Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • ines31 Autorytet
    Postów: 554 752

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik82 wrote:
    Ines ja msm dzisiaj 34tygodnie i 2 dni i tez jeszcze miednicowe :(
    w moim wojewodztwie to wskazanie do cesarki ale w niektorych miastach kaza rodzic silami natury co jest w tym polozeniu bardzo niebezpieczne.
    jak jest u Ciebie Ines?
    na szczęście nie będą mnie męczyć porodem naturalnym w takiej sytuacji . Jeżeli się nie obróci to w 39 tygodniu będę miała cc

    Madzik82, MamaAdasia lubią tę wiadomość

    1kk0i09kiu82fc6o.png
  • Pocahontas Autorytet
    Postów: 582 926

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarah88 -
    mi coś tam cieknie, od dawna, ale to nie ma znaczenia czy cieknie np od 4 miesiąca czy od 8 czy w ogóle w ciąży, ponoć jak ma być pokarm to będzie, jak nie mam na noc stanika z wkładkami lakt. to piżamę muszę codziennie wyrzucać do prania, bo są na niej żółte ślady (pewnie siara)

    jestem w szoku, jutro skończę 33 tygodnie i zacznie mi się 34, a ja nadal się jakoś toczę, sprzątam, piorę, prasuję, gotuję itd, to przechodzi moje najśmielsze oczekiwania co do formy na tym etapie:)

    teraz się zastanawiam, że lada dzień może mi się rozpocząć poród!!!!!!! O Boże, jak to będzie bez dzidziusiów w brzuszku??????? jak to już końcówka??? a dopiero dołączyłam do forum, kiedy to minęło??????

    Niunia86, Tess, nick nieaktualny, MamaAdasia, loszcz, nick nieaktualny, Ewelaa lubią tę wiadomość

    relgj44jmw4925t7.png
  • Sarah88 Autorytet
    Postów: 1393 1141

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wyszlam miednicowo i przez zly chwyt lekarza jedna lopatke mam nizej...tego normnie nie zauwazy nikt bo sie o tym nie mysli zebu akurat na to patrzec ale jednak

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2015, 22:13

    qb3c2n0aibsaj33t.png
  • ines31 Autorytet
    Postów: 554 752

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik82 wrote:
    4 dzieciaczki na 100 ustawiaja sie w polozeniu miednicowym.
    ale jakiego trzeba miec pecha zeby miec druga ciaze w tym polozeniu?!
    Ja pierdziele... moze ja jestem jakas krzywa?!
    Nie jesteś krzywa :) ja też nie ;), po prostu mamy wyjątkowe dzieciaczki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2015, 22:03

    Madzik82, nick nieaktualny, MamaAdasia lubią tę wiadomość

    1kk0i09kiu82fc6o.png
  • Sarah88 Autorytet
    Postów: 1393 1141

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jutro zaczynam 34(licze skonczone) i normalnie az w szoku jestem jak to leci!!

    MamaAdasia lubi tę wiadomość

    qb3c2n0aibsaj33t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocahontas wrote:
    teraz się zastanawiam, że lada dzień może mi się rozpocząć poród!!!!!!! O Boże, jak to będzie bez dzidziusiów w brzuszku??????? jak to już końcówka??? a dopiero dołączyłam do forum, kiedy to minęło??????

    Ja też się zastanawiam jak to będzie bez dzieciaczka w brzuchu. Jednak się przyzwyczaiłam do codziennych kopniaków :)

  • ines31 Autorytet
    Postów: 554 752

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik a co tobie lekarz powiedział na temat obrotu małego na tym etapie ciąży?

    1kk0i09kiu82fc6o.png
  • Pocahontas Autorytet
    Postów: 582 926

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W walentynki chłopaki mogą przyjść na świat:) niech próbują się powstrzymać przed wcześniejszym wyskoczeniem:)

    dziś rano mówię do męża - muszę sprawdzić na necie, czy już były takie przypadki na świecie, że dzieci rozerwały brzuch i sobie bokiem wyszły, bo nasze chyba coś takiego chcą przyświrować:) tak się kręcą i rozpychają, że muszą cos kombinować:)

    ale jestem spokojniejsza, jak czytam, że i wasze bobasy wariują w brzuchu i się tam rozpychają:)

    jak to niektórzy mówią: kopią, bo są zdrowe :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relgj44jmw4925t7.png
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja plakalam po porodzie. Czulam sie pusta, jakby ktos mi cos zabral, obdarl mnie z czegos. Smutno mi bylo bez brzucha :(
    to uczucie minelo jak w koncu przyniesli mi dziecko. I wracalo jak zabierali go na badania.
    To moja ostatnia ciaza i juz mi smutno ze wiecej tego nie przezyje

    MamaAdasia, konwalianka lubią tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ines mi lekarz na wizycie w 32tc powiedzial, ze teraz szanse maleja z dnia na dzien i na kolejnej wizycie w 35 skonczonym tugodniu przyjde po wyrok...
    niestety fakt, ze pierwsza ciaza byla miednicowa nie wplywa dobrze na moja sytuacje.
    powiedzial, ze sa.przypadki, ze dziecko przekreca sie nawet w 40tc ale w ciagu jego 30letniej kariery zdarzylo sie to "az" dwa razy...

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • ines31 Autorytet
    Postów: 554 752

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko: ile ważą albo ważyły wasze maleństwa w 33 tygodniu? Jestem ciekawa jaka jest różnica między naszymi dzieciaczkami.

    1kk0i09kiu82fc6o.png
  • MisiaMonisia Autorytet
    Postów: 2992 1230

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie

    Mnie też bedzie brakowało Maluszka w brzuszku :)

    Dzis miałam wizyte u mojejgin. Wszystko dobrze. Szyjka trzyma. Ale to jest kolejny lekarz który daje mi max. 3-4 tygodnie!!!
    Brzuszek mi się opuścił.
    Na plusie mam 9 kg takze nie jest źle :)

    Dziewczyny dzis po południu odebrałam wypis ze szpitala.
    W opisie z usg jest napisane że szerokość głowki od ciemienia do ciemienia BPD przypada na 35+2 :/
    A objętość głowki HC na 33+0 :/
    Jakaś duza ta głowka. Badanie było robione w 31 tc skończonym.

    Podczas usg w szpitalu pytałam Panią Dr czy wszystko dobrze to powiedziała ze tak.
    Sama juz nie wiem co myśleć.

    U Was jakie wymiary były w 31/32 tc?

    nick nieaktualny, MamaAdasia lubią tę wiadomość

    Nikoś urodzony 22.03.2015r. 👣
    Oluś urodzony 1.06.2026r. 👣


    Nasze Aniołki:
    👼 - 21.02.2014r. (10tc),
    👼 - 7.06.2020r. (CB).


    💊 Euthyrox N125
    💊 Metocard
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ines moja w 32t i 1dzien wazyla 1850

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    ja już od 4 lat używam Calvina Kleina Beauty...i nie mogę się od niego oderwać...już próbowałam zmienić ale finalnie zawsze kupuję te :P
    A js zakochsna jestem w zapachu Midnight Poison Diora

    860isg18r6bpss11.png
  • kasss Autorytet
    Postów: 2098 2407

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik a mówią ze bardzo zadko dzieci są miednicowo a u Ciebie juz drugi raz ale moze miała byś bardzo ciężki poród skoro drugi maluszek chce cię oszczędzić i się nie obraca.
    Mi też jeszcze nic nie leci
    Pocahontas dobrze ze tak super się czujesz ciekawe jak tam limcia i jej bliźniaki?
    U mnie w brzuchu też wariactwa maz rano rękę przyłożył a ja mówię ze mala śpi i chyba usłyszała ze rozmawiamy bo zaczęła kopać to jest niesamowite uczucie;-)

    Madzik82 lubi tę wiadomość

    3i49io4pte9np2kc.png[/url]
    gann3e3k1ojenyv4.png
  • Sarah88 Autorytet
    Postów: 1393 1141

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wiem tylko ze w 29 tc synek wazyl juz 1500,mam nadzieje ze to prawda z tym ze dziecko nie bedzie wazylo wiecej niz rodzice i max 3500 bedzie no i chcialabym jednak zeby zmiescil sie w te ubranka na rozmiar 56 :P

    qb3c2n0aibsaj33t.png
  • MisiaMonisia Autorytet
    Postów: 2992 1230

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik82 wrote:
    Ines moja w 32t i 1dzien wazyla 1850
    Mój w skończonym 31 tygodniu ważył 1910 g

    Nikoś urodzony 22.03.2015r. 👣
    Oluś urodzony 1.06.2026r. 👣


    Nasze Aniołki:
    👼 - 21.02.2014r. (10tc),
    👼 - 7.06.2020r. (CB).


    💊 Euthyrox N125
    💊 Metocard
  • Sarah88 Autorytet
    Postów: 1393 1141

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastacia33 wrote:
    A js zakochsna jestem w zapachu Midnight Poison Diora
    mi wlasnie tez sie ktorys z tych poison podobal strasznie tylko buteleczki nie widzialam...ale chyba wanilie bylo czuc?

    qb3c2n0aibsaj33t.png
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kass dzieki za pocieszenie. Tak sobie tlumaczylam w pierwszej ciazy. Ale teraz mam maluszka w domu i nie chce spedzic 5 dni w szpitalu :(
    jestem zalamana wizja rozstania z synkiem. Chyba wypisze sie na wlasne zadanie jak tylko pediatra powie, ze corka jest gotowa. Ostatnio lezalam 5 dni co nie mialo sensu. Bardziej odpoczelabym w domu.

    MamaAdasia lubi tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • Sarah88 Autorytet
    Postów: 1393 1141

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMonisia wrote:
    Witajcie

    Mnie też bedzie brakowało Maluszka w brzuszku :)

    Dzis miałam wizyte u mojejgin. Wszystko dobrze. Szyjka trzyma. Ale to jest kolejny lekarz który daje mi max. 3-4 tygodnie!!!
    Brzuszek mi się opuścił.
    Na plusie mam 9 kg takze nie jest źle :)

    Dziewczyny dzis po południu odebrałam wypis ze szpitala.
    W opisie z usg jest napisane że szerokość głowki od ciemienia do ciemienia BPD przypada na 35+2 :/
    A objętość głowki HC na 33+0 :/
    Jakaś duza ta głowka. Badanie było robione w 31 tc skończonym.

    Podczas usg w szpitalu pytałam Panią Dr czy wszystko dobrze to powiedziała ze tak.
    Sama juz nie wiem co myśleć.

    U Was jakie wymiary były w 31/32 tc?
    co ty sie martwisz,moj w 29 mial bpd 35 i jakis tam dzien to dopiero! a brzuszek o 6tyg mniejszy ! a jak gin wpisAla wszystkie wymiary do jakiegos programu gdzie liczy norme to wyszlo ze sie miesci a ja do domu przyszlam to sie stresowalam

    qb3c2n0aibsaj33t.png
‹‹ 1055 1056 1057 1058 1059 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ