Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie październik 2019
Odpowiedz

Mamusie październik 2019

Oceń ten wątek:
  • Dominika32 Autorytet
    Postów: 692 591

    Wysłany: 7 lutego 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to byle do następnych wizyt szybko czas nam zleciał:)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    w57vrjjgdjn1sode.png

    qdkkkqi1yy4kqg9a.png

    lprkcwa1u3xyt21v.png

  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 7 lutego 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O i super Przedszkolanka!
    Czytając o witaminach i kwasach zjadłam właśnie filety z makreli w sosie pomidorowym :-D no nieposkromioną ochotę miałam :-D nie wiem czy ma to jakieś wartości odżywcze no ale kobiecie w ciąży nie przetłumaczysz... :-D :-P

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Paolka _25
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 lutego 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje!!;)

    A ja bym zjadła pizze ale sie boje. Póki co zjadłam parówkę i sprawdzam czy przeźyję :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Kiniorek91 Autorytet
    Postów: 2003 1502

    Wysłany: 7 lutego 2019, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejny szczesliwy dzien z wiztami :) ciesze sie z wami!

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3m66a9e1d.png
  • Dominika32 Autorytet
    Postów: 692 591

    Wysłany: 7 lutego 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miewacie czasem taki ostry klujacy ból któregoś z jajników?
    Bo mnie tak czasem ściska i kluje jakby coś pękło kilka sekund i przechodzi ..

    w57vrjjgdjn1sode.png

    qdkkkqi1yy4kqg9a.png

    lprkcwa1u3xyt21v.png

  • basia1987 Autorytet
    Postów: 718 1330

    Wysłany: 7 lutego 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko super wieści :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    3jgxvfloilgh1ndu.png

    13 cs szczęśliwy ❤
    25.01 beta 197
    28.01 beta 599
    31.01 beta 1636
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 lutego 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3
    a jeszcze wiek dzidzi odpowiada 6+1 <3

    Dominika mnie tak kłuje,ale jak z prawej to torbiel,z lewej najczęściej jelito a po środku jakby szyjka.

    Aguuula;2525 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko super! Tak myslalam, że ciąża musi być starsza, bo normalnie nie ma jeszcze serduszka w 5+5 :) ale to świetne wieści i oby tak dalej!
    Teraz przez te dobre wieści sama się nie mogę doczekać wizyty środowej jeszcze bardziej :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 7 lutego 2019, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie mi zabrakło tych 2-3 dni do serduszka..szkoda, bo mi teraz mąż wyjeżdża i wizyta serduszkowa będzie za ok.2 tyg., więc jeszcze chwila stresu. A pewnie jakbym poszła w przyszłym tyg.tez już powinno być. No ale trzeba będzie jeszcze poczekać. Póki co na dobrej drodze.

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 lutego 2019, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z Polą serduszko widziałam w 6+2 :D
    aa to czekanie od wizyty do wizyty jest najgorsze!

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 lutego 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupik wrote:
    No właśnie mi zabrakło tych 2-3 dni do serduszka..szkoda, bo mi teraz mąż wyjeżdża i wizyta serduszkowa będzie za ok.2 tyg., więc jeszcze chwila stresu. A pewnie jakbym poszła w przyszłym tyg.tez już powinno być. No ale trzeba będzie jeszcze poczekać. Póki co na dobrej drodze.
    najważniejsze,że wszystko jest dobrze! czy za tydzień czy dwa serduszko będzie i będzie pięknie :)

    Jupik lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Kiniorek91 Autorytet
    Postów: 2003 1502

    Wysłany: 7 lutego 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzicie jakas roznice w wygladzie?
    Mnie wysypalo, piersi wieksze, ale w sumie z waga sie trzymam ;)

    f2w3dqk3m66a9e1d.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 lutego 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wysypana,piersi kształtne, waga 42.8! ,włosy jakby się przetłuszczać i nie układać zaczęły :P

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 7 lutego 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka suuuuper wieści! :) :*

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Dominika32 Autorytet
    Postów: 692 591

    Wysłany: 7 lutego 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dziwne syfy,cycki jak balony A włosy lsnia aż za bardzo:)

    w57vrjjgdjn1sode.png

    qdkkkqi1yy4kqg9a.png

    lprkcwa1u3xyt21v.png

  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 7 lutego 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam siedzę na macierzyńskim, więc dla mnie wygląd się nie zmienił- jest tak samo "pięknie" jak zawsze ;-)
    A tak jeśli chodzi o mężów i ich zajmowanie się dziećmi- wychodząc powiedziałam do męża- zmień Kindze pieluchę i nakarm, obiadek jest w podgrzewaczu. Wracam- zmieniłeś pieluchę? Nie, bo położyłem ją na przewijaku i zaczęła krzyczeć, więc ją zdjalem.. Taa,jakby mi nie krzyczała na przewijaku..Pytam dalej- dałeś jej obiadek? Nie, a miałem? Nic nie mówiłaś.. Taa, zapomniałam, że mówić trzeba dużymi literami i jeszcze się upewnić, czy delikwent załapał ;-)

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 7 lutego 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    ja wysypana,piersi kształtne, waga 42.8! ,włosy jakby się przetłuszczać i nie układać zaczęły :P

    42,8?! Przedszkolanka serio? Toż to w podstawówce tyle ważyłam :-P

    Paolka _25
  • Aguuula;2525 Autorytet
    Postów: 1157 1239

    Wysłany: 7 lutego 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    <3
    a jeszcze wiek dzidzi odpowiada 6+1 <3

    Dominika mnie tak kłuje,ale jak z prawej to torbiel,z lewej najczęściej jelito a po środku jakby szyjka.
    Wybacz, nie chciałam polubić. Chociaż 1 zdanie jak najbardziej ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2019, 20:54

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Wrzesień 2019, urodził się synuś 💙
    Czerwiec 2022, urodziła się córcia❤
    4xIUI :( ,3x transfer :( ,1x crio :( ,1x transfer -biochemiczna :( , 1x crio :), drugi crio :)
  • Aguuula;2525 Autorytet
    Postów: 1157 1239

    Wysłany: 7 lutego 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika32 wrote:
    Dziewczyny miewacie czasem taki ostry klujacy ból któregoś z jajników?
    Bo mnie tak czasem ściska i kluje jakby coś pękło kilka sekund i przechodzi ..
    Ja mam kłucia od kilku dni po lewej stronie. Po prawej lekkie i bardzo rzadko.

    Wrzesień 2019, urodził się synuś 💙
    Czerwiec 2022, urodziła się córcia❤
    4xIUI :( ,3x transfer :( ,1x crio :( ,1x transfer -biochemiczna :( , 1x crio :), drugi crio :)
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 lutego 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupik haha ja zawsze smsami przypominam :p
    Paolka serio,z tym ze na głodniaka;p

    Jupik lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ