X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2022
Odpowiedz

Mamusie Luty 2022

Oceń ten wątek:
  • Nisia18 Autorytet
    Postów: 574 939

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam , www.pepi.com.pl stad mam otulają , kokon , rożek , nawet kołderkę i poduszkę do wózka :)

    Tak patrze na stronę i widzę tylko otulacze muślinowe, takiego nie mam .
    Kupiłam z takiego materiału jak ten rożek , identyczny . Pisze prac w 30st. wiec pewnie prałam w 40max.

    https://pepi.com.pl/produkt/rozek-pepi-praktyczny-otulacz-milky-way-z-velvetem/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2022, 21:40

    jaina_proudmoore, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

  • Joana23 Autorytet
    Postów: 1136 3045

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór :)
    Kasiu, ja mam otulacz z Makaszki - krawcowa trochę go przerobiła i pasuje do fotelika uff! Akuratnie dzisiaj go prałam, zgodnie z instrukcją na metce, w 40 stopniach.

    Nisia, moja córa sama nie wiem jak leży, jakoś tak bokiem właśnie :D obstawiam, że trochę to pozycja 1, a trochę 3 :) jutro mam wizytę, więc też dopytam.

    Agawa, całe szczęście, że zapomniałaś o której masz mieć test :)

    Pimka - 8cm to niezła girka! 🦶🏻 Powiedzieli już Tobie jaki bedzie termin porodu?

    Villemo, ja tez powoli zaczynam przygodę z liśćmi malin :) póki co nie mam większych skurczy i trochę zaczyna mnie to martwić.. jeśli chodzi o chusty to ja mam właśnie w planie ba szybkie wyjście stosować kołową, a na dłuższe wędrówki (i jak córka podrośnie) tą prostą :)

    Dobuska - ale super usłyszeć tyle miłych slow od diabetolog! :)

    Jaina, czasem jest pora na zasuwanie, a czasem na leżenie plackiem :) aa właśnie, jak wizyta pani architekt?

    jaina_proudmoore, Kasiastaraczka, dobuska lubią tę wiadomość

    uS2wp2.png
  • Megg Autorytet
    Postów: 387 279

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :) od kilku dni Was nadrabiam bo wczesniej nie miałam jak Was czytać na bierzaco :) powiem Wam ze czytajac ciurkiem kilka dni czyta sie jak calkiem niezla ksiazke i to trzymajaca w napieciu :)
    Gratuluje wszystkim mamusiom ! Troche Wam zazdroszcze ze juz macie porody za soba ale z drugiej strony posiadanie dziecka jest dla mnie jeszcze nieco surrealistyczne 😅

    Kasiastaraczka, AnSan89, Aga12345, dobuska, jaina_proudmoore, Jeheria, Morwa lubią tę wiadomość


    3jgxs65gfbhupcu9.png
  • Megg Autorytet
    Postów: 387 279

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa i Falk wysłałam Wam zaproszenia do przyjaciółek :)

    Morwa, f_a_l_k lubią tę wiadomość


    3jgxs65gfbhupcu9.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megg wrote:
    Morwa i Falk wysłałam Wam zaproszenia do przyjaciółek :)
    Przyjęte i wysłałam wiadomość;)

  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nisia dzięki 😚

    Joana23 ja przymierzylam dziś nasz do fotelika i pasuje 🥰 na metce u Ciebie jest napisane, żeby prać ręcznie czy masz możliwość w pralce?

    Megg Ty masz podobny termin chyba do mnie co? Ja mam 20 lutego i na razie nic nie wskazuje, że będzie coś wcześniej
    A Ty się na razie szykujesz na naturalny poród? :)

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Lolla Autorytet
    Postów: 364 715

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś po wizycie u lekarza. Byłam głównie po to by pobrać gbs i wziąć skierowanie na badania do porodu. W przyszłym tygodniu ciąża donoszona i zdjęcie pessara. Dziś podobno szyjka mięciutka, ale trzyma się wszystko dzięki pessarowi. Doktor zaleciła zrobić czym prędzej badania, żeby były w momencie zdjęcia pessara. No, ale w poprzednich ciążach trochę musiałam poczekać na poród po zdjęciu. Ciekawe jak będzie teraz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2022, 00:07

    Kasiastaraczka, AnSan89, Aga12345, jaina_proudmoore, Jeheria, Villemo87, Joana23, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

  • Megg Autorytet
    Postów: 387 279

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka mam termin na 17 lutego ale poki co cisza i spokoj 🤭troche mnie to martwi ze zadnych skurczow nic 🤷‍♀️ Jedyne co to ze szyjka sie systematycznie skraca. Chciałabym rodzic naturalnie a Ty?

    jaina_proudmoore, Lolla lubią tę wiadomość


    3jgxs65gfbhupcu9.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megg ja mam termin na 20 lutego i też chcę naturalnie 🙂 szyjka się skraca, dziś mam wizytę to lekarz też sprawdzi
    Poza tym to skurcze to tylko twardnienie i drętwienie, czasami z dołu mnie coś zaboli,ale nawet nie jestem pewna czy to skurcz, może?

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • po_prostu_ja Autorytet
    Postów: 308 287

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Kasiastaraczka, ja otulacz prałam normalnie, ale w 40 stopniach i przeprasowalam go ;)

    Agawa, dobrze, ze zadzwoniłaś, bo tak to byś pojechała na marne… a może jakoś się to jeszcze nie zaktualizowało w systemie, ze jesteś wpisana, chociaż raczej powinno być z automatu :p

    Nisia, ja niestety nie ogarniam jak leży moje dziecko, nie jestem w stanie jakoś wyczuć co ma gdzie. Te ruchy czuje bardziej w gorze, wiec wiem, ze leży główka w dół, wcześniej jak była dupa do dołu to te ruchy były inne. Ale co dokładnie gdzie jest to ciężko mi powiedzieć :p

    Aga12345, Kasiastaraczka, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

    3i499vvjq8tpbt16.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam!

    Ja to ledwo żyję po wczoraj. Skurcze mnie wymęczyły. Były już co 6, 8 minut i nagle co 20. Także moja macica buduje napięcie... Chociaż widzę różnicę pomiędzy tymi skurczami teraz, a tymi dwa tygodnie wcześniej. One są po prostu mocniejsze i w trakcie bardziej boli brzuch. I tak się boję, że nie rozpoznam :D

    Ogólnie moje odpoczywanie wygląda tak, że co chwilę znajduję jakieś brudy i to sprzątam. Już i tak przeplatam okresy sprzątania czytaniem książek. :D No przecież mój mąż nie wpadnie na to, żeby wyczyścić brud na uszczelce zmywarki 😂
    Mój robot sprzątający na reklamacji, bo balony z babyshower się wplątały 😂 a przyzwyczaiłam się do idealnie czystych podłóg i co chwilę wyciągam ten odkurzacz i potem jestem zdyszana jak stary traktor. A jak już poodkurzam to jakoś tak myję podłogę...
    Ja tak nie mam normalnie. Ja tak mam teraz. Nigdy nie byłam taka pedantyczna!

    Niutek, mi też się wydaje, że lekarz Ci powiedział, że 3300, bo w sumie 300 gramów w miesiąc to by go zmartwiło chyba.:)

    Po prostu ja - tak Ci się tylko wydaje. Gdybyś dowiedziała się, że masz cukrzycę, na pewno byś to ogarnęła. Zapytaj Jainy, jaka ona była przerażona na początku kłuciem w palec. A teraz? Zawodowa pielęgniara :D

    Jaina, super, że ten drugi szpital tak CIę będzie nadzorował. Czyli możesz być spokojna, jak coś by się działo, nikt tego nie przeoczy. :)
    Współzuję tych rozmów... Do mnie po ostatniej akcji się boją w ogóle dzwonić. Sama dzwonie i pytam co u nich 😂 Ludzie to są jednak obrażalscy... :D
    PS. a naszykowałaś pierwsze ubranka? :D

    Morwa, cieszę się, że ten Twój puls się uspokoił, bo to brzmiało dosyć niepokojąco. Uff. :)

    Aga, ja chodzę do diabetolog w moim mieście, ona przyjmuje prywatnie w takiej klinice okulistycznej koło dworca PKS. Tylko że moja to raczej rozgadana jest. :)
    Ja nie wiem, jak to będzie z tym mierzeniem cukrów po porodzie. Po pierwsze podobno na początku szaleją, a po drugie jak tu jeść regularnie przy tych nieprzespanych nockach? :O

    Pimka, nie uwierzysz, ale mi się dzisiaj śniło, że powiedziałaś mi, że cięcie 21 stycznia i ja Ci mówiłam, że to już pojutrze! (a teraz to już jutro :D)

    Myśliwa, będziesz mogła odstawić heparynę od razu po porodzie? Bo ja zapomniałam zapytać lekarki. Chyba muszę jej zapytać. W szpitalu KTG trwało 40 minut, a u położnej 30 minut. To jest takie minimum, jak zapis jest okej i nieprzerwany, bo jak dziecko nie współpracuje i ucieka to można i dwie godziny leżeć :D

    Kasia, mój olejek stoi i patrzy. A masażu nie zrobiłam, bo wieczorem jestem tak padnięta, że mi się nie chce. Ehhh... Muszę się dzisiaj zmotywować, zwłaszcza, że to tylko kilka minut.

    Nisia ja swój kokon potraktowałam tylko mopem parowym z nakładką na materiał, czyli w sumie tak jakbym wyprasowała. Nie było opcji, żeby go wsadzić do pralki.
    Nisia, moja też ma kręgosłup bardziej z jednej strony, to normalne. Jest już główką ułożoną do wyjścia od dawna, bo napiera na szyjkę.

    jaina_proudmoore, niutek87, Aga12345, po_prostu_ja lubią tę wiadomość

  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. 💚 miłego dnia dla wszystkich 💚🌷 powiem wam, że martwię się, że Stokrotka się nie odzywa tak długo 😢mam nadzieje, że dziś nam coś napisze jak jej zdrowie i malucha. // @Megg- czyli masz niezłą lekturę do nadrobienia 😜 // @Joana23- pani architekt wysłuchała co i jak, teraz ma myśleć nad funkcjonalnością i za ok 14 dni będą pierwsze wizualizacje to sobie na porodówce obejrzę 🤣 // @Lolla - dobrze, że szyjka trzyma, a może tym razem poród będzie szybciej po zdjęciu pessar, różnie to jednak bywa. // @Nisia - mój troll to leży dziwnie, aż męża wczoraj wystraszył bo mąż stwierdził, że chce pępkiem wyjść chyba. Po lewej stronie jest duża gula, jakby głowę miał na dole a potem jakoś bokiem leżał. Sama nie wiem gdzie on się mieści jeszcze 👶ale to wypychanie już jest niczym Obcy w filmie 🤣 // @Dobuska - tak myślałam, że nie odzywasz się wczoraj bo cię skurcze męczą. Masz racje to już jest inny ból, powoli i u mnie to się zmienia. Czuje napięcie w gorze przy żebrach, które schodzi niżej. A bóle miesiączkowe są mocniejsze, ale noc była spokojna. Nie wiem tylko czy mi się śniło, że raz mnie zgięło lekko w pół czy to naprawdę, bo spałam twardo a wstawałam 4x siku 🤣🤣Macica trenuje kiedy chce jak widać 😎 Mam nadzieje, ze twój dzień dziś będzie spokojniejszy 💝 // Jeśli chodzi o szpital to tak, jestem spokojniejsza bo wolę trzymać rękę na pulsie nawet z racji na cukrzyce ciążową. 💪a Ktg zawsze się przyda. Jak doczekam do wizyty u swojego lekarza, 25.01 to tez przypomnę o Ktg w tym I szpitalu i o cukrzycy i co dalej. // Co do mierzenia cukrów to początki kłucia się były masakryczne🤣jak sobie to teraz przypomnę, a obecnie z zamkniętymi oczami i pyk. Zawodowym pielęgniarzem to jest mąż 😎mówił ostatnio, że nie sadził, że tyle zastrzyków w życiu zrobi. 🙉 A cukry na czczo od 3 tygodni ciurkiem wychodzą poprawnie. Nadal 25j - szok 😜nawet jak nie zjem 3 kolacji bo czasem mi się nie mieści. // Chciałabym dziś wyjść z domu załatwić kilka spraw w sklepie, bo 4 dzień siedzieć w domu to już dla mnie za dużo. Wstawiłam pranie i zmywarkę na razie od rana. 🙃

    Lolla, Aga12345, Jeheria, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu ja a jaki masz otulacz? Może i ja wsadzę swój do pralki i noc się nie stanie 😁

    Dobuska mam nadzieję,że mnie słomiany zapał nie dopadnie i będę się masować po te 5-10 min dziennie
    Może jak dziś usłyszę ile waży Tadzik to będę mieć motywację 😁
    Jej ale Ciebie to już męczy porządnie... jeszcze chwilka Kochana 😚
    Teraz to się włączył tryb gniazda,chcesz wysprzątać na TEN moment 😁

    jaina_proudmoore, Lolla, Aga12345, dobuska lubią tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • niutek87 Autorytet
    Postów: 803 1985

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to masz Jaina w moje urodziny wizytę 🙂 Po przedwczorajszej wizycie, wczoraj ledwo chodziłam, większość dnia polegiwałam, bo się źle czułam i miednica mnie bolała. Dzisiaj pieknie słońce świeci i już dużo lepiej czuję się i idę z synkiem na spacer 🙂 W piątek lub sobotę powinnam mieć już wynik gbs.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2022, 10:00

    Lolla, Aga12345, jaina_proudmoore, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • Pimka Autorytet
    Postów: 1250 3088

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie ja nadal wiem że nic nie wiem😈
    Od ponad tygodnia codziennie słyszę na obchodach "ustalamy termin, czekamy" później pada jakiś konkret "piątek albo poniedzialek", wczoraj wieczorem na obchodzie byl szef patologii, pada magiczne CZEKAMY, to pytam się czy są szanse na ten tydzień...a on wyjeżdża "raczej nie NAJWCZEŚNIEJ PONIEDZIAŁEK" to niestety ale po obchodzie wybuchłam płaczem i totalnym załamaniem jak można mnie tak caly czas zbywać...pół nocy nie spałam bo mnie mega zatoki bolały dopiero po 2 paracetamolach o 7 po ktg zasnęłam na godzinę... na rannym obchodzie ten sam lekarz "CZEKAMY, JUTRO będziemy ustalać"

    2021:➡️12.02 długi protokół
    22.03🎯15 dojrzałych
    ❄4AA❄3BB❄3BC

    🍀29.05 4AA 7dpt-44,05; 10dpt-158,3; 12dpt-447,0; 14dpt-1075,0; 19dpt-7018, 26dpt mamy ❤rośnij Kropelinko🙏Intralipid+Accofil+Atosiban+Neoparin+Embroglue+Metypred
    2020: z rozmrożonych oocytów:
    4BB❌ 6t2d😥(puste jajo)2BB❌ nieudany😔2/3BC ❌CB😔2/3CB(5doba),3CB(6doba)❌nieudany😔

    2018: protokół krótki:🎯12 dojrzałych, 6 zamrożonoDo 5 doby dotrwał tylko 1(3AC)
    ✅nasz cud urodzony w Dzień Matki❤

    O Nas:
    ♀️Ja
    Histeroskopia-CD3 wysokie👎CD56-NK👎 CD138👍
    👎niedrożne jajowody👎mthrf hetero,👎IO od IX 2020👍hormony 👍edopoduszka👍AMH-3,14
    👍immunologia
    ♂️On-
    👎👍morfologia 2%(2018)-->4%(2020)-->6%(2021);👎ruchliwość- 24,2%👎mthrf homo
    👍test HBA-87%👍test stresu oksydacyjnego plemników👍Fragmentacja DNA-91%
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pimka wrote:
    Moje drogie ja nadal wiem że nic nie wiem😈
    Od ponad tygodnia codziennie słyszę na obchodach "ustalamy termin, czekamy" później pada jakiś konkret "piątek albo poniedzialek", wczoraj wieczorem na obchodzie byl szef patologii, pada magiczne CZEKAMY, to pytam się czy są szanse na ten tydzień...a on wyjeżdża "raczej nie NAJWCZEŚNIEJ PONIEDZIAŁEK" to niestety ale po obchodzie wybuchłam płaczem i totalnym załamaniem jak można mnie tak caly czas zbywać...pół nocy nie spałam bo mnie mega zatoki bolały dopiero po 2 paracetamolach o 7 po ktg zasnęłam na godzinę... na rannym obchodzie ten sam lekarz "CZEKAMY, JUTRO będziemy ustalać"

    bez sensu podejście, że Cię tak przetrzymują w niepewności :(
    nie dziwię się nerwom, które przy okazji się pojawiły. można czekać, ale ile można zbywać pacjenta, który i tak długo czeka/ leży w szpitalu i nadal nic nie wie.
    Musisz Pimka zebrać siły na rozmowę i przycisnąć lekko lekarza chyba <3 trzymam za to kciuki, żeby to był poniedziałek i żebyś nie musiała się już męczyć w niepewności.

    Pimka lubi tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaina mam nadzieję,że Stokrotka nie ma po prostu czasu, żeby zajrzeć do nas i wszystko u nich w porządku 🙂
    Ha ha będziesz miała chociaż czym zająć głowę na porodówce 😂
    Oby dziś udało Ci się wyjść na zewnątrz 😚

    jaina_proudmoore, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pimka sytuacja w szpitalu mega dziwna...tylko niepotrzebnie Cię denerwują,wrrr

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Jeheria Autorytet
    Postów: 2375 2617

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słabe podejście mają Pimka, współczuję tego stresu...
    U mnie bez zmian, czop wypada, krocze strasznie boli jak dłużej siedzę, po nocy, jakby kości mi się rozchodziły.
    Twardnienia są, boli okresowych brak.
    Odwołali wczoraj mi ktg i w piątek będę mieć prawdopodobnie.
    Wczoraj 4 apteki odwiedziłam w celu kupna liści malin, nie mieli, a jedne opakowanie już wypite. W końcu dostałam w sklepie ze zdrową żywnością.
    Co do nosidla mi się obiło o uszy aby nosić dopiero jak dziecko usiądzie i tak praktykowalam. Ale mój szybko sam usiadł, miał 6 miesięcy.
    Jaina super że cukry się uregulowały💪
    Ja też mam tryb sprzątaczki 🤣 tylko moja Lala (sunia) dostała cieczki i zeszczała się na dywan 🤦‍♀️ zawiozlam do prania, ale przy cieczce ciężko o porządek. Dobrze że mam robot sprzątający i Mop parowy to jakoś ogarniam te 200m2 🙄
    Idę pobujam się trochę na piłce...

    jaina_proudmoore, Aga12345 lubią tę wiadomość

    Vy8jp2.png
    3V06p2.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, u mnie to nie tyle co słomiany zapał, co ja jeszcze w ogóle tego nie zaczęłam, bo nie umiem się zabrać 😂

    Jeheria, widzę, że u Ciebie podobnie jak u mnie, coś sie dzieje, ale niewiadomo co 😂 Też zaraz idę na piłkę. Do szpitala zostało niewiele ponad tydzień i zaczynam czuć presję. Jednak mam nadzieję, że jest jakaś szansa, skoro te bóle coraz większe. Poszłabym na spacer, ale wieje jak w kieleckim i spadł śnieg, więc wolałabym się nie wywrócić :/ Zaraz będę czyścić szafki w kuchni.
    Mój mąż dostał sms, że robot do odbioru, ciekawe czy naprawili :/
    Wiem, jak to jest z suczką. Nasza nie chciała nosić pieluch, więc sprzątania było sporo i jeszcze to sikanie... Potem musiała mieć sterylizację, bo doszło do ropomacicza i doszło do jakichś komplikacji i plamiła kilka miesięcy (!). Ale nasza już ma 16 lat, więc co chwilę coś.

    Pimka, ja nawet nie wiem jak to skomentować. Ta szpitalna spychologia doprowadza mnie do szału. Jak leżałam na patologii to widziałam to na własne oczy. To słowo "czekamy" to już wszystkim działało na nerwy. Później dziewczyny potrzebowały psychologów, bo nie ogarniały psychicznie tej niepewności. I po co to? Kurde, mowa o trzech dniach różnicy, serio nie można tego ogarnąć? Ehhh... trzymaj sie!

    Jaina, nie mów nic o tym sikaniu... strach z domu wyjść 😂
    Ja myślę, że Stokrotka ma teraz meksyk i pewnie ostatnie na co ma siłę, to forum. Ta trzecia-czwarta dobra jest podobno najgorsza w szpitalu. Na szkole rodzenia mówili, że dzieci na roomingu z trzeciej i czwartej doby, to te najgłośniejsze, bo zdążyły już odpocząć i co chwile coś chcą i zazwyczaj informują o tym pół szpitala. Mam nadzieję, że niedługo wyjdzie do domu. :)

    A ja się zabieram za plan porodu, bo u mnie nie ma gotowych druków, muszę sobie sama stworzyć. Chcę by był jak najkrótszy, bo wtedy większa szansa, że w ogóle KTOŚ NA NIEGO SPOJRZY... :D W poniedziałek położna jeszcze mi sprawdzi (o ile dotrwam).
    Zaplanowałam sobie, że urodzę w poniedziałek lub niedzielę (zaplanowałam....😂), także tego... 🤔🤓

    jaina_proudmoore, Aga12345, Kasiastaraczka, Jeheria, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

‹‹ 579 580 581 582 583 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ