X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamy z Krakowa
Odpowiedz

Mamy z Krakowa

Oceń ten wątek:
  • pingui Autorytet
    Postów: 839 422

    Wysłany: 1 marca 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja narazie cały czas pracuję, dr na każdej wizycie pyta czy chce już iść na L4 ale jakoś mi się nie spieszy. Przy przeziębieniu w styczniu wzięłam kilka dni i myślałam, że z nudów umrę :-) czuje się naprawdę dobrze wiec jeszcze może trochę popracuję.

    atdci09ktbgklgiz.png
  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 5 marca 2017, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie będzie poród w Koperniku dlatego że mam prowadzącego lekarza z tego szpitala.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2017, 23:27

    f5b59272af.png
  • pingui Autorytet
    Postów: 839 422

    Wysłany: 6 marca 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimmy wrote:
    U mnie będzie poród w Koperniku dlatego że mam prowadzącego lekarza z tego szpitala.
    Witaj,
    Z trojaczkami tez bym chyba tam poszła :-) gratulacje!

    atdci09ktbgklgiz.png
  • Szaron Autorytet
    Postów: 728 391

    Wysłany: 6 marca 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pingui wrote:
    Ja narazie cały czas pracuję, dr na każdej wizycie pyta czy chce już iść na L4 ale jakoś mi się nie spieszy. Przy przeziębieniu w styczniu wzięłam kilka dni i myślałam, że z nudów umrę :-) czuje się naprawdę dobrze wiec jeszcze może trochę popracuję.

    Ja też termin na 15 czerwca i myślę o Koperniku - mam tam najbliżej, plus lekarz prowadzący jest stamtąd, choć to oczywiście nic nie znaczy i nic nie daje ;)
    Idę na urlop za tydzień, bo już trudno mi usiedzieć za biurkiem tyle czasu - brzuch ciśnie już mocno i potem kolki mam na wieczór. Trochę się boję co będę w domu robić, ale myślę że coś sobie znajdę i ożywię trochę kontakty, na które dotąd nie miałam czasu :)

    tb7382c324e9cpbx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Jestem w 10 tc, ale nie jestem mamą z Krakowa, a wręcz z drugiego końca Polski, ale mam do Was prośbę.
    Prowadzę sklep internetowy dla mam, przyszłych mam i dzieci. Najwięcej klientów pojawia mi się z południa Polski, a w związku z tym chciałabym gdzieś zareklamować swój sklep,na jakiś poczytnym forum lub portalu. Podpowiedziałybyście gdzie mogłabym uderzyć?
    www.niezbednikmamy.com

  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 13 marca 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szaron wrote:
    Ja też termin na 15 czerwca i myślę o Koperniku - mam tam najbliżej, plus lekarz prowadzący jest stamtąd, choć to oczywiście nic nie znaczy i nic nie daje ;)
    Idę na urlop za tydzień, bo już trudno mi usiedzieć za biurkiem tyle czasu - brzuch ciśnie już mocno i potem kolki mam na wieczór. Trochę się boję co będę w domu robić, ale myślę że coś sobie znajdę i ożywię trochę kontakty, na które dotąd nie miałam czasu :)
    Też myślałam ze mi życie towarzyskie zacznie kwitnąć bo wreszcie będę miała czas, a tu się okazuje sr większość czasu znajomi są...W pracy ;) dobrze ze już końcówka bo jednak trochę nudno ;)

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Czy któraś z Pań też rozważa poród na Ujastku? :)

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 20 marca 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ala ;) ja rozważam i chyba się wybierzemy na dni otwarte w kwietniu :)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 20 marca 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja :)

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • Alutek2000 Znajoma
    Postów: 30 22

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też rozważam poród na Ujast ku. Niestety nie mam tam lekarza, mam nadzieję że nie będzie dużo rodzacych gdy przyjadę i nie odesłać mnie do innego szpitala.

    p19udqk3x3foe0ig.png
  • mimoza Autorytet
    Postów: 498 411

    Wysłany: 19 maja 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    Hej Ala ;) ja rozważam i chyba się wybierzemy na dni otwarte w kwietniu :)
    I jak było na dniach otwartych?

    wnidrl68oe42jn4s.png

    1usawn1575ou2tgw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czeeesc :) tez jestem z Krakowa :)

  • Fortitudo Autorytet
    Postów: 267 169

    Wysłany: 26 lipca 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam lekarza prowadzącego z Kopernika, ale słyszałam same negatywne opinie o tym szpitalu, wiec nie wiem czy tam będę rodzić:| Ujastek podobno super,ale jak są jakieś problemy z Tobą, to muszą Cie szybko przetransportować do innego szpitala, tam gdzie jest konkretny oddział.. Dobre opinie natomiast słyszałam o Narutowiczu:-)

    5djyflw14clkgpvi.png

    tb73qps6y7ksn8nj.png
  • Czarnula88 Koleżanka
    Postów: 74 12

    Wysłany: 28 lipca 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Ja w lutym rodziłam na ujastku. Długo wachałam sie z wyborem szpitala. Rozważałam pomiedzy ujastek żeromski a kopernik ( z racji najbliższego dojazdu). Od poczatku byłam nastawiona na poród naturalny i do samego końca nie było ku temu przeciwskazań. Z tego wzgledu do ujastka miałam mieszane uczucia bo słyszałam że tam czesto robią cc ktore niekoniecznie są ze wskazań lekarskich tylko raczej z duzej ilości chetnych do rodzenia a jak wiadomo pn toczy sie we własnym tepie. Po odwiedzeniu Żeromskiego ( w listopadzie ) dowiedziałam sie ze jest tam utrudniony dostep do zzo ( połozna mówila ze 1 na 5 pacjentek rodzących dostaje takie znieczulenie i ze jest to zwiazane z deficytem anestezjologów tzn.jesli anestezjolog jest przy operacji to nie przyjdzie do rodzacej zrobic jej wkłucia do zzo a podobno mozna je podac tylko do 5cm pozniej juz nie ). Nie wyobrazałam sobie rodzic przy zwykłych środkach przeciwbólowych dlatego nie chciałam ryzykować. Ostatecznie pojechałam na ujastek bo poród zaczoł sie poznym wieczorem i dojazd tam nie był czasochłonny. Trafiła mi sie super polozna ( p. Jadzia) przy pomocy ktorej urodziłam naturalnie. Ogólnie nie mam żadnych zastrzezeń do tego szpitala - bo tez nie działo sie nic złego z dzieckiem ani ze mną...dużo chetnych i wszystko idzie tam taśmowo

    16.06 beta 672,29, 18.06 beta 1429,46
‹‹ 18 19 20 21 22
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ