Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • MartaM Autorytet
    Postów: 506 839

    Wysłany: 5 listopada 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilia śliczne imię, Zuzia też :) Ja też myślałam nad Emilią, ale mój M. się nie zgadza, bo w przedszkolu miał koleżankę, która miała tak na imię i wołał na nią Emilka debilka i już tylko z tym mu się kojarzy to imię. Chyba jednak u nas zostanie Ninka, bo widzę jak mężowi zależy.

    Emily83 lubi tę wiadomość

    3jgx9jcg871bln7n.png

    l22nhdge2kkv4qrq.png
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 5 listopada 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limcia ja sama mam siostre blizniaczke...moja babcia tez miala siostre blizniaczke....u nas w rodzinie sprawdza sie system "co drugie pokolenie"

    limcia lubi tę wiadomość

    860isg18r6bpss11.png
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 5 listopada 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja nowa koleżankę:-) u nas w rodzinie ostatnio urodziły się bliźniaczki w 38 tygodniu:-) także życzę ci tego samego.
    Niunia ja tez juz miałam zapalenie pęcherza i brałam duomox.Lekarka powiedziała ze jak zacznę coś czuć ze jest nie tak z sikaniem,pecherzen ,brzuchem żebym sobie brała zuratvit.I tak tez zrobiłam i widzę poprawę.Także polecam:-)
    Kasss oczywiście czekam na dobre wiadmosci po wizycie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2014, 11:36

    kasss, Niunia86 lubią tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
  • Pocahontas Autorytet
    Postów: 582 926

    Wysłany: 5 listopada 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    limcia wrote:
    Cześć dziewczyny.

    Jestem tu nowa, jeśli chodzi o udzielanie i tylko sporadycznie czytałam.

    Spodziewamy się bliźniaków. W poniedziałek na wizycie wstępna wersja, że będzie dziewczynka i chłopiec:)

    A jeśli chodzi o moje samopoczucie to najgorzej doskwiera mi drętwienie rąk w nocy. Ma któraś z Was podobnie?

    hurra witam cię chyba najserdeczniej, bo sama spodziewam się bliźniaków, u mnie dwaj chłopcy.

    Mi lekarz na drętwienie i skurcze kazał brać raz dziennie magnezin

    relgj44jmw4925t7.png
  • Pocahontas Autorytet
    Postów: 582 926

    Wysłany: 5 listopada 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    limcia wrote:
    Anastacia33 oboje z mężem myśleliśmy, ze w naszych rodzinach nie ma bliźniąt, a co się okazało to i w mojej i w jego jednak są:)


    hehe:D to tak jak u nas, ja lekarzowi mówię, że u nas nie ma bliźniąt w rodzinie, potem mowimy rodzicom i teściom a oni jak to nie ma, a ciocia X, a wujek Y?itd itp Więc też się okazało, że są :D

    relgj44jmw4925t7.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 5 listopada 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jeśli chodzi o drętwienie to ja mam tak od zawsze, tylko rzadko się zdarza, żebym się obudziła w tej pozycji..

    pocahontas, w końcu masz 100% bratnia duszę:P

    Pocahontas lubi tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Niunia86 Autorytet
    Postów: 1092 2019

    Wysłany: 5 listopada 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nową koleżankę i przede wszystkim nową dwójczkę w brzuszku:)

    Może tym razem dwie dziewczynki,żeby chłopcy nie musieli rywalizować :)

    Sunsun ja mam Pregnofer Uno na pęcherz. Już wzięłam jedna tabletkę-druga wieczorem i zobaczymy czy w nocy dalej będzie mi brzuch dokuczał czy się poprawi. Jak nie to jutro Lekarz (Hurrra!!!) :)

    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty:)
    Jutro trzymacie Wy :P

    SunSun, Emca lubią tę wiadomość

    iv09cbxm68yuj78z.png
  • limcia Przyjaciółka
    Postów: 82 116

    Wysłany: 5 listopada 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziękujemy za miłe powitanie:)

    Niunia86 no właśnie na tą chwilę jednak wychodzi, że dziewczynka i chłopiec.

    Zaczęłam czytać od początku na tym forum posty o ciąży bliźniaczej, chyba muszę to sobie rozłożyć, bo nie da się tego tak szybko nadrobić:)

    Pocahontas fajnie, że jest nas dwie:)

    Dobra biorę się za jakąś pracę, bo widzę że to forum może mnie nieźle wciągnąć i nic już nie będę robić:)

    Niunia86, Pocahontas, SunSun, MamaAdasia lubią tę wiadomość

    1usazbmhhgo5jhw6.png
  • Niunia86 Autorytet
    Postów: 1092 2019

    Wysłany: 5 listopada 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limcia dobra nawet jedna dziewczynka :) W końcu solidarność jajników musi być hehe :)

    Czy u Was też jest taka piękna pogoda??

    iv09cbxm68yuj78z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limcia witaj wśród nas :) gratuluje bliźniaków, parka brzmi jak marzenie :)

    Powodzenia na dzisiejszych wizytach :)

  • loszcz Autorytet
    Postów: 1142 1364

    Wysłany: 5 listopada 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim mamuskom :-)
    Witaj Limcia.
    Chyba dzis kupię nowego kotka:-).Jade go zobaczyć. Mam nadzieje, ze przypadniemy sobie do gustu.Zmykam wiec bo od 16:30 do pracy

    Emartea, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201503231678.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 5 listopada 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6cb8f03fcd0ee896m.jpg

    Anastacia33, Niunia86, SunSun, MamaAdasia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Emartea, bella82, Sarah88, loszcz, nick nieaktualny, kasss, Madzik82, Emca, czekaja, Emily83, slodka100 lubią tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 5 listopada 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limcia moja mama jak byla w ciąży ze mną i siostra to mniwj wiecej od 6 miesiaca do rozwiazania leżała w szpitalu.

    860isg18r6bpss11.png
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 5 listopada 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limcia to cczekamy na zdjecie brzusia

    MamaAdasia lubi tę wiadomość

    860isg18r6bpss11.png
  • MamaAdasia Autorytet
    Postów: 897 1632

    Wysłany: 5 listopada 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Ja też dziś od 7.30 do 9.30 byłam na wstrętnej glukozie, jak pomyślę to jeszcze mnie mdli... nawet z cytryną :(

    Limcia, witaj, gratuluję bliźniaków :)

    Pochaontas, śliczny brzusio , nie duży jak na bliźniaki.

    Rubi, no piłeczka rośnie ;)

    Niunia, u mnie dziś ciepło i słonecznie :)

    MartaM mnie też jak za długo chodzę ciągnie brzuch i boli...




    Niunia86, nick nieaktualny, Pocahontas lubią tę wiadomość

    ijpbqtkf943tum5s.png
    2r8ranli9ms4cdi1.png
    Szymuś 28.02.2015 3970g,56cm
    Adaś 09.06.2012 3800g,56cm
  • MamaAdasia Autorytet
    Postów: 897 1632

    Wysłany: 5 listopada 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz robię na obiad mielone bo dawno nie było, a później sałatkę z kapusty pekińskiej z waszego przepisu :)


    Kasss, trzymam kciuki za wizytę :) czekamy na info.

    Emily, Emca, również gratuluję wizyt udanych :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2014, 14:05

    kasss, Emca, Emily83 lubią tę wiadomość

    ijpbqtkf943tum5s.png
    2r8ranli9ms4cdi1.png
    Szymuś 28.02.2015 3970g,56cm
    Adaś 09.06.2012 3800g,56cm
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 5 listopada 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAdasia takie ciagniecie wrecz rozrywanie czuje codziennie wieczorem....mysle ze to ze zmeczenia bo sporo chodzę w dzień

    860isg18r6bpss11.png
  • MamaAdasia Autorytet
    Postów: 897 1632

    Wysłany: 5 listopada 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastacia, ja tez czuję , w sumie nie mam czasu odpoczywać, rano śniadanie dla małego, później zajęcia albo spacer, usypianie, obiad i tak w kółko :)

    ijpbqtkf943tum5s.png
    2r8ranli9ms4cdi1.png
    Szymuś 28.02.2015 3970g,56cm
    Adaś 09.06.2012 3800g,56cm
  • MamaAdasia Autorytet
    Postów: 897 1632

    Wysłany: 5 listopada 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zapisałam się na USG 4d u siebie cena 240 zł, na 1 grudnia ;)

    SunSun, Niunia86, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kasss, Emca, slodka100 lubią tę wiadomość

    ijpbqtkf943tum5s.png
    2r8ranli9ms4cdi1.png
    Szymuś 28.02.2015 3970g,56cm
    Adaś 09.06.2012 3800g,56cm
  • madziutek 23 Autorytet
    Postów: 1262 1807

    Wysłany: 5 listopada 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey dziewczyny... ;)
    witam nowa mamusie ;*

    dziewczyny juz fajnie sie oglada zdjecia brzuszkow bo widac jak rosna... ;D

    ja tez juz nowy tydzien zaczynam... i jako pierwsza (?)przekraczam niewidzialna granice 24 tygodnia ;) ;D

    Sarah88, Anastacia33, nick nieaktualny, SunSun, loszcz, sylwia85, nick nieaktualny, kasss, limcia, Emca, MamaAdasia lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgx78wxuhp.png
    y7y4ocjz2n6l6nvq.png
‹‹ 611 612 613 614 615 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ