Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 5 marca 2019, 02:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba jednak fałszywy alarm, bo pokrecilam się po mieszkaniu i na razie przeszło :) I dobrze, ja mam jeszcze czas. Ale najgorsze, że zupełnie wybiły mnie te skurczybyki że snu i teraz nie mogę zasnąć 😭

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 5 marca 2019, 02:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe ja na chwile przysypiam plytkim snem i znowu sie budze,lyk wody i dalej niby spac i tak w kolko ;) i macam co chwile brzuch 🤪

    patuniek86, Katia89 lubią tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Malutka_27 Autorytet
    Postów: 382 478

    Wysłany: 5 marca 2019, 04:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso ja mam tak samo ! Cały czas jestem zmęczona ale nie potrafię zasnąć na dłużej niż godzinę;-/ co chwilę czuwam jak tylko słyszę płacz noworodka na oddziale ;-/ a bez brzuszka to tak jakoś pusto gdy nie ma Oliwierka ze mną 😔😔

    iNso87 lubi tę wiadomość

    43ktupjymknd3pkp.png

    Nasze szczęście Oliwier 💗 04.03.2019 💗
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 5 marca 2019, 04:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_27 wrote:
    Inso ja mam tak samo ! Cały czas jestem zmęczona ale nie potrafię zasnąć na dłużej niż godzinę;-/ co chwilę czuwam jak tylko słyszę płacz noworodka na oddziale ;-/ a bez brzuszka to tak jakoś pusto gdy nie ma Oliwierka ze mną 😔😔
    To Ty dzieci slyszysz to juz wogole masakra..a u nas tu na pietrze same kobiety po porodach w salach a dzieci na parterze nizej ;) wogole nic nie slychac. :)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Sisi1982 Koleżanka
    Postów: 48 94

    Wysłany: 5 marca 2019, 04:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O 2:30 odeszły mi wody jak w filmie wielki chlust, jestem na przedporodowej bez skurczy póki co

    iNso87, bbeczka91, Malutka_27, patuniek86, lkc, Anet85, Reniferra, Kleopatra, 83xxx, Butterfly 83, kehlana_miyu, Beatrix_, Alisssa, Ankakaranka87, Makowe Szczęście, teverde, Sana, Parsleyek, Katia89 lubią tę wiadomość

    Sisi82
    https://www.suwaczki.com/tickers/w4sq9n73alrntj2g.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 5 marca 2019, 04:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak porod prywatny ma sporo plusow.. ;) naprawde mozna wypoczac. A druga noc tez pewnie mi Mala zabiora tak jak Sasiadce. Chyba kazdej zabieraja. Dawali nawet papier do podpisania czy wyrazam zgode.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 5 marca 2019, 04:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi1982 wrote:
    O 2:30 odeszły mi wody jak w filmie wielki chlust, jestem na przedporodowej bez skurczy póki co
    To trzymamy kciuki! Mi jak odeszly wody z Lena w 2 ciazy to mialam taki bol i parte,ze myslalam,ze sie posram ;) ale szyjka..tak ta zelazna hehehe

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 5 marca 2019, 04:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniferra jak tam??????

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Malutka_27 Autorytet
    Postów: 382 478

    Wysłany: 5 marca 2019, 04:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po pionizacji byłam o 23 w nocy więc przenieśli mnie na położnictwo ale Oliwierka zabrali po 18stej i mają przynieść go rano. A ja co chwilę patrzę na zegarek czy to już 8ma żeby mieć go przy sobie ;-)
    A jak inso z bólem? Bardzo Cię boli ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 04:45

    patuniek86 lubi tę wiadomość

    43ktupjymknd3pkp.png

    Nasze szczęście Oliwier 💗 04.03.2019 💗
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 5 marca 2019, 04:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi, to już w ogóle nie masz odwrotu ;-)

    Trzymam mocno kciuki :-)

    U mnie względny spokój :-) Skurcze oczywiście są, nawet budzą ;-) Ale nieregularnie :-)

    Na 13 ktg w szpitalu, zobaczymy :-)

    teverde lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 5 marca 2019, 05:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_27 wrote:
    Ja już po pionizacji byłam o 23 w nocy więc przenieśli mnie na położnictwo ale Oliwierka zabrali po 18stej i mają przynieść go rano. A ja co chwilę patrzę na zegarek czy to już 8ma żeby mieć go przy sobie ;-)
    A jak inso z bólem? Bardzo Cię boli ?
    O widzisz ja sama bym juz wstala.. ale musze czekac do rana.. dobrze,ze juz 5. Nic mnie nie boli poki co :) Nie wiem jak przy pionizacja, czy rana nie da znac o sobie. Ponoc mam wycieta skore w miejscu gdzie 2 ciecia byly i zrobiony jeden szew. No ciekawe.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 5 marca 2019, 05:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patuniek Ty naprawde jeszcze nam tu przenosisz :D nie zycze Ci tego oczywiscie ;) ale nie zdziwie sie wcale :D

    Ja na poczatku jak lezalam mialam dziwnie plaski brzuch, teraz jak pije co chwila przez cala noc to napecznial haha

    patuniek86 lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Sisi1982 Koleżanka
    Postów: 48 94

    Wysłany: 5 marca 2019, 05:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No odwrotu nie ma 😀

    iNso87, patuniek86, Butterfly 83, Makowe Szczęście, Sana, Katia89 lubią tę wiadomość

    Sisi82
    https://www.suwaczki.com/tickers/w4sq9n73alrntj2g.png
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 5 marca 2019, 05:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka, iNso gratuluję szczęśliwego rozwiązania 😉 trzymam kciuki. Za spokojną i mało bolesną. Pionizacje

    iNso87 lubi tę wiadomość

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • Malutka_27 Autorytet
    Postów: 382 478

    Wysłany: 5 marca 2019, 05:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi powodzenia;-) trzymamy kciuki 😉

    U mnie pojawia się ból po zastrzyku z oksy. Sama pionizacja nie była zła ☺
    To trzymam kciuki żeby nadal nie bolało 😊

    iNso87, Anet85, patuniek86 lubią tę wiadomość

    43ktupjymknd3pkp.png

    Nasze szczęście Oliwier 💗 04.03.2019 💗
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 5 marca 2019, 05:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha no to wstalam :D szybka akcja,ale poprosilam o znieczulenie bo ciagnie szew. Jestem po prysznicu i taka czuje sie odswiezona. W glowie troche sie kreci ale to nic :) Zaraz Dusie mi przywioza na cycki :D aaa!:D juz sie stesknilam 💖

    Anet85, patuniek86, 83xxx, Butterfly 83, kehlana_miyu, Makowe Szczęście, Sana, teverde, Katia89 lubią tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Malutka_27 Autorytet
    Postów: 382 478

    Wysłany: 5 marca 2019, 05:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso zazdroszczę 🙂 ja czekam do 8mej na Oliego 😊

    iNso87 lubi tę wiadomość

    43ktupjymknd3pkp.png

    Nasze szczęście Oliwier 💗 04.03.2019 💗
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 5 marca 2019, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, że już jesteście po pionizacji, jedno z zadań za wami😉
    Sisi kciuki zaciśnie 😉
    Ja kończę karmić mojego głodomorka... dzisiaj jedziemy na noworodkowa sesje zdjęciową, ciekawe jak będzie...

    iNso87, patuniek86, Butterfly 83, Makowe Szczęście, Sana, teverde lubią tę wiadomość

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • Malutka_27 Autorytet
    Postów: 382 478

    Wysłany: 5 marca 2019, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet będzie dobrze 😊 daj potem znać jak poszło 😉

    43ktupjymknd3pkp.png

    Nasze szczęście Oliwier 💗 04.03.2019 💗
  • Reniferra Autorytet
    Postów: 1547 2206

    Wysłany: 5 marca 2019, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się w dwupaku i bez skurczy, wypoczęta po nocy :D.
    Jednak widać u mnie z tym krwistym czopem to ściema była. O 17 wizyta, to się zobaczy co tam słychać w szyjce.
    Ale miałam do nadrabiania od 22!

    Sisi, kciuki trzymam :)

    Inso, już po pionizacji ;). Jak najmniej boleści życzę!

    iNso87, patuniek86, teverde lubią tę wiadomość

    Maja <3 08.03.2019r., Antosia <3 09.12.2021r.
    l22niei37lacal8c.png
    3i49k6nl8ih810gk.png
‹‹ 901 902 903 904 905 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ