Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2015, 11:36

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 29 lipca 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka1979 wrote:
    No tak u mnie bez zmian ciastka zagryzam bułkąz kiełbasą ze słoika i musztardą.
    Melduję się jak zwykle po północy
    jaką ja mam ochotę na hot doga z warzywami... albo słonecznika... cholera ale nie wiem czy żołądek to toleruje :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 29 lipca 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia86 wrote:
    A mnie jak zwykle po 4.00 obudził katar i całkowicie zapchany nos i nie śpie już drugą godzine.... masakra z tym moim katarem-już drugi tydz tak mam. Znając życie to zasne o 7 i znowu będę spała do 10. Jedyny lek,który zawsze mi pomagał i katar znikał w 5min jest zabroniony w ciąży :(
    witam w klubie, zatkana jedna dziura jak zawsze a potem gardlo boli ;/ ja psikam wodą morską ;/

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 29 lipca 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diamonds a uzywałaś maseczki mlecznej też? ona działa cuda...
    u mnie paznokcie są zarąbiste, jak nigdy... aż nie mogę się nadziwić że są takie twarde i eleganckie :) oby tak dalej :)
    anulka piękne USG i na pewno piękny dzwięk :)

    witam nową mamę :)

    Miłego dnia :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2015, 11:36

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 29 lipca 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecam maseczkę mleczną z kalliosa za 11zł cały litr dla ciebie.. umyjesz włosy i jak na pierwsy rzut dawaj porządnie ją na pół godziny i zmyj chłodniejszą wodą a potem aby na zniszczone przy kazdym myciu :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 29 lipca 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi pomogła bardzo... bo kiedys farbowalam wlosy na platynowy jasne blondy itp.. i tak zjeździłam te włosy że słoma przy nich to jest piękna.. teraz odżywiły się po kilku latach.. ale wtedy stosowalam tą maseczkę i tylko ona mi pomagała wygładzić włosy :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2015, 11:36

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2015, 11:37

  • Emily83 Autorytet
    Postów: 489 446

    Wysłany: 29 lipca 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczynki
    siedzę już parę ładnych godzin w necie i szukam jakiś dobrych garnków do gotowania na parze. Czy używacie takich i możecie coś mi polecić?

    17u9p07w6b9w1pie.png
    3jgxskjosmphwb2l.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 29 lipca 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a kiedy robi się najwcześniej usg brzuszne??

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily83 wrote:
    cześć dziewczynki
    siedzę już parę ładnych godzin w necie i szukam jakiś dobrych garnków do gotowania na parze. Czy używacie takich i możecie coś mi polecić?

    Ja mam urządzenie do gotowania na parze - chyba firmy Tefal jeśli się nie mylę plus garnek jakiś zwykły kupiony pewnie w jakimś markecie więc trudno polecać. Ogółem jeszcze gotowane na parze średnio mi smakuje:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2015, 11:37

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 29 lipca 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diamonds wrote:
    Przeczytałam o niej faktycznie ma dobre opinie. Zajrzę do hurtowni fryzjerskiej powinni ją tam mieć i bedziemy stosować :-)
    Dziękuję Mizzelko :-*
    jest i w hebe :) w razie co :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 29 lipca 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily83 wrote:
    cześć dziewczynki
    siedzę już parę ładnych godzin w necie i szukam jakiś dobrych garnków do gotowania na parze. Czy używacie takich i możecie coś mi polecić?
    ja mam z olkusza emaliowane, bardzo dobry garnek na indukcje itp.. ;)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 29 lipca 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    dziewczyny a kiedy robi się najwcześniej usg brzuszne??
    moze byc juz od 11 tyg prawdopodobnie ale to zalezy od tłuszczyku chyba itp i budowy brzucha.. bo czasami kiepsko widać i znów jest dowciapne ;)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do włosów od dłuższego czasu używam raz w tygodniu, raz na 2 tygodnie maseczki l'biotica BIOVAX do włosów blond ale z tego co wiem są też do ciemnych włosów :) właśnie mam ja na głowie :) jest to maska na ciepło po umyciu włosów nakłada się maskę i czepek dołączony do niej plus zawija się w ręcznik i tak z 20 minut ja z reguły siedzę dłużej ;)

  • mala czarna Przyjaciółka
    Postów: 70 38

    Wysłany: 29 lipca 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę wam dziewczyny byczenia się w domku :)

    mala czarna
    85993e3k24ci8hp9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mogę za któraś iść do pracy :) nie nawidze się nudzić... mąż mi sprzątać nie pozwala jedynie drobne porządki wiec całe dnie leżę przed tv i netem plus wyrwe się na spacer z psem... nie wie jak ja wytrzymam do rozwiązania ;) później juz będę miała się kim zająć :)

  • mala czarna Przyjaciółka
    Postów: 70 38

    Wysłany: 29 lipca 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka418 wrote:
    To ja mogę za któraś iść do pracy :) nie nawidze się nudzić... mąż mi sprzątać nie pozwala jedynie drobne porządki wiec całe dnie leżę przed tv i netem plus wyrwe się na spacer z psem... nie wie jak ja wytrzymam do rozwiązania ;) później juz będę miała się kim zająć :)

    to możesz za mnie przyjść :)

    mala czarna
    85993e3k24ci8hp9.png
‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ