X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • lkc Autorytet
    Postów: 1576 2260

    Wysłany: 5 listopada 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuje ruchy, teraz juz mocniejsze. Łożysko mam na przedniej ścianie. Ale nie wiem czy wczesniej czulam mocniejsze(bylo na tylnej) czy tylko ja juz teraz pamiętam tylko te mocne ruchy.

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

    Aleksandra Joanna 17.11.2014
    Joanna Małgorzata 12.03.2019
  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 5 listopada 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję samych dobrych wieści!

    Ja ruchy/bulgotki też czuję bardzo nieregularne. Między 1 a 5 razy dziennie.

    Śliczne ubranka! Czemu pudrowy róż jest taki słodki?!

    A dla porównania dzyndzoł mojego synka ;)
    a0f4f3f4d6562df1med.jpg

    patuniek86, Izziee, lkc, Butterfly 83, iNso87, Mada_85, Pikcia, Makowe Szczęście, kehlana_miyu, Ksiazka1, Anet85, Kleopatra, enka90, Marza89, Reniferra lubią tę wiadomość

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 6 listopada 2018, 03:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje wizyt!:D

    Mimoza,Kreatorka jak u Was? Znacie plec?:))

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 6 listopada 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tu taka cisza? Wszystkie dobrze dzis spia? :D To tylko u mnie dzis noc kiepska?

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • lkc Autorytet
    Postów: 1576 2260

    Wysłany: 6 listopada 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie noc po chu... zboju :) moja co godzinę sie budzilam, zab mnie dalej boli, podejrzewam wychodząca 8. O 17 mam wizyte u innego dentysty, nie moge sie doczekać. Mloda odstawiłam do przedszkola, zaraz pojade do lasu na grzybki.

    Aleksandra Joanna 17.11.2014
    Joanna Małgorzata 12.03.2019
  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 6 listopada 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikc jejku zazdroszczę grzybków :) z przyjemnością bym poszła :) i współczuję bólu zęba :(

    iNso87 u mnie noc już lepsza niż poprzednia. Nasza kotka zrobiła nam bunt po powrocie od Teściów i nie chciała jeść. Bałam się, że boli ją brzuszek, a jeszcze u nas leje i jest zimno, więc ona łapki nie chce wystawić za okno, i łobuzuje w domu. Okazało się, że Teść kupił jej inną karmę, i naszej nie chce - tej samej firmy ale inny smak.

    Zastanawiam się czy kupić stanik z funkcją do karmienia czy jeszcze nie. Mój ulubiony stanik intimissimi ostatnio zafarbowałam na niebiesko, serio myślałam że się popłaczę.

    Dziś taka pogoda :/ zbieram siły na poprasowanie pieluch.

    Znów zaczęło lać, i zamiast iść na spacer myślę, żeby zaparzyć herbatki i poczytać książkę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2018, 08:48

    .
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 6 listopada 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    U mnie dziś bardzo dobra nocka, w dodatku córka jeszcze śpi, więc żyć nie umierać :D

    Makowe_Szczęście z doświadczenia wiem że na tym etapie nie ma jeszcze co kupować stanika do karmienia - u mnie rozmiar zmienił się nawet dzień po porodzie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2018, 09:03

    Makowe Szczęście lubi tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 6 listopada 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowe, zgadzam się z Saną, lepiej poczekać. Rozmiar piersi potrafi nieźle wariować po porodzie i nawale. Ja zamierzam kupić parę tanich miękkich staników do karmienia np z Canpolu w różnych rozmiarach na pierwsze dni po porodzie i porządny stanik kupić dopiero po 2-3 tygodniach.

    Makowe Szczęście lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 6 listopada 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj równa połowa ciąży <3 Tradycyjne pytanie jakim cudem to zleciało tak szybko???

    Ksiazka1, patuniek86, iNso87, teverde, Butterfly 83, Kleopatra, Izziee, lkc, Sana, bbeczka91, Mada_85, Marza89 lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 6 listopada 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    U mnie dzisiaj równa połowa ciąży <3 Tradycyjne pytanie jakim cudem to zleciało tak szybko???

    Gonie Cię :) Mi jutro stuknie 20 tydzień

    iNso87, kehlana_miyu, Ksiazka1 lubią tę wiadomość

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 6 listopada 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny ;-)
    U mnie dzisiaj w miarę dobra noc....wczoraj kupiliśmy oczyszczacz powietrza, jestesmy bardzo zadowoleni, taki zrobiliśmy sobie prezent na święta. Spało się lepiej bo powietrze nawilżone, bez takiego kurzu w powietrzu i suchości, chodzi bardzo cicho, ale i tak człowiek się budził, zeby zobaczyć czy pracuje ;-)). Obudzilam się i nie miałam suchych śluzuwek wieć widzę, ze działą - sezon smogu dopiero się zaczyny wieć bedzie bardzo przydatny. Córcia też mówiła, ze dobrze spała - zobaczymy jak będzie dalej ;-)
    Miałam dzisiaj koszmarny sen, ze dotykałam brzucha i jakoś mocniej dotknełam, tak żeby synek się obrócił i miałam przy tym ogromny ból, pojechaliśmy do szpitala okazało się, że owinął się pępowiną i chcieli rozwiązać już ciąze. Masakra co za koszmar,za dużo myślę o tym, aby synek się odwrócił, ehhh
    Spokojnego dnia ;-)

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 6 listopada 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paskudny sen. A jaki nawilżacz polecasz? Bo ja też mam dość tego smogu..

  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 6 listopada 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po wielu konsultacjach ze znajomymi, rozmowach zdecydowaliśmy sie na model Sharp KC-D50EUW. Czas pokaże jak będzie sie dalej sprawdzał

    teverde lubi tę wiadomość

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 6 listopada 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pracy ale już ostatnie dni. Bardzo mnie już boli kręgosłup od siedzenia za biurkiem i ewa kulszowa mi dokucza. Jeszcze z 2 tyg i zwolnienie :)

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 6 listopada 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, ja pewnie dopiero na zwolnienie od lutego... Choć nie mogę narzekać, póki co gdyby nie ruchy nie czułabym, że jestem w ciąży. Trochę szybciej się tylko męczę i mam kłopoty z koncentracją.

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • lkc Autorytet
    Postów: 1576 2260

    Wysłany: 6 listopada 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocilam z lasu, zbiory udane. Przy okazji zaliczyłam 6 km spacer. Ide do sklepu po szpinak i na powrocie po Mloda do przedszkola. Potem czeka mnie to co lubię najbardziej- czyszczenie grzybow. Znalazlam chyba z 10 kani, kurde a ja ich bie jem :):) a tak to większość podgrzybkow.
    Makowe licze ze ten dentysta nie bedzie taka dupa jak dwoch ostatnich u których byłam i ogarnie temat bo to niemozliwe zebym robila zeby kanalowo i w dodatku bez zdjęcia rtg.. a jeszcze 4 miesięcy z bolem to ja nie wytrzymam, w szczególności ze boli mnie szczeka, ucho, glowa i to promieniuje i tak krazy.. o jedzeniu nie wspominam, ale to moze na plus dzięki temu mam tylko 1 kg na plusie :) chociaz to marne pocieszenie.

    Makowe Szczęście lubi tę wiadomość

    Aleksandra Joanna 17.11.2014
    Joanna Małgorzata 12.03.2019
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 6 listopada 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)

    Udało mi się wczoraj złapać wizytę na dzisiaj u super-hiper alergolog dla córki. I nareszcie czuję, że było warto :-)
    Młoda kaszle. Tylko po położeniu się spać. I po wysiłku fizycznym.
    Po testach z krwi w kwietniu wyszła alergia na koty. I koniec badań. Córka ma alergię na koty, a cowieczorny kaszel od jesieni do późnej wiosny to dlatego, że ma kontakt z kotami! I h.j, że kontaktu z kotami nie ma, a kiedy faktycznie ma-zupełnie nic się nie dzieje. Kiedy biega na dworze i zaczyna kasłać-to też koty.
    Tak stwierdziła alergolog, pediatra i pulmonolog. A tymczasem od ponad miesiąca moje dziecko nie może zasnąć w nocy bez problemu, bo kaszle. Z reguły do godziny, ale ostatnio i 2 się męczyła...

    I nareszcie lekarka twierdziła, że faktycznie bez sensu, skoro na koty nie ma reakcji. Zaleciła dalsze badania. Pół godziny siedziałyśmy, zbadała Młodą, zadawała całe mnóstwo pytań. Po raz pierwszy od kilku miesięcy czuję, że nareszcie ktoś poważnie potraktował moje dziecko... Oby to nie był falstart ;-)

    Przy okazji Młoda miała mieć jutro zdjętą szynę z ręki, ale złapałam wizytę dzisiaj -i po 5 tygodniach nareszcie ma wolne ręce :-) I ćwiczymy ;-)

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 626 1082

    Wysłany: 6 listopada 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :) dzisiaj u mnie mało przyjemny dzień, boli mnie ząb :( wizyta dopiero na styczeń!!! Takie terminy i to prywatnie, strach się bać. Ale kochana Pani kazała przyjechać i czekać, doktor mnie przyjmie, są jeszcze dobrzy ludzie na świecie. Tak więc idę czekac, oby nie bolało :)

    age.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 6 listopada 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikc, a dlaczego wykluczasz kanałowe bez RTG?

    Miałam we wrześniu, bo z bólu bym nie wyrobiła. No i kanałowe. 4 korzenie do opracowania. Przy obecnym sprzęcie lekarz jest w stanie opracować kanały bez RTG. Mam założony opatrunek do marca, po porodzie mam się zgłosić. Wtedy zrobią RTG, żeby sprawdzić, czy wszystko ok i zamkną mi zęba :-)
    Jak któraś z Warszawy, to na priv mogę polecić jedną klinikę. Nie zdarli kasy, ale bardzo profesjonalnie się mną zajęli :-)

    Makowe Szczęście lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 6 listopada 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katia to trzymaj się jakoś z tym bólem zęba - paskudna sprawa jak boli....brrr. Skoro kazała czekać to na pewno Cię przyjmie ;-)

    Katia89 lubi tę wiadomość

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

‹‹ 414 415 416 417 418 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ