Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie październik 2019
Odpowiedz

Mamusie październik 2019

Oceń ten wątek:
  • Kookosowa Autorytet
    Postów: 1939 1984

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zimri wrote:
    Witam się w pięknym dniu. Dziś i ja wizytuje usg u lekarza z dobrym sprzętem. Teraz jadę odaac krew i mocz 😂 dziewczyny jak macie z ruchami dziecka mam 21+1i naprawdę tragedia, już nie wiem czy fuzje czy sobie wkrecam baaardzo delikatne wieczorem i nie zawsze.

    U mnie druga ciąża i już w brzuchu impreza. Bardzo mocno daje o sobie znać. Poczekaj kilka dni. Tez na początku miałam delikatne pukanie i tylko czasem.

    Dzień dobry :) dziś połówkowe.

    Kate 88 kręgosłup nie ale biodra bolą. Śpię tylko na boku i w nocy już je czuję.


    Bartuś 19.09.2019 20:14
    37 tydzien 1 dzien :)
    Witaj synku
  • Monalisa88 Autorytet
    Postów: 471 286

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooo93 wrote:
    Monalisa Ty chyba ostatnio miałaś kleszcza ? Ja znalazłam dzisiaj u swojego dwulatka 😱 raczej z dzisiaj,bo nawet dobrze nie był przyczepiony i malutki. Wyjęłam go i spsikalam miejsce octaniseptem. Co dalej iść do lekarza z tym,czy czekać?

    Obserwowac 30 dni czy nie pojawia ze jakies dolegliwosci badz rumien w miejscu ukaszenia. Tak zawsze kaza robic jak znajduje kleszcza u corek. Ja przez to ze jestem w ciazy mam lykac antybiotyk.

    Karolina 10.10.2019💞
    Lena 8.11.2012💞
    Samantha 27.10.2009💞

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olliiii wrote:
    Kciuki za wizyty ✊🏻 ja też dzisiaj wizytuje 🙂

    Dziewczyny te które kupują dostawki, kupujecie już też łóżeczko? Czy dopiero jak będzie potrzebne?
    Będę mieć tylko dostawkę. Zwykłe łóżeczko kupię, jak będzie potrzebne :)

  • paulina2811 Autorytet
    Postów: 1032 632

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy afi= max kieszonka 5,2 oznacza, że afi =5,2 czy afi=5,2*4?

    Paulina m3sxdzu5cirt3gl0.png
  • Zimri Autorytet
    Postów: 327 338

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kookosowa wrote:
    U mnie druga ciąża i już w brzuchu impreza. Bardzo mocno daje o sobie znać. Poczekaj kilka dni. Tez na początku miałam delikatne pukanie i tylko czasem.

    Dzień dobry :) dziś połówkowe.

    Kate 88 kręgosłup nie ale biodra bolą. Śpię tylko na boku i w nocy już je czuję.
    U mnie też druga ciąża dlatego wariuje 🥴

    tb738ribhpbf794l.png
    lprkcwa1ivv4h570.png
  • Monalisa88 Autorytet
    Postów: 471 286

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wreszcie nadrobilam:)

    Dzien dobry dziewczyny:)

    Kciuki za wizyty:)

    Karolina 10.10.2019💞
    Lena 8.11.2012💞
    Samantha 27.10.2009💞

  • Kookosowa Autorytet
    Postów: 1939 1984

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zimri wrote:
    U mnie też druga ciąża dlatego wariuje 🥴

    Może nie będzie piłkarzem :) spokojnie. Coś czujesz to dobrze. Może jest inaczej ułożony :)


    Bartuś 19.09.2019 20:14
    37 tydzien 1 dzien :)
    Witaj synku
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc drogie ciocie, oto ja:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/521bf4a458f4.jpg
    Ważę 495g, jestem idealnie wymiarowo na swój wiek 😊
    Niestety, mam małą torbiel w mózgowiu, o średnicy 0,89cm, ale Pan doktor twierdzi, że tylko do kontroli w 30tc. Oby to nie było nic groźnego! 😉❤️

    KasiaP, przedszkolanka:), nick nieaktualny, ManiaM, nick nieaktualny, nick nieaktualny, emikey, japonka, wiktoriaa, _nova, Karooo93, ammarylis, Kookosowa, Goemi, mia4444, kasia1518, Jupik, Kasiulina, Dominika32 lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • KasiaP Autorytet
    Postów: 458 546

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny. To ja się też zamelduję po wczorajszej wizycie, bo wczoraj już nie miałam siły. Ponad 2 godziny tam spędziłam, a tyle sportu to dawno nie uprawiałam 😀 wszystko żeby się Natala odwróciła 😀

    20190604-080700-HDR.jpg 20190604-080626.jpg

    A to ona, 420g, żadnych nieprawidłowości, wszystko mniej więcej w połowie siatki 😊

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, emikey, japonka, moni05, wiktoriaa, _nova, Karooo93, ammarylis, Kookosowa, mia4444, kasia1518, Jupik, Kasiulina, Dominika32 lubią tę wiadomość

  • basia1987 Autorytet
    Postów: 718 1330

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja po kolejnej wizycie. Nie jest dobrze. Skierowanie do szpitala. Przepływy są złe. Pomódlcie się za nas...

    3jgxvfloilgh1ndu.png

    13 cs szczęśliwy ❤
    25.01 beta 197
    28.01 beta 599
    31.01 beta 1636
  • Monalisa88 Autorytet
    Postów: 471 286

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, KasiaP super ze wizyty udane! Super zdjecia:)

    Basiu, trzymajcie sie! Musi byc dobrze.

    Karolina 10.10.2019💞
    Lena 8.11.2012💞
    Samantha 27.10.2009💞

  • KasiaP Autorytet
    Postów: 458 546

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu, trzymam mocno kciuki 😗

  • ManiaM Autorytet
    Postów: 588 569

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia, wierzymy że będzie dobrze !


    oar843r8hxms7jm7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2021, 23:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia, jesteśmy z Tobą, trzymaj się dzielnie <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, u nas też wyszła torbielka naczyniowa na splocie w główce ok 5 mm - lekarz powiedział, żeby się tym absolutnie nie przejmować, co niniejszym czynię...
    także to chyba dość częste zjawisko...

    moni05 lubi tę wiadomość

  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia trzymajcie się i dawaj znać co u was.

    Co do torbieli to 90% wykrytych podczas ciąży się samo wchlania zanim dojdzie do porodu. Pamiętam, że niektóre dzieciaczki na grudniowkach miały i wszystkim się wchlonely.

    moni05 lubi tę wiadomość

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
  • Dreamer Autorytet
    Postów: 2040 849

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluje dobrych wiadomości.

    Basiu życzę powodzenia. Pamietam ze moja koleżanka tez trafiła do szpitala bo się okazało ze w przeciągu miesiąca od jednej wizyty do drugiej dziecko nie urosło w ogóle. Nie wiem co z tym robili ale skończyło się szczęśliwie.
    Mamaginekolog chyba tez miala od 16 tc stwierdzona hipotrofie i ma zdrowego synka. Głowa do góry. Dawaj znać co u Ciebie.

  • Olala Koleżanka
    Postów: 59 56

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj się Basiu, głowa do góry 😘

  • japonka Autorytet
    Postów: 2234 2280

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia, trzymam kciuki za malucha, jest dzielny, na pewno będzie dobrze!

    a5526252e0.png

    38 lat | 5,5 r starań, 1 strata 5.2017 (Adaś,LBWC,16t)| JA: MTHFR 677T homo, IO, NK 20%, INF ⬆️, KIR Bx, AMH 1,3; ON: 4%, fDNA 32% | 3x IUI, 3 x ICSI (6 transferów, 8 zarodków, 4*)
‹‹ 604 605 606 607 608 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ