X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie październik 2019
Odpowiedz

Mamusie październik 2019

Oceń ten wątek:
  • Kinga82 Ekspertka
    Postów: 221 187

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,zbierałam się kilka razy żeby do Was dołączyć ponownie i wkoncu się zmobilizowałam. Niektóre z Was może mnie pamiętają to ja założyłam tą grupę ,ale później znikłam bez słowa a powodem tego nie był fakt że byłam jakąś podstawiona osoba ale straszne problemy które miałam.Tak w skrócie to korzystałam z forum na kompie w pracy i okazało się że stroną była zawirusowana a ja w tym czasie robiłam przelewy i zostałam schakowana ukradli mi z konta firmowego 12tys było z tego tytułu dużo problemów policja i wyjaśnienie.Cale szczęście wszystko się dobrze skończyło ale ja jakoś miałam uraz i się przestraszyłam.Czytam za to Was od dłuższego czasu na telefonie i jeśli pozwolicie to dołączę do Was.

    Kasiulina, japonka, Jupik, brunetka91 lubią tę wiadomość

    m6jvh4cdtelsgr6u.png
  • Dreamer Autorytet
    Postów: 2039 849

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia82 ? Ja pamietam mimo ze nie wlaczalam się do dyskusji ale czytałam regularnie. Zastanawiałam sie nie raz co się z Tobą stało ? Rozumiem ze z dzidzia wszystko dobrze ? Pochwał się co nowego u Ciebie :)

  • Kinga82 Ekspertka
    Postów: 221 187

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak taki miałam nick teraz już zajęty.Z dzidzia wszystko dobrze🙃będę miała synka😘na imię planujemy mu dać Maciej.Prenatalne jak na mój wiek wyszły całkiem dobrze chociaż nerwów mnie to kosztowało bo na wizycie w szpitalu lekarz nie widział kości nosowej więc od razu panika ,ale poszłam prywatnie w tym samym dniu do innego i on już widział wszystko i się uspokoiłam🙂połówkowe też wyszły dobrze nie mogli zbadać przepływów więc miałam skierowanie na echo serduszka i na całe szczęście wyszło dobrze🙂ostatnio tylko poszalam i wnosząc pranie się wywróciłam i lekarz kazał mi do szpitala przyjechać ale okazało się że nic się złego nie stało.Chociaz jak napatrzyłam się w szpitalu na dziewczyny które moja sporo problemów muszą leżeć plackiem to postanowiłam też trochę bardziej się oszczędzać żeby spokojnie doczekać do końca.

    m6jvh4cdtelsgr6u.png
  • Kinga82 Ekspertka
    Postów: 221 187

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz mi ostatnio powiedział że mam wskazania do cesarki i już wstępnie ja zaplanował na 24wrzesnia ,termin z miesiączki na 1paździsrnika, wróciłam do Was bo blizsze mi jesteście🙂

    Dominika32 lubi tę wiadomość

    m6jvh4cdtelsgr6u.png
  • Dreamer Autorytet
    Postów: 2039 849

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super. Witamy serdecznie :) cieszę się tym razem wszystko dobrze. Gratuluje synka:)

  • Kinga82 Ekspertka
    Postów: 221 187

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dreamer wrote:
    Super. Witamy serdecznie :) cieszę się tym razem wszystko dobrze. Gratuluje synka:)
    Dziękuję 🙂

    m6jvh4cdtelsgr6u.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 01:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kwestii ochraniaczy to ja też przyłączam się do grona tych co są na NIE. Założyłam je dopiero z tydzień temu i to w nogach bo Zosia śpi niczym nie przykryta i nóżki jej często lądowały między szczeble przez co się wybudzala.

    Za to poduszka i kocyk/ kołdra używana prawie od samego początku. Zosi ani rożek ani spiworek nie pasowały od początku, więc używalam kocyka- podwijalam jej mocno pod nóżki- takie dziecko jeszcze nie rusza się intensywnie więc zdało to egzamin- oczywiście monitor oddechu przy tym działał nonstop.

    U nas dziś był dalej skwar, na szczęście mieliśmy komunię w lokalu gdzie było 12 klimatyzatorow i było tam super. Po g. 20zrivuko się wreszcie chłodniej i jakis wiatr się ruszyl. Nogi mi lekko spuchly bo od 9 rano do 18 byłam non stop na obcasach. Ale poszedł żel chodzący na stopy i teraz już są ok - choć poduszki mnie tak bolą przy chodzeniu że hoho.

    Wiktoria ja też mam takie dni mieszane że raz mała jest bardziej aktywna a drugi raz mniej - ale zawsze jak zjem coś słodkiego to się odezwie i puka ☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2019, 01:38

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • KasiaP Autorytet
    Postów: 458 546

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim. Kinga, co za historia. Dobrze że wszystko się dobrze skończyło!
    Emikey, przykra sprawa ale zrobiłaś co trzeba! Musisz myśleć o swoich dzieciach.
    U mnie dziś mózg ciążowy na całego. Siedzę zadowolona że tak szybko się wyszykowałam do pracy, nadrabiam forum na spokojnie i luz. Po czym patrzę w lustro a tu zapomniałam się pomalować 😂 i się wyjaśniło skąd mam tyle czasu 😁 potem patrzę a mój portfel zamiast w torebce leży sobie spokojnie na szafce. Dobrze że go zauważyłam bo jeszcze by się jakimś mandatem za jazdę bez biletu skończyło 😁 strach się bać a jest dopiero 7 rano, hehehe

  • adella1 Autorytet
    Postów: 760 580

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kinga🙂
    Życzę dobrego dnia dziewczyny.

  • Kiniorek91 Autorytet
    Postów: 2003 1502

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wypiłam to świństwo... Bleh... Serio nie wolno pić wody w międzyczasie? Laborantka mnie ochrzanila, skąd ja taki pomysł wzięłam...

    f2w3dqk3m66a9e1d.png
  • Kinga82 Ekspertka
    Postów: 221 187

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniorek91 nie nie wolno,i powinnaś siedzieć a nie chodzić bo wtedy się szybciej cukier spala.

    m6jvh4cdtelsgr6u.png
  • Kiniorek91 Autorytet
    Postów: 2003 1502

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga82 no siedzę. Już myślałam że się będę mogła chociaż napić. Takie to ochydne ...
    Swoją drogą niezła historia z tym przelewem... Masakra jakaś. Dobrze że się wyjaśniło!

    f2w3dqk3m66a9e1d.png
  • Atyde Autorytet
    Postów: 2393 1416

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniorek91 wrote:
    Kinga82 no siedzę. Już myślałam że się będę mogła chociaż napić. Takie to ochydne ...
    Swoją drogą niezła historia z tym przelewem... Masakra jakaś. Dobrze że się wyjaśniło!
    Mi nie pozwolili ani chodzić ani pić, i tak jest w większości przypadków, więc ta pielegniarka jakas taka nie doinformowana

    Nasza kochana córeczka Jagódka
    20.02.2018r. - 01.03.2018r.

    27.06. 2018r. - ciąża pozamaciczna

    Zostałam mamą!
    Oliwia 🥰 27.09.2019r.

    Zosia 🥰 17.05.2021r.
  • Monalisa88 Autorytet
    Postów: 471 286

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczyny

    Kciuki za wizyty:)

    Kinka wittamy spowrotem i gratuluje synka:)
    Emikey nie miej wyrzutow. Twoje dzieci sa najwazniejsze.

    Kiniorek mi laborantka wode pic kazala. Ale zwykla biala niegazowana (zaden problem. ) a ze ja filtruje i wlewam w inne to o malo nie miala zawalu przy pobraniu po. Myslala ze pilam smakowa😂
    Wiadomo nie pilam nie wiadomo ile ale taki upal to co jakis czas lyczek bralam by nie uschnac;):)

    Karolina 10.10.2019💞
    Lena 8.11.2012💞
    Samantha 27.10.2009💞

  • Kiniorek91 Autorytet
    Postów: 2003 1502

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monalisa. No właśnie wczoraj czytałam czy można. Pisało że tak. I w sumie mi się głupio zrobiło że wyskoczyłam z tą woda a ona na mnie, że skąd mi to do głowy przyszło...

    f2w3dqk3m66a9e1d.png
  • Monalisa88 Autorytet
    Postów: 471 286

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniorek91 wrote:
    Monalisa. No właśnie wczoraj czytałam czy można. Pisało że tak. I w sumie mi się głupio zrobiło że wyskoczyłam z tą woda a ona na mnie, że skąd mi to do głowy przyszło...

    No to nie wiem. Ja tez specjalnie pytalam czy mozna pic wode i mowila ze moge. Co labolatorium to inne podejscie widocznie.

    Karolina 10.10.2019💞
    Lena 8.11.2012💞
    Samantha 27.10.2009💞

  • Dominika32 Autorytet
    Postów: 692 591

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:-)
    Kciuki za wizyty

    w57vrjjgdjn1sode.png

    qdkkkqi1yy4kqg9a.png

    lprkcwa1u3xyt21v.png

  • Kasiulina Autorytet
    Postów: 467 1250

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) u mnie też można było napić się wody

    l22nuay3rw9afu96.png
    2nn3s65g9yfjqtl3.png
  • Zimri Autorytet
    Postów: 327 338

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś zaczynam 6 miesiąc ♥️
    Córka skończyła dziś 3 latka ♥️
    A w nicy miała gorączkę 39,2
    W 1 ciąży mogłam pić wodę podczas glukozy nikt nic nie mówił.

    KasiaP, brunetka91, Kookosowa lubią tę wiadomość

    tb738ribhpbf794l.png
    lprkcwa1ivv4h570.png
  • Goemi Autorytet
    Postów: 253 172

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też po glukozie. Mi nie pozwoliły pić, ale powiedziały że mam przyjść za godzinę. Więc ja pojechałam do pracy na godzinę i wróciłam i drugi raz tak samo zrobiłam
    Nic nie mówiły, że mam siedzieć... Mam tylko nadzieję że nie będę musiała przez to chodzenie powtarzać badań.

‹‹ 648 649 650 651 652 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ