X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • Reniferra Autorytet
    Postów: 1547 2206

    Wysłany: 22 lutego 2019, 05:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimoza, mam nadzieję, że przeszło.

    Ja z kolei siedzę sobie w kuchni i płaczę z bólu z powodu rosnącej ósemki. Jak nie urok to.... nawet kurna nic przeciwzapalnego nie można wziąć. Apap tylko na trochę pomaga. Nie mam już siły dziewczyny :(

    Maja <3 08.03.2019r., Antosia <3 09.12.2021r.
    l22niei37lacal8c.png
    3i49k6nl8ih810gk.png
  • Ulv15 Autorytet
    Postów: 469 480

    Wysłany: 22 lutego 2019, 05:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayleen rzeczywiscie masz przejscia, ale wazne ze to juz za Wami. Dbaj o siebie i pamietaj ze Ty tez musisz odpoczywac, szczegolnie po takich emocjach. Z innej beczki, bardzo fajna ta stronka :)
    Mimoza i jak? Przeszly skurcze? Nawet jaby juz sie zaczelo to pamietaj ze dasz rade i jestes silna a synek na pewno da rade!

    Ja nie moge spac od 3:30. Obudzilam sie jak gdyby nigdy nic i wcale nie chce mi sie spac, tylko glodna juz jestem :/ No i bol mi promieniuje na lewa noge :/

    mhsvqps6gsnsidfx.png

    03/07/2018 - 12dpo - dwie różowe krechy :)
    15 marca - urodziny naszego skarba 💖
  • Ulv15 Autorytet
    Postów: 469 480

    Wysłany: 22 lutego 2019, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniferra :( wspolczuje bardzo. Nienawidze problemow z zebami. Sama sie zaczelam pare dni temu martwic czy wszystko ok, bo mam jakies nadwrazliwe. Mialam lakowane ze 3mies temu bo stomatolog stwierdzila ze tak bedzie najlepiej, ale ona starej daty i juz nie wiem. Moze powinnam sie wybrac do dentysty.. z drugiej strony mam wrazenie ze w tych nowych gabinetach to probuja na sile cos znalezc a juz o uk to nie wspomne bo kompletnie im tu nie ufam.

    mhsvqps6gsnsidfx.png

    03/07/2018 - 12dpo - dwie różowe krechy :)
    15 marca - urodziny naszego skarba 💖
  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 22 lutego 2019, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniferra współczuję bolu... dla mnie zęby to zawsze zmora nie lubię ich leczyć ani gdy bolą.. może w ciągu dnia trochę przejdzie..

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Reniferra Autorytet
    Postów: 1547 2206

    Wysłany: 22 lutego 2019, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Wiecie co jest najśmieszniejsze? Ja w całym swoim życiu miałam 1 dziurę... zęby mam wyjątkowo zdrowe, więc to, że dzieje się to wszystko akurat teraz mnie po prostu tak dołuje, że nie wiem czy płaczę już z tej bezradności czy z samego bólu. Chyba dziś pójdę do dentysty. Niech mi chociaż jakąś płukankę zrobi. Nie umiem sama sobie już pomóc. Pobolewa od 3 dni, a na apapie nie mogę ciągle jechać. Ulv, Tobie też radzę się choć skontrolować.

    Maja <3 08.03.2019r., Antosia <3 09.12.2021r.
    l22niei37lacal8c.png
    3i49k6nl8ih810gk.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 22 lutego 2019, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniferra, współczuję bólu, serio :-( Ja nie znoszę dentystów i niczego, co dzieje się przy zębach :-(

    Mimoza, jak noc? Skurcze minęły? Mam nadzieję.

    Ja niby spałam, ale średnio co godzinę-półtorej budził mnie silniejszy skurcz. Teraz nie śpię od 4.30, w brzuchu burczy, a skurcze są co 10 minut-kiedy leżę...

    Poczekamy, zobaczymy.

    Muszę też oddać dzisiaj mocz do badania i na posiew. A siusiać mi się nie chce :-D

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 22 lutego 2019, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patuniek nic nie da rady tych skurczy wyciszyć??? Skąd Ci się biorą w takich ilościach

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 22 lutego 2019, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaxx, od środy dostałam nakaz odstawienia luteiny i no spa. Skurczy w trakcie leżenia do tej pory nie miałam, a teraz nieważne, czy stoję, czy chodzę, czy leżę-czy jestem pod prysznicem.
    Średnio co 10 minut (9-11, ale to zależy, jak wreszcie wejdę w aplikację i wcisnę start). Cały czas nią są jakieś bolesne, do tej pory skurcze miałam nieregularne i zdecydowanie bardziej bolały.

    Jeśli to już, to i no spa nie pomoże-wczoraj inny gin mówił, że już finisz ;-)

    Zdecydowanie wolę poczekać do marca, ale jak Skurcze nie miną, to pojadę na ip.

    Na razie męża wysyłam do pracy :-)

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Butterfly 83 Autorytet
    Postów: 1140 1329

    Wysłany: 22 lutego 2019, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniferra ogólnie przy bolach zębów z domowych sposobów poleca się rozgryźć goździki 1-2 I rzuć je przez trochę. Może spróbuj tego... może pomoże chociaż trochę, bo i zawsze to byłoby lepsze dla dziecka niż te tabl.
    EDIT:
    Widzę, że większość z nas miała średnio ciekawą noc i poranek. :-/
    Mi dokucza koszmarnie to gardło. Stąd nie śpię dobrze.

    Patuniek86 Ty jak coś to jedź inna IP i po prostu to sprawdź. Będziesz wiedziała na czym stoisz i daj Boże że będziesz spokojniejsza, a tym samym my będziemy się martwić mniej o Ciebie. Co mąż na to wszystko?

    A tak wgl chyba jesteśmy donoszone od dziś , dobrze mówię?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2019, 06:27

    Reniferra, patuniek86, iNso87 lubią tę wiadomość


    ug37krhmmqb9sb9u.png
    Norbi- 16.08.2003
    Aniołek(7tc)- luty 2016 *
    Lilianka(19tc)- 10.01.2018 *
  • Sisi1982 Koleżanka
    Postów: 48 94

    Wysłany: 22 lutego 2019, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, teraz juz kupujecie staniki do karmienia, na szkole rodzenia położna powiedziales żeby jeszcze nie kupować a jeżeli juz koniecznie to taki jak teraz ale dodatkowo musi jeszcze pięść wejść do miseczki :)
    Tak sobie sie zastanawiam, jak to u was jest z sexem, bo my ze strachu o mała wogole nic a nic ale pomyslałam ze pod koniec chociaż na „ wywołanie” ;) bo pózniej znowu długo nic nie bedzie :( tylko, ze mnie strasznie kręgosłup boli i ogolnie taka drętwa jestem każdy ruch to dla mnie wysiłek i nierzadko ból, bardzo bym chciała ale jak?? Sorry za taka wylewność ale od jakiegoś czasu mnie to meczy

    Sisi82
    https://www.suwaczki.com/tickers/w4sq9n73alrntj2g.png
  • Reniferra Autorytet
    Postów: 1547 2206

    Wysłany: 22 lutego 2019, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze też słyszałam o płukaniu szałwią. Też może spróbuję.

    Patuniek, nadal teraz się utrzymują? Z drugiej strony, jeśli pójdziesz za wcześnie to pewnie zatrzymają Cię już do porodu. Spróbuj wziąć no-spę jednorazowo i zobaczyć czy ustąpią może?

    patuniek86 lubi tę wiadomość

    Maja <3 08.03.2019r., Antosia <3 09.12.2021r.
    l22niei37lacal8c.png
    3i49k6nl8ih810gk.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 22 lutego 2019, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Wlasnie Lena mnie obudzila,wstala z lozka,poszla pod toalete i na cale mieszkanie oznajmila,ze idzie siku!:p matko ;D mus bylo sie obudzic hehhe

    Reniferra wspolczuje bolu zeba :/ ja tez jestem z tych osob,co to raz w zyciu maja dziurke w zebie. Nie wiem co to bedzie z moimi 8kami.. 3 mam schowane gdzies w dziaslach,jedna na gorze tylko troche wyszla i sie przebila przez dziaslo. Narazie nic sie z nimi nie dzieje ale rok temu jak bylam na przegladzie to dostalam skierowanie na pantomogram i w razie co usuniecie juz pierwszej 8ki. I tak systematycznie je usuwac. No ale,ze zaszlam w ciaze..i nie spieszylo mi sie w sumie z tym,bo nie daja o sobie znac ptfu ptfu.. to i sa dalej. Za to moj Malz od 3 lat walczy z nimi i juz 3 ma wyciagniete. Zostala jedna. Ale z bolu siedzi i tez "wyje".

    Patuniek to goraco u Ciebie. Melduj nam sie caly dzien co sie dzieje! ;) bo to nie przelewki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2019, 06:32

    patuniek86 lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 22 lutego 2019, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:
    Patkaaxx, od środy dostałam nakaz odstawienia luteiny i no spa. Skurczy w trakcie leżenia do tej pory nie miałam, a teraz nieważne, czy stoję, czy chodzę, czy leżę-czy jestem pod prysznicem.
    Średnio co 10 minut (9-11, ale to zależy, jak wreszcie wejdę w aplikację i wcisnę start). Cały czas nią są jakieś bolesne, do tej pory skurcze miałam nieregularne i zdecydowanie bardziej bolały.

    Jeśli to już, to i no spa nie pomoże-wczoraj inny gin mówił, że już finisz ;-)

    Zdecydowanie wolę poczekać do marca, ale jak Skurcze nie miną, to pojadę na ip.

    Na razie męża wysyłam do pracy :-)

    Martwiłam się o Ciebie i wstałam. Może powinnaś jechać na IP? Powinni podać leki na wyciszenie skurczy, jeszcze nie czas :/ daj znać co i jak.

    Mimoza a ty jak się czujesz?

    Reniffera współczuje bólu zęba.

    Reniferra, patuniek86 lubią tę wiadomość

    .
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 22 lutego 2019, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly, jadę dzisiaj do medicover oddać mocz do badania, więc też się trochę poruszam i zobaczę, co i jak. To jest 10 minut, nie zwiększa się częstotliwość. A jeśli w medicover nadal będą mnie łapać skurcze, to i tak mnie zbadają-serio :-D
    A mąż? Ten to się uśmiecha pod nosem ;-)

    I tak, Ty już masz ciążę donoszoną :-D Gratulacje! :-D

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 22 lutego 2019, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi1982 wrote:
    Dziewczyny, teraz juz kupujecie staniki do karmienia, na szkole rodzenia położna powiedziales żeby jeszcze nie kupować a jeżeli juz koniecznie to taki jak teraz ale dodatkowo musi jeszcze pięść wejść do miseczki :)
    Tak sobie sie zastanawiam, jak to u was jest z sexem, bo my ze strachu o mała wogole nic a nic ale pomyslałam ze pod koniec chociaż na „ wywołanie” ;) bo pózniej znowu długo nic nie bedzie :( tylko, ze mnie strasznie kręgosłup boli i ogolnie taka drętwa jestem każdy ruch to dla mnie wysiłek i nierzadko ból, bardzo bym chciała ale jak?? Sorry za taka wylewność ale od jakiegoś czasu mnie to meczy
    Sisi mi jakos super extra cycki nie.rosna w ciazy,ba na poczatku jakos spuchly ten rozmiar a mam jakies B.. a teraz wrocily do normy.. do karmienia wzielam rozmiar w jakim jestem teraz,bo wiem,ze raz dlugo karmic nie bede a dwa,ze nie urosna znaczaco jak zawsze po ciazach ;) Takze to kwestia indywidualna :)

    A co do seksu to u nas tez posucha,bo mi nie koniecznie sie chce ;p a jak juz to tylko na boczku badz od tylu bo innego wyjscia nie ma ;D

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 22 lutego 2019, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowe, na wyciszenie dają do 35 tc. Potem już nie. Naprawdę, mówili o tym w szpitalu, mówił to mój gin, piszą o tym w internetach ;-)

    Ale jak pisze Reniferra-na ip pojadę, jak będzie się działo. Nie chcę, żeby mnie tam zatrzymali. No nie i już ;-)

    Reniferra, Makowe Szczęście lubią tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 22 lutego 2019, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniferra wrote:
    Jeszcze też słyszałam o płukaniu szałwią. Też może spróbuję.

    Patuniek, nadal teraz się utrzymują? Z drugiej strony, jeśli pójdziesz za wcześnie to pewnie zatrzymają Cię już do porodu. Spróbuj wziąć no-spę jednorazowo i zobaczyć czy ustąpią może?
    Tak, stomatolog memu Malzowi tez kazala zaparzac szalwie i plukac.

    Reniferra lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Butterfly 83 Autorytet
    Postów: 1140 1329

    Wysłany: 22 lutego 2019, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniferra wrote:
    Jeszcze też słyszałam o płukaniu szałwią. Też może spróbuję.

    Patuniek, nadal teraz się utrzymują? Z drugiej strony, jeśli pójdziesz za wcześnie to pewnie zatrzymają Cię już do porodu. Spróbuj wziąć no-spę jednorazowo i zobaczyć czy ustąpią może?

    Reniferra , biedna Ty nasza, nooo musisz coś kombinować, by sobie pomóc. Szałwia możesz klikać,często polecana do wszelkich zakażeń jamy ustnej itp.
    Goździki wiem,że działają bo mają działanie nie tylko odkazajace Ale i znieczulajace. Mam nadzieję że Ci cholerstwo zaraz przejdzie i nie będzie męczyć. :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2019, 06:39

    Reniferra lubi tę wiadomość


    ug37krhmmqb9sb9u.png
    Norbi- 16.08.2003
    Aniołek(7tc)- luty 2016 *
    Lilianka(19tc)- 10.01.2018 *
  • Butterfly 83 Autorytet
    Postów: 1140 1329

    Wysłany: 22 lutego 2019, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patuniek86 no to zobacz jak to będzie za dnia, i po jakiejś aktywności. Czekamy nas info od Ciebie, ale Ty jesteś uparciuch, więc to jeszcze nie to he he ,;-)


    Ale jednak to życie to przewrotne nie? Te co marudzą i chcą mieć poród za sobą, chodzą do tp albo i dłużej-np kużwa ja! :-P
    A te co nie chcą i nie są gotowe na poród jeszcze ,ciągle mają jakieś " akcje" . też mi sprawiedliwość...

    patuniek86, Makowe Szczęście lubią tę wiadomość


    ug37krhmmqb9sb9u.png
    Norbi- 16.08.2003
    Aniołek(7tc)- luty 2016 *
    Lilianka(19tc)- 10.01.2018 *
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 22 lutego 2019, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w sprawie zębów to w Warszawie mogę polecić jedno miejsce. Nie naciągają, bez bólu itp. Ale tylko jeśli któraś z okolic, to wtedy na priv, aż takiej reklamy robić nie będę ;-) :-D
    Ale większość spoza, więc nie pomogę :-(

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
‹‹ 827 828 829 830 831 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ