X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2022
Odpowiedz

Mamusie Luty 2022

Oceń ten wątek:
  • niutek87 Autorytet
    Postów: 804 1985

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnSan89 wrote:
    Niutek czyli spadku apetytu nie zauważyłaś. Może w takim razie moja córka przez upały nie chce jeść🤷 Ona jako tako problemów z jedzeniem nie miała. Jest bardzo aktywna i pożerała dosłownie wszystko, chociaż czasem niektóre warzywa też chowam pod innymi składnikami posiłku.
    Twój synek ma alergię na mleko krowie, dobrze pamiętam? Wydaje mi się, że ta monotonia mu z wiekiem przejdzie. Zauważyłam, że czym dziecko większe tym łatwiej daje się przekonać do rzeczy których wcześniej nie jadło. Kiedyś serwując danie z marchewką i groszkiem jednej córce musiałam wybierać groszek z talerza a drugiej marchewkę🤦 Najstarsza je teraz wszystko oprócz kalafiora i bakłażana🙂

    Kasiastaraczka ja bez czegoś słodkiego do kawy bym nie przeżyła🙈 Choć ograniczyłam słodycze bardzo, bo w pewnym momencie po porodzie zastępowały mi posiłki🤦 szybciej otwiera się batona niż robi kanapkę🤷

    Jeheria trzymam kciuki żeby te zęby się w końcu pojawiły, a Ty miała okazję trochę odpocząć. U moich dziewczynek zawsze raban był przy pierwszych zębach. Kolejne pojawiały się niemal niezauważalnie. Oby i u Mateuszka tak było🙂

    Stokrotka-bardzo mobilny ten Twój maluch😁 Oj przy dzieciach mieszkanie szybko robi się za małe, a jak się zacznie się kolekcjonowanie zabawek to już w ogóle...🙄 My mamy 85m i cały czas rozglądamy się za czymś większym, bo jak mały podrośnie to już się z łóżkiem w pokoju dziecięcym nie zmieści.

    Jaina- postawiłam na aktywny odpoczynek. Ogarnęłam koty, a potem był aerobik🙂

    Mój maluch płakał w nocy, chciałam go wziąć na ręce ale jakoś go złapać nie mogłam. W końcu włączyłam latarkę w telefonie, a tu zamiast głowy nogi🙈 dlatego nie mogłam go wyjąć po ciemku😁 Nie wiem jak on nawet znalazł miejsce żeby się przemieścić,bo jego łóżeczko z tych mniejszych a on już taki długi jest🤷🙂

    Słonecznego dnia wszystkim🌞☺️

    Tak, białko mleka krowiego i jajko (białko i żółtko). O ile zamiast krowiego daję mu kozie, to np. po przepiórczych jajkach też go wysypuje. Masakra z tym jedzeniem, nie dość,że wielu rzeczy nie może to i mało które lubi.
    Za to młodszy nadrabia, jadł już fajnie 6 butelek po 150 dziennie, a teraz nawet i 8 zje i jakiś taki marudny. Nie wiem czy to zęby czy skok. Niby jakąś kropkę białą na dziąsłach widać i tą rynienkę zębową, ale kiedy on wyjdzie to nie wiadomo.

    jaina_proudmoore, AnSan89, Aneta8, Ada.. 31 lubią tę wiadomość

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @AnSan - aktywny odpoczynek to zawsze lubiłam ☀️👌teraz wybieram czasem poleżenie na kanapie albo drzemkę.
    Przeczytałam „smacznego dnia” 🤣
    Historia nocna mnie rozbawiła. Mój zasnął w pozycji na 6.00 a rano leżał 14:45 😳🤣nogami chyba się przemieszcza nie wiem sama. Ale w ogóle hit bo wstałam o 3 bo się kręcił, zjadłam Euthyrox jak zawsze, poszłam siku i po wodę i wracam a gremlin śpi dalej. Wydawało mi się, że jednak wstanie 🤣
    @Niutek - szkoda ze takie małe dzieci musza już mieć ograniczenia w jedzeniu 🙁
    A sam z siebie nie chce próbować nowych potraw jak wy jecie?
    @Stokrotka - zapomniałam napisać, że zaczęłam używać tego szamponu Mustela.
    Olo ma mniej tluste włosy, lepsza skore głowy też.
    @Jeheria - to robienie bąbli ze śliny i pierdzenie ustami jest śmieszne. Mój z gołębia zamienił się w lamę, czasem nawet pluje 😈i tez trzyma rączkę prosto, ale w bok na brzuchu.
    To był nerwoból jednak, ale przeszło. Brałam Apap plus maść i rozciąganie i gorący prysznic. 🫠
    Ostatnio to mi się mózg lasuje, zamówiłam paczkę i nie pamiętałam co to 🤔😬🤣
    Mój to w gondoli już leży na styk prawie, może z 5 cm ma luzu za głowa albo w nogach.
    Także niebawem spacerówka ☀️💪🤪
    To samo z łóżeczkiem, robi się powoli za małe.
    I tak chcemy kupić turystyczne na dół do salonu, na pewno będę go uczyć zabawy w łóżeczku jak pisała AnSan 💝
    I czas leci, niedawno był luty a już czerwiec i zaraz te nasze bąbelki będą miały pół roku 👀🙉👶🍼

    AnSan89, niutek87, Stokrotka 86, Aneta8, Ada.. 31, MyŚliwa lubią tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • niutek87 Autorytet
    Postów: 804 1985

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaina wcześniej chciał, jadł nawet kanapki z wędliną i sałatą. Jak mu się coś spodobało to próbował, teraz też pozwalam mu ze swojego talerza,ale on tylko rozbebrze i nie chce. Nawet gofrów już nie chce. Czytałam o takich warzywnych, może w ten sposób uda się trochę warzyw przemycić. Nie wiem skąd ta niechęć do jedzenia, jak był mniejszy to więcej rzeczy jadł.

    jaina_proudmoore, Ada.. 31 lubią tę wiadomość

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • AnSan89 Autorytet
    Postów: 258 906

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niutek czytałam kiedyś o dzieciach, które mogą przez kilka dni np.sam makaron wcinać na każdy posiłek, ale to podobno przejściowe. Może mu się też odmienić jak zobaczy, że braciszek próbuje innego jedzenia.
    U mnie często jak najstarsza powie, że czegoś nie lubi to pozostałe dwie od razu też nie lubią🤦 Oby u Ciebie to w drugą stronę zadziałało☺️

    Jaina tej zabawy w łóżeczku turystycznym radzę uczyć jak najwcześniej. Ja najstarszą chciałam w nim zostawiać jak ona chodzić zaczęła (9 miesięcy bez 2 dni) i było za późno😕 Darła się w niebogłosy. W ogóle tam siedzieć nie chciała. Nauczona doświadczeniem z kolejnymi postępowałam inaczej i nawet jak już chodziły to ładnie się bawiły w łóżeczku bez żadnych skandali.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2022, 13:19

    jaina_proudmoore, niutek87, Aneta8, Ada.. 31, Stokrotka 86 lubią tę wiadomość

  • f_a_l_k Ekspertka
    Postów: 205 683

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny polećcie coś dobrego do odplamiania. Ostatnio u nas same mega kupy że młody jest po pachy brudny. Mam zwykły odplamiacz z wanisha ale nie daje rady.

    U nas wczoraj był festyn w szkole, córka się fajnie pobawiła na dmuchańcach a mały był spokojny w nosidle. W ogóle to chyba mu wrażeń brakuje albo ma jakiś skok rozwojowy bo strasznie się marudny zrobił ostatnio. I same turbodrzemki w dzień... Mam nadzieję że to niedługo minie.

    Moja 3 letnia córka też mocno wybrzydza z jedzeniem. Na szczęście uczelnia na nic nie ma. Potwierdzam że były takie dni że jadła tylko makaron bez niczego 🙂

    jaina_proudmoore, AnSan89, Aneta8, MyŚliwa lubią tę wiadomość

  • niutek87 Autorytet
    Postów: 804 1985

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Falk dobry odplamiacz jest z Loveli. Wczoraj młody zamazał kupą body, ten odplamiacz na plamę na 10 min potem normalnie wrzucić do pralki i po praniu plam nie ma. Tylko w miarę świeże te plamy muszą być, bo starych nie spiera, przynajmniej tych żółtych od śliny.

    jaina_proudmoore, Aneta8, Ada.. 31, Stokrotka 86 lubią tę wiadomość

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeheria wrote:
    Kasia a ciasteczka owsiane? Są w biedronce bez bmk. Podobno oreo też nie ma bmk ale nie wiem jak z glutenem. No i chałwa, sezamki. Lody sorbety.
    Ale to musiałyby być bez glutenu
    Tak, chałwę jem z krukam,jest pyszna ❤️
    No i sorbety też, jadłam raz na spacerze

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeheria wrote:
    Z Maćkiem było lepiej po 5 tym miesiącu odnośnie samozasypiania, drzemki w dzień się wydłużyły. Tyle że On butelkowy i smoczkowy. Mateusz za Chiny nie chce smoczka ;(
    Maćka odkładam do łóżeczka, smoczek szumis i zasypiał. Tu tak nie będzie bo Mati pije mleko przed drzemka. Chciałabym tylko aby podczas drzemki spał sam. A nie że muszę latać co 5 minut z cyckiem. No i aby mi nie wrzeszczał bo to mnie dobija.
    A jak dziewczyny usypiacie poza domem jak zazwyczaj przy cycu zasypiaja? Karmienie i do wózka? Nie płaczą?
    Stokrotka a Wiktor to tak pełza na brzuchu czy plecach? Też pewnie kupię taki bok do łoża naszego aby nie spadł. Myślę że jak będą nasze dzieciaki jeść stałe posiłki to mniej z piersi będą jeść. Przynajmniej za dnia. Mateusz obudził się dopiero po 23 na cycka. Sukces🤣
    Mój Tadzik też przy cycu usypia i jak jesteśmy poza domem to daję mu i wkładam do wózka, zazwyczaj nie płacze
    A dziś na procesji trochę marudził już, więc poszliśmy do samochodu go nakarmić,ale spać jeszcze nie chciał. Później leżał w wózku, jak zaczął bardziej marudzić to mąż wziął go ja ręce i praktycznie mu usnął, więc przełożył go do wózka i śpi do tej pory pomimo przełożenia do fotelika i na łóżko. W międzyczasie jeszcze go nakarmiłam prawie na śpiocha

    jaina_proudmoore, AnSan89, Aneta8, Stokrotka 86, Jeheria lubią tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnSan na początku macierzyństwa jak jeszcze mały nie miał tych alergii to i ja sporo słodyczy jadłam,a teraz mało co mogę,ale na zdrowie mi to wyszło 🙃

    jaina_proudmoore, Aneta8, AnSan89, Stokrotka 86 lubią tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Falk u nas frosch baby ładnie spiera kupy, nawet te stare mi pospierał💪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2022, 14:51

    jaina_proudmoore, Aneta8, AnSan89, Stokrotka 86 lubią tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • AnSan89 Autorytet
    Postów: 258 906

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    AnSan na początku macierzyństwa jak jeszcze mały nie miał tych alergii to i ja sporo słodyczy jadłam,a teraz mało co mogę,ale na zdrowie mi to wyszło 🙃


    Potwierdzam, ograniczenie zdecydowanie pomaga🙂 Ja od początku maja staram się nie jeść słodyczy (do kawy tylko coś małego) i mam więcej energii. No i 6kg spadło bez żadnej diety😁 Ale tak totalnie to bym nie mogła ze słodyczy zrezygnować, chyba że bym musiała ze względów zdrowotnych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2022, 15:32

    jaina_proudmoore, Aneta8, Stokrotka 86 lubią tę wiadomość

  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Łodzi burza.😳pora na drugą kawkę chyba 😴
    Mały dziś marudny, jedyna zabawa to pierdzenie ustami do oporu 🤣
    I śpi co 2h max, nie wiem co mu się stało już drugi dzień.

    @Jeheria - a jak u małego z zabawami na macie itp? Często się bawi i czy lubi sam? 🙃

    I nie wiadomo kiedy zaraz dzień minie 🙉🙉🙉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2022, 17:15

    AnSan89, Stokrotka 86, Aneta8 lubią tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Ada.. 31 Autorytet
    Postów: 264 922

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helloł☺☺
    Dawno nie pisałam ale jakoś nie mam weny 😅😅 czytam za to na bieżąco i bardzo się cieszę z każdej umiejętności naszych bobasów😉
    Kajka ma teraz etap stópek uwielbia się nimi bawić, wkładać do buzi i ssać namiętnie.
    Co do obrotów na brzuszek robi to sporadycznie, z powrotem wcale chyba moje dziecko nie będzie się turlać jak opona 🤪🤪
    Waga nie mam pojęcia, 27 mamy szczepienie. Miesiąc temu ważyła 5980 dokładnie na 5 miesięcy z tym że ja zupełnie nie mam parcia na masę 😉
    Na macie pivoty robi ale tylko w jedną stronę, powoli rozszerzamy dietę, dziś była marchewka o coś takiego zjadła ale więcej pluje 🤣🤣
    Ostatnio jest bardzo marudna, mało śpi w dzień w nocy pięknie jak dla mnie bo tylko jedno karmienie pomiędzy 1-2 . My nadal używamy gondoli, Kajcia namiętnie podnosi głowę w pozycji leżacej tak jakby robiła brzuszki i chyba ja wytrzymałabym krócej taka gimnastykę 🤣🤣
    Nie mogę za to dobrać jej mleka a powoli muszę wyjść z AR próbowałam bebilon Comfort - zielone kupy, teraz hipp ulewa, może pediatra coś doradzi😱😱
    Jakich używacie pampersów my cały czas premium z pampersa, próbowałam Dade tak dziewczyny zachwalały ale mi jakoś nie podeszły.
    Spokojnego wieczoru 😊😊

    jaina_proudmoore, Stokrotka 86, Aneta8, AnSan89, MyŚliwa lubią tę wiadomość

    bl9cdf9hz0nfzo3c.png
  • Aneta8 Autorytet
    Postów: 2485 5973

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! U nas dziś dzień pełen uśmiechów i wspaniałego humoru ☺️ Nie wiem czy pisałam już, ale wczoraj byliśmy u księdza załatwiać formalności przed chrztem, M grzecznie przeleżał w wózku całą mszę, troszkę sobie pogaworzył, uwielbia śpiewy, także bardzo mu się podobało 🙂 w domu często puszczamy muzykę i mu śpiewamy i zawsze go to cieszy 😃 ksiądz powiedział, że spowiedź nie jest wymagana i zależy już od sumienia rodziców i chrzestnych. No ale chyba pójdziemy, chciałabym przyjąć komunię. Przymierzałam ubranko, na szczęście jeszcze pasuje, choć body już tak na styk, ale i tak muszę dokupić dodatkowe na krótki rękawek. Tak się ślini, ze w moment mokry do pępka 🙈 za to tatuś wyrósł z garnituru i musimy kupić nowy 😅
    Ostatnio uczymy się nowego sposobu zasypiania, już nie na rękach, ale w łóżeczku lub na kanapie jeśli drzemka. Ja obok, trzymam za rączkę czy głaszcze, ciiisiam i zasypia w kilka minut. Warunek, muszę widzieć, ze jest śpiący 🙂
    Udało się w końcu zapisać małego na szczepienie na wtorek. Zobaczymy jaka wyjdzie waga i wzrost, bo jestem ciekawa. Mam nadzieję, że obejdzie się bez powikłań, bo kilka dni później chrzciny. Trochę gości nam się wykruszyło, także nie będzie mini wesela 😜

    Edit. Ale ksiądz kazał nam przyjść w niedziele rano jeszcze na jakieś nauki, które wprowadził niedawno 😬 Stokrotko dobrze pamietam, że Wy byliście na czymś podobnym? Napiszesz w kilku słowach na czym to polegało u Was? 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2022, 22:22

    Stokrotka 86, AnSan89, Ada.. 31, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

    fxQZp2.png
    XJSep2.png
    Starania od marca 2018 r.
    01-07.2020r. - 4 IUI nieudane
    28.10.2020r. - rozpoczęcie procedury IVF
    10.11.2020r. - transfer udany - Jaś [*]
    22.05.2021r. - transfer ❄️ bl. 4.2.2 ❤️
    12.2021r. Nasz synek przyszedł na świat w 33+4 tc 💜
    07.2022r. Naturalny cud! ❤️ Czekamy na córeczkę!
  • Aneta8 Autorytet
    Postów: 2485 5973

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada my tez cały czas na pampers premium care. Ale podpasowały mi tez nowe dada pure care (takie w białym opakowaniu).

    Ada.. 31, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

    fxQZp2.png
    XJSep2.png
    Starania od marca 2018 r.
    01-07.2020r. - 4 IUI nieudane
    28.10.2020r. - rozpoczęcie procedury IVF
    10.11.2020r. - transfer udany - Jaś [*]
    22.05.2021r. - transfer ❄️ bl. 4.2.2 ❤️
    12.2021r. Nasz synek przyszedł na świat w 33+4 tc 💜
    07.2022r. Naturalny cud! ❤️ Czekamy na córeczkę!
  • Stokrotka 86 Autorytet
    Postów: 1641 4840

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta, u nas te nauki trwały może kwadrans. Ksiądz się spieszył na kolację z biskupem 😉
    Najpierw wstęp jak ważna jest rola rodzica i chrzestnego w wychowaniu a potem formalności: gdzie podejść przed chrztem i jak to wyglada podczas mszy. Kiedy i jak odpowiadać i kiedy świeca i szatka.

    Dziewczyny, młody mi znowu zaczął ulewac. Takim przetrawionym pokarmem. A już długo nie ulewal... Kurde, czy to może mieć związek z tym że tak wszystko pakuje do ust?

    Rogi maty piankowej musiałam zdjąć. Tak że Myśliwa wygadalas😉 najgorsze że jak je zdjęłam to zaczął się puzzlami interesować pod kątem ich demontażu i konsumpcji...

    jaina_proudmoore, AnSan89, MyŚliwa lubią tę wiadomość

    16-01-2022 - synek💙
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam!

    Ja mam takie jakieś dziwne dni, że nawet nie mam kiedy napisać. Dzisiaj młoda zasnęła przed 20, a tak naprawdę dopiero znalazłam czas. Ogólnie mam jakiś gorszy czas, jakoś mnie macierzyństwo przytłacza. Nic złego się nie dzieje, ale chyba mam jakiś spadek związany z miesiączką. Ogólnie miałam tak ciężki początek okresu, ze na ślubie ledwo stałam. Krótszy mam ten okres, ale dużo mocniejszy niż przed ciążą.

    Nie będę Wam smęcić, ludzie naprawdę mają gorsze problemy. :)


    Falk, to prawda! Młoda taka grzeczna w kościele, że o matko :D Ale dzisiaj już nie byliśmy.

    Kasia, na tym weselu, na które nie poszliśmy, było małe dziecko podobno w tych słuchawkach, ale było okropnie głośno. Martwi mnie trochę, na ile te słuchawki faktycznie działają, bo przecież dziecko nie powie. Ja ogólnie jestem strasznym przeciwnikiem zabierania takich maluchów na wesela, ale to mój taki bardzo bliski członek rodziny :(

    Jeheria, dzięki za opis. U nas na razie obroty na jedną stronę, ale to dopiero dwa tygodnie, a podobno ma na to aż sześć. Niemniej fizjo ma do nas przyjść niedługo, to sobie sama obejrzy. Młoda na pewno już się szykuje do podporu. Często już jedną rękę prostuję, a druga tak się czai. Powoli idzie do przodu. :)
    Co do szczepień to tak, u nas już ostatnie. My mamy 6w1, mamy się zjawiać tylko na bilanse, a kolejne szczepienie w okolicach roczku. Będą nam sms wysyłać.
    Młodej dałam dwa razy dynię i dzisiaj już memłała łyżeczkę, :D Na razie sobie spokojnie próbuje, bez stresu. :D
    Boże, ja marudzę, że się czasami denerwuję, a co Ty masz powiedzieć...

    Ada, my cały czas pampers premium całe. No najlepsze dla nas, zmieniałam, a i tak wracałam do nich. Za chwilę wchodzimy na rozmiar 3.

    Aneta8, Ada.. 31, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

  • Aneta8 Autorytet
    Postów: 2485 5973

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka 86 wrote:
    Aneta, u nas te nauki trwały może kwadrans. Ksiądz się spieszył na kolację z biskupem 😉
    Najpierw wstęp jak ważna jest rola rodzica i chrzestnego w wychowaniu a potem formalności: gdzie podejść przed chrztem i jak to wyglada podczas mszy. Kiedy i jak odpowiadać i kiedy świeca i szatka.

    Dziewczyny, młody mi znowu zaczął ulewac. Takim przetrawionym pokarmem. A już długo nie ulewal... Kurde, czy to może mieć związek z tym że tak wszystko pakuje do ust?

    Rogi maty piankowej musiałam zdjąć. Tak że Myśliwa wygadalas😉 najgorsze że jak je zdjęłam to zaczął się puzzlami interesować pod kątem ich demontażu i konsumpcji...

    Dziękuję Stokrotko 🙂 zobaczymy jak będzie u nas, bo nie prowadzi ksiądz, tylko Pani Marysia 😁 Mąż mówi, żeby wziąć młodego, to może szybciej się skończy 😅 choć myślałam, żeby zostawić go u siostry, tylko właśnie niewiadomo ile to potrwa.
    U nas cały czas ulewanie. Ale to tez nie za każdym razem. W nocy nawet nie odbeknie, a nic nie uleje, a czasem przy odbijaniu już mi leci po plecach 😬

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    fxQZp2.png
    XJSep2.png
    Starania od marca 2018 r.
    01-07.2020r. - 4 IUI nieudane
    28.10.2020r. - rozpoczęcie procedury IVF
    10.11.2020r. - transfer udany - Jaś [*]
    22.05.2021r. - transfer ❄️ bl. 4.2.2 ❤️
    12.2021r. Nasz synek przyszedł na świat w 33+4 tc 💜
    07.2022r. Naturalny cud! ❤️ Czekamy na córeczkę!
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska może warto zainteresować się bardziej tymi słuchawkami, muszę bardziej poszukać w necie, może ktoś sprawdzał jak wyciszają otoczenie
    Ja też nie chciałabym narażać Tadzia na takie coś,ale właśnie to bliska osoba

    jaina_proudmoore, Aneta8, dobuska, MyŚliwa lubią tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, miłego dnia ☀️☀️☀️
    Mój mały odwalił maniane nocą.
    Kupa go wybudziła o 1.30 i do 3 była walka, żeby zasnął.
    Zjadł, oczy jak 5 zł, w końcu padł w łóżeczku ze smoczkiem i spał do 7 całe szczęście.
    A tak się darł przy przewijaniu, że męża obudził 👀😴👶🍼 po prostu ryk, spocilam się w minutę dosłownie.🤦‍♀️

    Stokrotka 86, Aneta8 lubią tę wiadomość

    zDmVp2.png
‹‹ 757 758 759 760 761 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ