X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe dzieci 2018
Odpowiedz

Marcowe dzieci 2018

Oceń ten wątek:
  • AnnaIzabela Autorytet
    Postów: 1445 1085

    Wysłany: 25 maja 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Daniele nie mają profilowanej wkładki? Ja mam właśnie taki problem z sandałkami, że każde jakie mi się podobają mają w mniejszym lub większym stopniu profilowaną wkładkę 🤦🏻‍♀️ i nie wiem po cholere.. a te właśnie wg zdjęcia nie mają i to też działa in plus 😊

    iv096iyenbdfaarq.png
  • mała_ruda Autorytet
    Postów: 1103 788

    Wysłany: 25 maja 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erre ja też planuję w poniedziałek testować. Nie nastawiam się ale coś chyba jest na rzeczy. Jakoś dziwnie się czuje ostatnio. Mąż się śmieje, że chyba zaciążyłam bo raz obiad za bardzo doprawiony raz w ogóle..

    ZAneczka lubi tę wiadomość

    dqprqtkfhpxpsq33.png
    9f7jj44jziqsssss.png
  • erre Autorytet
    Postów: 1849 1252

    Wysłany: 25 maja 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, przyszło jakieś plamienie, dwa dni przed terminem miesiączki, więc chyba kicha...

    Z0rGp2.png
    8zs7p2.png
  • M86 Ekspertka
    Postów: 214 179

    Wysłany: 25 maja 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przyszalałam i zamówiłam sandałki "roczki" emelki 😁 pierwsze butki do nauki chodzenia to niech ma super 😊 zamówiłam rozmiar 20 - wkładka ma być 12,7 cm, a jak mierzylam stopę Gosi to miała 12cm, więc mam nadzieję, że nie będą za małe i pochodzi w nich chwilkę 🤔

    ZAneczka lubi tę wiadomość

    qdkk9vvjr3p4pedx.png
  • mała_ruda Autorytet
    Postów: 1103 788

    Wysłany: 26 maja 2019, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj przeżyłam szok. Mama kupiła tydzień temu małemu adidasy 22 rozmiar. Nie mogłam mu wcisnąć na nogę. Pojechałam je wczoraj wymienić. Rozmiar 23 na mega styk. Pochodził chwilę po sklepie i nie mogłam wcisnąć swojego palucha za pięte. Tak więc mój dzieć ma już rozmiar 24!

    Nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj test. Negatyw ale człowiek głupi i zawsze za wcześnie robi. Moje cykle różne są... ostatnio skończyło się na 36dc, dzisiaj 28dc. Dopiero po teście zajrzałam w apke. Owu chyba była w 23dc więc jeszcze muszę poczekać chociaż tydzień.

    Synu w żłobku nauczył się obrażać. Wczoraj nie pozwoliłam mu czegoś, a on założył ręce w poze z cyklu "obrażam sie" i powiedział "nie" teraz to już nie ma żartów. Ten mały ludzik dobrze wie czego chce i potrafi się o to kłócić.
    Od taty nauczył się gadać przez tel (mąż odbiera dużo telefonów) przyłożył tel do ucha, chodził po salonie i krzyczał do niego po swojemu. Cudowne obrazki..
    Ostatnio w samochodzie siedział cichutko w foteliku i obserwował świat. Obróciliśmy się do niego z mężem, a ten spojrzał na nas wzrokiem politowania i powiedział "co?" Dla nas zabrzmiało to coś w stylu "no co, przecież sobie siedze". Ojej jak ja kocham tego małego grzdyla.

    Mamy! W dniu naszego święta życzę Wam żeby Wasze dzieciaczki zaskakiwały Was swoim rozwojem. Żebyście nie musiały już wstawać w nocy dawać butle (tak jak jest to u mnie) i żeby nerwy szybko odpuszczały jak bobasy coś narozrabiają.

    ZAneczka lubi tę wiadomość

    dqprqtkfhpxpsq33.png
    9f7jj44jziqsssss.png
  • AnnaIzabela Autorytet
    Postów: 1445 1085

    Wysłany: 26 maja 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała ruda toż to kawał stopy!! 👣
    Trzymam kciuki żeby za tydzień z jednej kreski zrobiły się dwie!

    Erre a może to plamienie implantacyjne? 🤔

    Jagoda też łapie za swój telefon i robi "haalo" po swojemu, też mnie to rozczula! ❤️😍

    Wszystkiego dla nas co najlepsze! 🤗😊

    ZAneczka lubi tę wiadomość

    iv096iyenbdfaarq.png
  • AnnaIzabela Autorytet
    Postów: 1445 1085

    Wysłany: 26 maja 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się nie wygadam to się porycze.. Nic kompletnie na dzień matki nie dostałam.. Dzień jak codzien 😔

    iv096iyenbdfaarq.png
  • ZAneczka Autorytet
    Postów: 636 456

    Wysłany: 27 maja 2019, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nadal buty w poszukiwaniu. Profilowana wkladka nam sie nawet lekko przydac moze juz teraz, dlatego te butki mnie interesują.

    Trzymam kciuki za Wasze testy! Oby poszly po Waszej mysli:):):)👍👍👍

    U nas jest superowo. Dzidziulka w brzuchu juz sadzi mega mocne kopcury, anie delikatniutkie wierciepięctwo jak wczesniej. Brzuch juz mamduzy,pwwnie bedzie powtorka z pierwszej ciazy, ze jakirs 3 miesiace przed wygladalam jakbym miala za chwile rodzic!😂😂😂 a tu taaaaaki byl wielki bebzol a kruszynka miesiac przed miniaturpwa taka, 2450😍 zobaczymy jak bedzie z tą Fasolką:)

    A na dzien mamy najwazniejsze co moglam dostac to caluski od córci. Tatus zadbal jeszcze o wspaniale prezenty, za co jestem mega wdzieczna. Ale najlepsze byly buziaczki, usmiechy i kppniaczki😍😍😍

    Nasze dziecie robi sie takie wymagajace terrorystka. Jak cos chce to bedzie krzyczec, zloscic sie, jpjczec, oj oj oj😢

  • mała_ruda Autorytet
    Postów: 1103 788

    Wysłany: 28 maja 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaIzabela przyłączam się do dnia jak co dzień. Mąż stwierdził, że nie pomyślał.. ale w piątek dziecko mi ze żłobka przywiozlo róże. Małżonek stwierdził, że to zalatwiło sprawę. W zeszłym roku dostałam od niego piękne kwiaty.

    dqprqtkfhpxpsq33.png
    9f7jj44jziqsssss.png
  • AnnaIzabela Autorytet
    Postów: 1445 1085

    Wysłany: 28 maja 2019, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też stwierdzenie, że nie pomyślał.. chociaż przeprosił..

    Oficjalnie jestem bezrobotna! Zasiłek na rok, do tego 500+ i trochę mogę posiedzieć w domu 🤷🏻‍♀️
    Rozejrze się jeszcze za czyms zdalnie żeby nie zwariować 😅🤯😵

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2019, 15:52

    iv096iyenbdfaarq.png
  • AnnaIzabela Autorytet
    Postów: 1445 1085

    Wysłany: 28 maja 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że późno, ale sama dopiero ogarnęłam :) dziś darmowa dostawa na Gemini :)

    iv096iyenbdfaarq.png
  • AnnaIzabela Autorytet
    Postów: 1445 1085

    Wysłany: 30 maja 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała ruda a jak Radek sobie radzi w żłobku? A jak Ty sobie radzisz bez niego? 🙈😂

    iv096iyenbdfaarq.png
  • mała_ruda Autorytet
    Postów: 1103 788

    Wysłany: 30 maja 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Radek nie chce wracać do domu. Mąż go wozi to nawet nie zdąży kurtki ściągnąć, a ten już biegnie się bawić. Zrobi mu papa i zadowolony. Nie żałuję, że jest zlobkowy. Bardzo się tam rozwinął i moim zdaniem ja nie umiałabym i nie mogłabym mu zapewnić takiego rozwoju bo wiadomo jak to w domu.. trzeba posprzątać, ugotowac itd., a tam jednak non stop te dzieci są stymulowane. Głupio się przyznać ale w weekend czasami ciężko.. Bo on ode mnie wymaga ciągłej uwagi.. jest marudny i stroi fochy i obraża się. Tak.. tego też się tam nauczył. W niedzielne południe czekam z utęsknieniem na poniedziałek 6.30 żeby jechał się wyszaleć ;) jakbym musiała teraz wrócić do zajmowania się nim 24h to chyba bym oszalała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2019, 19:49

    dqprqtkfhpxpsq33.png
    9f7jj44jziqsssss.png
  • ZAneczka Autorytet
    Postów: 636 456

    Wysłany: 30 maja 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe :) Mała Ruda supwr, ze Radzio sie w zlobku rozwija imu sie tam podoba, znaczy ze na dobre miejsce trafiliscie :)
    A i Ty juz się przestawilas.
    Bycie z dzieckiem w domu jest męczące, ale nie wyklucza wspierania i stymulowania rozwoju :) tylko zmeczony czlowiek musi wiecej sie zmeczyc przy tym 😂
    Kurcze moje dziecię mialo dzis dziwnie podejrzane kupy i bylo jojczace... albo sie przetrula albo zeby.

  • AnnaIzabela Autorytet
    Postów: 1445 1085

    Wysłany: 30 maja 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala Ruda to ekstra, że Radek tak reaguje na żłobek! Jesteście żywym przykładem, że nie taki diabeł straszny 🤗 W weekend nadrabia mamę i oczekuje, że będzie tak fajnie i intensywnie jak w żłobku 😅

    Ja planuję Jagodę 3 dni w tygodniu na 3h puszczać, ale czekam aż się budżet nam podreperuje 😒

    ZAneczka może na coś zareagowała? Coś nowego jadła? U nas chyba jednak truskawki szkodzą Boni wysypka i śluz w kupie.. od paru dni nie podaje i zaczyna schodzić.. a szkoda, bo zaraz sezon w pełni 😵🤷🏻‍♀️😔
    Jakoś za miesiąc dam, może mniej pędzone..

    iv096iyenbdfaarq.png
  • M86 Ekspertka
    Postów: 214 179

    Wysłany: 30 maja 2019, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja idzie do żłobka od sierpnia. Bardzo się boję jak sobie poradzi, ale jak czytam takie opinie to lepiej mi na duszy. Narazie oswajam ją z innymi dziećmi chodząc codziennie na plac zabaw, ale zupełnie ją to nie rajcuje :/ jak jest mało dzieci to jeszcze chwilę posiedzi i popatrzy co się dzieje, ale jak tylko jest więcej to płacz i na ręce od razu :/ nawet 5 minut nie chce tam siedzieć.. A piaskownica ją brzydzi, jak tylko ma piasek na rękach to pokazuje mi, że brudne i muszę otrzepywać, żeby żadnego ziarenka nie zostawić...

    A ja chyba rozwikłałam zagadkę wiecznych rewolucji zoladkowych u mojego dziecka. Od tygodnia nie podaje nic co ma w składzie jabłka (wyeliminowała soki, saszetki, deserki) i ani razu nie miała rozwolnienia od tego czasu. Na dodatek zaczęła lepiej jeść obiady i w ogóle apetyt ma lepszy - zaczęła mi nawet podkradac kanapki z talerza! A wczoraj ukradła mi sernik, który sobie ukroiłam do kawy :D no i płaczu nie ma przy jedzeniu ani żadnej złości, wreszcie posiłki przestają być dla mnie (i chyba dla niej) traumą

    mała_ruda lubi tę wiadomość

    qdkk9vvjr3p4pedx.png
  • AnnaIzabela Autorytet
    Postów: 1445 1085

    Wysłany: 31 maja 2019, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M86 jabłka? Jestem w szoku! Ale dobrze, że udało się namierzyć przyczynę! :)
    A propos piasku, piaskownicy i brudu. Ja to tylko tu zostawię 😅🤷🏻‍♀️

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3822dc3102ea.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ffc9f70f0e40.jpg

    aga_90, mała_ruda lubią tę wiadomość

    iv096iyenbdfaarq.png
  • mała_ruda Autorytet
    Postów: 1103 788

    Wysłany: 31 maja 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaIzabela szaleństwo nie zna granic. Mi ostatnio maly władował się w świeżo posadzone i podlane pomidory w efekcie zgubił buta w błocie. Ale nie wyglądał aż tak... hmmm.. "szczęśliwie" ;)

    dqprqtkfhpxpsq33.png
    9f7jj44jziqsssss.png
  • erre Autorytet
    Postów: 1849 1252

    Wysłany: 31 maja 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój tata mówi, że dzieci dzielą się na czyste i na szczęśliwe ;)

    mała ruda, kiedy testujesz?

    Z0rGp2.png
    8zs7p2.png
  • ZAneczka Autorytet
    Postów: 636 456

    Wysłany: 31 maja 2019, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe u nas to chyba nadmiar pomidorow,bo mala moglaby caly dzien jrsc do kanapki,do obiadu,sok pomidorkowy na podwieczorem z tatusiem... teraz zrobimy przerwe i zobaczymy:)

    A truskawek jesc nie chce... polize, ugryzie i pluje. Ale koktajl truskawka plus jogurt czy smietana to pije az uszy sie trzesą.

    O kontakt z dziecmi poki co sie nie martwie. Na placu zabaw potrafi sie cieszyc z towarzystwa dzieci. W duzej gromadzie jest jej nieswojo. Niedlugo bedzie drugie bobo to bedzie miala ciagle dzieciece towarzystwo. A uwazam ze poki moge to swoj czas podaruje dzieciom. Te pierwsze lata warto dac go mnostwo ;)

    AnnaIzabela lubi tę wiadomość

‹‹ 600 601 602 603 604 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ