Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe (2023) Mamusie
Odpowiedz

Marcowe (2023) Mamusie

Oceń ten wątek:
  • Ciążowa_Gapsy Autorytet
    Postów: 748 486

    Wysłany: 9 września 2022, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam za głosy wsparcia! Pracuję teraz nad spokojem psychicznym i czeka na info od lekarza
    Zostanę u niego tylko jeśli da mi wyczerpującą odpowiedź na pytania.

  • Ciążowa_Gapsy Autorytet
    Postów: 748 486

    Wysłany: 9 września 2022, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobobolek, u nas to skomplikowane, jestem z Trójmiasta, ale pomieszkujemy teraz w Krakowie. Byłam w Żeromskim. Dr Irena Kotowska. Brrrr

  • Lucy010 Autorytet
    Postów: 1462 649

    Wysłany: 9 września 2022, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdzielę to tak jakby poszła ta doktor do piekarni po pieczywo a ekspedientka by jej powiedziała coś w stylu ,,znów pani będzie żarła, z takim małym głodem to mogła pani iść do Lidla po ta bułkę albo zapić woda,,

    Na te 2 prenatalne na 90% nie pójdę, ale może mi się odmieni heeh wyszło teraz, że wszystko jest dobrze, później będzie mnie badał mój ginekolog. W 1 ciąży w ogóle prenatalnych nie robiłam. Badanie mi lekarz robił przez brzuch 😁 wszystko na bieżąco mówił, co widzi, co sprawdza. Ale też co 15 minut dobry hajs przyjmuje od pacjentek więc nie ma wyjścia jak być miłym 🙈 koszula, mankiet na spinki, na mankietach wyszyte inicjały. Mówie Wam laski, elegancik mi się trafił hehe

    SU7zp2.png
    WJrFp2.png
  • Aniamania Autorytet
    Postów: 481 357

    Wysłany: 9 września 2022, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dopiero witam dzisiaj. Gapsy ale Ci się trafiła podła baba z tej lekarki ☹️ współczuję przeżyć, najadłas się stresu.

    U nas trochę lepiej, tylko w nocy 39 st gorączki, spadła po lekach i póki co utrzymuje się ponad 37.

    Ja na razie bez objawów, boli mnie trochę głowa i moja podświadomość już się nakręca.

    age.png
    14.03.2023 💗
    28.06.2019 💙
  • Aasha Autorytet
    Postów: 1204 904

    Wysłany: 9 września 2022, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sa wyniki! Zdrowy chlopiec. No nie wierze :) moj maz nie przestaje sie cieszyc :D

    Zniechecona, Gusia_, Roksi, Ulaa, Kaczka, Hermiona5, Lucy010, Tyśka , Niewidzialnaa, Aniamania, Ciążowa_Gapsy, Mikaaa92, Konieczynka, Jusia 82, Madzixon lubią tę wiadomość

    akeu43r8y52gvtw7.png

    ex2bio4p7ak0n2wo.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 9 września 2022, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasha super! A ja właśnie odebrałam wyniki pappa i wyliczone ryzyka. Wszystkie niskie <3 Nawet prawdopodobieństwo wewnątrzmacicznego zatrzymania wzrastania płodu tylko 1;300 :)

    Ulaa, Hermiona5, Tyśka , Niewidzialnaa, Aniamania, Ciążowa_Gapsy, Mikaaa92, Konieczynka, Madzixon lubią tę wiadomość

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 9 września 2022, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się cieszę z Waszych dobrych wyników i wieści 🥰
    Same zdrowe bobaski mamy ❤️

    Gusia_ lubi tę wiadomość

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • Lucy010 Autorytet
    Postów: 1462 649

    Wysłany: 9 września 2022, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasha gratulacje!
    Gosia super wieści 🙂 dzięki Twojej wiadomości wiem, że mój wynik też jest dobry a myślałam, że jakiś niskawy haha a mam 1:560

    Moją córkę też coś toczy. Zoladkowo ja złapało w czwartek poprzedni. W sobotę juz było ok, ale widzę, że coś tam jeszcze siedzi w niej.

    SU7zp2.png
    WJrFp2.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 9 września 2022, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy ja w poprzedniej ciąży nialam te ryzyko 1:97, ale lekarz mówił ze to przez to, ze poprzednia ciąże poroniłam

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Pomarańczowa Autorytet
    Postów: 606 539

    Wysłany: 9 września 2022, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciążowa Gaspy współczuję tej historii :( i trzymam kciuki żeby wszystko się ułożyło. Jak przeczytałam Twoją historię o krwawieniu przy wypróżnianiu to zdałam sobie sprawę, że to moje trochę pomarańczowego śluzu było właśnie przy wypróżnianiu się, a niestety towarzyszą mi zaparcia :( zastanawiam się teraz czy ten krwiak to też nie z tego, bo od początku obserwuję zależność między bólami i ciągnieciem a zaparciami :( żałuję, że nie zapytalam o to lekarkę. Dziś mam delikatne bóle podbrzusza, ale stres przeżywam straszny i cały czas płacze. Nie chce z tymi bólami jechać do szpitala bo właśnie boję się takiego potraktowania przez kogoś kogo tam spotkam :(

    Ciążowa_Gapsy lubi tę wiadomość

    03.2023 🩷
    04.2026 💙
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 9 września 2022, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie wyszła dziś opryszczka na ustach. Grrr… Nawet nic nie mam w domu, bo już kilka lat nie miałam. Jutro rano apteka

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1354

    Wysłany: 9 września 2022, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leżę i oglądam serial a ktoś mnie kopie od środka 🥰😁

    c3fc1b0cb1c1.jpg

    Zdjęcie z dziś 🙈 już taka duża jestem, ludzie pytają czy już rodzę 🙈

    Roksi, Ulaa, Hermiona5, Mikaaa92, Jusia 82, Madzixon, Ciążowa_Gapsy, Tyśka lubią tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Roksi Autorytet
    Postów: 1097 655

    Wysłany: 9 września 2022, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka faktycznie widać! 4/5 miesiąc jak nic 😜 u mnie tez już bardziej widać niż z córka, ale jestem zapisana w listopadzie do fizjoterapeuty uroginekologicznego ciekawe jak tam moje mięśnie brzucha 😅

    age.png
    23.03.2023 💙
    39+1 3950g | 35+6 3100g | 32+6 2200g | 29+1 1450 g | 24+6 860 g | 22+6 600 g | 21+1 400 g |12+6 👶🏻 6.5 cm | 9+0 👶🏻 2 cm | 6+2 ♥️ |17.07.22 ⏸
    👧🏻 24.04.21
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 9 września 2022, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia_ wrote:
    A mnie wyszła dziś opryszczka na ustach. Grrr… Nawet nic nie mam w domu, bo już kilka lat nie miałam. Jutro rano apteka

    Mi też wylazła kilka dni temu, ale już powoli schodzi, używam w ciągu dnia plasterków, a na noc smaruję zoviraxem

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 9 września 2022, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka wrote:
    Leżę i oglądam serial a ktoś mnie kopie od środka 🥰😁

    c3fc1b0cb1c1.jpg

    Zdjęcie z dziś 🙈 już taka duża jestem, ludzie pytają czy już rodzę 🙈

    Faktycznie duży brzuszek 😍
    Ja mam taki pod koniec ciąży zwykle 🤭 zawsze mam taką małą piłeczkę i wszystko idzie w brzuszek na szczęście 😃

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • Zniechecona Autorytet
    Postów: 274 255

    Wysłany: 9 września 2022, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka przybijam mocną piątkę!
    Ja tez juz jestem na podobnym etapie bycia dla malych dzieci PANIĄ PIŁKĄ 😆

    Gratuluje oczywiscie wszystkim dziewczynom dobrych wynikow! ❤️

    14.02.2023 - Maja (47cm/2980g) 🥰🥳💝
  • BoboBolek Autorytet
    Postów: 578 411

    Wysłany: 10 września 2022, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka wrote:
    Leżę i oglądam serial a ktoś mnie kopie od środka 🥰😁

    c3fc1b0cb1c1.jpg

    Zdjęcie z dziś 🙈 już taka duża jestem, ludzie pytają czy już rodzę 🙈

    😍
    Mój jest mniejszy troszkę, ale czuję, że to kwestia 2-3 tygodni i będzie taki sam.
    Jak to jest? W pierwszej ciąży dopiero na początku 5mc ciąża zaczęła być widoczna.
    Czy to znaczy, że w 9mc będę miała brzuchol dwa razy większy niż w poerwszej? 🤔
    To byłoby komiczne… i niewygodne 🤯

    ⏰ PTP 09.03.2023
    💙 Chłopak!
    ❤️19.07.2022
    ⏸ 29.06.2022
    👧🏼 2020
  • Roksi Autorytet
    Postów: 1097 655

    Wysłany: 10 września 2022, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobobolek możliwe ze przez rozejście mięśni brzucha, ja w 6 mc ciąży miałam chyba na około 3/3.5 cm co jakas tragedia nie bylo, ale myśle ze po porodzie mam więcej..dlatego jestem ciekawa co mi powie 🙈

    age.png
    23.03.2023 💙
    39+1 3950g | 35+6 3100g | 32+6 2200g | 29+1 1450 g | 24+6 860 g | 22+6 600 g | 21+1 400 g |12+6 👶🏻 6.5 cm | 9+0 👶🏻 2 cm | 6+2 ♥️ |17.07.22 ⏸
    👧🏻 24.04.21
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 10 września 2022, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BoboBolek wrote:
    😍
    Mój jest mniejszy troszkę, ale czuję, że to kwestia 2-3 tygodni i będzie taki sam.
    Jak to jest? W pierwszej ciąży dopiero na początku 5mc ciąża zaczęła być widoczna.
    Czy to znaczy, że w 9mc będę miała brzuchol dwa razy większy niż w poerwszej? 🤔
    To byłoby komiczne… i niewygodne 🤯

    Jak wiesz, to moja czwarta ciąża, moje mięśnie brzucha są widocznie na tyle mocne, że ciążowy brzuszek wygląda tak samo jak w pierwszej ciąży 🤭
    Albo taka moja uroda 🤷‍♀️

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • BoboBolek Autorytet
    Postów: 578 411

    Wysłany: 10 września 2022, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm. No średnio rozumiem 😅
    Na kontroli u urofizjoterapeuty po ciąży nie miałam rozejścia.

    Teraz coś się zadziało, że brzuch pokazał się szybko.
    No nic. Nie przeszkadza mi to. Pod warunkiem, że z czasem przestanie tak intensywnie rosnąć i nie zrobi się za duży.

    ⏰ PTP 09.03.2023
    💙 Chłopak!
    ❤️19.07.2022
    ⏸ 29.06.2022
    👧🏼 2020
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ