X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie z Bielska i okolic
Odpowiedz

Mamusie z Bielska i okolic

Oceń ten wątek:
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widze ze masz podobnie do mnie ;) jesteś z J bia?

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juicca wrote:
    okey , miłe położne bardzo mi pomagały sala porodowa super dostałam Tensa na bóle krzyżowe , prysznic piłka gaz a do kogo chodzisz do lekarza ?

    Lekarza mam w Jastrzębiu ;)
    A powiedz Mi porodówka jak ? a przede wszystkim pokoje ? łazienka jest na korytarzu jak w J-biu czy w pokojach ?
    juicca wrote:
    widze ze masz podobnie do mnie ;) jesteś z J bia?

    Okolice ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 18:09

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sala porodowa tak jak pisałam a pozniej po porodzie sale 2 osobowe łazienka w pokojach wiec luz

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do zor mam 7 km

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juicca wrote:
    sala porodowa tak jak pisałam a pozniej po porodzie sale 2 osobowe łazienka w pokojach wiec luz

    Czyli rarytas :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do was pytania. Czy ktoras rodzila w Wojewodzkim i moze sie podzielic opinia?

  • maaartinka Autorytet
    Postów: 1225 690

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri masz na myśli wojewódzki w Bielsku?

    201411191762.png
  • Ewalika Autorytet
    Postów: 284 285

    Wysłany: 4 lutego 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny ja tez jestem aktualnie z okolic bielska a wczesniej mieszkałam w bielsku ;) ja w porownianiu do was jestem na samym poczatku dopiero ;)
    Chodze do doktora Lasatowicza wlasnie dzisiaj mam 2 wizyte u niego.. mozecie mi powiedziec jakies opinie na jego temat?

    relgrl68722yz04m.png
  • sweety Przyjaciółka
    Postów: 88 193

    Wysłany: 4 lutego 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny


    Jestem z okolic Żywca i tez wybieram się rodzić do Bielska. Termin mam na 1.09


    Chcebycmama chodzisz do Biernackiego? Gdzie on teraz przyjmuje??? To wspaniały ginekolog, gorąco polecam

    f2w3gzu3wxvbpbcu.png
    córeczka <3

    dqpranliv50t8na5.png
  • Sabela Autorytet
    Postów: 465 373

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu taka cisza? Jakieś nowe bielskie mamusie?
    A może któraś urodziła i może opowiedzieć w którym szpitalu itd bo ja nadal niezdecydowana :)

    cravings-2019-03-29.jpg

    BŁAŻEJ-10.07.2015 <3
  • truskawkax25 Autorytet
    Postów: 360 404

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam w Lutym na Wyspiańskiego i mam dobrą opinie na temat tego szpitala :) położne w porządku :) Później miałam problemy z przystawianiem do piersi to dużo tam próbowali mi pomóc niestety ale mój Łobuz nie umiał chwycić :) Oczywiście zdarzyły się osoby z personelu które mi nie spasowały ale więcej jest na korzyść tego szpitala :)

    Sabela lubi tę wiadomość

    qb3c3e5eerxx6827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja urodziłam wcześniaka w 34 tyg na wyspiańskiego. Na początku w nocy panie położne chciały mnie wysłać do wojewódzkiego ale ja nie chciałam to mnie przyjęły, badanie usg, magnez na zatrzymanie o 7 w kroplówce, przy obchodzie po 7 ordynator stwierdził 1,5 cm rozwarcia ale powiedział ze kroplówka to zatrzymie, o 9- 5 cm rozwarcia a o 10 pełne rozwarcie. więc zatrzymać się nie dało. Brzuch miałam dalej wysoko więc musiałam trochę popracować by mały zszedł (do 11) a później przyszła lekarz położna dr Hryniewicz- kobieta anioł i pomogła mi urodzić. Wsparcie miałam wielkie u niej i u pielęgniarki położnej, mąż również mógł być ze mną choć później wszyscy się dziwili ze przy wczesnym porodzie pozwalają być rodzinie. 11.25 z nacieciem urodziłam synka, ekspresowa pielęgnacja i pomoc w złapaniu pierwszego oddechu- chwile grozy, nie życzę nikomu. Ale pani dr widziała moją panikę jak mały nie płakał i wszystko spokojnym głosem mi tłumaczyła co mnie bardzo uspokoiło. Mały leżał tydzień w inkubatorku panie dr od noworodków przychodziły i informowały mnie na bieżąco o stanie synka i kolejnych badaniach, zawsze wytłumaczyły co i jak, panie pielęgniarki u noworodków również cudowne (może z jednym wyjątkiem :P ) i bardzo fajna pani od laktacji taka starsza, przy sobie. przychodziła i pytała czy pomóc- pomagała dostawiać dziecko do piersi, mi pomogła z rozkręceniem laktacji bo walczyłam o pokarm dla synka, codziennie przychodziła i ptała jak tam, masowała piersi ale i była wsparciem psychicznym jak człowiek "już nie miał siły na nic". Ona chyba tam najfajniejsza była :) typ człowieka któremu sie od pierwszego wejrzenia ufa i dobrze z oczu patrzy :)

    Sabela lubi tę wiadomość

  • Sabela Autorytet
    Postów: 465 373

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za opinie! Na prawdę bardzo pomocne, szczególnie dla takiej niezdecydowanej osoby jak ja :)
    Kaczamila, Twoja historia na bbf była dość głośna, ale nie wiedziałam, że rodziłaś w bb :) Życzę zdrówka dla maluszka, rozwija się dobrze?

    Dziewczyny, a na wyspiańskiego respektują jakoś plan porodu? Mają jakąś listę co należy ze sobą zabrać? Na ich stronie nic nie pisze.

    Niby moja lekarka tam przyjmuje więc powinnam być zdecydowana na ten szpital ale ona chyba nie jest zbyt lubiana ;)

    cravings-2019-03-29.jpg

    BŁAŻEJ-10.07.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dziękuję z maluszkiem wszystko dobrze. Czekamy na szczepienie to 5w1 będzie w przyszłym tyg... walczyliśmy z bakterią w moczu ale udało sie ją zwalczyć

    Co do planu porodu to nie mam pojęcia czy je respektują bo ja takiego nie miałam napisanego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabela wrote:
    Dzięki dziewczyny za opinie! Na prawdę bardzo pomocne, szczególnie dla takiej niezdecydowanej osoby jak ja :)
    Kaczamila, Twoja historia na bbf była dość głośna, ale nie wiedziałam, że

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 13:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    l

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 13:31

  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, też jestem z b-b, chodzilyscie gdzies do szkoly rodzenia?

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
  • chcebycmama Autorytet
    Postów: 895 2249

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sweety wrote:
    Hej dziewczyny


    Jestem z okolic Żywca i tez wybieram się rodzić do Bielska. Termin mam na 1.09


    Chcebycmama chodzisz do Biernackiego? Gdzie on teraz przyjmuje??? To wspaniały ginekolog, gorąco polecam
    Cześć. Tak do Biernackiego. Tez złego słowa nie dam sobie na niego powiedzieć. :-)
    Dr Biernacki przyjmuje w Czarkowie kolo Pszczyny.

    sweety lubi tę wiadomość

    Syn, roczek.
    Okruszek, 20 tydzień w brzuszku. :-)
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze porody ;) i za maluszki te które już są na Świecie

    Ja ogólnie mało na bbf teraz jestem tzn mało sie udzielam aczkolwiek czytam posty


    Ja urodziłam się w 35 tyg ciąży , miałam 45cm długosci i 2100g do roku dobiłam do swych rówieśników tak przynajmniej mama mi wspominała

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • Sabela Autorytet
    Postów: 465 373

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ss wrote:
    Hej dziewczyny, też jestem z b-b, chodzilyscie gdzies do szkoly rodzenia?
    Ja nie idę, leń ze mnie, nie chce mi się :) poz tym mam kłopot z wyborem szpitala a SR są dwie , w obu położne z konkretnego szpitala

    cravings-2019-03-29.jpg

    BŁAŻEJ-10.07.2015 <3
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ