Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek ja mocz badalam w 12 tygodniu.hiv hbs toxo wr juz dawno robilam.moja Oliwke urodzilam w zaczetym 39 tyg...ja urodzilam dzien przed umowiona kontrola u gina

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2014, 22:50

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    860isg18r6bpss11.png
  • Endi84 Ekspertka
    Postów: 187 468

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuski życzę Wam wszystkiego naj w tym Nowym Roku,łatwych porodów i niezapomnianych chwil spędzonych u boku swych malutkich pociech.

    SunSun, nick nieaktualny, nick nieaktualny, MamaAdasia, madziutek 23, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    atdc2n0ae5za2r0h.png


  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mamy 2015r!!!!!! Wszystkiego Naj

    SunSun, Niunia86, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, MamaAdasia, loszcz, madziutek 23, bella82, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    860isg18r6bpss11.png
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwego nowego roku brzuszki!:-)

    Anastacia33, Niunia86, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kasss, loszcz, madziutek 23, bella82, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
  • Niunia86 Autorytet
    Postów: 1092 2019

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 01:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja jeszcze raz wszystkiego co najlepsze juz w Nowym 2015 Roczku :-D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, SunSun, MamaAdasia, kasss, loszcz, madziutek 23, bella82, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    iv09cbxm68yuj78z.png
  • MisiaMonisia Autorytet
    Postów: 2992 1230

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 01:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik82 wrote:
    Faceci sie zakochuja w dziecku dopiero po porodzie, to normalne.
    A najlepszy kontakt lapia jak maluchy sa juz chociaz troche kumate.

    Niekoniecznie ;) Mój mąż od samego początku jest zakochany w synusiu (nawet jak nie znał jeszcze płci to oszalał na punkcie Dzidziusia).....

    Bardzo często opłakuje Maleństwo które straciliśmy (o dzidziusia staraliśmy 6 długich lat)....Mi też jest bardzo ciężko....Ale nic nie możemy zrobić...Bóg tak zdecydował....I zabrał Naszą Amelkę do siebie...Nasz Mały Anioł Stróż :*

    Za 7 tygodni minie pierwsza rocznica odejścia Naszego Aniołka do Nieba....

    madziutek 23 lubi tę wiadomość

    Nikoś urodzony 22.03.2015r. 👣
    Oluś urodzony 1.06.2026r. 👣


    Nasze Aniołki:
    👼 - 21.02.2014r. (10tc),
    👼 - 7.06.2020r. (CB).


    💊 Euthyrox N125
    💊 Metocard
  • Tygrysek Autorytet
    Postów: 1448 2183

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 01:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziutek 23 wrote:
    ja na na 99% kupie camarelo... wszystkie mi sie podobaja ale najbardziej Carera.

    ktoras ma i moze sie wypowiedziec? albo ogladala na zywo?? ;)

    U mnie na pamiętniku są zdjęcia który mam. Juz w domu.
    Nie wiem, jak się będzie sprawował, ale jestem bardzo zadowolona jak na razie.
    Teraz wszystkie są czarne, albo szare, a ja mam jasny :)

    madziutek 23 lubi tę wiadomość

    Natalka 03.2015 <3
  • MisiaMonisia Autorytet
    Postów: 2992 1230

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 01:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również życzę Wszystkim Brzuchatkom Szczęśliwego Nowego Roku!!! :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, SunSun, MamaAdasia, kasss, madziutek 23, bella82, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Nikoś urodzony 22.03.2015r. 👣
    Oluś urodzony 1.06.2026r. 👣


    Nasze Aniołki:
    👼 - 21.02.2014r. (10tc),
    👼 - 7.06.2020r. (CB).


    💊 Euthyrox N125
    💊 Metocard
  • Tygrysek Autorytet
    Postów: 1448 2183

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 01:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja termin mam na 1 marca. To taka data do której bardzo się przywiazalam. Z pierwszego usg była 3-4 marca. Zobaczymy kiedy moja córa zechce się pojawić.
    Chociaż nie za bardzo widzi mi się być lutowa.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, SunSun, Emca, madziutek 23 lubią tę wiadomość

    Natalka 03.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 02:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loszcz wrote:
    Ja przytylam trochę ponad 3 kg w ostatnim miesiącu :-(
    Ja 3,5 kg od ostatniej wizyty w tym dziecko przybrało 1100 kg. Ręce mi pachną strasznie więc zatrzymuje mi się woda w organizmie także możliwe że z tych 3,5 kg to tłuszczu nie ma

    Emartea, nick nieaktualny, MamaAdasia, madziutek 23 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 02:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosiaczek31 wrote:
    Gratuluje udanych wizyt! I trzymam kciuki za dziewczyny z gorszymi wiesciami. Ulozy sie, aby jeszcze pare tygodni maluszki wytrzymaly i bedzie ok.
    Kasss mysle ze obrocila sie twoja malutka. Ja tez mam takie uczucie jak moja sie obraca. Slabo sie czuje i brakuje tchu. I rozpychanie wysoko pod zebrami.
    Mnie wczoraj tak brzuch wieczorem twardnial i bolal ze 3 godziny ze az sie wystraszylam. Ale rano juz ok. Teraz znow sie zaczyna. Dzis odebralam wyniki z laboratorium na najblizsza wizyte. Cale szczescie wszystkie ok. Zoltaczki , hiv, wr, morfo tez w miare przyzwoicie hemoglobina trzyma sie na poprzednim poziomie czyli ponad 11. Pecherz bez infekcji:-) tylko wizyta i usg na przyszly tydzien i bedzie komplet w tym miesiacu. Nastepna pewnie za miesiac kto wie czy nie ostatnia...? Lub przedostatnia. I finisz.
    Moja hemoglobina trzyma się na poziomie 13,7

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 02:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysek wrote:
    Witam, ja termin mam na 1 marca. To taka data do której bardzo się przywiazalam. Z pierwszego usg była 3-4 marca. Zobaczymy kiedy moja córa zechce się pojawić.
    Chociaż nie za bardzo widzi mi się być lutowa.
    Witaj. A czemu nie widzi Ci się żeby być lutową?

  • Emartea Autorytet
    Postów: 990 1178

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 02:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka a czym ci te ręce tak strasznie pachną? Haha. Rozweseliłaś mnie na dobranoc :-*

    nick nieaktualny, loszcz, nick nieaktualny, SunSun, Madzik82 lubią tę wiadomość

    4e3f84b95f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 03:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja życzę Wam tylko trzy życzenia: pierwsze najważniejsze to zdrowia, drugie to pieniędzy a trzecie to spełnienia wszystkich marzeń i pragnień Waszych.

    Niunia86, nick nieaktualny, nick nieaktualny, SunSun, MamaAdasia, kasss, loszcz, madziutek 23 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 03:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emartea wrote:
    Dorka a czym ci te ręce tak strasznie pachną? Haha. Rozweseliłaś mnie na dobranoc :-*
    O, dopiero doczytałam, też się uśmiałam. Miało być że mi puchną a wyszło że pachną. Tak to jest jak się z telefonu pisze ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ile nocnych markow bylo dziasiaj:-) a ja sobie pospalam, przebudzilam sie 23.57:-) bo mala chciala pic a jak juz sie napila to stwierdzila: mamusia "pukaja":-) bo slyszala jak strzelaja fajerwerki:-) i spalysmy dalej. Taki spiacy sylwester.

    loszcz, madziutek 23 lubią tę wiadomość

  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dxien dobry witam sie w nowym roku

    MamaAdasia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    860isg18r6bpss11.png
  • Tygrysek Autorytet
    Postów: 1448 2183

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka1979 wrote:
    Witaj. A czemu nie widzi Ci się żeby być lutową?

    Tak jakoś w środku to czuje. To pierwsze dziecko, wiec statystycznie powinnam urodzić w marcu. W mojej rodzinie, mama i siostra zawsze rodziły po terminie, dlatego jestem dobrej myśli.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Natalka 03.2015 <3
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysek jz w pierwszej ciąży będąc caly czas powtarzalam ze urodze wcześniej tsk czulam i tak sie stalo urodzilam 11 dni przed terminem.teraz tez cos mi mowi ze urodze szybciej

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    860isg18r6bpss11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! I raz jeszcze cudownego 2015 roku! :)

    Obudziłam się i uświadomiłam sobie że to mój ostatni dzień z ciążową 2ką z przodu! Siostra mojego B urodziła zdrowego synka w 35 tygodniu! Aaaaaa! Potrzebuje dobrego planu na ostatnie zakupy, przemeblowanie, pranie prasowanie etc.! :) to będzie intensywny początek roku :)

    belladonna, nick nieaktualny, Emartea, loszcz, nick nieaktualny, bella82, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 907 908 909 910 911 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ