X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2022
Odpowiedz

Mamusie Luty 2022

Oceń ten wątek:
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 🌞
    U nas kupa była po 4 i też po jedzeniu musieliśmy się trochę pobawić
    Ale wcześniej Tadziuszek spał 7,5 h sam w łóżeczku
    Ja wcześniej obudziłam się po 3,bo mnie mleko zalało....ale jeszcze zasnęłam na godzinę
    A cycki to miałam KWADRATOWE dosłownie 🙃

    jaina_proudmoore, Stokrotka 86, Aneta8, Ada.. 31, dobuska, MyŚliwa lubią tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • niutek87 Autorytet
    Postów: 803 1985

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie🙂
    U nas noc masakra. O 18.30 zjadł 150 ml, przed 20.00 obudził się ze strasznym płaczem, dojadł jeszcze 90 ml i zasnął. Od tego czasu aż do 1.00 pobudki co 20-30 minut i ten straszny płacz jakby coś bolało. Ok. 23 wzięłam go fo siebie,bo nie dałam rady już wstawać i tylko smoczek mu dawałam jak się obudził. Ok. 22.00 dałam paracetamol,ale niewiele pomógł. O 1.00 zjadł 180 ml mleka i jakoś usnął do 4.30. Przed 6.00 wstał starszak, dobrze,że mąż był, bo nie dałam rady wstać. Chyba ząb idzie, rano sprawdziłam to czuć pod palcem ostre na dziąśle.

    Aneta8, AnSan89 lubią tę wiadomość

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niutek ojej, dużo wytrwałości 😚ech te zęby

    niutek87, AnSan89 lubią tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • niutek87 Autorytet
    Postów: 803 1985

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny karmiące wyłącznie mm ile Wasze maluchy zjadają dobowo i jakie jednorazowe porcje? Boję się mu więcej dawać, bo szybko przybiera i znowu na szczepieniu bedę musiała słuchać, że jest duży 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2022, 09:54

    jaina_proudmoore, Aneta8 lubią tę wiadomość

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • Ada.. 31 Autorytet
    Postów: 264 922

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niutek87 wrote:
    Dziewczyny karmiące wyłącznie mm ile Wasze maluchy zjadają dobowo i jakie jednorazowe porcje? Boję się mu więcej dawać, bo szybko przybiera i znowu na szczepieniu bedę musiała słuchać, że jest duży 🙈
    Kaja zjada 130-150 ml na karmienie, dobowo wychodzi koło 900ml Kaja 26 będzie mieć pół roku. Podaje zupki od 5 dni ale śladowe ilości plus wodę przed każdym karmieniem

    jaina_proudmoore, niutek87, AnSan89, Aneta8 lubią tę wiadomość

    bl9cdf9hz0nfzo3c.png
  • Aneta8 Autorytet
    Postów: 2485 5973

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niutek87 wrote:
    Dziewczyny karmiące wyłącznie mm ile Wasze maluchy zjadają dobowo i jakie jednorazowe porcje? Boję się mu więcej dawać, bo szybko przybiera i znowu na szczepieniu bedę musiała słuchać, że jest duży 🙈

    Maks zjada ok 130ml 7-8 razy dziennie. Ale niestety często nie dojada porcji.. u nas odwrotnie, mam wrażenie ze przestał przybierać. Ale może ostatnio poszedł w długość..

    jaina_proudmoore, Ada.. 31, niutek87 lubią tę wiadomość

    fxQZp2.png
    XJSep2.png
    Starania od marca 2018 r.
    01-07.2020r. - 4 IUI nieudane
    28.10.2020r. - rozpoczęcie procedury IVF
    10.11.2020r. - transfer udany - Jaś [*]
    22.05.2021r. - transfer ❄️ bl. 4.2.2 ❤️
    12.2021r. Nasz synek przyszedł na świat w 33+4 tc 💜
    07.2022r. Naturalny cud! ❤️ Czekamy na córeczkę!
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Niutek - ale ciężka noc za Wami. 👀😳współczuje. Oby w dzień dłużej pospał i żebyś mogła odpocząć.
    Po MM jednak przyrost wagi jest szybszy💪
    Widocznie taka jego uroda, zacznie się więcej ruchu na macie itp to pewnie trochę spali kalorii.
    @Kasia - nie wiem co lepsze, pobudka w nocy czy te kwadratowe ciężkie piersi od mleka 🤷‍♀️Chyba wolałabym już wstać na to karmienie.
    @Ada - to Kaja szaleje i dobrze. Niech rośnie zdrowo 👶☀️💝
    Nie ma nic lepszego niż własna ręka albo noga do zjedzenia 🤣

    Dziewczyny, które maja już jedno dziecko, pamiętacie swój powrót do pracy?
    Nie martwiłyście się pobytem małego/ małej w żłobku czy pod opieka dziadków itp?

    Wczoraj chciałam podać małemu trochę wody na łyżeczce ale nie chciał wcale.
    Kubeczka jeszcze nie mamy także może potem jeszcze spróbujemy 👶
    Zapytam pediatrę o RD na koniec miesiąca.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2022, 10:27

    Aneta8, Ada.. 31, niutek87 lubią tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • f_a_l_k Ekspertka
    Postów: 205 683

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta8 wrote:
    Edit. Ale ksiądz kazał nam przyjść w niedziele rano jeszcze na jakieś nauki, które wprowadził niedawno 😬 Stokrotko dobrze pamietam, że Wy byliście na czymś podobnym? Napiszesz w kilku słowach na czym to polegało u Was? 🙈

    Też byliśmy na takich naukach dzień przed chrztem. Oprócz nas było jeszcze parę osób. Byliśmy z dwójką dzieci bo nie mieliśmy ich z kim zostawić i nikt nic nie mówił także to chyba nie jest problem. U nas prowadził proboszcz i poczułam się trochę jak w szkole. Najpierw dokładnie czytał te papiery do chrztu, potem wybierał sobie ofiarę i pytał np. 'A po co waszemu dziecku ten chrzest?'. Niby troche żartował ale jakoś średnio przyjemne to było. Potem opowiadał o ceremonii, co po czym, jakie słowa. Trwało to może 30 minut i do domu.

    Współczuję ciężkich nocy. U nas też dziś było ciężko, budził się co chwila chyba milon razy a o 7 już wyspany i gada... Normalnie spał do w pół do ósmej.

    Z pampersów używany Huggies albo Dady 3. Dady są jeszcze trochę za duże i mamy przecieki. Troche nie rozumiem tej ich rozmiarówki bo dwójki już za małe a trójki za duże.

    jaina_proudmoore też mały mi krzyczy w nocy przy przebieraniu nie wiadomo czemu. Zastanawiam się czy go przebierać jeszcze w nocy... Nie pamiętam właśnie jak długo córkę w nocy przebierałam. I tak sika namiętnie dopiero nad ranem że czy go przebiore czy nie to jest przesikany.

    jaina_proudmoore, Ada.. 31, Aneta8, niutek87, MyŚliwa lubią tę wiadomość

  • Aneta8 Autorytet
    Postów: 2485 5973

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dziękuję f_a_l_k ! 🙂 to odpytywanie rzeczywiście trochę słabe. Ale podpowiedzi, co jak i kiedy na pewno się przydadzą.

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    fxQZp2.png
    XJSep2.png
    Starania od marca 2018 r.
    01-07.2020r. - 4 IUI nieudane
    28.10.2020r. - rozpoczęcie procedury IVF
    10.11.2020r. - transfer udany - Jaś [*]
    22.05.2021r. - transfer ❄️ bl. 4.2.2 ❤️
    12.2021r. Nasz synek przyszedł na świat w 33+4 tc 💜
    07.2022r. Naturalny cud! ❤️ Czekamy na córeczkę!
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Falk - zwykle małego trzeba przebrać bo ma ten pasek tak na 60 procent niebieski. A wczoraj jeszcze plus niespodzianka, która go pewnie obudziła.
    Jeny, on się tak drze czasem bo chce jeść a woli mieć mokro 😳
    Te nauki i odpytywanie to słabo trochę, ale dobrze, że odhaczone.
    Ja nie ruszam tematu chrztu do przeprowadzki.
    A potem zobaczymy, może jeszcze w tym roku będzie - w październiku itp.

    @Dobuska - 💚💚💚uściski dla ciebie.

    Zauważyłam, że Alexa ewidentnie męczą te pogody.
    Kwęka i marudzi przy upale.
    A od 2-3 dni to działa jak w pętli, 2-2.5 h aktywności i do spania znów 🤷‍♀️

    Wczoraj sobie malinkę prawie zrobił na nadgarstku, tak zassał mocno 😳
    A dziś coś od rana próbuje z obrotem na brzuch przez prawa stronę.

    Edit:
    Jeśli chodzi o pieluchy to używamy pampers premium care rozmiar 2, niebawem wejdziemy w 3 chyba. 🙃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2022, 10:58

    Aneta8, niutek87, Ada.. 31 lubią tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Joana23 Autorytet
    Postów: 1136 3045

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Czy któraś z Was ma mobil? Zastanawiam się nad tym, ale sama nie wiem czy warto.
    Dzisiaj u nas piękne słońce :) Zaraz lecimy do sklepu, a potem na przechadzkę w chuście :)

    Ada, my używamy pampers premium care, te z biedry zostawiały odciski.. Poza tym pampersy są chyba bardziej chłonne. Kajka zaraz będzie miała pół roku? SZOK!

    Niutek, mam nadzieję, że kolejna noc będzie spokojniejsza.. masakra z tymi zębami.. aż się boję jak u nas się to zacznie..

    Kasiu, kwadratowe cycki są straaaaaaszneee! Też chyba wolę pobudkę i karmienie :)

    jaina_proudmoore, Aneta8, niutek87, Ada.. 31 lubią tę wiadomość

    uS2wp2.png
  • f_a_l_k Ekspertka
    Postów: 205 683

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    Dziewczyny, które maja już jedno dziecko, pamiętacie swój powrót do pracy?
    Nie martwiłyście się pobytem małego/ małej w żłobku czy pod opieka dziadków itp?
    Ja pamiętam bardzo dobrze bo to były ciężkie chwile. Ja miałam godzinę na karmienie mniej w pracy i jeszcze zmniejszony etat żeby córka nie była długo w żłobku. Była tam jakieś 5 godzin. Ogólnie zawieźć dziecko do żłobka, rozbierać a potem odebrać, ubrać i zawieźć do domu to schodziło bardzo długo. Najdłużej schodziło na dojście ze żłobka do auta 😂. Córka dobrze reagowała na żłobek, gorzej było ze mną i tą organizacją z dojazdami choć żłobek był częściowo po drodze do pracy. No i to że co chwilę córka była chora. Potem po 4 miesiącach żłobka przyszła pandemia i żłobki zamknęli. Zatrudniliśmy opiekunkę I to był strzał w 10. Z mężem byliśmy na pracy zdalnej to mieliśmy podgląd na opiekunkę i jeszcze w przerwie w pracy widzieliśmy się z córką. Skończyły się ciągłe choroby. To było super, drogo ale każdemu polecę takie rozwiązanie. Nawet jakbym miała zarabiać tylko na opiekunkę to bym się zdecydowała bo to jednak powrót do życia normalnego w pracy i reset od dziecka a po pracy dużo siły na zajęcie się dzieckiem. Jakbym sama miała animować moją córkę cały dzień to na pewno nie dałbym rady.

    Ada.. 31 to już rozszerzanie diety! Ale fajnie! Ja się już nie mogę doczekać się mój mały ma dopiero 3 miesiące...

    jaina_proudmoore, Aneta8, niutek87, Ada.. 31 lubią tę wiadomość

  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaina oj tak,ale takie przespane noce nie zdarzają się zbyt często, więc 🙃
    Sytuacja opanowana 😁
    Ja teraz podaję Tadziowi probiotyk z kubeczka i super sobie radzi
    Rozpuszczam ten proszek w moim mleku
    Doidy niby od 3 miesiąca,ale można już wcześniej,a dla naszych to już pikuś ;)

    Joana noo słabe to było...ale przespana noc -bezcenne,a mały później ściągnął 😁

    Ja też zauważyłam,że takie upały męczą Tadzia
    Jak jesteśmy u mojej mamy albo u teściów w domu jest chłodniej i mu lepiej,ma lepszy sen i nie jest taki marudny







    jaina_proudmoore, Aneta8, niutek87, Ada.. 31 lubią tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    U nas nocka spoko. Zasnęła przed 20, obudziła się o 23 i o 4 na jedzenie, ale o 4 już nie mogła zasnąć. Po półtorej godzinie poszła spać dalej. Teraz udało mi się uśpić na drzemkę, bo była mega zmęczona, a nie spała wcześniej.

    Jedziemy jutro wcześnie rano nad morze i wracamy w niedzielę. Mamy starszaków, możecie coś mi jeszcze myślami dorzucić do torby? Poza takimi standardowymi rzeczami, jak na każdy wyjazd, biorę namiot na plażę, filtr 50 i myślę też o pampersie na wodę. Generalnie nie zamierzamy z nią pływać, wiadomo, ale chcę mieć na w razie czego, gdyby jednak radość z moczenia była ogromna (i tak planuję z nią chodzić na basen więc się przydadzą). Oczywiście czapka na słońce. Nie wiem, co jeszcze się przydaje do plażowania.
    A jeśli chodzi o jedzenie i picie. Mieć dla niej wodę skoro ona jest tylko na butelce? Ehhh... oszaleć idzie.

    Ogólnie dzisiaj chcemy zrobić próbę i wsadzić ją do spacerówki, by zabrać na te dwa dni. Nie chcę jeszcze rezygnować z gondoli, ale mała jest już tak ciekawska, ze myślę, że nad morze byłaby to dla niej ciekawsza forma. Spacerówka rozkłada się na płasko, więc spokojnie może w niej spać.

    Niutek - nieważne czy kp, czy mm, karmisz na żądanie. Jeżeli Andrzejek tyle chce, dawaj mu bez stresu. Ja przestałam walczyć z moją małą. Ona zjada średnio 6 porcji dziennie, ale czasami potrafi zjeść nawet 200 ml, a czasami 100. W ogóle już się tym nie stresuję, zwłaszcza, że przybiera w 50 centylu.
    Współczuję z tymi ząbkami, ale skoro już czujesz to dobrze!

    Ada, a dajesz wodę z butelki czy z jakiegoś kubka? Zastanawiałam się nad podawaniem małej wody z bboxa. Ale nie mamy go jeszcze. :D I jaką wodę podajesz? Taką przegotowaną jak do mm? Generalnie też już trochę dajemy jeść, ale to są śladowe ilości.

    Aneta, u nas też było takie szkolenie, trwało 40 minut. Kościół przy parku, więc mama spacerowała z małą. Ogólnie większość tego spotkania to pierdoły o życiu prywatnym księdza. Raptem 5 minut o samym Sakramencie. Naprawdę można to było załatwić przed Mszą, a nie tracić czas...
    U nas to samo z ulewaniem. Czasem nic, a czasem jeszcze sporo. Chociaż i tak już lepiej. Najwięcej ulewa na brzuszku.

    Kasia, dokładnie. Musimy poczytać. Będziemy się informować na bieżąco, co ustalimy i zabezpieczymy nasze dzieciaki. :D Najwyżej się kupi takie słuchawki jak mają budowniczy :D

    Jaina, widzę, że u Was podobnie z tym wybudzeniem w nocy, a raczej z zasypianiem potem. Oby ten regres snu pozostał tylko na tym etapie. U nas problemy z zasypianiem i drzemkami w środku dnia.
    Przybij piątkę, u nas dzisiaj od rana również próby odwrotu na prawą stronę. Od razu jakiś taki kamień z serca. Staram się nie przejmować, a jednak czasami się martwię. :/




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2022, 13:35

    jaina_proudmoore, niutek87, Aneta8 lubią tę wiadomość

  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Festiwalów głupich rzeczy teściowej uważam za otwarty 😳
    Dziś się zagotowałam, serio.
    1- mały leży na macie. Teściowa bierze napój, siada nad małym ze szklanka w łapie. Mąż jej zwraca uwagę, mówi „ oj tam oj tam”
    2- mały tylko płacze, on nie jest zmęczony, on tak mówi.. 🤷‍♀️Plus gadanie zdrobnieniami „ alie jesteś dużiutki”. Mąż zwraca uwagę, brak reakcji…
    3- hit dla ludzi o mocnych nerwach.
    Mały się przekręcił na brzuch, leżał krzywo, chciała poprawić go i zaczęła go ciągnąć pod ramionami do przodu. Nie wytrzymam i się wydarłam, aż mąż wrócił z ogródka co się dzieje 😳

    To nie na moje nerwy, mam chęć na papierosa.
    Nie palę, chyba ze się max wkurzę.
    Ile można mówić? Prośbą, tłumaczyć, miło albo niemiło.
    Na ręce go też wzięła i zaczął się drzeć, potem przy karmieniu ryk, teraz śpi 😴😢
    Ja wiem, że wyczuwa mój stres ale.. do tej kobiety nie dociera nic.
    Boje się, że może krzywdę mu zrobić kiedyś 😞swoją po prostu głupota i brakiem myślenia.

    zDmVp2.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaina głowa mała na tą twoją teściową
    Ja nie wiem jak ona miała swoje dzieci.. Twój mąż jest jedynakiem?
    Ile teraz ma lat?
    Niby na starość człowiek się zmienia,ale wydaje mi się,że moja babcia w wieku 86 lat ma więcej pojęcia o dzieciach. Nasz Tadzik jest jej dwunastym prawnukiem

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • f_a_l_k Ekspertka
    Postów: 205 683

    Wysłany: 18 czerwca 2022, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana23 wrote:
    Hej dziewczyny!

    Czy któraś z Was ma mobil? Zastanawiam się nad tym, ale sama nie wiem czy warto.

    Ja mam mobil munari. Napaliłam się na niego bo niby taki super. I faktycznie dorośli patrzą na niego oczarowani i mojej trzy latce też się podoba. Ale mały nie bardzo jest zainteresowany. Ale za karuzelą też nie przepada. Ja chyba mam takie dzieci co wolą zabawki które zabawkami nie są. Tak jak moja córka w wieku pół roku ze wszystkich gryzaków najbardziej lubiła szczotkę do włosów dla niemowląt i mój brelok do kluczy 😂

    jaina_proudmoore, Joana23, Aneta8 lubią tę wiadomość

  • Joana23 Autorytet
    Postów: 1136 3045

    Wysłany: 18 czerwca 2022, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha, Falk nieźle! :) My karuzeli do tej pory nie mamy, jakoś nie możemy się zebrać, żeby kupić 🙄 Widzę, że na shopee jest promocja na niektóre mobile i może się skuszę. Najwyżej przeleży w szafie przez 3lata ;) Pisałaś o opiekunce - my dla Kajki też będziemy szukać na kilka miesięcy o chyba potem we wrześniu poślemy małą do żłobka.

    Jaina, współczuję teściowej. Serio. Jakbym miała taką sytuację to ucięłabym wizyty na jakiś czas. Ani Tobie ona nie jest potrzebna ani tym bardziej Aleksowi…

    Dobuska, nie pomogę w kwestii plażowania.. widzisz, my nad morze mamy 15minut, a z Kajką byliśmy moze 2razy, w wózku na dodatek :) Musimy kupić koniecznie namiot/budkę.


    Wiecie co, dzisiaj totalnie nad ranem nie ogarnęłam kiedy Kajka wstawała, kiedy spała i pamietam tylko, że ją karmiłam około 5, potem około 8, a wstaliśmy wszyscy o 10 :D nie wiem co przez ten czas robiło moje dziecko :D czy się bawiło, czy spało, czy urządzało dyskotekę :D na pewno nie płakała :) Trochę mi jej żal, ale z drugiej strony super, że potrafiła się sama sobą zająć :)

    jaina_proudmoore, Aneta8, MyŚliwa lubią tę wiadomość

    uS2wp2.png
  • AnSan89 Autorytet
    Postów: 258 906

    Wysłany: 19 czerwca 2022, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej🙂
    Jaina Twoja teściowa to faktycznie jakiś wkurzający fenomen jest. W kwestii wizyt zgadzam się z Joana. Może warto by ograniczyć, bo to tylko niepotrzebne nerwy😕 Ewentualnie umówić się, że to Wy będziecie ją odwiedzać- wtedy możecie wyjść kiedy chcecie 😁 Jeśli chodzi o zmianę pieluchy w nocy to jak nie jest zbyt mokra to ja nie zmieniam już. A jak zdarzy się, że mały ma dłuższą przerwę w jedzeniu to go budzę i wtedy zmieniam pieluchę. Jak sam się obudzi po długiej drzemce to wrzeszczy głodny, a jak ja go wybudzę to do końca zmiany pieluch zazwyczaj wytrzyma zanim się rozpłacze.

    Joana23- fajnie, że Kaja tak ładnie z Wami współpracuje🙂 Nawet jak się sama pobawiła a Wy spaliście to krzywda jej się przecież nie stała. Była w bezpiecznym miejscu. A odrobina więcej snu na pewno Wam się przydała🙂

    U nas takie przeplatane dni. Jednego dnia prawie nie śpi, a drugiego może przespać większość dnia. W nocy śpi ładnie, czasem budzi się na jedzenie a czasem ja go wybudzam. Gorąco jest i nie chcę, żeby mi się odwodnił. Kiedyś mi się córka przez noc odwodniła. Była starsza niż on i trochę chorowała więc nie do końca ta sama sytuacja, ale ja teraz mam już alarm w głowie.
    Poza tym przekręca się już sprawnie z pleców na brzuszek, ale na razie tylko na jeden bok. Kiedyś przekręcał się też z brzuszka na plecy ale jakoś ostatnio tego nie robi. Jak jest na macie, a ktoś ogląda tv to tak kombinuje i się przemieszcza, żeby i on mógł oglądać. 🙈 Ale na to jeszcze dużo za wcześnie😁
    Troszkę problemów z brzuszkiem się pojawiło odkąd podaję mu żelazo, ale mam nadzieję, że to tylko przejściowe

    jaina_proudmoore, Aneta8, MyŚliwa lubią tę wiadomość

  • Aneta8 Autorytet
    Postów: 2485 5973

    Wysłany: 19 czerwca 2022, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🙂 ale dzisiaj upał. Siedzimy w domu, trochę tylko posiedzieliśmy na balkonie. Mąż nieznosi upałów, Maks to wampir i nie lubi słońca, wiec ja trochę cierpię, bo ja tam lubie taką pogodę 😉
    Maks ostatnio ładnie przesypia noce. Je około północy a potem 5-6. Wstaje ok 8. Ale niestety zasypia ostatnio blizej 22 😳 pieluszkę zmieniam przy każdym karmieniu, po tych 5 godzinach ma tak napompowaną, jakby miała zaraz wybuchnąć 😅

    Jaina naprawdę współczuje tej sytuacji z teściową. Można się pośmiać z tych anegdot, ale tak naprawdę to nie śmieszne. Z tego co piszesz, to bardzo często Was odwiedza.. te ograniczenie kontaktów może być trudne, pewnie się obrazi..

    jaina_proudmoore, AnSan89, MyŚliwa lubią tę wiadomość

    fxQZp2.png
    XJSep2.png
    Starania od marca 2018 r.
    01-07.2020r. - 4 IUI nieudane
    28.10.2020r. - rozpoczęcie procedury IVF
    10.11.2020r. - transfer udany - Jaś [*]
    22.05.2021r. - transfer ❄️ bl. 4.2.2 ❤️
    12.2021r. Nasz synek przyszedł na świat w 33+4 tc 💜
    07.2022r. Naturalny cud! ❤️ Czekamy na córeczkę!
‹‹ 758 759 760 761 762 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ