Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • kasss Autorytet
    Postów: 2098 2407

    Wysłany: 18 września 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia86 wrote:
    A mi już 5 razy śnił się synek więc od kilku dni mówię do brzucha Ignaś:) W poniedziałek dowiem się czy prawidłowo odczytuję sny ;)
    Ja mowie do Julki a maz mnie poprawia ze to Ignas jest i koniec;-) juz nie mogę się doczekać a dowiemy id na polowkowym dopiero koleżanki Z pracy jak mnie zobaczyly mówią ze jak nic dziewczynka bo bardzo się zmienilam;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3i49io4pte9np2kc.png[/url]
    gann3e3k1ojenyv4.png
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 18 września 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocahontas wrote:
    uff to jestem uspokojona, bo ja też już zaczynam zbierać różne rzeczy z myślą o bobaskach, kilka ubranek dostałam:)miałam przez to wyrzuty sumienia, że może za wcześnie, ale teraz czuję się rozgrzeszona:) planowałam zaczac robic wyprawkę dla maluszków gdzieś od grudnia, ale chyba nie wytrzymam i po troszku będę kupowała od teraz:) w końcu dzidziusie będą dwa - to mogę sobie dać dwa razy więcej czasu na to:)


    co do spania - to ja też miałam straszną noc, bezsenność zagościła, jakieś rozdrażnienie, jak już usnęłam to mnie komary pogryzły i wstałam wściekła żeby je pozabijać, a potem nie mogłam usnąć....a to sikanie co 10min, a to wkurzało mnie jakieś szczekanie psa...to samochody...i chyba w ogóle wszystko :P rano głowa mnie strasznie bolała z tego niewyspania:(
    powiem wam dziewczyny że jak sobie przypomne pierwsza ciąże to 8 miesiąc był dla mnie najgorszy...mega zgaga w nocy, już potem rzadna pozycja do snu nie była dobra...ale najpiekniejsze były chwile jak maluch kopał bo super czuć

    860isg18r6bpss11.png
  • Niunia86 Autorytet
    Postów: 1092 2019

    Wysłany: 18 września 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasss u mnie wszyscy mówią,że bedzie chłopak bo bardzo ladnie wyglądam. Chyba tylko ja widze te nowe wyskakujące małe pryszcze na policzkach na szczęście :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2014, 12:20

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    iv09cbxm68yuj78z.png
  • madziutek 23 Autorytet
    Postów: 1262 1807

    Wysłany: 18 września 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi tez wszyscy wrozyli chlopczyka z wygladu i sie sprawdzilo ;)) moze to glupie ale na lutowkach w wiekszosci przypadkow sie sprawdzilo ph z moczu ;) powyzej 6 chlopczyk a ponizej dziewczynka ;D moze to przypadek ... nie wiem ... mi tez sie sprawdzalo s;)

    f2w3rjjgx78wxuhp.png
    y7y4ocjz2n6l6nvq.png
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 18 września 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziutek 23 wrote:
    mi tez wszyscy wrozyli chlopczyka z wygladu i sie sprawdzilo ;)) moze to glupie ale na lutowkach w wiekszosci przypadkow sie sprawdzilo ph z moczu ;) powyzej 6 chlopczyk a ponizej dziewczynka ;D moze to przypadek ... nie wiem ... mi tez sie sprawdzalo s;)
    myśle, że to czysty przypadek.ja mam przeczucie, że bede miała dziewczynke...zresztą non stop jakieś zaczerwienienia mam na buzi albo pryszcze co nigdy wcześniej sie nie zdarzało

    860isg18r6bpss11.png
  • kasss Autorytet
    Postów: 2098 2407

    Wysłany: 18 września 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek podobno na lutowkach większość chłopców s co do ph nie wiem ale jest różne bedziemy obalac zabobony albo potwierdzać jak dowiemy się na 100%
    Rubi wcześnie masz połówkowe i sporo dziewczyn ma w tym dniu wiem ze juz pisałam ale wtedy wypada nasza druga rocznica ślubu i pomyśleć ze chciałam dzidziusia za raz po ślubie a tu już dwa lata;-)

    3i49io4pte9np2kc.png[/url]
    gann3e3k1ojenyv4.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 18 września 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasss wrote:
    Madziulek podobno na lutowkach większość chłopców s co do ph nie wiem ale jest różne bedziemy obalac zabobony albo potwierdzać jak dowiemy się na 100%
    Rubi wcześnie masz połówkowe i sporo dziewczyn ma w tym dniu wiem ze juz pisałam ale wtedy wypada nasza druga rocznica ślubu i pomyśleć ze chciałam dzidziusia za raz po ślubie a tu już dwa lata;-)
    będę w 20 tygodniu...moja ciąża jest starsza potwierdziły t dwa niezależne źródła...szpital i mój gin...ale nie zmieniam na suwaczku...:)

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Zosia_Tosia Przyjaciółka
    Postów: 73 108

    Wysłany: 18 września 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry ;-)

    Ja jestem po badaniu ;) U mnie 100 % dziewczynka :-) którą zresztą wszyscy mi przepowiadali :-) Dzidzia śliczna i zdrowa ;-) pomimo że na prenetalnym straszyli mnie 2 maczyniową pępowiną okazało się że jest 3 naczyniowa jak trzeba :) Udanych wizyt dziewczynki
    kaczamilia zainspirowałaś mnie ja do tej pory powstrzymywałam się z zakupami ale czas zacząc zakupy dla malutkiej :)
    ps. Jak wkleic zdjecie malutkiej na forum?

    Anastacia33, Rubi, kasss, MartaM, MoniaP, SunSun, Blanka85, slodka100, nick nieaktualny, bella82, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    xrot3a3fl8drsw7g.png

    <a href="https://www.suwaczki.com/"><img src="https://www.suwaczki.com/tickers/digcw167f9ud7ct6.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 18 września 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez po wizycie. Wszystko ok ale.... W 12tc lekarz mowil, ze dziewczynka, tydzien temu ze chlopak a dzisiaj znowu dziewczynka!
    W poniedzialek ide do drugiego lekarza, ma lepszy sprzet. Moze mi cos powie na 100 % bo juz nie wiem w co mam wierzyc

    MoniaP, MamaAdasia, SunSun, Blanka85, slodka100, Zosia_Tosia, bella82, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 18 września 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluje Wam udanych wizyt...;) Madzik to fatycznie nie wiadomo w co wierzyć..dobrze, że mi nikt na razie nie podsyła pomysłów co w brzucholu siedzi..chciałabym usłyszeć raz i na pewno...;)

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 18 września 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    gratuluje Wam udanych wizyt...;) Madzik to fatycznie nie wiadomo w co wierzyć..dobrze, że mi nikt na razie nie podsyła pomysłów co w brzucholu siedzi..chciałabym usłyszeć raz i na pewno...;)
    ja poczekam do usg połówkowego, bo jak to gin powiedział wtedy to na 99% powiem płec dziecka wczesniej nie ma sensu bo czesto sa pomyłki. zreszta jesli lekarz ma wysokiej klasy sprzet to w 16 tyg tez może zobaczyc płeć i to będzie wiarygodne

    860isg18r6bpss11.png
  • Emartea Autorytet
    Postów: 990 1178

    Wysłany: 18 września 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie przyszłe mamuśki. Fajnie tym, które już znają płeć swojego maleństwa. Ja miałam wizytę 16.09 i nadal nie wiadomo któż to tam w brzuchu siedzi. Następna wizyta dopiero za miesiąc, a ja już bym chciała wiedzieć...

    4e3f84b95f.png
  • Emartea Autorytet
    Postów: 990 1178

    Wysłany: 18 września 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak wstawić ten suwaczek???

    4e3f84b95f.png
  • madziutek 23 Autorytet
    Postów: 1262 1807

    Wysłany: 18 września 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kliknij w suwaczek ktorejs z nas i tam Cie pokiruja a pozniej wklej w ustawienia-->spolecznosc ;)

    zosia tosia a ja wklejam zxdjecia na Tinypic.pl ;)

    Zosia_Tosia lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgx78wxuhp.png
    y7y4ocjz2n6l6nvq.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 18 września 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastacia33 wrote:
    ja poczekam do usg połówkowego, bo jak to gin powiedział wtedy to na 99% powiem płec dziecka wczesniej nie ma sensu bo czesto sa pomyłki. zreszta jesli lekarz ma wysokiej klasy sprzet to w 16 tyg tez może zobaczyc płeć i to będzie wiarygodne
    mnie też lekarz powiedział...że na połówkowym się dowiemy...bo mąż dopytywał bo jest zniecierpliwiony :P ja zresztą lepsza nie jestem...:)

    Anastacia33 lubi tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 18 września 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emartea wrote:
    jak wstawić ten suwaczek???
    witaj w marcuweczkach.jesteś w 16 tyg widze na suwaczku

    860isg18r6bpss11.png
  • Emartea Autorytet
    Postów: 990 1178

    Wysłany: 18 września 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Dorka1979 za zaproszenie :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    4e3f84b95f.png
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 18 września 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    mnie też lekarz powiedział...że na połówkowym się dowiemy...bo mąż dopytywał bo jest zniecierpliwiony :P ja zresztą lepsza nie jestem...:)
    ja też bym chciała wiedzieć ale trochę jeszcze musimy poczekać...widze ze ty równiez jestes w 15 tygodniu

    860isg18r6bpss11.png
  • Emartea Autorytet
    Postów: 990 1178

    Wysłany: 18 września 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo udało się :-), wystarczyło zmienić kod na BBCcode. Dzięki za podpowiedzi

    4e3f84b95f.png
  • madziutek 23 Autorytet
    Postów: 1262 1807

    Wysłany: 18 września 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emartea a skad Ty jestes? ;)

    f2w3rjjgx78wxuhp.png
    y7y4ocjz2n6l6nvq.png
‹‹ 336 337 338 339 340 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ