X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 17 lutego 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet85 wrote:
    Dziewczyny czytam was ale nie mam jak odnieść się do wpisów.
    U mnie założyli cewnik i mam jakieś nieregularne skurcze. Jutro pewnie przywitam się z synkiem...

    Anet, teraz to tylko dużo chodzić, nawet po schodach... Trzymaj się dzielnie :-* Trzymamy za Ciebie mocno kciuki :-* Już niedługo Jaś będzie na świecie :-D

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Macy Ekspertka
    Postów: 178 491

    Wysłany: 17 lutego 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso, wspolczuje ze tak masz na @ zawsze, masakra, ja zawsze mialam prawie bezbolesne @
    Kehlana - dzieki dziewczyny, bede wiedziec przynajmniej ze to normalne
    Patuniek- no tez tak sie staram ale mimo wszystko nie moge siegnac, wyginam sie na wdechu, taka poranna gimnastyka:) wydaje mi sie ze to wynika z tego ze mam krotka talie a brzuszek tez juz sporawy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2019, 20:32

    iNso87 lubi tę wiadomość

    s9cmnt1.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 17 lutego 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet kciuki! Też miałam cewnik przy 2 porodzie ale u mnie nic nie dał :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2019, 20:34

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • Ayleen Autorytet
    Postów: 293 759

    Wysłany: 17 lutego 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet trzymamy kciuki i czekamy na Jasieńka!

    Mam jeszcze radę dla dziewczyn szykujących się do cc. Chodzi o podkłady higieniczne- podkład nie może absolutnie zbliżać się do rany po cięciu, do plastra bo to najszybsza droga infekcji. A one są strasznie długie, np Bella- warto sobie je trochę poprzycinac, bo inaczej kończą się prawie na plecach ;)

    Katia89, iNso87, Bonda lubią tę wiadomość

    n59y9vvj81dh7gev.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet85 kciuki za szybkie rozwinięcie akcji.

    Mi przy porodzie z synem cewnik nic nie dał jedynie ból na kilka godzin.

  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 17 lutego 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wizytę mam 19tego o 13.00 :) będę wdzięczna za wpisanie :)

    Butterfly 83 rozumiem Cię, bardzo dobrze. Kto zrozumie nas lepiej jak nie ktoś kto jest rozerwany między dwoma krajami. Najważniejsze jest teraz dobro Twoje i Zosi, tu jesteście pod bardzo dobrą opieką i pomimo tego, że to ciężkie a nawet bardzo ciężkie to myślę, że to daje bardzo duży spokój Twojemu Mężowi, że tu Jego Dwie Najważniejsze Kobiety są pod bardzo dobrą opieką :)

    Anet85 mocno trzymam za Was kciuki <3

    Ayleen dzięki za radę! jest naprawdę cenna, nie miałam o tym pojęcia. Jak się czujesz? I jak Twoje Maleństwo?

    Butterfly 83, iNso87 lubią tę wiadomość

    .
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayleen wrote:
    Anet trzymamy kciuki i czekamy na Jasieńka!

    Mam jeszcze radę dla dziewczyn szykujących się do cc. Chodzi o podkłady higieniczne- podkład nie może absolutnie zbliżać się do rany po cięciu, do plastra bo to najszybsza droga infekcji. A one są strasznie długie, np Bella- warto sobie je trochę poprzycinac, bo inaczej kończą się prawie na plecach ;)

    U mnie się sprawdziły te krótsze z rossmana canpol

  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 17 lutego 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macy, ja do kostki nie dałabym rady się uchylić :-D Więc szacun :-D

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Butterfly 83 Autorytet
    Postów: 1140 1329

    Wysłany: 17 lutego 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, że jesteście, WSZYSTKIE! <3

    Kciuki też za wszystkie, bo czas płynie, zegar tyka i jesteśmy bliżej mety...
    Co do tych wszystkich obaw jakie nami targają... Jak właściwie każda z nas, chcę żeby Zosia została w dwupaku jak najdłużej- bo to dobrze dla niej, ale już jestem tak zmęczona, że mam dość i bym chciała to mieć za sobą. Dziś wgl mam dzień do d... duszy :-/

    iNso87 lubi tę wiadomość


    ug37krhmmqb9sb9u.png
    Norbi- 16.08.2003
    Aniołek(7tc)- luty 2016 *
    Lilianka(19tc)- 10.01.2018 *
  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 17 lutego 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet to jutro już się tulic będziecie ☺ mi cewnik dał tyle ze skurcze się pojawiły.... Ale żadna rozdarcie się nie powiekszylo mimo chodZenia jak najeta cały dzień no i wody po 12 h zaczęły popuszczac hehe

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Reniferra Autorytet
    Postów: 1547 2206

    Wysłany: 17 lutego 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo. My po wizycie. Maja waży 3200g. Hihi rozwarcie i skracanie szyjki stanęło w miejscu, no i jak pisałam skurczy mam mniej niż miałam na lekach. Tak więc pewnie jeszcze w ciąży sobie pochodzę jednak. Zresztą teraz muszę wyleczyć męża, bo po wczorajszym dyżurze dzisiaj leży z 38,5st i bólami w kościach. Dopadło go grypsko prawdopodobnie. Niestety nie szczepił się, choć powinien. Ja teraz wierzę bardzo w moje szczepienie i, że ochroni mnie i małą.

    Co do dolegliwości- myłam dziś podłogę na kolanach więc chyba nie jest ze mną tak źle. Aktualnie najbardziej bolą mnie ruchy małej... no i czasem jak za dużo się poruszam to plecy. Tak więc oprócz czasem okropnych nocy nie mam na co narzekać. Nie liczę ciągłego poczucia bycia słonicą ;).

    Aa i byliśmy obejrzeć oddział. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Porodówki piękne, z łazienkami i wszelkimi sprzętami. Żadnych zbiorowych boksów. Zrobiliśmy krótkie ktg i wszystko ok :).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2019, 21:34

    patuniek86, Butterfly 83, Katia89, Kleopatra, Makowe Szczęście, Bluberry, patkaaxx90, kehlana_miyu, iNso87, Sana, enka90, lkc, Anet85, Ulv15, 83xxx lubią tę wiadomość

    Maja <3 08.03.2019r., Antosia <3 09.12.2021r.
    l22niei37lacal8c.png
    3i49k6nl8ih810gk.png
  • Reniferra Autorytet
    Postów: 1547 2206

    Wysłany: 17 lutego 2019, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet trzymam za Ciebie kciuki!

    Maja <3 08.03.2019r., Antosia <3 09.12.2021r.
    l22niei37lacal8c.png
    3i49k6nl8ih810gk.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 17 lutego 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniferra, Maja to już duża dziewczynka :-)
    Oby mąż szybko doszedł do siebie, w końcu musicie być razem przy porodzie :-)

    Ale napawasz mnie nadzieją, że kiedy zacznę się ruszać, to skurcze ustąpią :-D

    Reniferra lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • mayka Autorytet
    Postów: 335 504

    Wysłany: 17 lutego 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka do mnie jutro położna przychodzi posłuchać serduszka.
    Kolejna wizyta 28.02 czyli tłusty czwartek hah. U mnie jak nie w walentynki to tłusty czwartek.
    Czuje się w miarę ok czasem mnie szyjka zakłuje dość mocno.
    Ka nadal czekam na kasę z ZUS już mogliby wypłacić bo od końca października mi wiszą...

    Olaf 08.07.2011
    Leon 31.08.2015
    Tola 02.02.2017
    ...I Nasza niespodzianka Lidia 06.03.2019
  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 17 lutego 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly 83 ostatnio też mam takie myśli, ciężko mi ze wszystkim. Dziś nawet mówiłam Mężowi, że nie rozumiałam jak kobiety w 9 miesiącu mogą mówić, że mają dosyć i chcą już rodzić a teraz bardzo dobrze rozumiem i też chcę :/

    Reniferra jejku ale duża Panna :) jestem ciekawa ile waży Nasza :) super, że odwiedziłaś porodówkę to daje mega spokój jak wiesz jak jest :)
    Oby Mąż szybko wyzdrowiał musi mieć dużo siły, żeby Cię wspierać i się Wami zajmować :)

    Butterfly 83, Reniferra lubią tę wiadomość

    .
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 17 lutego 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayka, z tym ZUS to jakaś masakra :/ Dobrze, że Ty jakoś sobie radzisz przez tyle miesięcy, choć od na pewno tych pieniędzy brakuje, ale przecież są kobiety w ciąży same, bez wsparcia partnera czy rodziny i wtedy co? Zęby w ścianę na pół roku zanim ZUS się namysli???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2019, 22:16

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 17 lutego 2019, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macy wrote:
    Inso, wspolczuje ze tak masz na @ zawsze, masakra, ja zawsze mialam prawie bezbolesne @
    Kehlana - dzieki dziewczyny, bede wiedziec przynajmniej ze to normalne
    Patuniek- no tez tak sie staram ale mimo wszystko nie moge siegnac, wyginam sie na wdechu, taka poranna gimnastyka:) wydaje mi sie ze to wynika z tego ze mam krotka talie a brzuszek tez juz sporawy
    Macy ja to tylko mam nadzieje,ze moje Dziewczyny nie pojda w moje slady..co prawda Laura mowo,ze boli Ja brzuch pierwszego dnia ale daje Jej nospe i spokoj po 1 tabletce. Nie wiem czy rzeczywiscie dziala czy te efekt placebo. Czy boli Ja ale mozliwe,ze nie mocno i tabletka dziala cuda. Ja na szczescie juz swoje przeszlam ;) potem odkrylam antykoncepcje i na szczescie po niej juz nie mam bolesnych @ ani owulacji. Takze luuzz. Mam nadzieje,ze teraz po 3 porodzie jak wroce do tabsow to nic sie w tej kwestii nie zmieni :)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 17 lutego 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny, pojawiają się skurcze ,ale idę się chwilę zdrzemnąć bo o 23.30 znowu zapis KTG, a oczy mi się już kleją. podchodziłam z 2 godziny.
    Butterfly - rozumiem jak musi Ci być ciężko bez męża, tak samej. Kiedy ma plan wrócić do Polski?
    Mi też czasami promieniuje ból po wewnętrznej stronie ud, że ciężko mi zrobić krok, ale to już jakiś czas temu Sue zaczęło.

    iNso87, Butterfly 83, patuniek86 lubią tę wiadomość

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 17 lutego 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet idz sie wyspij poki mozesz,nabierz sil a potem do akcji!:D i jutro rano chwalisz sie Synkiem ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2019, 22:27

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mayka wrote:
    Hejka do mnie jutro położna przychodzi posłuchać serduszka.
    Kolejna wizyta 28.02 czyli tłusty czwartek hah. U mnie jak nie w walentynki to tłusty czwartek.
    Czuje się w miarę ok czasem mnie szyjka zakłuje dość mocno.
    Ka nadal czekam na kasę z ZUS już mogliby wypłacić bo od końca października mi wiszą...
    Hej, ja tylko na chwilkę. Wiesz co jest na rzeczy z zusem czy po prostu Ci nie płacą? Dzwoniłaś? Pytałaś? Ja będę mieć macierzyński z ZUS i już się martwię jak będzie z płatnością.
    A przy L4 czytałam że od niedawna trzeba składać jakiś dodatkowy wniosek, wiesz coś na ten temat?

    Czytam Was cały czas ale nie pisze, bo ja też tak jak większość mam dość, nic nie mogę zrobić, ledwo się ruszam i wszystko mnie boli, więc nie chciałam narzekać. A mogłam pisać, bo widzę że też tak macie, na pewno byłoby mi razniej ;)

    Reniferra ale już duża Twoją Maja :)

    Jutro nowy tydzień więc życzę wszystkim udanych wizyt:)
    Ja mam wizyte we wtorek. Z góry dziękuję Inso za wpisanie :)

    iNso87, Reniferra, patuniek86, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

‹‹ 797 798 799 800 801 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ