Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 6 września 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czytam, ale nie za bardzo mogę pisać, bo mój mały oszalał na punkcie yt i nie mogę przy nim korzystać z telefonu. Poza tym nic sie nie dzieje, czekam na poniedziałek, wtedy mam usg :)
    Mam trochę ubran ciążowych z pierwszej ciąży, spodnie super z mama licious, bluzki, leginsy, kurtkę zimową z h&m i dwie bluzki z happy mum, te się bardzo zmechaciły i już tam nic nie zamówię.

    start lipiec 2013
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 6 września 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podczas tych dwóch badań prenatalnych, czyli w 12 tyg i w 20 mam też usg 3d.dodatkowo bym nie robiła. Dla mnie ważniejsze żeby lekarz miał odpowiednie uprawnienia do badań prenatalnych :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • Salsefia Autorytet
    Postów: 357 543

    Wysłany: 6 września 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze widzę, że Wam większości robią 3D z prenatalnymi, ciekawe jak tutaj to wygląda może akurat mi się uda

    7mdlydr.png

    <3 Bruno <3 Klara

    Brak antykoncepcji 11/2015
    Żylaki powrózka nasiennego,
    06/2018 IMSI
    3/07/2018 transfer 2 blastek
    31/07/2018 dwa <3 <3
  • Reniferra Autorytet
    Postów: 1547 2206

    Wysłany: 6 września 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej. Mało się ostatnio odzywam, bo ciężko mi w pracy. Coraz bardziej myślę o l4, choć wydłuży mi to moją edukację o prawie 2 lata razem z macierzyńskim. No ale cóż... stresuję się tu gdzie jestem. Wczoraj wróciłam do domu i do wieczora brzuch mnie bolał. Dziś się urwałam wcześniej po odbiór wyniku PAPPA i na szczęście ryzyko z. Downa i Edwardsa mam dużo niższe niż populacyjne. Więc tu plus...
    No ale ogólnie ciężko mi. Rano jechałam z mężem do pracy (ja prowadziłam) i jakiś palant o mały włos by w nas wjechał. Gdybyn nie zahamowała to samochód pewnie do kasacji. Popłakałam się po wszystkim i mam ogólnie dość. Dojazdów, pracy, stresu...
    Pozdrawiam Was wszystkie. Czytam w miarę na bieżąco i kibicuję wizytom!

    Maja <3 08.03.2019r., Antosia <3 09.12.2021r.
    l22niei37lacal8c.png
    3i49k6nl8ih810gk.png
  • LwieSerce Autorytet
    Postów: 817 1035

    Wysłany: 6 września 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniferra, musisz przemyśleć rzeczywiście to l4, dla Waszego dobra. Współczuję sytuacji na drodze, całe szczęście że nic Wam się nie stało. No i super, że PAPPA taka dobra:)


    Marza co u Ciebie? Czy nasza doktorka mówiła Ci coś o połówkowych? Ciekawa jestem, czy ona skieruje znów do szpitala? Doktor Sandec. mnie z córką nie kierował pomimo tych w 12 tyg. w szpitalu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2018, 14:04

    Reniferra lubi tę wiadomość

    Listopad 2013 - Aniołek 7 tc; Październik 2014 - ziemski cud - córka; Marzec 2017 - Aniołek 10 tc
    niedoczynność, homocysteina 13,5, ANA1 1:320, mutacje: MTHFR 1298A-C homozygota, PAI-1 - heterozygota.

    dqpri09kzip4orgt.png

  • Zimowaa Ekspertka
    Postów: 148 176

    Wysłany: 6 września 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu fajnie... że jesteś :)

    Reniferra Dobre wieści cieszą, co do l4 myśl o was jesteście najważniejsi.


    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

    ae4e5811f7.png

    2.10.2018 - 155g serduszko 165
    26.10.2018 -250g serduszko 135
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 6 września 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynam oczywiście wpadać w lekki stan depresyjny związany z jutrzejszym badaniem. Mój mąż mówi, że przecież wszystko jest ok.
    Ja twierdzę, że uwierzę i uspokoję się dopiero, kiedy zobaczę swoje wnuki, a jej/jego dzieci ;-) Bo przecież po porodzie strach nie mija...

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 6 września 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LwieSerce wrote:
    Reniferra, musisz przemyśleć rzeczywiście to l4, dla Waszego dobra. Współczuję sytuacji na drodze, całe szczęście że nic Wam się nie stało. No i super, że PAPPA taka dobra:)


    Marza co u Ciebie? Czy nasza doktorka mówiła Ci coś o połówkowych? Ciekawa jestem, czy ona skieruje znów do szpitala? Doktor Sandec. mnie z córką nie kierował pomimo tych w 12 tyg. w szpitalu.
    Cześć dziewczyny ❤️

    Kochana ja do Teler idę teraz 29 więc jeszcze może coś mi powie jeszcze o polowkowych badaniach, prenatalne zrobiła mi u siebie znowu więc już sama nie wiem...
    Ostatnio źle się czułam, ciągle coś, postaram się wytrzymać do końca września i idę na l4 bo mecze się w pracy i ciągle wymiotuję...
    Do spania kupiłam sobie taką poduszkę rogala i jestem zachwycona haha

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Elcia89 Autorytet
    Postów: 474 487

    Wysłany: 6 września 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam specjalizacje wydluzona juz o 3 lata a z drugim dzieckiem to chyba bedzie 5 albo 6 i sie tym nie przejmuje.

    34bw3e3k9p7xsrt2.png
  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 6 września 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!!! Mam super wiadomość! Moja Córeczka jest zdrowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D jestem najszczęśliwsza na świecie!!!!!!!!!!!! :) bardzo niskie ryzyko Jezu dzięki!!!! Ufffffffffff następna wizyta 26 września o 12.30
    I na 100% Dziewczynka <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2018, 16:04

    Ankakaranka87, patuniek86, Reniferra, monniqu, iNso87, bbeczka91, Kleopatra, nick nieaktualny, Salsefia, Ulv15, Sabela, kehlana_miyu, Anet85, teverde, Hetmanka, mimoza, Butterfly 83, Marza89, msmarmify lubią tę wiadomość

    .
  • Zimowaa Ekspertka
    Postów: 148 176

    Wysłany: 6 września 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowe Szczęście wrote:
    Cześć Dziewczyny!!! Mam super wiadomość! Moja Córeczka jest zdrowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D jestem najszczęśliwsza na świecie!!!!!!!!!!!! :) bardzo niskie ryzyko Jezu dzięki!!!! Ufffffffffff następna wizyta 26 września o 12.30
    I na 100% Dziewczynka <3


    Juuuupiiii gratulacje !!

    Makowe Szczęście, Ulv15 lubią tę wiadomość

    ae4e5811f7.png

    2.10.2018 - 155g serduszko 165
    26.10.2018 -250g serduszko 135
  • Ankakaranka87 Przyjaciółka
    Postów: 89 286

    Wysłany: 6 września 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Makowe Szczęście :)

    Makowe Szczęście lubi tę wiadomość

    klz9t5odtafgnspm.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 6 września 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowe, kamień z serca! :-D Gratulacje <3

    Makowe Szczęście lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Reniferra Autorytet
    Postów: 1547 2206

    Wysłany: 6 września 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowe Szczęście, cudowna wiadomość!
    Patuniek, to taki syndrom długiego braku badania chyba. Też tak mam. Spokojnie trza patrzeć pozytywnie w przyszłość :)
    Elcia, zostało mi półtora miesiąca stażu i chciałam choć się zrekrutować na specjalizację. Jestem w kropce.

    Ogólnie to czuję się ociężała umysłowo. Mąż przyznaje, że do tej pory byłam szybka i bystra a teraz ciężko mi się skupić na czymkolwiek i prawdę mówiąc myślę tylko o odpoczynku. Też tak macie?

    Makowe Szczęście lubi tę wiadomość

    Maja <3 08.03.2019r., Antosia <3 09.12.2021r.
    l22niei37lacal8c.png
    3i49k6nl8ih810gk.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 6 września 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniferra-tak i nazywam to ciążową gąbką z mózgu. Masakra...
    I przypominam -usg miałam tydzień temu, z powodu skurczy. I chociaż tragiczna lekarka robiła usg, to wiadomości były dobre ;-)
    Ale powiem Wam - córka ma ponad 12 lat (w kwietniu 13). Do dzisiaj się denerwuję, kiedy idzie do szkoły, albo kiedy wraca. Kiedy idzie do sklepu.
    Rany, zaczęła nową szkołę z powodu przeprowadzki i nikogo nie znała-bałam się o nią i nadal boję...
    Strach nie mija.

    Małe dzieci nie dają spać. Duże dzieci nie dają żyć ;-)

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 6 września 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie. Dzidzia 8 cm. Ale płci nie chciał powiedzieć :(

    Makowe Szczęście, patuniek86, iNso87, Salsefia, Ankakaranka87, Reniferra, Sabela, kehlana_miyu, bbeczka91, msmarmify lubią tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 6 września 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patuniek ja mam to samo. Też ciągle się o Starsza boję. Malz to aż się śmieje, że może na randki razem będę chodziła z Nia niedługo albo w ławce usiade.. No nic nie poradzimy, My Matki takie jesteśmy :D Ja ufam córce ale nie ufam innym ludziom. Wczoraj czytałam, że jacyś ludzie chcieli porwać dziewczynke z grupy przedszkolnej podczas spaceru ale na szczęście nie doszło do skutku. Pani wyrwała dziecko a oni uciekli do pobliskiego auta.. No wes tu człowieku nie myśl.. :/ Oszalabym chyba!
    Póki co Laura nie ma własnego telefonu. Ale postanowiłam z Malzem kupić Jej w lutym na 10 urodziny. Mamy XXI wiek, dzieci teraz inaczej się wychowuja niż np. Ja 20lat temu. Poza tym zawsze to jakiś kontakt. Mam nadzieję, że nie zawiedzie mnie i na lekcji bawić się nie będzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2018, 17:42

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • LwieSerce Autorytet
    Postów: 817 1035

    Wysłany: 6 września 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowe Szczęście wrote:
    Cześć Dziewczyny!!! Mam super wiadomość! Moja Córeczka jest zdrowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D jestem najszczęśliwsza na świecie!!!!!!!!!!!! :) bardzo niskie ryzyko Jezu dzięki!!!! Ufffffffffff następna wizyta 26 września o 12.30
    I na 100% Dziewczynka <3

    Wspaniałe wiadomości! Gratuluję zdrowej dziewuszki!:)

    Makowe Szczęście lubi tę wiadomość

    Listopad 2013 - Aniołek 7 tc; Październik 2014 - ziemski cud - córka; Marzec 2017 - Aniołek 10 tc
    niedoczynność, homocysteina 13,5, ANA1 1:320, mutacje: MTHFR 1298A-C homozygota, PAI-1 - heterozygota.

    dqpri09kzip4orgt.png

  • LwieSerce Autorytet
    Postów: 817 1035

    Wysłany: 6 września 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatra, świetnie że i u Ciebie dobre wieści!

    Dziewczyny, mam już wyniki z rana. Wszystko w miarę okej poza ph moczu - 9. Macie może doświadczenie, co najlepiej zakwasi mi mocz? Przyznam, że mało jem mięsa, bo nie bardzo mam ochotę, ale chyba czas się zmusić.

    Listopad 2013 - Aniołek 7 tc; Październik 2014 - ziemski cud - córka; Marzec 2017 - Aniołek 10 tc
    niedoczynność, homocysteina 13,5, ANA1 1:320, mutacje: MTHFR 1298A-C homozygota, PAI-1 - heterozygota.

    dqpri09kzip4orgt.png

  • LwieSerce Autorytet
    Postów: 817 1035

    Wysłany: 6 września 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Patuniek ja mam to samo. Też ciągle się o Starsza boję. Malz to aż się śmieje, że może na randki razem będę chodziła z Nia niedługo albo w ławce usiade.. No nic nie poradzimy, My Matki takie jesteśmy :D Ja ufam córce ale nie ufam innym ludziom. Wczoraj czytałam, że jacyś ludzie chcieli porwać dziewczynke z grupy przedszkolnej podczas spaceru ale na szczęście nie doszło do skutku. Pani wyrwała dziecko a oni uciekli do pobliskiego auta.. No wes tu człowieku nie myśl.. :/ Oszalabym chyba!
    Póki co Laura nie ma własnego telefonu. Ale postanowiłam z Malzem kupić Jej w lutym na 10 urodziny. Mamy XXI wiek, dzieci teraz inaczej się wychowuja niż np. Ja 20lat temu. Poza tym zawsze to jakiś kontakt. Mam nadzieję, że nie zawiedzie mnie i na lekcji bawić się nie będzie.


    Inso, porwanie? Jakiś koszmar. Dobrym rozwiązaniem do kontroli bezpieczeństwa dziecka są też smartwache.


    Patuniek, fajnie że masz juz jutro wizytę. Strachy miną chociaż na jakiś czas;) Ja mam za tydzień wizytę i też sobie wkręcam i czuję niepokój. A co do gąbki z mózgu... poszłam z córką na obiad na miasto i sobie zjadłam suróweczkę ze smakiem. Byłam pewna że to z pietruszki. Ale teraz czuję, że to był jednak seler. Wszystko mnie zaczyna swędzieć. Jestem uczulona;/

    Listopad 2013 - Aniołek 7 tc; Październik 2014 - ziemski cud - córka; Marzec 2017 - Aniołek 10 tc
    niedoczynność, homocysteina 13,5, ANA1 1:320, mutacje: MTHFR 1298A-C homozygota, PAI-1 - heterozygota.

    dqpri09kzip4orgt.png

‹‹ 219 220 221 222 223 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ