Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 3 września 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarlett a co u ciebie?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    860isg18r6bpss11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastacia33 wrote:
    Dziewczyny moj dzidzius ma prawie 7 cm wszystkie parametry w normie...jak to lekarz powiedzial zdrowiusienkie maleństwo i bardzo ruchliwe caly czas mu uciekalo....smial sie ze takie male a juz w kotka i myszke sie bawi.

    Super! Szczęśliwy dzień dla nas obu:)

    Anastacia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastacia33 wrote:
    Scarlett a co u ciebie?

    Tak samo jak u Ciebie :) wszystko w normie :) Junior ma jakieś 66 mm i na USG lekarz nie miał się do czego przyczepić :) nawet dał się ładnie zmierzyć tylko cały czas zasłaniał twarz rączkami :)

  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 3 września 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarlett2014 wrote:
    Tak samo jak u Ciebie :) wszystko w normie :) Junior ma jakieś 66 mm i na USG lekarz nie miał się do czego przyczepić :) nawet dał się ładnie zmierzyć tylko cały czas zasłaniał twarz rączkami :)
    To super ze wszystko dobrze z Maluszkiem.

    860isg18r6bpss11.png
  • Niunia86 Autorytet
    Postów: 1092 2019

    Wysłany: 3 września 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny strasznie sie ciesze,że Wasze Maluchy są już takie duże i zdrowe :) Powoli zaczyna sie robić z górki :)

    Życze dobrego samopoczucia szczegolnie tym z Was,które tak wymiotują... Ja dzisiaj pierwszy raz od początku ciąży ściskałam sie z kibelkiem i nie moge sobie wyobrazic co czujecie biegając tak dzień w dzień po kilka razy. Jestem pełna podziwu dla Was,że dajecie rade ;)
    Z cakego serca życze poprawy :)

    Dobranoc :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    iv09cbxm68yuj78z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarlett2014 wrote:
    a kto jutro ma wizytę?
    Jaaaaaaaa

    Anastacia33 lubi tę wiadomość

  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 3 września 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka1979 wrote:
    Jaaaaaaaa
    I jaaaaaa ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 3 września 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka o której masz ? Ja na 17 genetyczne..

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 851

    Wysłany: 3 września 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też jutro :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 851

    Wysłany: 3 września 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też jutro :)

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 3 września 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blanka85 wrote:
    ja też jutro :)
    Genetyczne? O której?

    ex2btv738sn49jef.png
  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 851

    Wysłany: 4 września 2014, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro mam normalne usg. Genetyczne dopiero 22 wrzesnia bede miec... A jutro o 20:20

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 4 września 2014, 05:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dzis standardowa wizyte u mojej gin

    860isg18r6bpss11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SunSun wrote:
    Dorka o której masz ? Ja na 17 genetyczne..
    Jadę około 14 a o której wejdę to niestety nie wiem. Ta gin jest dobra ale bubą u niej jest to, że kto pierwszy ten lepszy a ja jestem przyzwyczajona do tego że jak idę prywatnie to nie czekam w kolejce tylko przychodzę na konkretną godzinę i wchodzę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście witam się z rana. To dużo nas dzisiaj idzie. Trzymam za Was kciuki

  • Kasha Autorytet
    Postów: 674 852

    Wysłany: 4 września 2014, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę samych dobrych wyników. Pochwalcie się jak wrócicie. Ja dziś mam też wizytę, ale rodzinną :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    34bw9jcgrkz3yjz6.png

    f2wlj44jlai3f3nz.png
    km5stv73nclev8zl.png
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 4 września 2014, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc

    czuję się jak przejechana przez pociąg.. chyba złapałam grypę żołądkowa - całą noc męczyły mnie wymioty, rano też, a przed chwila pobiegłam do kibelka i wymęczyło mnie drugą stroną, boziu jak sie źle czuję.. oczywiście wymiotuję już żółcią, napiłam sie herbaty to po 5min wylądowała w wc;/ nie mam pomysłu co zjeść aby zostało choć odrobina.. słaba jestem a ciśnienie wysokie mam jak nigdy 110/90, głowa boli.. Tymka od 3 dni męczą biegunki..chyba jakieś dziadostwo złapaliśmy..

    powodzenia na wizytach:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2014, 07:38

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim - powodzenia na wizytach :) Dorka współczuję czekania - u mnie wczoraj bylo opóźnienie 0,5h i już sie wkurzalam bo czym dluzej siedzialam tym o większych glupotach myślałam :/ ale najważniejsze ze lekarz jest dobry :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalianka współczuję :( pamiętasz chrupki kukurydziane typu Filusie? Pamiętam ze mnie ratowały w podobnych sytuacjach. Albo sprobuj napić się coli. Zdrowa to ona nie jest ale puszka nie zaszkodzi a na żołądek naprawdę działa. No i przede wszystkim muisz pić ale to wiesz :/

    konwalianka lubi tę wiadomość

  • Kasha Autorytet
    Postów: 674 852

    Wysłany: 4 września 2014, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalianka jedyne co można poradzić to duuuuużo pić i zachować reżim higieniczny. Niestety nic więcej nie da się zrobić.

    konwalianka lubi tę wiadomość

    34bw9jcgrkz3yjz6.png

    f2wlj44jlai3f3nz.png
    km5stv73nclev8zl.png
‹‹ 276 277 278 279 280 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ