X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • Smile Autorytet
    Postów: 941 1036

    Wysłany: 31 października 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek super łowy! a jak te spodnie ciążowe? fajne?kupowałaś te ala sportowe?

    Ja dzisiaj nie mam mocy, bez kitu głowe mam jakąś ciężką itd:(

    Parsleyek lubi tę wiadomość

    2nn3rjjg8n6fiit0.png
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 31 października 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smile wrote:
    Parsleyek super łowy! a jak te spodnie ciążowe? fajne?kupowałaś te ala sportowe?

    Ja dzisiaj nie mam mocy, bez kitu głowe mam jakąś ciężką itd:(

    Spodnie jeansowe ciążowe, wzięłam w dwóch kolorach, rozmiar 34, i jedne są dobre a drugie troszkę przyduże, ale licząc że jeszcze mnie przybędzie to zostawię ;)

    Te niby bardziej sportowe to mam legginsy czarne, rozmiar S (36/38) i jest ok.

    W jakim wieku Wasze dzieci nosiły rozmiar 62/68? Bo tam tylko takie najmniejsze i zastanawiam się na jaki to wiek - tak jak piszą 2-6 miesięcy? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2018, 09:42

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • Smile Autorytet
    Postów: 941 1036

    Wysłany: 31 października 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam we wcześniejszym rzucie takie ala leginsy z przeszyciami na środku z przodu i S jest za duża...no ale z braku innych to zaczęłam w nich chodzić, podciągać muszę częściej:)

    W lidlu rozmiarówka ubranek dla dzieciaków jest zawyżona. Wiadomo, że zależy tez od dziecka ale trzeba brać poprawkę że są większe.

    Parsleyek lubi tę wiadomość

    2nn3rjjg8n6fiit0.png
  • bbeczka91 Autorytet
    Postów: 853 1376

    Wysłany: 31 października 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:

    W jakim wieku Wasze dzieci nosiły rozmiar 62/68? Bo tam tylko takie najmniejsze i zastanawiam się na jaki to wiek - tak jak piszą 2-6 miesięcy? :)
    Moja Emilka urodziła się dluga(58cm) i r.62 nosiła jak miała 2-3 m-ce, pamiętam że na święta BN miała już 68(miała ponad 3 m-ce). Z tym, że te ubrania z Lidla wychodzą duże, i r.62-68 wychodzi jak 68.

    Parsleyek lubi tę wiadomość

    syy2e6yd7ct4c97p.png
    https://www.maluchy.pl/li-73121.png
    Aniołek 11.05.2015 8tc, Aniołek 26.10.2015 4tc, Aniołek 24.08.2017 5tc Aniołek 8.12.2017 9tc
  • Smile Autorytet
    Postów: 941 1036

    Wysłany: 31 października 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dość że jestem jakby mnie ktoś w łeb walnął to jeszzcze jakiegoś wkur...a mam. Babcia zadzwoniła i zdenerwowała mnie tym, że przezywa niezawieszone firanki. U mnie przez okna ledwo co widać i jakoś nie przeżywam.... To starsze pokolenie to ma zakodowane że rób aż padniesz. Na szczęście ja już się z tego pomału wyleczyłam...

    A i tez jestem zła bo przez 20 lat ja zawsze się zajmowałam grobem mojej mamy a w tym roku powiedziałam że ja nie pojadę to każdy ma w dupie. Po co cokolwiek robić, przecież jest czysto...Wiązanka roczna przeciez tez jest jeszcze ok...ręcę opadają

    No wyżaliłam się!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2018, 09:54

    2nn3rjjg8n6fiit0.png
  • Butterfly 83 Autorytet
    Postów: 1140 1329

    Wysłany: 31 października 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam dziś nerwa, na starego ooo!
    Zrobię zakupy online dla Sophie i pomyślę o urlopie w Polsce. :-)


    ug37krhmmqb9sb9u.png
    Norbi- 16.08.2003
    Aniołek(7tc)- luty 2016 *
    Lilianka(19tc)- 10.01.2018 *
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 31 października 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po zakupach w Lidlu :-)

    Więc szybka recenzja ;-)

    Bluzki po 19,99. Noszę ogólnie S i rozmiar pasuje. Niebieska jest nieco dłuższa i bardziej miękka, niż ta czarna w kwiatowe wzory. Niestety nie było szarych s :-( Niebieska ok, nawet bardzo, druga ma niezbyt przyjemny zapach. Zobaczę po praniu :-)
    Bluza funkcyjna czarna za 39,99. S pasuje i mam że swoim brzuszkiem jeszcze luz :-) Zapach niezbyt miły, znowu zobaczę po praniu. Ogólnie wrażenie ok, ale bez szału.

    Spodnie haremki-zakochałam się :-D 34,99, rozmiar S, szare. Mięciutkie, wygodne, chyba kupię drugą parę :-)

    Izziee, Parsleyek, iNso87 lubią tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Izziee Autorytet
    Postów: 446 757

    Wysłany: 31 października 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Izziee jaki mietowy widzialas? :>
    Tego samego sprzedawce podalas hehe :D
    Tam tez sa fajne okragle,kucyk z rozowym mi sie podoba ale dywan okragly nie bedzie mi pasowal tylko prostokatny..

    Właśnie podejrzewałam, że to może być ten sam sprzedawca:D

    Miętowy taki:
    https://www.pinkorblue.pl/livone-dywan-dzieciecy-happy-rugs-starwalk-3-160-x-230-cm-kolor-mietowy-a236020.html?a=b&pred=PLRPRO%2CPLRPCA%2C&c=aw&adword=Google/PLA_Kinderzimmer_d_t&RefID=PLA_PL0000_PLA_Kinderzimmer_d_t&gclid=CjwKCAjwpeXeBRA6EiwAyoJPKgr7w_3wZ3X1VQJNmEbwkjzPBQo380EPn8j4acyr3adMoMBXT8oiSBoCRPMQAvD_BwE

    W ogóle jest tyle ładnych dywanów i ciężko się zdecydować ;)

    Do lidla też muszę niedługo skoczyć :)

    iNso87, teverde lubią tę wiadomość

    Laura <3
    bl9c9vvjaarzexo8.png
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 31 października 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek ale zaszalałś ;-) Ja kupiłam 2 komplety skarpetek i bodziaki. Już przeglądnąłem wszystkie ubrania dla małego i wiem, że nie mam co szaleć z ubrankami do ok. 9 m-cy-12m-cy, ale te wszystkie malutkie ubranka są słodkie i bardzo kuszą. Dla siebie nic nie kupiłam, mam 2 szt. spodni jeansowych , spódnicę, 2x legginsy , parę luźniejszych bluzek, kilka luźniejszych sukienkę, więc za bardzo nie będę szalec ;-)
    Mam taki pomysł na matę dla małego. Mam już trochę starszy koc polarowy, składając go na pół ma rozmiar 100x140 więc na matę super. Może kupię jeszcze materiał bawełniany i minky, poproszę teściową to mi razem to zszyje, doszyję też kilka tasiemek i będzie taka mata- kocyk do codziennego użytku. Jeszcze nie wiem czy to dobry pomysł, muszę się nad nim zastanowić .....

    Parsleyek, iNso87, 83xxx, mimoza lubią tę wiadomość

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • Reniferra Autorytet
    Postów: 1547 2206

    Wysłany: 31 października 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo to muszę się wybrać po rajstopki, bo tego mi brakuje.
    Co do liczenia miesięcy kalendarzowych to nie mam problemu, bo OM miałam 1 czerwca, więc 6 miesiąc zaczynam 1 listopada ;). Księżycowymi miesiącami nie zawracam sobie głowy.

    Maja <3 08.03.2019r., Antosia <3 09.12.2021r.
    l22niei37lacal8c.png
    3i49k6nl8ih810gk.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 31 października 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniferra wrote:
    Oo to muszę się wybrać po rajstopki, bo tego mi brakuje.
    Co do liczenia miesięcy kalendarzowych to nie mam problemu, bo OM miałam 1 czerwca, więc 6 miesiąc zaczynam 1 listopada ;). Księżycowymi miesiącami nie zawracam sobie głowy.
    Reniferra to ja mialam 31.05;) najwyzej jak msc bedzie mial 30 dni to wg mnie zaczyna kolejny msc ciazy ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2018, 14:46

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 31 października 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się udałam do Lidla, głupia się nie odezwałam i prawie bym tam przytomność straciła :/ czułam jak coraz bardziej robi mi się słabo, ale była już moja kolej, więc zapłaciłam i wyszłam. Okropne uczucie serio... dobrze, że od razu mąż podjechał po mnie. Od dzisiaj będę korzystała z prawa pierwszeństwa.

    No ale - bluzka ciążowa i spodnie haremki kupione :D z tego wszystkiego nawet jeszcze nie przymierzyłam.
    Siedzę teraz z córką u mamy, mąż na popołudniówce a nie chciałam siedzieć sama w domu.

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 31 października 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chcialam tez leciec do Lidla ale darowalam sobie. Nie chcialam sie skusic na te ciuchy ciazowe,bo cos tam mam to polatania przez ten okres ciazy takze nie chcialam wydawac bez potrzeby.
    Dla Malenstwa tez zdaze jeszcze kupic. ;)

    Sana ja tez nie potrafie sie odezwac jak czuje,ze ze mna cos nie tak i nie wystoje. :/ czlowiek sie wstydzi chyba?

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do Lidla się nie wybierałem, dla małej już wystarczy ciuszków a ja mam w czym chodzić :)

    Jej mi zostało już tylko 4 miesiące do terminu :D szybciutko zleci, teraz do świąt a od nowego roku ostateczne pranie, prasowanie to poleci :)

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 31 października 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksiazka chcialabym byc taka pelna optymizmu jak Ty:p u mnie prawdopodobnie tez 4 msc zostaly jak moze potna mnie tydzien przed terminem. Ale mi ten czas sie caly czas dluzy. Nie chce byc juz w ciazy. Czuje sie ociezala i gruba i zle mi z tym a pogoda jesienno-zimowa w nastroju nie pomaga.. dzis zachcialo mi sie niezdrowej pizzy..i cierpie teraz bo sie wrecz nazarlam! :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2018, 17:43

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 31 października 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Dziewczyny a jak wizyty Wasze???

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja przeważnie jestem pozytywnie nastawiona:) Wiem co mnie czeka przecież, końcówka ciąży dla mnie też była straszna, wielu rzeczy nie mogłam robić, bo byłam wielka, co strasznie mnie denerwowalo, kopniaki syna bardzo bolały i już 3 tyg przed terminem słyszałam tylko pytania kiedy w końcu rodze, to też irytujące... Teraz tylko jedena rzecz mnie martwi - żeby mieć sn. Ja panicznie boję się cc. Wiem że to nie ode mnie zależy, ale liczę na sn.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2018, 17:50

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 31 października 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w obu poprzednich ciazach chcialam jak najdluzej chodzic. Lubilam ten stan. ;) a teraz.. odliczam dni do cc i dlatego dluzy mi sie strasznie :/ Po Nowym Roku moze szybciej sie ruszy ten czas;)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 31 października 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ❤️
    Kurde zapomniałam, że dziś był Lidl, ale gafa ze mnie!
    No trudno, może coś na piątek zostało haha

    Dziewczyny gratuluję wizyt, same dobre wieści, to najważniejsze! Ja już piątkowej wizyty nie mogę się doczekać ❤️

    iNso ja mała czuje bardzo często nad wzgorkiem lonowym czy linii bielizny ale ostatnio tak się wyciągnęła mi, że leżąc na kanapie lewy bok pępka miała wysoko a prawy tak nisko i płasko, normalnie szok! Pierwszy raz mi się zdarzyło i żałowałam, że nie nagrałam tego ;)

    Ja też chyba stopniowo zacznę już kupywac meble i resztę bo później nie wyrobię czy to z kasą czy z czasem a to nasza pierwsza pociecha więc stresa już mam haha

    iNso87 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Salsefia Autorytet
    Postów: 357 543

    Wysłany: 31 października 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :-) u Nas wizyta wypadła dobrze, tyle, że nawet sie nie zapytałam ile ważą, na jednym ze zdjeć jest 300+/-45 gram. Ale mało co widzieliśmy, Maluchy urosły i juz nie udaje się złapać ładnego ujęcia, ale dowiedzieliśmy się jak ułożone są Maluchy, i niestety ale Klara już obrywa od brata, było widać jak kopie ją po pleckach a ta tylko za główkę się trzyma ;-)
    I dołączam INso do Ciebie z odczuciami, początki ciazy nie były uciążliwe ale teraz bywa cieżko, w nocy brzuch boli i ta ociężałość. Oby szybko zleciało do Nowego Roku a potem bedzie z górki ;-)

    Marza89, Ksiazka1, iNso87, Anet85, Parsleyek, Makowe Szczęście, kehlana_miyu, Kleopatra, Izziee, Reniferra, teverde lubią tę wiadomość

    7mdlydr.png

    <3 Bruno <3 Klara

    Brak antykoncepcji 11/2015
    Żylaki powrózka nasiennego,
    06/2018 IMSI
    3/07/2018 transfer 2 blastek
    31/07/2018 dwa <3 <3
‹‹ 405 406 407 408 409 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ