X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • LwieSerce Autorytet
    Postów: 817 1035

    Wysłany: 19 marca 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Sana:* po 12 mam mieć Wyniki, po 14 mamy wizytę u pediatry. Jak będzie crp wysokie to pewnie mozemy sie szykowac do szpitala :/ jeszcze trafiłam na jakas nieudolną pigułę i Julka w dwóch miejscach musiala kluc, a krwi sie polało az wokoło:( po wszystkim się poryczalam.

    Trzymam kciuki za brzuchatki nasze. Duzo sił dla Was na tej ostatniej prostej:* pięknych ktg i współpracujących szyjek Wam życzę 😘

    Listopad 2013 - Aniołek 7 tc; Październik 2014 - ziemski cud - córka; Marzec 2017 - Aniołek 10 tc
    niedoczynność, homocysteina 13,5, ANA1 1:320, mutacje: MTHFR 1298A-C homozygota, PAI-1 - heterozygota.

    dqpri09kzip4orgt.png

  • LwieSerce Autorytet
    Postów: 817 1035

    Wysłany: 19 marca 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smile, przytulam. Zdrowia dla Was :*

    Listopad 2013 - Aniołek 7 tc; Październik 2014 - ziemski cud - córka; Marzec 2017 - Aniołek 10 tc
    niedoczynność, homocysteina 13,5, ANA1 1:320, mutacje: MTHFR 1298A-C homozygota, PAI-1 - heterozygota.

    dqpri09kzip4orgt.png

  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się bałam indukcji - bardzo. Chciałam zrobić wszystko żeby zaczęło się w domu. Także rozumiem całkowicie. Wiem, łatwo mówić, ale nie martw się na zapas I myśl pozytywnie - będzie dobrze zobaczysz!

    Lwie Serce aż mnie serduszko zakuło :( biedny Julek :( oby wszystko było dobrze!

    .
  • Smile Autorytet
    Postów: 941 1036

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki LwieSerce,Wam rowniez zycze duzo zdrowka i oby to nic powaznego!😘

    Ja to mam pecha do tych infekcji po ciazy,najgorsze ze nic takiego nigdy nie mialam i za bardzo nie wiem co robic...😕

    2nn3rjjg8n6fiit0.png
  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wszystkie boimy się indukcji.. Ja mam jutro wizytę i znów mam nadzieję, że mnie lekarka nie położy bo w szpitalu to nigdy nie wiadomo który lekarz i kiedy wpadnie na pomysł indukcji.. Z plusów - zdążyłam zrobić rzęsy 😏

    kehlana_miyu, 83xxx, enka90, Macy, patuniek86 lubią tę wiadomość

  • Smile Autorytet
    Postów: 941 1036

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bbeczka91 wrote:
    Alissa, te bole to może ze stresu? Co do tabletki nie pomogę, bo ja dostałam jakiś płyn do wypicia na kwasy w żołądku, na sali przedoperacyjnej, przed samym CC.

    Ja tez dostalam taki plyn do wypicia,bodajze dwa takie male kieliszki

    2nn3rjjg8n6fiit0.png
  • Smile Autorytet
    Postów: 941 1036

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ogolnie jak sie wzmacniacie po porodzie?bierzecie jakies witaminy czy syplementy?

    2nn3rjjg8n6fiit0.png
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 19 marca 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam Prenatal Duo raz ze zostal mi z czasu ciąży, a dwa że ze szpitala wyszłam z hemoglobiną 8 , powinnam zrobić sobie badania, może w piątek pójdę z rana.

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 19 marca 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    A mnie jakoś "wyrzuciło" jak widzę z listy z moim Stanisławem na 21.03, ale jakby co jestem z Wami, choć się nie udzielałam za bardzo.
    Tymczasem pozdrawiam z patologii ciąży! Z powodu cukrzycy ciążowej czekam na indukcje, która ma się zacząć dzisiaj od założenia cewnika. Mam nadzieję, że szybko pójdzie! Trzymajcie, proszę, za nas kciuki!! ;)

    teverde, kehlana_miyu, Makowe Szczęście, Reniferra, Pikcia lubią tę wiadomość

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 19 marca 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ciezko mi dzis pisac bo od rana jezdze i zalatwiam sprawy. Przelecialam szybko tylko "odnalezc" czy Ktoras nie urodzila ;) zeby wciagnac na nasza liste :))

    Ja wczoraj mialam delikatne zalamanie. Mialam dosc wieczorem i tez sie poplakalam.. dzis juz jest poki co dobrze ;) O 14 ma przyjechac Tesciowa i moze jej Siostra z Corka w odwietki.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 19 marca 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lwie mam nadzieje,ze obedzie sie bez szpitala i Zdrowia dla Dzidziula.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Delvila Autorytet
    Postów: 276 293

    Wysłany: 19 marca 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przypomnijcie mi która wit. D polecacie, bo moja Madzia chyba też źle reaguje na D-vitum. I dziewczyny po CC, czy dostałyście także do maluszków probiotyk (coloflor lub podobne) bo widzę ze w składzie tez ma olej słonecznikowy i szukam alternatywy.

    Ja baby blusa załapałam w niedziele. Madzia druga noc z rzędu słabo spała i byłam wykończona. W efekcie nawet jak mój mąż mnie przytulił to się popłakałam. Ale teraz jest już dobrze chociaż mąż wrócił do pracy ale za to na spokojnie się tulam z mała:) Wczoraj w końcu byłam w stanie coś porobić w domu (Madzia jest dosyć nieodkladalna). Nie myślałam ze będę miała taka frajdę z tego że mogę na spokojnie posprzątać łazienkę :p

    Magdalena Wiktoria 07.03.2019r. :D

    Aniołek Marta [*] 06.01.2018 r.
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 19 marca 2019, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisssa, Kreatorka powodzenia dzisiaj :)

    Faktycznie lista mocno się skurczyła, na co patrzę z małym przerażeniem. Jestem ciekawa jak będzie u mnie bo pierwszy termin miałam wyznaczony na 23, a potem między 24-28. Wkurza mnie, że wizytę mam dopiero w poniedziałek ale co poradzić. Mam za to jakieś przeczucie, że przenoszę. Poza lekkim pobolewaniem w dole brzucha nie mam żadnych objawów zbliżającego się porodu. Chociaż faktycznie dzisiaj czuję się jakoś gorzej.

    Kreatorka lubi tę wiadomość

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 19 marca 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cewnik założony...
    Ale i tak chyba do jutra będziemy czekać z rozpoczęciem akcji.

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 19 marca 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreatorka powodzenia!

    Ja jestem w szpitalu dziewczyny, niestety nie będziemy próbować rodzić sn, blizna jest cienka i boli na mocniejszych, a jeszcze nieregularnych skurczach. Jestem po konsultacji z lekarzem, z anestezjologiem, i prawdopodobnie jutro będzie cc.

    Kreatorka, iNso87, bbeczka91 lubią tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana, trzymam kciuki. Kreatora, za Ciebie oczywiście też. Ja jednak nie doczekałam jutrzejszej wizyty. Wczorajsze szalone KTG i dzisiejsze zbyt spokojne poskutkowalo tym, że lekarka do mnie zadzwoniła i kazała jechać do szpitala 😩 Niech on się już urodzi! Mam dość tego stresu!!!!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana powodzenia, trzymam kciuki :) lekarze na pewno podjęli słuszna decyzję, skoro cc ma być dla Ciebie lepsze to dobrze że tak zrobią.

    Teverde lepiej być pod obserwacja w takim stanie. Ja przelezalam w szpitalu ale cieszylam się że jestem pod kontrolą i w ogóle się nie stresowalam że coś może być źle skoro co chwilę wszystko jest sprawdzane. Dodatkowo w każdej chwili możesz poprosić ktg jakby coś Cie niepokoilo :) powodzenia :)

    Kreatorka powodzenia :)

    Elcia mam nadzieję że jak podadzą Ci żel na rozwarcie to zaraz zaczną się skurcze i szybko urodzisz, jest jeszcze szansa że urodzisz 20.03;) trzymam kciuki za szybką akcje.

    Lwie zdrówka dla synka!



    Kreatorka, teverde lubią tę wiadomość

  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja za Was też trzymam kciuki. Bez różnicy czy sn czy CC, czy z indukcją czy bez, już wkrótce będziemy trzymać nasze maluchy!! I żeby to one wyszły z tego cało i zdrowo, to najważniejsze!

    teverde, Ulv15 lubią tę wiadomość

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana trzymaj się! Przykro mi teverde :( Pocieszające jest tylko to, że to już końcówka. Zaraz się okaże, że wykrakałaś tą pełnię ;p

    teverde lubi tę wiadomość

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teverde, w pełni się z Tobą zgadzam - też już mam dosyć tego stresu i zastanawiania się, czy wszystko ok! Chcę mieć synka po drugiej stronie!!! I doskonale wiem, że to nie oznacza, że nie będę się musiała o niego martwić - zawsze powód do martwienia się znajdzie - ale przynajmniej będę go mogła widzieć i przytulić!

    teverde, patuniek86 lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
‹‹ 976 977 978 979 980 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ