X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2022
Odpowiedz

Mamusie Luty 2022

Oceń ten wątek:
  • niutek87 Autorytet
    Postów: 803 1985

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba te hormony nam szaleją 🙂 Robiłam wczoraj gołąbki,żeby zamrozić i jak na to samo wszystko spadało mi i się wkurzałam,że trzeba się schylać🙈 Dzisiaj mam jeszcze w planie zrobić do zamrożenia kotlety mielone i schabowe, zobaczymy czy uda się, bo jakoś nie mam siły i weny.

    Kasiastaraczka, jaina_proudmoore, Aga12345 lubią tę wiadomość

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niutek witaj w klubie. Dzisiaj zaparzyłam sobie herbatę z liści malin w sitku. Gdy przyszłam wyciągnąć sitko, wszystko to zielone mi wpadło do herbaty. Niby nic takiego, a ja już się popłakałam 🤣🤣🤣🤣

    Kasiastaraczka, jaina_proudmoore, po_prostu_ja lubią tę wiadomość

  • MyŚliwa Autorytet
    Postów: 1197 2035

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Słoneczny dzień dzisiaj.

    Witam Was z oddziału szpitala, w którym mam rodzić. Jestem tu dlatego, że wszystko jest dobrze xD. Tak jakby.

    Wczoraj przyszłam na KTG (ze skierowaniem od prowadzącej). Miałam sie stawic na IP, ale babeczki mnie przesłały do przychodni. KTG rzeczywiscie pół godzinki... ale potem dwie godziny czekania na konsultację z lekarzem. Babeczka małomówna, ale udało mi się dowiedzieć - reaktywne, 140-150, wykres OK. Dopytywałam jeszcze czy te liczby to tętno i czy nie za wysokie. Nie, wszystko OK. No to pojechałam do domu.

    W domu jak tylko weszłam - dostaje telefon, że ona przekazała te wyniki komuś wyżej i się dopatrzono nieprawidłowości i mam sie stawić na IP na obserwację.
    Głodna byłam (no bo od śniadania minęło 5 godzin a ja tam tylko jakis batonik żarłam) to sobie na spokojnie zrobiłam obiad, wykąpałam się, zmierzyłam cukier i pojechałam na IP autobusem. Już nie chciałam męża targać.
    Na IP powtórzyli KTG ( nie wiem czy nie godzinę) i zaprosili na korytarz.

    Po ok. dwóch godzinach przyszedł lekarz, zrobił USG, wypytał czemu nie mam wypisu z przychodni (bo mi nie dali a potem dzwonili tylko?!) i znów główkowanie. Stanęło na tym, że zapis prawidłowy, ale oni woleliby na oddział (ciekawe, czy jakby był nieprawidłowy to by mnie wypuścili?). No tak na obserwację, tak na trzy dni...

    A ja przyjechałam bez niczego. Bo myślałam, że tylko KTG.

    Mąż mi dowiozł rzeczy po 22. Generalnie przepakował torbę porodową w walizeczkę kabinową, dorzucił mi dwie podkoszulki, leginsy, bieliznę i bluzę. Na to zawiesił torbę z jedzeniem. Umowa jest taka, że jak będzie poród to mi dowozi tą drugą walizkę (z podpaskami, pieluchami, na pobyt w szpitalu itd) + wodę.

    Dzisiaj byłam na konsultacji i u dyżurnego lekarza się dowiedziałam, że wynik poranny KTG idealny (ale wspomniał, że z IP nieprawidłowy- WTF? - widocznie ktoś tak w wywiad wpisał) no i jak dobrze bedzie to potrzymaja mnie krótko, do środy. Albo wypuszczą z dzieckiem.

    Szyjka się zaczęła otwierać, wiec też jest szansa, że wyjde z dzieckiem w środę xD. Donoszona na pewno będę w niedzielę.
    W kwestii diety cukrzycowej - to jest HIT. O 6 nas obudzili na pomiar cukru na czczo - 76. Ale śniadanie rozdawali po KTG - o 8. (Zdziwienie, że dzieciaki śpią).

    Śniadanie: Dwie kromki ciemnego chleba, ćwierć pomidora(!), kawał twarogu(!), masło, wędlina i sałata.
    Miałam na dwa posiłki. Najpierw zjadlam jedną kanapke z wedliną i sałatą - cukier 139.
    W ogóle- jadąc na to pierwsze KTG zrobilizmy w domu ćwiczenia - przygotowujemy się, jakbyśmy jechali z porodem. Wszystkie torby i walizki zabieramy. Oczywiście paru rzeczy nie zabraliśmy, ale przeważająca większość była. Jakby mnie wtedy zamknęli to miałabym rzeczy ze sobą.
    Najlepszy mąż: utrzymywał, że ja mam mu rzeczy nie pakować, on sam to zalatwi, będzie nosił ze sobą... jak sie dowiedzial o ćwiczeniach to stanął na środku pokoju i błądził takim słodkim wzrokiem: co ja mam wziąć? 🤔😍
    No, klapki, żeby mógł wejść ze mną pod prysznic, ewntualną zmiane ubrania (może być ciepło, mozemy go krwia wybrudzić, min. Koszulkę na zmianę - żeby taka używaną położyć dziecku potem blisko), jedzenie - batoniki, energetyka, kanapke, co tam lubi- żeby sie nie snuł podczas porodu po sklepikach.
    Co do leżaczkow - nie mamy, nie planujemy, wyjdzie w praniu.

    Największy mam żal, ze nie zdażyłam wszystkich ubranek poprasować i umieścić w komodzie (mamy zebrane rzeczy ale nie posegregowane i niektóre niepoprane/niepoprasowane).

    Kasiastaraczka, jaina_proudmoore, Morwa, Aga12345, Stokrotka 86, Jeheria, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysliwa, ale numer!
    Czyli w sumie wiem, że nic nie wiem, co z tym wczorajszym KTG było nie tak? Co oni się tak motają? :D

  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Jeheira hi hi dzięki :* mogłoby być już za 2 tygodnie
    oo a macie salon na dole w gresie? jak Wam się sprawdza?
    my dalej mamy zagwozdkę czy robić gres czy może panele albo drewno

    Po prostu ja już teraz mogę praktykować :)
    dzięki :*
    hi hi, a tymi torbami do szpitala po prostu nie trzeba się przejmować
    każda ma taką :D

    Dobuska szkoda rodzinnej imprezy, ale rozumiem
    my niby chorowaliśmy, ale też 29 stycznia mieliśmy jechać na imprezkę taką na ok 70 osób- też rodzinna, ale...
    nie dość, że te zachorowania to jeszcze kawałek byśmy musieli jechać, a to już spore ryzyko
    żałuję, że nie będzie mnie tam, bo z niektórymi to widzę się tylko na pogrzebach lub weselach
    wczoraj też stwierdziłam, że to abstrakcja
    mój mąż spakuje sobie rzeczy do swojego plecka-jakąs koszulkę na zmianę, coś do picia i jedzenia i nie wiem co jeszcze?
    wow, jestem z Ciebie dumna! nooo jak mi masowała fizjo to też stwierdziłam, że jak ja urodzę...
    melduj się z masażem-ja też będę :) zaczynam od dziś, bo wczoraj po wizycie u lekarza jak mnie przebadał to też tak średnio mi tam było

    Jaina oo dzięki, że wymieniłaś co dla męża będziesz pakować :)
    u mnie podobne ruchy Bobo :)
    też słyszałam, że przed porodem to możliwy jest spadek wagi

    Pimka o wow :) czekamy do poniedziałku :) będziemy trzymać kciuki!

    Agawa poniedziałek będzie obfity w Dzieciaczki, ale super :) trzymam kciuki!

    Niutek ooo porządne zapasy :) przydadzą się i będzie pyszny połóg :D

    MyŚliwa o wow, dzieje się! trzymam kciuki:)
    w sumie to fajnie jakbyście już w środę wychodziły rozpakowane :)

    mam wynik GBS-ujemny! uff

    Agawa85, Aga12345, Stokrotka 86, Jeheria, po_prostu_ja, Nisia18, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już jestem po KTG. Potem mały spacerek i zakupy jeszcze w Lidlu, po 4 dniach niewoli w końcu na dworze 🤣 KTG wyszło dobrze, ale ten mały troll nie chciał współpracować. Na sali były trzy stanowiska- dwa na siedząco i jedno na leżąco. Panie miały ładne zapisy a mi szukała pani tętna głowica 🤣bo czort leciał w kulki, a potem jak pani podeszła i mówi „ jeszcze 10 min i koniec” to w ogóle brak kontaktu 🤣dodała, że niezły łobuz rośnie 😎mąż jak usłyszał to powiedział, że już widać, że to moja krew 🙉 Następne Ktg mam za tydzień w piątek a we wtorek wizytę u lekarza swojego 🙂 także cieszę się, że poszłam do tego awaryjnego zarówno na kwalifikacje jak i dzisiaj 💪

    Aga12345, Kasiastaraczka, MyŚliwa, Stokrotka 86, Pimka, Jeheria, Nisia18, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pimka super, że już termin ustalony 😍

    Myśliwa kciuki za to abyś wyszła już z dzieciaczkiem do domu 🍀✊🥰✊🍀


    U nas wczoraj młody miał jazdy w brzuchu.. Wymęczył mnie od 24 do 3 w nocy. Takich wariacji to jeszcze chyba nie było. Dzisiaj leżę plackiem i odliczam każda godzinę do jutrzejszej wizyty..

    Pimka, Jeheria, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

  • niutek87 Autorytet
    Postów: 803 1985

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam już wynik gbs, niestety dodatni 😔

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • Stokrotka 86 Autorytet
    Postów: 1641 4840

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🙂 raczej nie ogarnę wszystkich wpisów- ale widzę że sie dzieje 😁👍
    Czyli teraz chyba Pimka kolejna rodzi? Jak narazie same CC. Ciekawe kiedy będzie pierwszy poród drogami natury...

    My nadal w szpitalu. Ale jeśli wszystko pójdzie dobrze max w poniedziałek wyjdziemy. Jeśli chodzi o mnie to ciśnienie mam ujowe ale stabilne. Nie takie żeby mi coś groziło. Dodam że jestem już na lekach doustnych- bez kroplówek. Liczę że do końca połogu to się unormuje. To i moje obrzęki. Dr powiedziała że muszą zniknąć w ciągu 6 tygodni.
    Jeśli chodzi o stan po CC to blizna ponoć piękna. Macica ładnie się kurczy a brzuch zniknął.
    Maluch od wtorku jest ze mną. I jestem w nim absolutnie zakochana🥰 oczywiście mało śpię😁 co do jego wyników to są ok, tylko to jednak wczesniaczek i wymaga dodatkowej opieki. Jeśli będzie ładnie przyrastał na wadze to nas wypiszą.
    Narazie karmię i piersią i dokarmiam. Ale maluch zazwyczaj jest chętny do jedzenia. Ładnie ssie🙂
    Nie mam niestety czasu i sił żeby codziennie zaglądać na forum ale trzymam za Was kciuki👍 dla mnie to mega szczęście że dziecko jest już z nami. Chociaż to wszystko co się stało będę później musiała przetrawić. Czekam już z niecierpliwością na wypis. Bardzo chcę żeby mąż poznał Wiktorka osobiście. Narazie nie było takiej opcji.

    Pozdrawiam 🙂

    jaina_proudmoore, niutek87, Kasiastaraczka, Aneta8, AnSan89, MyŚliwa, Selena, mk_bambino, Pimka, Ada.. 31, Jeheria, Aga12345, po_prostu_ja, dobuska, Nisia18, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

    16-01-2022 - synek💙
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @MyŚliwa - tak czytam trzeci raz o tym twoim KTG i nie ogarniam co tu się zadziało.
    jedna osoba mówi, że jest ok wynik, a potem jednak ktoś stwierdza, że jest coś nie tak.
    czy nie zaszła jakaś pomyłka? :O
    niezłe atrakcje mieliście dodatkowo, skoro finalnie jesteś w szpitalu na "obserwacji"
    Czyli szyjka się skróciła i się rozwiera?
    powodzenia i trzymaj się ciepło :*

    @Stokrotka86 -
    cieszę się, że napisałaś. myślę o Tobie codziennie.
    Ciśnienie się unormuje, to kwestia czasu i leków.
    Dobrze, że blizna ładna i macica się obkurcza.
    Mam nadzieje, ze wyjdziecie max w poniedziałek jak piszesz.
    Szkoda, ze mąż nie mógł poznać Wiktorka jeszcze :(
    co szpital to inna polityka jednak, dziwne naprawdę.
    Pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć, żeby pogadać i "przetrawić" pewne kwestie.
    ps. ja planuje poród SN, ale co finalnie wyjdzie, zobaczymy :)

    @Niutek87-
    podziwiam za robienie zapasów :D
    za mną ostatnio chodzą mielone, gdzie ja ich nigdy nie lubiłam! od dzieciństwa, co najmniej dziwne ;)
    Też się wkurzam, jak mi coś wypadnie/ upadnie :D
    a zdarza się to często, bo mam jakoś dziurawe ręce :P
    Szkoda, ze GBS wyszedł dodatni, ale to chyba loteria trochę z tym wynikiem.
    Dostaniesz antybiotyk wcześniej i będzie wszystko dobrze :*

    @Agawa i @Pimka - w poniedziałek witamy kolejne dzieciaczki w wątku <3

    @Morwa - powodzenia jutro na wizycie.
    rozumiem cię z tymi szaleństwami młodego, bo mój nocą tez dokazuje ;)
    wczoraj to znów zrobił stok narciarski z lewej strony i cały zadowolony :D
    ale to wypinanie jest lekko bolesne. jeszcze mąż mnie rozśmieszył wczoraj, ale jak się zaśmiałam to myślałam, że zejdę z tym wypiętym trollem, wielkie ała - tak skomentuje.

    @Kasia - my planujemy na dole panele w większości plus płytki duże szare w kuchni/ łazience i wiatrołapie :)

    @Dobuska - u ciebie spadek formy, a u mnie powrót mocy.
    to chyba była wina pogody - coś podejrzewam.
    Fajnie połazić po dworku :)
    aczkolwiek w sklepie/ autobusie to naprawdę znieczulica jednym słowem :/
    albo mnie chcą stratować wózkiem albo muszę swoje odstać, bo miejsca nie ma, a mój brzuch jak widać za mało rzuca się w oczy 🤣


    ==========
    * chciałam jeszcze dopisać, że te dwie położne co były na sali KTG, były bardzo miłe.
    pogadały itp, ale ja z dystansem od razu do nich, bo się spinam jak kogoś nie znam ;)

    na koniec był pomiar ciśnienia.
    dwie panie miały 139/85 jakoś, a mi wyszło 118/ 80 🤣i pani do mnie zdziwiona, co tak nisko pomimo KTG i wizyty w szpitalu. to jej mówię, że rano miałam 102/ 68 🤣 pytała się tylko czy mnie głowa nie boli, ale dodałam, że to moje normalne ciśnienie.




    niutek87, Agawa85, Kasiastaraczka, AnSan89, AnSan89, Stokrotka 86, Jeheria, Aga12345, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Agawa85 Autorytet
    Postów: 624 1757

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaina widzę, że nasze dzieciaczki podobnie szalały na ktg, moja też uciekała przed głowicą.😁 Mój twierdzi, że też charakterek ma po mnie.😊
    MyŚliwa - kurcze co oni z tym ktg, naprawdę ciężko zrozumieć, o co im chodziło.
    Morwa- trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę.
    Stokrotko cieszę się, źe u Was wszystko ok i masz Wiktorka przy sobie.😍 Szkoda,.że tatuś nie mógł go jeszcze poznać, ale jeszcze chwila i będziecie wszyscy razem.😍
    Ja jutro rano test na covid. Mam nadzieję, że nie będzie żadnej niespodzianki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2022, 16:14

    jaina_proudmoore, Stokrotka 86, Jeheria, Aga12345 lubią tę wiadomość

    oqoXp2.png


    12.05 transfer zarodeczka 4.2.2 AH + embroglue🙏
    6dp beta 78 mIU/ml🙏🙏
    8dp beta 240 mIU/ml🙏🙏
    10dp beta 640 mIU/ml
    13dp beta 2527 mIU/ml 🙏
    29.05 pierwsze usg🙏
    Mamy pęcherzyk ciążowy🙏
    11.06 mamy ❤ i 11 mm
    28.06 kropuś ma 3,1 cm😍

    Transfer w maju✊✊
    5 mrozaczków
    Punkcja 10.04✊✊
    IVF
    KIR Bx
    NK 25%😔
    PAI-4G/5G układ homozygotyczny 😔
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaina charakterny dzieciok! 😂
    Po 4 dniach to super takie wyjście 😁
    Ja już sobie wyobrażam te nasze wyjścia po porodzie,takie np po dwóch tygodniach do żabki na dole bloku albo biedry/lidla 😂 to dopiero będzie wydarzenie

    Morwa aż tak? Współczuję 😚 trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę,dawaj znać

    Niutek w poprzedniej ciąży też miałaś dodatni? Kurcze,szkoda,bo to zawsze szybciej do szpitala i ten antybiotyk

    Stokrotka cieszę się, że się odezwałaś 😚
    Trzymam kciuki żebyście wyszli w poniedziałek
    Szkoda,że mąż nie poznał jeszcze synka
    Super,że blizna dobrze się goi i brzuszek się wchłonął
    Ciśnienie na pewno wróci do normy i wszystko będzie dobrze

    Agawa trzymam kciuki za test

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2022, 16:26

    jaina_proudmoore, Stokrotka 86, Ada.. 31, Aga12345, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • niutek87 Autorytet
    Postów: 803 1985

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Jaina charakterny dzieciok! 😂
    Po 4 dniach to super takie wyjście 😁
    Ja już sobie wyobrażam te nasze wyjścia po porodzie,takie np po dwóch tygodniach do żabki na dole bloku albo biedry/lidla 😂 to dopiero będzie wydarzenie

    Morwa aż tak? Współczuję 😚 trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę,dawaj znać

    Niutek w poprzedniej ciąży też miałaś dodatni? Kurcze,szkoda,bo to zawsze szybciej do szpitala i ten antybiotyk

    Stokrotka cieszę się, że się odezwałaś 😚
    Trzymam kciuki żebyście wyszli w poniedziałek
    Szkoda,że mąż nie poznał jeszcze synka
    Super,że blizna dobrze się goi i brzuszek się wchłonął
    Ciśnienie na pewno wróci do normy i wszystko będzie dobrze

    Agawa trzymam kciuki za test

    W poprzedniej ciąży miałam ujemny,ale i tak same wody mi nie odeszły dopiero na pełnym rozwarciu lekarz przebił pęcherz płodowy. Mam nadzieję, że teraz też nie odejdą same, przynajmniej nie w domu.

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • MyŚliwa Autorytet
    Postów: 1197 2035

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też ich nie rozumiem. Najgorsze jest to, że nie mam żadnego papierka z tej przychodni przyszpitalnej i że lekarze z IP sobie nie mogli go stamtąd wyciagnąć. I jeszcze ten telefon.
    Dostałam taką propozycję, żeby zamiast na oddział to trzy razy dziennie go nich przyjeżdżać na KTG, ale to nie daje gwarancji, że coś wyłapią (czyli 3xKTG + 3x2h na interpretacje lekarza). No to już wole leżeć.

    Ale najważniejsze, że dzieciak zdrowy. Trzecie KTG ok (tylko w drugim mała wykopała sonde i uciekła z pola badania).
    Moze po prostu ktoś wyżej czuwał, żeby pacjentke mojej prowadzącej wziąć na obserwację?
    Mam teraz mieszane uczucia czy chce wyjsć z dzieckiem czy po prostu wyjść :-P.

    Stokrotka 86, jaina_proudmoore, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

  • Pimka Autorytet
    Postów: 1250 3088

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśliwa ty w końcu na żwirki i Wigury jesteś? Z tym ktg to mega dziwna sytuacja, ale z drugiej strony grunt że czuwają i teraz jesteś pod stała obserwacja. Wiem z doświadczenia że dni szybko mijają i dla tych maluchow jesteśmy w stanie dużo znieść!

    Stokrotka super że już jest perspektywa wyjścia do domu, obyście jak najszybciej poczuli się oboje zdrowi i wrócili do domu, do czekającego na Was tatusia/mężusia😊

    Moj Ignasiek wczoraj i przed wczoraj szalał na ktg ale to chyba były efekty mojego wybuchu w środe(jak mi lekarz pow że ustalają jeszcze termin).

    jaina_proudmoore, Aga12345, Stokrotka 86 lubią tę wiadomość

    2021:➡️12.02 długi protokół
    22.03🎯15 dojrzałych
    ❄4AA❄3BB❄3BC

    🍀29.05 4AA 7dpt-44,05; 10dpt-158,3; 12dpt-447,0; 14dpt-1075,0; 19dpt-7018, 26dpt mamy ❤rośnij Kropelinko🙏Intralipid+Accofil+Atosiban+Neoparin+Embroglue+Metypred
    2020: z rozmrożonych oocytów:
    4BB❌ 6t2d😥(puste jajo)2BB❌ nieudany😔2/3BC ❌CB😔2/3CB(5doba),3CB(6doba)❌nieudany😔

    2018: protokół krótki:🎯12 dojrzałych, 6 zamrożonoDo 5 doby dotrwał tylko 1(3AC)
    ✅nasz cud urodzony w Dzień Matki❤

    O Nas:
    ♀️Ja
    Histeroskopia-CD3 wysokie👎CD56-NK👎 CD138👍
    👎niedrożne jajowody👎mthrf hetero,👎IO od IX 2020👍hormony 👍edopoduszka👍AMH-3,14
    👍immunologia
    ♂️On-
    👎👍morfologia 2%(2018)-->4%(2020)-->6%(2021);👎ruchliwość- 24,2%👎mthrf homo
    👍test HBA-87%👍test stresu oksydacyjnego plemników👍Fragmentacja DNA-91%
  • Jeheria Autorytet
    Postów: 2375 2617

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też po ktg dzisiaj. Wg lekarza książkowe, zero deceleracji, akceleracje podczas ruchów, macica pracuje, 3 skurcze zanotowano w ciągu 30 minut.
    Jest szansa że przed terminem się uda 🙏

    Stokrotko fajnie słyszeć że u Was wszystko ok, weekend szybko zleci i miejmy nadzieję już całą rodzinką będziecie w domku🙏 a jak się czujesz? Dasz radę wstawać z tą blizną?

    Mysliwa ciekawe co im się nie podobało w tym ktg... Ale może i lepiej że trzymają rękę na pulsie. Ciekawe kiedy urodzisz 🤔 dawaj znaka, trzymamy kciuki!

    Pimka, Agawa to poniedziałek jest Wasz! Trzymam kciuki aby było wszystko ok!
    I za negatywny test!

    Mnie to dzisiaj tak zawiało, brama zamarzła, po macka mąż musiał jechać a potem mi odsniezyl podworko, auto i mogłam na ktg pojechać... Oczywiście 40km/h takie drogi białe na tej mojej wiosce...

    Kasia gres super się sprawuje przy psie i dziecku. Maciek rzuca swoimi żelaziakami to w panelach dawno byłyby wgnioty, rysy. Bawimy też się ciastolina na podłodze, farbami itd, no dobrze się użytkuje. No i przy drzwiach balkonowych też się nie niszczy a panele lubią w tych miejscach się wycierać.

    Morwa współczuję bóli, no ale taki teraz etap nas czeka... Ciekawe co na wizycie doktor powie. Puls już ok?


    Aga12345, Kasiastaraczka, jaina_proudmoore, Stokrotka 86, Agawa85, Morwa, MyŚliwa lubią tę wiadomość

    Vy8jp2.png
    3V06p2.png
  • po_prostu_ja Autorytet
    Postów: 308 287

    Wysłany: 22 stycznia 2022, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska, myśle, ze dobrze, ze nie zdecydowałaś się pójść na ta imprezę, jeśli ma być sporo osób z różnych miast to nie warto teraz ryzykować. Z pewnoscia wszyscy zrozumieją ;)
    Ja dla męża nic nie pakowalam, mam sporo jedzenia, wiec jak będzie chciał to się z nim podzielę, ewentualnie zabierzemy z domu dla niego jakieś kanapki, chociaż on zwykle w stresie nie ma ochoty na jedzenie. Myślałam o ubraniu dla niego na zmianę, ale w szpitalu trzeba kupić ubranie ochronne, wiec spakujemy tylko klapki czy po prostu buty na zmianę.

    Jaina, ja teraz już zamiast typowych kopniaków czuje bardziej jakby wypychanie czy przesuwanie, ciężko nawet to dokładnie określić ;p
    Dobrze, ze KTG u Was wyszło dobrze, ale mały już charakterek pokazuje, nie da sobie w kasze dmuchać 😆 oj ciekawie będziecie mieli 😆

    Pimka, cudownie, ze już zdecydowali! Kciuki zaciśnięte na poniedziałek! 😍

    Mysliwa, No czytając nie spodziewałam się takiego rozwoju akcji, ale dobrze, ze zostałaś, lepiej tak niż jeździć trzy razy dziennie, a tak to cały czas jesteś pod okiem lekarzy ;)

    Stokrotka, dobrze, ze napisałaś! ;) rozumiemy doskonale, ze ostatnie co teraz masz na myśli to śledzenie forum, ale fajnie, ze znalazłaś chociaż chwilkę na informacje dla nas ;)
    Dobrze chociaż, ze cisnienie już tak nie skacze, oby się szybko już ogarnęło.
    Obyście szybciutko wyszli już do domku i tata mógł poznać synka 😍

    Morwa, kciuki za dzisiejsza wizytę! ☺️ i czekamy na infooo :D

    jaina_proudmoore, dobuska, Stokrotka 86, Pimka, Morwa, MyŚliwa, Aga12345 lubią tę wiadomość

    3i499vvjq8tpbt16.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 22 stycznia 2022, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dziewczyny!

    Mi się całą noc śniło, że czekałam na izbie przyjęć na przyjęcie do wywołania. Ludzi było mnóstwo. Z kobietami w ciąży stali jacyś mężczyźni, bezdomni, ale też uchodźcy, którzy szukali pomocy. Matko kochana, i tak całą noc. Mózg rozwalony mam dzisiaj...
    Czuję, że choćbym teraz zaczęła na głowie stawać, to i tak dojdzie do wywoływania porodu. Trudno... Z takimi skurczami to ja mogę w nieskończoność.
    Pisałam Wam kiedyś, że urodzę w dwa tygodnie? One już dawno minęły jakby co :D Tyle było strachu, a szyjka z żelaza.

    Kasia, masaż wykonany wczoraj! To może głupie, ale ja już po drugim masażu czuję niewielką różnicę. :)

    Jeheria, świetnie, że u Ciebie się zanotowały jakieś skurcze! Mi się ogólnie wydaje, że Ty urodzisz już niedługo. Mam takie przeczucie, że możesz być pierwsza jeśli chodzi o samoistną akcję. :D

    Pimka, Ignaś chce się wyszaleć przed poniedziałkiem! Już nie będzie tak swobodnie, chyba czuje, że go coś czeka. :D Ale fajnie. Jak się czujesz? Jak nastawienie?

    Myśliwa, ale się u Ciebie wszystko pokręciło z minutę na minutę. Jeżeli KTG będzie teraz wychodzić dobrze to mi sie wydaje, że oni Cię wypuszczą jeszcze bez małej. (W sensie z małą w brzuchu :D), chyba, że faktycznie z tym pierwszym KTG coś było, ale wygląda na to, że nikt nie wie, o co chodzi. :D Jak w czeskim filmie. Trzymaj się tam, dziewczyno! <3
    A jak warunki w szpitalu?

    Niutek, widzisz, jak to jest z tym GBS-em. Skąd to się bierze? Ehhh... no, ale nic, po prostu musisz szybciej reagować niż mamy z ujemnym i tyle.

    Agawa, jak tam test? Wszystko okej? Gotowa na poniedziałek? Jak nastrój?

    Jaina, ja mam to samo z ciśnieniem. U lekarza, jak się zdenerwuję to 120/70 😂a dzisiaj w domu 101/67 :/ Tylko, że ja przed ciążą zawsze miałam książkowe. Mimo wszystko cieszę się, że poszło w dół, a nie w górę. Super, że KTG się udało i czujesz się zaopiekowana. Ja nie miałam tydzień KTG i mi smutno. :D Lubię to badanie.

    Stokrotko, cieszę się, że w ogóle znalazłaś czas na wejście na forum. Ogromnie mnie cieszy, że tak sobie dobrze radzicie, i ze ciśnienie też powoli zaczyna z Tobą współpracować. Mam nadzieję, ze wyjdziecie w poniedziałek najpóźniej i już będziecie razem, bo pewnie tata tęskni! Cieszę się! <3



    Stokrotka 86, jaina_proudmoore, niutek87, Aga12345, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

  • niutek87 Autorytet
    Postów: 803 1985

    Wysłany: 22 stycznia 2022, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam wczoraj, że jeśli gbs wyjdzie ujemny, a w poprzedniej ciąży lub wcześniejszej był pozytywny to i tak podają ten antybiotyk,jeśli dobrze pamiętam to penicylinę.

    jaina_proudmoore, Aga12345 lubią tę wiadomość

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • Pimka Autorytet
    Postów: 1250 3088

    Wysłany: 22 stycznia 2022, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już trochę rośnie podniecenie, że już zaraz sie spotkamy z Ignasiem i z mężem na chwile😍 jednocześnie nostalgia że już go w brzuchu nie poczuje...no i radość że (mam nadzieje) za tydzień w końcu wrócę do domu do synka😊
    Także emocjonalna chuśtawka

    jaina_proudmoore, niutek87, Aneta8, dobuska, po_prostu_ja, Jeheria, AnSan89, Stokrotka 86, MyŚliwa, mk_bambino, Nisia18, Aga12345, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

    2021:➡️12.02 długi protokół
    22.03🎯15 dojrzałych
    ❄4AA❄3BB❄3BC

    🍀29.05 4AA 7dpt-44,05; 10dpt-158,3; 12dpt-447,0; 14dpt-1075,0; 19dpt-7018, 26dpt mamy ❤rośnij Kropelinko🙏Intralipid+Accofil+Atosiban+Neoparin+Embroglue+Metypred
    2020: z rozmrożonych oocytów:
    4BB❌ 6t2d😥(puste jajo)2BB❌ nieudany😔2/3BC ❌CB😔2/3CB(5doba),3CB(6doba)❌nieudany😔

    2018: protokół krótki:🎯12 dojrzałych, 6 zamrożonoDo 5 doby dotrwał tylko 1(3AC)
    ✅nasz cud urodzony w Dzień Matki❤

    O Nas:
    ♀️Ja
    Histeroskopia-CD3 wysokie👎CD56-NK👎 CD138👍
    👎niedrożne jajowody👎mthrf hetero,👎IO od IX 2020👍hormony 👍edopoduszka👍AMH-3,14
    👍immunologia
    ♂️On-
    👎👍morfologia 2%(2018)-->4%(2020)-->6%(2021);👎ruchliwość- 24,2%👎mthrf homo
    👍test HBA-87%👍test stresu oksydacyjnego plemników👍Fragmentacja DNA-91%
‹‹ 582 583 584 585 586 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ