdrowe. Położna nam mówiła też, żeby nie brać leżaczków/ bujaczków - zdrowiej dla dziecka jest jak leży na macie na podłodze/ łóżku . Co myślicie o tym? 🧐żadnej maty na razie nie mam, a były kiedyś jakieś propozycje ciekawe // Ja dziś czuje się znacznie lepiej. Chyba to wina pogody jednak była - takie osłabienie itp. Nawet odkurzyłam mieszkanie i zrobiłam dwa prania 🤣Mąż pojedzie do sklepu bo się zaoferował. I dobrze bo napadało u nas śniegu znów 🙊

    Villemo87, Aga12345, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, od którego tygodnia można pic herbatę z liści malin i jeść daktyle ? Zastanawiam się czy mogę zacząć już czy poczekać do 36 tc.

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana, no widzisz, dzieje się, a nic z tego nie wynika 😂 Ja mam wanienkę z Ikei i w sumie nie mamy do niej żadnego stojaka, ale jest fajna, bo mała i w środku ma takie gumowe coś, przez co dziecko się nie ślizga. :)
    Turbopedant - dobre określenie. :D

    Morwa, no to możesz rodzić :D

    Jaina, ja niestety nic nie wiem o tych nosidłach, ale też zatrzymałam się na opinii, że przynajmniej w pierwszych miesiącach nie są dobre. No z tą indukcją to tak jest, jak organizm będzie w miarę gotowy to pójdzie raz dwa, ale jak nic się nie dzieje to to często walka z wiatrakami, która i tak się kończy cięciem. Więc nie dość, że się namęczę to i tak skończę pod nożem. Ehhh:///

    WYŁAŹ MAŁA, KONIEC KOLONI :D

    Pcosik, od skończonego 36 tygodnia można pić herbatkę, to samo chyba z daktylami, ale prawda jest taka, że jeżeli szyjka jest niegotowa, to to i tak nic nie zrobi. :) W każdym razie ja czekałam.

    jaina_proudmoore, Aga12345 lubią tę wiadomość

  • Nisia18 Autorytet
    Postów: 574 939

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć w czwartek :)

    Ja po wizycie u położnej , wygniotła mi brzuch rękami , wymacała i stwierdziła ze według niej (właściwie jej rąk 😀) mały jest za duży tzn nadal w normie na wykresie ale troszke duzy według niej jak na ten czas :) co ciekawe chyba tydzień temu byłam na prywatnym usg o czym ona nie wie ;) i wyszła waga 2280 a ona dzisiaj stwierdziła ze z 2800g ma , ciekawe 🙃🙃
    Za dwa tyg mam następna wizytę. Powiedziała jak wówczas będzie wydawał jej sie za duzy znowu to skieruje mnie na usg :) No i cacy, po co mam płacić za prywatne 😀

    Pimka, ja na Twoim miejscu bym już sie coś odezwała , w takich sytuacjach jak Twoja mój język nie współpracuje raczej :) podziwiam ze tak godnie znosisz ich lekceważenie .

    Dziewczyny wy już macie posmak bólu , skurczy itp a u mnie jeszcze cisza , w sumie dobrze bo za dwa tyg będzie dopiero ciąża odnoszona wiec niech jeszcze chwile sobie posiedzi :)

    jaina_proudmoore, Jeheria, dobuska, Aga12345 lubią tę wiadomość

  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska aaa to sorki 😁 myślałam,że już coś masowałas
    Mi fizjo mówiła, żeby jak chce sama robić to nogę postawić np. na kibelku i masować kciukiem od wewnątrz, wsunąć kciuk od przodu i uciskać przesuwając w uśmiech,to ma być umiarkowanie nieprzyjemne. Nie może za bardzo boleć,ani też sprawiać przyjemności

    Villemo ojej nie macie windy? To będzie trudno samej ogarnąć wyjścia, chusta na pewno pomoże 😚

    Joana dzięki za sprawdzenie 😙

    Jaina dzięki 😚
    Oj nieee nosidła,nie dla takich malutkich dzieci
    My nie będziemy korzystać z bujaczka,bo fizjo nie poleca
    Będzie mata i kosz Mojżesza

    Nisia he he USG ma w rękach?😂może ma doświadczenie 😁ale w sumie to bym się chyba aż tak bardzo do tego nie przywiązywała

    jaina_proudmoore, dobuska, Aga12345, AnSan89 lubią tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nisia - a to ciekawe podejście, ręczna kalkulacja wagi. ;)
    na skurcze i inne dolegliwości przyjdzie pora, nie martw się :*
    po 9 miesiącach to dziwne uczucie jak zaczyna okresowo boleć brzuch hehe :P

    @Kasia - my na pewno będziemy kupować 2 łóżeczko, ale w sierpniu do nowego domu.
    jedno będzie na górze- już duże Tweeto a na dole coś się wymyśli :)
    na chwile obecną to przejadę na kołach do salonu, jakby młody nie dawał spać ojcu :P
    Kosz Mojżesza jest super, ale nie mamy na to miejsca niestety :P


    ================
    ja może też się skuszę na daktyle :D jak trafię kiedyś do sklepu :P
    od malin daleko, bo wiem czym to grozi.
    jak brałam niepokalanek - kilka lat temu / albo zioła na wywołanie okresu ( licealne problemy) - to miałam niezły hardkor ;)

    Co do wanienki, to nie wiem czy nie będę zamawiać na biegu tej mniejszej z IKEA.
    ta co mamy wydaje mi się za duża, z wodą będzie za ciężka hmm do noszenia.
    mamy mega dużą umywalkę także zawsze jest to jakaś opcja na kąpiel :)
    ale lepiej zadbać o swoje plecki wcześniej.

    dobuska, Aga12345, AnSan89, Villemo87 lubią tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • f_a_l_k Ekspertka
    Postów: 205 683

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megg - zaproszenie zaakceptowane.

    Nisia18 - mój też leży raz bardziej z lewej strony brzucha raz bardziej z prawej więc to chyba normalne. Zwykle mam bardziej skopane prawe żebra to chyba po tej stronie jest mu lepiej ( za to mojej prawej nerce nie jest to na rękę).

    Co do antybiotyku przy porodzie to u mnie w szpitalu dają też rutynowo jak wody odejdą w domu nawet jak są GBS ujemny i wody klarowne.

    U mnie KTG trwa 15 minut jak nie mają żadnych zastrzeżeń.

    jaina_proudmoore - ja też myślę że Stokrotka teraz ma inne rzeczy na głowie, np tulenie swojego dzieciaczka 🙂.

    Co do otulacza do fotelika to jakoś nie jestem przekonana do tych co wyglądają jak kocyk tylko z dziurami na pasy. Wydaje mi się, że dziecko będzie miało szyję nie osłoniętą i będzie mu zimno. Ale ja to się pewnie czepiam szczegółów i nawet ręcznik wybrałam taki https://www.ikea.com/pl/pl/p/jaettelik-recznik-z-kapturem-dinozaur-niebieski-00464194/ a nie te standardowe po skosie.

    Pimka - piękna stópka! Ja to mojej pierworodnej kupowałam buciki 8cm jak miała 3 miesiące na chrzest i tylko dlatego że mniejszych nie mieli. I tak były dużo za duże 😂

    jaina_proudmoore - ja nie polecam kupować bujaczków bo moja nie chciała w tym leżeć. No chyba że używane (z możliwością wyprania wszystkiego) albo pożyczenie od kogoś na próbę. Miałam takie co się samo buja, gra i jeszcze ma jakieś wiszące kaczuszki. Córka nie dała się oszukać, tylko na rękach jej pasowało.

    Co do wanienki to ja polecam tą małą z Ikei z zielonymi gumkami na dole. Moja ponad trzylatka dalej chce się w niej kąpać choć już ledwo nogi prostuje w niej. Teraz będzie dobra dla drugiego maluszka bo nic się z nią nie dzieje. Jest poręczna że w lecie można wynieść z ciepłą wodą na taras i zrobić kąpiel w słoneczku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2022, 13:17

    jaina_proudmoore, dobuska, Aga12345 lubią tę wiadomość

  • Joana23 Autorytet
    Postów: 1136 3045

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, no to jestem po wizycie :) Kaja dalej przybiera i obecnie waży 3330! Brzuszek jakiś sporawy ma, ale nie ma powodu do zmartwień, uff. Pan powiedział, że mały żuczek będzie :D moja szyjka natomiast totalnie nie gotowa na poród - długa, zamknięta. Za tydzień mam przyjść na KTG :)

    jaina_proudmoore, niutek87, Jeheria, dobuska, Ada.. 31, Gosia Rumi, Aga12345, Villemo87, AnSan89, Morwa, po_prostu_ja lubią tę wiadomość

    uS2wp2.png
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana23 wrote:
    Dziewczyny, no to jestem po wizycie :) Kaja dalej przybiera i obecnie waży 3330! Brzuszek jakiś sporawy ma, ale nie ma powodu do zmartwień, uff. Pan powiedział, że mały żuczek będzie :D moja szyjka natomiast totalnie nie gotowa na poród - długa, zamknięta. Za tydzień mam przyjść na KTG :)
    To wspaniałe wieści 💝Kaja jeszcze pakuje masę widać 💪a szyjka może się rozkręci, czasem to z dnia na dzień się zmienia 🙂

    Joana23, Aga12345 lubią tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Ada.. 31 Autorytet
    Postów: 264 922

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej my dziś po wizycie u pediatry Kajusia waży 3040 i ma 51 długości 😊😊 wszystko dobrze z tym że pani doktor przy badaniu stwierdziła :na biega się pani za nią 🤔🤔
    Moja laktacja nadal bez szału muszę się raz na dobę wspomóc mieszanka, co raz więcej ja przystawiam ale oszarpie mnie okrutnie 😅😅

    Gosia Rumi, Joana23, jaina_proudmoore, niutek87, Aga12345, Villemo87, Pimka, AnSan89, Morwa, po_prostu_ja, Jeheria, dobuska lubią tę wiadomość

    bl9cdf9hz0nfzo3c.png
  • Villemo87 Koleżanka
    Postów: 56 238

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kasia niestety blok 3 piętrowy bez windy. Może dla kondycji to i dobre, ale teraz sapię jak smok przy wejściu. Pół ciąży z zaleceniem oszczędnego trybu życia zrobiło swoje 🤣
    @jaina oj teraz mi dałaś do myślenia, bo ja niepokalanek też niekoniecznie dobrze wspominam 🤣
    @Joanna i Ada super wieści 🥳

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    ojxevcqgaw4kzjxq.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaina my też będziemy musieli kupić drugie łóżeczko,bo teraz mamy tylko dostawke i kosz Mojżesza w salonie
    Oj rozumiem brak miejsca!ale fajnie,ze już niedługo będziecie mieć więcej w domu 😁

    Joana ale duża ta Twoja pannica 😍 już się nie mogę doczekać mojego wieczornego spotkania z Tadziem

    Ada oo i Twoja Kajunia już przekroczyła 3 kg, pięknie 🥰 ciekawe co pani doktor miała na myśli mówiąc o bieganiu za nią? Ma długie nogi?

    Villemo oj to współczuję braku windy

    Gosia Rumi, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Gosia Rumi Autorytet
    Postów: 555 751

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O raju Stokrotko gratuluję!!!!!! 🎉🎊🎈💙✨ Wiktorek już jest z Tobą! Aaaale cudownie, bardzo się cieszę, dużo zdrówka dla Was 😘😘😘
    Jak zwykle zapłon mam słaby, ale już przynajmniej o kilka dni do tyłu, a nie tygodni (niestety pominęłam ostatecznie większość grudnia, wyszło tego niemal 100 stron, nie nadrobiłabym chyba nigdy 🙈)
    Warszawianka, Morwa Agawa - trzymam mocno kciuki - to już lada chwilunia 😀❤️😀❤️😀❤️ Ale wspaniale 🌟
    Pimka mam nadzieję że wreszcie się ogarną i będziesz wiedziała na czym stoisz ✊ I szybciutko pójdzie i zapanuje sama tylko wielka radość 🍀🍀🍀🍀🍀 To już prawie prawie...

    Wszystkie Dziewczynki Was ściskam i życzę dużo siły, zdrowia i mocnych nerwów na tej końcówce... A jakby się ktoś jeszcze zdecydował na poród - to szybkiego, bezbolesnego, bezstresowego i w miłym otoczeniu i towarzystwie ❤️🌟🍀✨ Oooo właśnie takiego wszystkim życzę! ☝️

    A u mnie w porządku, wchodzi końcówkowy stresik... Za półtora tygodnia (31.01) idę do szpitala i bez Marysi już nie wyjdę 🤗 Będą mi zdejmować szew (wytrzymał!!! 🎉) i jak nic nie wydarzy się samo - to wywoływać (ze względu na nadciśnienie ledwo trzymane w ryzach). Ale będzie to już 37+3 😁

    Morwa, Villemo87, po_prostu_ja, jaina_proudmoore, AnSan89, Pimka, Agawa85, Lolla, Kasiastaraczka, Aga12345, mk_bambino lubią tę wiadomość

    6sutvkcboyyy654c.png
  • po_prostu_ja Autorytet
    Postów: 308 287

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Kasiastaraczka, ja mam z bubaland. Tylko zastanawiam się teraz czy jak prałam to pranie ręczne czy jaki program, bo już nie pamietam.. 🙈

    Dobuska, ta Twoja macica to naprawdę szalona 😆 żyć Ci spokojnie nie daje. Nie przejmuj się, podobno nie da się nie rozpoznać, ale ile w tym prawdy to ja nie wiem :p
    Może u Ciebie to już takie przedporodowe sprzątanie, bo tez podobno kobiety chwile przed maja więcej energii na sprzątanie, układanie, ogarnianie itd :)

    Jaina, może doczekasz do tej wizyty jeszcze, 25 to już niedługo 😆 chociaż z tymi skurczami to i u Ciebie różnie może być, ze może „wyjść” z tego coś konkretnego :p
    Domyślam się, ze kłucie palca to nic przyjemnego 😆 chociaż dla mnie bardziej straszne jest odpuszczenie słodyczy, bo to chyba jedyna rzecz z której nie potrafiłabym nigdy w życiu zrezygnować 😆
    Co do lezaczkow, to ja nie kupowałam, dostaliśmy od rodziny, ale leży u rodziców, wiec nawet nie wiem czy będziemy używać. Za to matę kupiliśmy ;)

    Pimka, przykro mi.. oby w końcu się zdecydowali i żebyś poznała jakieś konkrety, bo tak to oszaleć można jak ciagle nie wiadomo nic i decyzje są przekładane… :/

    Joana, możemy sobie przybić piątkę, bo mu tez dopiero co wanienkę zamówiliśmy, tylko my na szczęście nie musieliśmy zastanawiac się nad stojakiem, bo i tak nie mamy na niego miejsca 😆 ta z ikei ogolnie jest chyba niewielka, chociaż nie widziałam jej na żywo, wiec może nie ma sensu inwestować i w wanienkę i w stelaż, skoro macie już jedna ;)
    Super wieści po wizycie! Już kawał babeczki 😍

    Morwa, czyli już można odetchnąć! :)

    Ada, to już duuuza dziewczynka! 😍 tez się zastanawiam co Pani doktor chciała przez to powiedzieć :p czy nie chciała współpracować i stad takie stwierdzenie? :D tak czy inaczej najważniejsze, ze wszystko jest dobrze! :)

    Gosia Rumi, czy dobrze rozumiem, ze 31 już będą wywoływać czy jak przez kilka dni się nic nie wydarzy? :) trzymam kciuki, koniec miesiąca to już tak niedługo!!! :) czekamy na informacje ;)

    Ja Wam powiem, ze chętnie bym już urodziła i miała to z głowy 😆 jest tez tak jak mówicie, ze z jednej strony się bardzo chce, a z drugiej jednak nie. Tylko ja tez po prostu wolałabym mieć to już za sobą, a nie takie czekanie nie wiadomo ile. A ja praktykuje daktyle, wiesiołka, herbatę z liści malin i zupełnie nic. Niby przed wczoraj w nocy jakieś bóle miesiączkowe się pojawiły ale do tej pory nie wiem co to tak naprawdę było. 🤷‍♀️
    Tak dziś myślałam patrząc na swoją walizkę do szpitala jak Wy się pakujecie? W sensie czy macie na przykład oddzielna walizkę z rzeczami typowo na poród a oddzielna na resztę pobytu, czy wszystko w jednej torbie?

    jaina_proudmoore, Gosia Rumi, Ada.. 31, Aga12345 lubią tę wiadomość

    3i499vvjq8tpbt16.png
  • Villemo87 Koleżanka
    Postów: 56 238

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @po prostu ja- mi się udało spakować w jedną walizkę, ale u mnie w szpitalu dla małej mam mieć tylko paczkę pampersów i 3 tetrowe pieluchy. Ubranka na pobyt zapewnia szpital. Ale nie powiem zastanawiam się czy tych rzeczy typowo na poród nie wrzucić do osobnej torby😉 może to by było wygodniej 🤔

    jaina_proudmoore, Aga12345 lubią tę wiadomość

    ojxevcqgaw4kzjxq.png
‹‹ 580 581 582 583 584 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ