X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamy z Krakowa
Odpowiedz

Mamy z Krakowa

Oceń ten wątek:
  • mimoza Autorytet
    Postów: 498 411

    Wysłany: 19 lutego 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja też z Krakowa :) Ja dopiero początki ciąży. Chciałam się zapytać, do jakiego ginekologa chodzicie. Ja szukam jakiegoś na NFZ, ale opinie mają średnie
    :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2017, 13:16

    wnidrl68oe42jn4s.png

    1usawn1575ou2tgw.png
  • Zorganizowana:) Autorytet
    Postów: 354 441

    Wysłany: 21 lutego 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! też jestem z Krakowa. Mogę dołączyć?:) Mieszkam w Krakowie od 9 lat:) ale wszystkie te sprawy związane z ciąża i porodem to dla mnie na razie czarna magia,szkole się;) tez jestem już na zwolnieniu i większość czasu spędzam w domu...

    3jgxtqywnbdr5lmk.png

    5889a860211f8.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 22 lutego 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) trochę mnie nie było tutaj...ale ogólnie jakaś cisza tu panuje więc no :P

    mimoza z ginekologiem na nfz nie pomogę bo ja chodzę do luxmedu, a niedługo myślę o wizytach prywatnych dodatkowo :)

    Zorganizowana ja tutaj mieszkam ponad 5 lat ale też nie ogarniam szpitali, lekarzy itd wiec witam w klubie :P też siedzę w domu, więc mam czas na forum i milion innych sprawy także zapraszam do rozmowy :)

    Ja wczoraj byłam na USG połówkowym w luxmedzie, z którego średnio jestem zadowolona, bo nawet zdjęcia nie dostałam ale przynajmniej potwierdzono, że faktycznie będzie chłopak :) Czyli na USG w 13 tyg. tak przypuszczali i się nie pomylili ;)

    Własnie co do USG miedzy 11- 14 tyg. i kolejnych mogę Wam polecić jedną osobę z krakowa. Byliśmy u niej własnie w 13 tygodniu, dostaliśmy kilkanaście zdjęć maleństwa w tym super zdjęcia 3d i wszystko było super posprawdzane :) Teraz też się wybieramy na połówkowe do niej 2 marca, bo nie mam zaufania do tego wczorajszego USG. Doktorka się nazywa Katarzyna Pośpiech - Gąsior. Ma wszystkie potrzebne certyfikaty i podczas badania opowiada i pokazuje na bierząco co widzi i co mierzy :) Pierwszy raz byliśmy u niej w Harmonii Zdrowia i Urody a teraz wybieramy się do prywatnego gabinetu na ul. Tynieckiej :)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Mikik_09 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 22 lutego 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, jestem z Krakowa- mogę dołączyć? :)
    Termin porodu mam na czerwiec 2017- i chciałam zapytać czy któraś z Was rodziła lub planuje poród w szpitali Rydygiera ? Prośba o opinie- macie może jakąś położną do polecenia?
    Z góry dziękuje za odpowiedź

    Mikik_09
  • mimoza Autorytet
    Postów: 498 411

    Wysłany: 22 lutego 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się chyba zdecyduję na Narutowicza, bo mam najbliżej.

    wnidrl68oe42jn4s.png

    1usawn1575ou2tgw.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 23 lutego 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki ja o Rydgierze wiem tylko tyle, że słysze raczej negatywne opinie na temat porodówki tam.... dlatego ja nie biorę go pod uwagę...

    mimoza o Narutowiczu nic nie słyszałam...

    Ja osobiście myślę nad Ujastkiem, Żeromskim lub Kopernikiem

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 23 lutego 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikik_09 wrote:
    Cześć Dziewczyny, jestem z Krakowa- mogę dołączyć? :)
    Termin porodu mam na czerwiec 2017- i chciałam zapytać czy któraś z Was rodziła lub planuje poród w szpitali Rydygiera ? Prośba o opinie- macie może jakąś położną do polecenia?
    Z góry dziękuje za odpowiedź
    Ja o Rydygierze właśnie średnie słyszałam też i raczej rezygnuje

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • Zorganizowana:) Autorytet
    Postów: 354 441

    Wysłany: 23 lutego 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej, ja mam lekarkę z Żeromskiego (chodzę prywatnie) i dlatego od razu wybieram ten szpital, a lekarka jest przecudowna! Dzisiaj byliśmy an USG i tłumaczyła nam wszystko krok po kroku. Prenatalne mam u dr Knafel podobno genialna Pani doktor jeżeli chodzi o takie badania, z certyfikatem :)

    3jgxtqywnbdr5lmk.png

    5889a860211f8.png
  • Zorganizowana:) Autorytet
    Postów: 354 441

    Wysłany: 23 lutego 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    hej :) trochę mnie nie było tutaj...ale ogólnie jakaś cisza tu panuje więc no :P

    mimoza z ginekologiem na nfz nie pomogę bo ja chodzę do luxmedu, a niedługo myślę o wizytach prywatnych dodatkowo :)

    Zorganizowana ja tutaj mieszkam ponad 5 lat ale też nie ogarniam szpitali, lekarzy itd wiec witam w klubie :P też siedzę w domu, więc mam czas na forum i milion innych sprawy także zapraszam do rozmowy :)

    Ja wczoraj byłam na USG połówkowym w luxmedzie, z którego średnio jestem zadowolona, bo nawet zdjęcia nie dostałam ale przynajmniej potwierdzono, że faktycznie będzie chłopak :) Czyli na USG w 13 tyg. tak przypuszczali i się nie pomylili ;)

    Własnie co do USG miedzy 11- 14 tyg. i kolejnych mogę Wam polecić jedną osobę z krakowa. Byliśmy u niej własnie w 13 tygodniu, dostaliśmy kilkanaście zdjęć maleństwa w tym super zdjęcia 3d i wszystko było super posprawdzane :) Teraz też się wybieramy na połówkowe do niej 2 marca, bo nie mam zaufania do tego wczorajszego USG. Doktorka się nazywa Katarzyna Pośpiech - Gąsior. Ma wszystkie potrzebne certyfikaty i podczas badania opowiada i pokazuje na bierząco co widzi i co mierzy :) Pierwszy raz byliśmy u niej w Harmonii Zdrowia i Urody a teraz wybieramy się do prywatnego gabinetu na ul. Tynieckiej :)


    Super chętnie porozmawiam:):D

    3jgxtqywnbdr5lmk.png

    5889a860211f8.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 24 lutego 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zorganizowana a mogę zapytać co to za dr z Żeromskiego ? :)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Zorganizowana:) Autorytet
    Postów: 354 441

    Wysłany: 24 lutego 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr Katarzyna Moskała:)

    3jgxtqywnbdr5lmk.png

    5889a860211f8.png
  • nanu Autorytet
    Postów: 469 233

    Wysłany: 27 lutego 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam Narutowicza :) Dwa razy tam rodziłam nie mając tam nikogo "swojego: (że tak to ujmę).

  • Benus Autorytet
    Postów: 821 410

    Wysłany: 27 lutego 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, mogę dołączyć? W Krakowie od 8 lat i już się raczej siłą rzeczy ogarnęłam w szpitalach, ginekologach (nie tych na nfz niestety) porodach itp :D A czy są tu jakieś mamy z dzieciaczkami już? :)

    1usajw4zhir034nn.png[/url]
  • Zorganizowana:) Autorytet
    Postów: 354 441

    Wysłany: 28 lutego 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszamy!:)

    3jgxtqywnbdr5lmk.png

    5889a860211f8.png
  • vitae13 Autorytet
    Postów: 455 677

    Wysłany: 28 lutego 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ho!
    Ja rodziłam i będę rodzić w Rydgierze :)

    CHŁOPCZYK OLEK :)
    qjn3p1.png1kjSp2.png
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 28 lutego 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem już zdecydowana w sumie na ujastek, byłam tam ba patologii było ok

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • pingui Autorytet
    Postów: 839 422

    Wysłany: 28 lutego 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    To przyłącze się i ja.
    Termin na 15 czerwca.
    Moja trzecia ciąża, w Krakowie od zawsze wiec służę w razie pytań. Jeśli będę wiedziała to postaram się pomóc.
    Rodzic będę w Żeromskim, u lekarza który odbierał córkę i syna. Ze szpitala byłam bardzo zadowolona i nie chcę gdzie indziej.
    To będzie moja trzecia cesarka.
    Pozdrawiam.

    Zorganizowana:) lubi tę wiadomość

    atdci09ktbgklgiz.png
  • Zorganizowana:) Autorytet
    Postów: 354 441

    Wysłany: 28 lutego 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pingui wrote:
    Witajcie,
    To przyłącze się i ja.
    Termin na 15 czerwca.
    Moja trzecia ciąża, w Krakowie od zawsze wiec służę w razie pytań. Jeśli będę wiedziała to postaram się pomóc.
    Rodzic będę w Żeromskim, u lekarza który odbierał córkę i syna. Ze szpitala byłam bardzo zadowolona i nie chcę gdzie indziej.
    To będzie moja trzecia cesarka.
    Pozdrawiam.

    Doświadczona mama:) super, a powiedz jak wygląda szpital ogólnie w porządku?

    3jgxtqywnbdr5lmk.png

    5889a860211f8.png
  • pingui Autorytet
    Postów: 839 422

    Wysłany: 28 lutego 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Porodówka zwana "bocianowką" naprawdę super. Można się wybrać i obejrzeć. Jak to na położniczym najlepiej jeśli Twój lekarz tam pracuje, choć to nie oznacza oczywiście że się nie urodzi. Tak jest generalnie w całym Krakowie, w innych miastach nie wiem.
    Jeśli chce się karmić piersią to w Żeromskim staną na głowie i nauczą. Dokramiają tylko jeśli stan dziecka tego wymaga.
    Dziecko nawet po cesarce dostaje się od razu, w wielu szpitalach dopiero w drugiej dobie po cesarce.
    Jeśli się nie planuje karmienia piersią to lepiej wybrać Ujastek, tak dokarmiają na całego.
    Ale jeśli akcja porodowa zaczyna się grubo przed terminem to lepiej od razu jechać na Ujastek, bo tam jest neonatologia, a z innych szpitali poprostu zabiorą dziecko na Ujastek lub Kopernika.

    atdci09ktbgklgiz.png
  • Zorganizowana:) Autorytet
    Postów: 354 441

    Wysłany: 1 marca 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pingui dziękuje:) to teraz uspokoiłaś nie na całego:D zastanawiałam się właśnie jak tam jet z KP, bo bardzo mi na tym zależy:)

    3jgxtqywnbdr5lmk.png

    5889a860211f8.png
‹‹ 18 19 20 21 22
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ