Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • Endi84 Ekspertka
    Postów: 187 468

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja.
    Jestem po usg. Dzidzia w 34 tyg. Waży już 2600:) ładnie przybiera. Serducho bez zastrzeżeń. Szybką się trzyma ale musimy leżeć. Najgorzej jest rani jak chce mi się siusiu wtedy wszystko mnie ciągnie i kluje. Czekam na wyniki z krwi bo po fenoterolu wyszedł mi cukier w moczu:(
    Dzięki za mile słowa i 3 mam kciuki za was!!!!

    ines31, MamaAdasia, nick nieaktualny, Niunia86, nick nieaktualny, Madzik82, loszcz, Emca, nick nieaktualny, bella82, konwalianka, czekaja, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Juusti69 lubią tę wiadomość

    atdc2n0ae5za2r0h.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie jaki macie śluz??? Bo ja dzisiaj zauważyłam że mam bardzo wodnisty wodnisty ale jednak konsystencji śluzu

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endi, dobrze, że mała przybiera ładnie :)

    a czy ja dobrze kojarzę że sterydy podaje się domięśniowo?

    Justyśka ja też mam wodnisty..i biały

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2015, 14:46

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Emrica Autorytet
    Postów: 943 597

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi ja miałam domięśniowo w pośladek, tylko że mi podawali w przychodni dwa razy dziennie rano i wieczorem przez dwa dni, dobrze to zniosłam, ale większość lekarzy kładzie pacjentki na sterydy do szpitala

    iv09gu1rhahn9m8p.png
    nzjdgzu3g71ob4w1.png
  • Emrica Autorytet
    Postów: 943 597

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endi84 wrote:
    Witam się i ja.
    Jestem po usg. Dzidzia w 34 tyg. Waży już 2600:) ładnie przybiera. Serducho bez zastrzeżeń. Szybką się trzyma ale musimy leżeć. Najgorzej jest rani jak chce mi się siusiu wtedy wszystko mnie ciągnie i kluje. Czekam na wyniki z krwi bo po fenoterolu wyszedł mi cukier w moczu:(
    Dzięki za mile słowa i 3 mam kciuki za was!!!!


    Endi to dzidzia ma bardzo ładną wagę, cieszę się że wszystko u was dobrze, trzymaj się :)

    iv09gu1rhahn9m8p.png
    nzjdgzu3g71ob4w1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo już niewiem co myśleć naczytam się o wodach płodów i przezywam

  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy chyba też jakiej firmy są sterydy.Bo te kilkudniowe to podobno można w przychodni a np celeston to pod kontrola musi być.Ja dostawałam zastrzyk i od razu pod KTG.ale nie wiem czemu.No i domiesniowo-ale to chyba wszystkie

    ex2btv738sn49jef.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też tak mi się wydaje, że wszystkie...bo sterydy kojarzą mi się z bólem tyłka :) Justyśka nie czytajjjjj :P

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha któraś pytała czy czuć skracająca szyjke. Nie wiem jak inne ,ale ja nic nie czułam tzn żadnego klucia,rwania itp i dalej nic nie czuje pomimo że mam krótka ,miękka i otwartą.
    Justi ty lepiej to sprawdź.U mnie gino też mówiła że luzik.Tak ma być(skurcze i twardnienia) i widzisz jak skończyłam..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2015, 15:11

    ex2btv738sn49jef.png
  • Emrica Autorytet
    Postów: 943 597

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SunSun wrote:
    Zależy chyba też jakiej firmy są sterydy.Bo te kilkudniowe to podobno można w przychodni a np celeston to pod kontrola musi być.Ja dostawałam zastrzyk i od razu pod KTG.ale nie wiem czemu.No i domiesniowo-ale to chyba wszystkie


    Mi podawali Dexavenu

    iv09gu1rhahn9m8p.png
    nzjdgzu3g71ob4w1.png
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    też tak mi się wydaje, że wszystkie...bo sterydy kojarzą mi się z bólem tyłka :) Justyśka nie czytajjjjj :P
    E nawet nie boli.Ja kiedyś dostawałam zastrzyki z B12 ..to był dopiero ból!!!

    Rubi lubi tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emrica wrote:
    Mi podawali Dexavenu
    Aha wiem które to są.One są w 4 dawkach ? Ja miałam celeston w dwóch.

    ex2btv738sn49jef.png
  • Emrica Autorytet
    Postów: 943 597

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyska89 wrote:
    Bo już niewiem co myśleć naczytam się o wodach płodów i przezywam


    Mi mówili że płyn owodniowy to taka woda, bo mówiłam że mam czasem śluz wodnisty to powiedzieli że napewno to nie wody, więc spokojnie, nie panikuj, i nie czytaj.

    iv09gu1rhahn9m8p.png
    nzjdgzu3g71ob4w1.png
  • Emrica Autorytet
    Postów: 943 597

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SunSun wrote:
    Aha wiem które to są.One są w 4 dawkach ? Ja miałam celeston w dwóch.


    Tak mi podawali w 4 dawkach po 6 ml - dexavenu

    iv09gu1rhahn9m8p.png
    nzjdgzu3g71ob4w1.png
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyska89 wrote:
    Mam pytanie jaki macie śluz??? Bo ja dzisiaj zauważyłam że mam bardzo wodnisty wodnisty ale jednak konsystencji śluzu
    Tez mam wodnisty

    860isg18r6bpss11.png
  • MamaAdasia Autorytet
    Postów: 897 1632

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalianka- bidulo, wymęczy Cię wszystko kobieto w tej ciaży ...
    Obyś chociaż poród miała lekki!

    Anastacia, piękna piłeczka :)

    Co z Madziutkiem?????

    Endi, ładna waga synia, dobrze że z małym wszystko ok, leż i odpoczywaj. A kto z córcią?

    Pocahontas, zgrabniutki brzusio, ale nisko nie jest moim zdaniem. Chłopaki niech jeszcze posiedzą :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2015, 15:22

    Anastacia33 lubi tę wiadomość

    ijpbqtkf943tum5s.png
    2r8ranli9ms4cdi1.png
    Szymuś 28.02.2015 3970g,56cm
    Adaś 09.06.2012 3800g,56cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ines31 wrote:
    Witam.
    Mnie chyba przeziębienie bierze :(
    Powiedzcie mi dziewczyny z "krótkimi szyjkami" czułyście jakieś objawy tego że wam się skraca. Ja miałam wieczorem i w nocy jakieś kłucie i pulsowanie tam ...na dole i się zastanawiam co to może być? :/

    ines mie też od jakiegoś czasu kuje szyjka wieczorem i w nocy i czuje wtedy jak się mała rozpycha mam nadzieje że to nie szyjka się skraca :( czekam z niecierpliwością do poniedziałku wtedy mam wizyte u ginekologa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    endi super że wizyta udana i że maly taką ładną ma wagę

    pocahontas super brzuszek

    konwalianka trzymaj sę dzielnie bidulko trzymam za ciebie i maleństwo kciuki już końcówka naprawdę blisko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2015, 15:31

    Pocahontas, konwalianka lubią tę wiadomość

  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj szkrab tak sie wczoraj rozpychal ze az bolalo

    860isg18r6bpss11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastacia33 wrote:
    Moj szkrab tak sie wczoraj rozpychal ze az bolalo

    ciasno już tym naszym maluszką jest w tych naszych brzuszkach mogły by nasze skarby łagodniej się z nami obchodzić ;)

‹‹ 1069 1070 1071 1072 1073 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ